Strona główna | Młodzieżowa | Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

15.03-21.03.2018              – Elbląg                        – zgrupowanie szkoleniowe
21.03-22.03.2018              – Gdynia                      – konsultacja szkoleniowa
22.03-26.03.2018              – Trollhättan (SWE)     – turniej kw. do MMŚ 2018 (NED, SWE, CZE, POL)

Młodzieżówka_Marzec

  1. Pająk Wioleta – LUKS Orlik Reszel – SMS Płock
  2. Nosek Natalia – SPR Pogoń Szczecin
  3. Płomińska Oktawia – SPR Pogoń Szczecin
  4. Senderkiewicz Żaneta – SPR Pogoń Szczecin
  5. Urbańska Marlena- SPR Pogoń Szczecin
  6. Kuszka Karolina – KPR Ruch Chorzów
  7. Lipok Żaneta – KPR Ruch Chorzów
  8. Stokowiec Natalia – KPR Ruch Chorzów
  9. Szynkaruk Daria – MTS Kwidzyn
  10. Świerczek Justyna – MTS Kwidzyn
  11. Wąsik Michalina – MTS Kwidzyn
  12. Pękala Alicja – GTPR Gdynia
  13. Uścinowicz Paulina – GTPR Gdynia
  14. Czekala Honorata – Korona Handball Kielce
  15. Więckowska Dominika – Korona Handball Kielce
  16. Janas Natalia – MKS Kusy Szczecin
  17. Kolasińska Natalia – KPR Jelenia Góra
  18. Lis Marcelina – ChKS Łódź
  19. Stokłosa Aleksandra – EKS Start Elbląg

Zawodniczki  rezerwowe:
Grabińska Klaudia – KPR Ruch Chorzów – SMS Płock

Błaszkowska Jagoda – GTPR Gdynia
Kamińska Oliwia – GTPR Gdynia
Kowalczyk Natalia – GTPR Gdynia
Gędłek Joanna – UKS PCM Kościerzyna
Gliwińska Wiktoria – Korona Handball Kielce
Jakubowska Kinga – KPR Kobierzyce
Kolonko Natalia – SPR Olkusz
Olejniczak Kamila – MKS PR Gniezno

Kadra szkoleniowa:
Marzec Monika                     – trenerka główna

Dropek Piotr                          – trener asystent
Urbański Dawid                    – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon               – statystyk

 

I. Zbiórka zawodniczek dnia 15.03.2018 (czwartek) do godz. 15.00 Hotel Sowa , 82-300 Elbląg, Aleja Grunwaldzka 49.