Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na n/w cykl akcji szkoleniowych:

15.12-22.12.2017 – Gdańsk – zgrupowanie szkoleniowe
26.12-30.12.2017 – Gdańsk – turniej międzypaństwowy (BRN/BLR/JPN/POL)
02.01-04.01.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa
04.01-09.01.2018 – Vigo (ESP) – turniej międzypaństwowy (ARG/BLR/ESP/POL)
09.01-15.01.2018 – Povoa de Varzim (POR) – turniej kwalifikacyjny (CYP/KOS/POR/POL)

1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A
3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.
4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
5. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
6. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A.
7. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn S.A.
8. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
9. Szpera Marek – MMTS Kwidzyn S.A.
10. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
11. Daćko Marek – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
12. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
13. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
14. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
15. Czuwara Jan – MKS Zagłębie Lubin S.A.
16. Moryto Arkadiusz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
17. Łangowski Antoni – KPR Gwardia Opole S.A.
18. Malcher Adam – KPR Gwardia Opole S.A.
19. Kawka Wiktor – SPR Stal Mielec S.A
20. Schodowski Marcin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
21. Makowiejew Stanisław – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
22. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
23. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina)
24. Przybylski Rafał – Fenix Toulouse Handball (Francja)
25. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (Hiszpania)
26. Walczak Patryk – Massy Essonne HB (Francja)
27. Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Przybecki Piotr – trener główny
Noch Paweł – trener asystent
Szmal Sławomir – trener asystent
Owczarski Tomasz – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Kardasz Sławomir – fizjoterapeuta (15-22.12 i 26-30.12)
Piwkowski Łukasz – trener przyg. motorycznego (15-22.12 i 26-30.12)
Ryckiewicz Paweł – dietetyk (15-22.12 i 26-30.12)
Gołębiewska Jagna – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 15.12.2017 (piątek) do godz. 13.30, Hotel Mercure Posejdon, ul. Kapliczna 30, 80-341 Gdańsk.

seniorzy_powołanie_www_4F