Strona główna | Powołania | Powołania Mężczyźni | Kadra narodowa B seniorów

Kadra narodowa B seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

03.04-04.04.2018            – Pruszków              – konsultacja szkoleniowa
05.04-08.04.2018            – Siófok (Węgry)    – turniej towarzyski (HUN B, AUT B, POL B)

2017.06.06 Cetniewo Pilka Reczna Trening reprezentacji Polski mezczyzn Kadra A i B Trening reprezentacji Polski mezczyzn Kadra A i B N/z Patryk Rombel Foto Piotr Matusewicz / PressFocus

  1. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  3. Rogulski Łukasz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  4. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  5. Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  6. Mrozowicz Przemysław – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  7. Pietruszko Tomasz – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  8. Czuwara Jan  – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  9. Gogola Łukasz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  10. Kawka Wiktor – SPR Stal Mielec S.A.
  11. Wiśniewski Tomasz – SPR Stal Mielec S.A.
  12. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  13. Szczecina Krzysztof  – MMTS Kwidzyn S.A.
  14. Góralski Mateusz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  15. Schodowski Marcin – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  16. Majdziński Maciej – Bergischer HC (Niemcy)
  17. Moryń Jakub – Meble Wójcik Elbląg S.A
  18. Siwak Karol – KPR Gwardia Opole S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Biegaj Rafał – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Kubała Wiktor – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Pawłowski Kacper – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
Janikowski Kelian – MMTS Kwidzyn S.A
Pilitowski Maciej – MMTS Kwidzyn S.A
Kowalczyk Bartosz – KS Piłki Ręcznej Azoty-Puławy S.A.
Kupiec Mikołaj – Meble Wójcik Elbląg S.A.
Nastaj Bartosz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
Sićko Szymon – TV Hüttenberg
Szczęsny Denis – TUSEM Essen (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Skalski Michał – kierownik

I. Zbiórka zawodników w dniu 03.04.2018 (wtorek) do godz. 13.30, Hotel Victor by DeSilva Andrzeja 1, 05-800 Pruszków.