Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

20-26.07.2017 r. – Władysławowo, COS – zgrupowanie szkoleniowe
27.07-31.07.2017 – Oslo (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR/DEN/SWE/POL)

1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk
2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk
3. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Gdańsk
4. Mauer Patryk – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
5. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS Gdańsk
6. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk
7. Skrzypczyk Dawid – KPR Gwardia Opole S.A. – SMS Gdańsk
8. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa B. – SMS Gdańsk
9. Olkowski Aleksander – SPR Wisła Płock S.A.
10. Wołowiec Krystian – SPR Wisła Płock S.A.
11. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
12. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
13. Bulski Jakub – KS Vive Kielce
14. Dudkowski Paweł – LKPR Moto-Jelcz Oława
15. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
16. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
17. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
18. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
19. Krysiak Dawid – Handball Szczecin Sportowa S.A.
20. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)

Zawodnicy rezerwowi:
Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk
Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce
Kogutowicz Bartosz – KS Vive Kielce
Antosik Kacper – ChKS Łódź
Ockert Jędrzej – MKS Poznań
Przybylak Michał – MSPR Siódemka Legnica
Rusin Dawid – SPR Stal Mielec S.A.
Urbaniak Przemysław – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener asystent
Góral Artur – trener asystent
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego (20-26.07.2017)
Adamczyk Szymon – statystyk (27-31.07.2017)

I. Zbiórka zawodników dnia 20.07.2017 (czwartek) do godz. 17.00 COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.

juniorzy