Strona główna | Europejskie Puchary | Puchar EHF: Gwardię czeka wyjazd do Portugalii lub Serbii

Puchar EHF: Gwardię czeka wyjazd do Portugalii lub Serbii

 

Szczypiorniści Gwardii Opole zmierzą się z S.L. Benfiką Lizbona lub RK Dinamem Panczewo w II rundzie eliminacji Pucharu EHF. Mecze zaplanowano na 7/8 i 14/15 października. Ekipa Rafała Kuptela będzie gospodarzem rewanżowego spotkania. W III rundzie do gry dołączą KS Azoty Puławy.

2017.05.13 Gdansk Pilka reczna mezczyzn Puchar PGNiG Superligi sezon 2016/2017 Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole N/z Adam Malcher Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.05.13 Gdansk Men handball Polish PGNIG Superliga Cup season 2016/2017 Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole Adam Malcher Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Pary I rundy eliminacji Pucharu EHF:

A.C. Doukas (Grecja) – RK Vojvodina Nowy Sad (Serbia)
KH BESA Famiglia (Kosowo) – Beykoz BLD SK (Turcja)
Kłajpeda Dragunas (Litwa) – RK Dubrava (Chorwacja)
HC Dukla Praga (Czechy) – Haukar Hafnarfjordur (Islandia)
Talent Robstav M.A.T. Pilzno (Czechy) – IEK Xyni Dikeas (Grecja)
RK Partizan 1949 Tivat (Czarnogóra) – Achilles Bocholt (Belgia)
Valur FC (Islandia) – SSV Bozen Loacker Volksbank (Włochy)
S.L. Benfica Lizbona (Portugalia) – RK Dinamo Pancevo (Serbia)
HC Ohrid 2013 (Macedonia) – HV KRAS/Volendam (Holandia)
HC Kriens-Luzern (Szwajcaria) – ZTR Zaporoże (Ukraina)
Olimpus-85-USEFS Kiszyniów (Macedonia) – Maccabi Srugo Rishon Lezion (Izrael)
Afturelding (Islandia) – BSK Handball Elite (Norwegia)
Handball Esch (Luksemburg) – OIF Arendal (Norwegia)
SG ISIGNIS Handball Westwien (Austria) – Bregenz Handball (Austria)
HRK Gorica (Chorwacja) – Poelva Serviti (Estonia)

Pierwsze mecze: 2/3 września
Rewanże: 9/10 września

Pary II rundy eliminacji Pucharu EHF:

S.L. Benfica lub Dinamo Pancevo – KPR Gwardia Opole
HC Kriens-Luzern lub ZTR Zaporoże – Team Tvis Holstebro (Dania)
RK Partizan 1949 lub Achilles – 4. drużyna turnieju kwalifikacyjnego do LM
KH BESA lub Beykoz BLD – HK Malmoe (Szwecja)
HC Ohrid 2013 lub KRAS/Volendam – FC Porto (Portugalia)
HC Dobreogea Sud Constanta (Rumunia) – Afturelding lub BSK Handball Elite
HRK Gorica lub Poelva – RK Nexe Nasice (Chorwacja)
OCI Limburg Lions (Holandia) – Handball Esch lub OIF Arendal
Dukla lub Haukar – Newa Sankt Petersburg (Rosja)
Pfadi Winterthur (Szwajcaria) – A.C. Doukas lub Vojvodina
Helvetia Anaitasuna (Hiszpania) – Talent Robstav M.A.T. lub IEK Xyni
SG ISIGNIS lub Bregenz – Wacker Thun (Szwajcaria)
Balatonfuredi KSE (Węgry) – Valur lub SSV Bozen
CSM Bukareszt (Rumunia) – SKA Mińsk (Białoruś)
Olimpus-85-USEFS lub Maccabi Srugo – Chambery Savoie HB (Francja)
Csurgoi KK (Węgry) – Kłajpeda Dragunas lub RK Dubrava

Pierwsze mecze: 7/8 października
Rewanże: 14/15 października

Uczestnicy III rundy eliminacji Pucharu EHF:

Frisch Auf! Goeppingen (Niemcy), Grundfos Tatabanya (Węgry), Fuechse Berlin (Niemcy), Logrono La Rioja (Hiszpania), Bjerringbro-Silkeborg (Dania), RK Riko Ribnica (Słowenia), CYEB Budakalasz (Węgry), KS Azoty Puławy, SC Magdeburg (Niemcy), Fraikin BM Granollers (Hiszpania), Saint Raphael Var HB (Francja), Ribe Esbjerg HH (Dania), RD Koper 2013 (Słowenia), Lugi HF (Szwecja), 2. drużyna z turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzów, 3. drużyna z turnieju kwalifikacyjnego do Ligi Mistrzów