Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz Polska-Czarnogóra

Lista akredytacyjna na mecz Polska-Czarnogóra

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska–Czarnogóra, w ramach kwalifikacji do finałów Mistrzostw Europy kobiet Francja 2018.

poziom

DZIENNIKARZE:

  1. Dajos Marcin – Trojmiasto.pl
  2. Domański Marcin – Polska Agencja Prasowa
  3. Gałęzewski Michał – WP Sportowe Fakty
  4. Główczyński Jacek – Trojmiasto.pl
  5. Kaźmierczak Kamil – Lajfy.com
  6. Kobiela Tymoteusz – Polskie Radio Gdańsk
  7. Lemanik Łukasz – MKS Zagłębie Lubin
  8. Luściński Wojciech – Polskie Radio Gdańsk
  9. Machnikowski Włodzimierz – Polskie Radio Gdańsk
  10. Mysior Tomasz – MKS Zagłębie Lubin
  11. Napiórkowski Maciej – Handball.pl
  12. Pomorski Michał – Handball Polska
  13. Rudnicki Michał – Trojmiasto.pl
  14. Sadurski Szymon – Dziennik Bałtycki
  15. Szczypior Krzysztof – TVP Gdańsk
  16. Urban Sylwia – Polskie Radio 1
  17. Wesołowski Piotr – Przegląd Sportowy

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY:

  1. Andrachiewicz Paweł – Foto Andrus
  2. Bujko Ziemowit – Sportowa Gdynia
  3. Barczyk Norbert – Press Focus
  4. Czarniak Maciej – Trojmiasto.pl
  5. Czepułkowski Rafał – Rehasport Clinic
  6. Fludra Michał – Nurphoto
  7. Gadomski Marcin – Super Express
  8. Jaremczuk Paweł – Handball.pl
  9. Jędzrejewski Grzegorz – 058sport.pl
  10. Kulesza Piotr – MKS Zagłębie Lubin
  11. Lignarski Krzysztof – MKS Lublin
  12. Linkowski Dawid – Press Focus
  13. Makurat Karol – Reporter
  14. Matusewicz Piotr – PressFocus
  15. Miksiewicz Maciej – MKS Zagłębie Lubin
  16. Skumiał Robert – Warszawa.pl
  17. Słodkowski Mateusz – Fotonews
  18. Sukiennicki Piotr – Freelancer
  19. Szymański Jarosław – Newspix
  20. Świderski Przemysław – Dziennik Bałtycki  
  21. Warżawa Adam – Polska Agencja Prasowa

Mecz odbędzie się w hali Gdynia Arena 21 marca 2018 roku (g.17:45). Odbiór akredytacji będzie możliwy w dniu meczu, od godziny 16:45.