Strona główna | 100 lat Piłki Ręcznej | Lista akredytacyjna na finały o PGNiG Pucharu Polski

Lista akredytacyjna na finały o PGNiG Pucharu Polski

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na finałowe mecze o PGNiG Puchar Polski 2018, które w dniach 12-13 maja odbędą się w Kaliszu.

PP-KALISZ-TT

DZIENNIKARZE:
1. Paweł Kotwica – Echo Dnia
2. Wojciech Staniec – Handballnews.pl
3. Miłosz Marek – Wirtualna Polska
4. Aneta Szypnicka – Wirtualna Polska
5. Marcin Pawlicki – PAP
6. Katarzyna Górcewicz – Życie Kalisza
7. Marek Cender – Polskie Radio
8. Maciej Kmiecik – Radio Centrum
9. Paweł Figiel – Radio Centrum
10. Damian Wysocki – Radio eM Kielce
11. Adam Rozwałka – Polskie Radio Lublin
12. Tomasz Mysior – Zagłębie Handball
13. Piotr Towarnicki – Zagłębie Handball
14.. Szymon Nowak – Regionfan.pl
15. Robert Jakubowski – SPR Pogoń Szczecin
16. Agnieszka Walczak – Faktykaliskie.pl
17. Katarzyna Nocuń – Radia Nadzieja
18. Maciej Napiórkowski – Handball.pl
19. Maciej Cender – Przegląd Sportowy
20. Leszek Salva – TVP3 Kielce
21. Paweł Matys – Gazeta Wyborcza Kielce
22. Sebastian Kozubek – PGE Vive Kielce
23. Magda Pluszewska – PGE Vive Kielce
24. Maciej Czerwiec – PGE Vive Kielce
25. Michał Zawada – Freelancer

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY:
1. Anna Benicewicz-Miazga – PGE Vive Kielce
2. Teresa Witczak – Handballnews.pl
3. Tomasz Wojtasik PAP
4. Rafał Rusek – Press Focus
5. Magdalena Rusek – Press Focus
6. Marcin Woźniak – Calisia.pl (też dziennikarz)
7. Błażej Krawczyk – Calisia.pl (też dziennikarz)
8. Paweł Jakubowski – pawi.pl
9. Marcin Naporowski – Polskie Radio
10. Krzysztof Bujnowicz – Polskie Radio
11. Artur Nocuń – Kolniak 24
12. Adnrzej Kurzyński – Polska Głos Wielkopolski, Ziemia Kaliska (też dziennikarz)
13. Karina Zachara – UM Kalisz (też dziennikarz)
14. Wojciech Kozłowski – SPR Pogoń Szczecin
15. Patryk Sala – SPR Pogoń Szczecin
16. Krzysiek Lignarski – MKS Lublin
17. Grzegorz Winnicki – MKS Lublin
18. Michał Sobczak (portal FaktyKaliskie.pl
19. Andrzej Gierosz (Magazyn Miejski Amazing TV Kalisz, op. kamery)
20. Krzysztof Betnerowicz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
21. Marian Zubrzycki – AF 400mm
22. Krystian Radomoski – TVP3 Kielce
23. Daniel Wincewicz – TVP3 Kielce
24. Paweł Piotrowski – TVP3 Kielce
25. Piotr Domagała –PGE Vive Kielce
26. Tomasz Fąfara – PGE Vive Kielce
27. Tomasz Biaduń  – MKS Lublin

Wydawanie akredytacji rozpocznie się na godzinę przed każdym z meczów finałowych, przy wejściu nr 18 (bocznym, od strony parkingu) do hali Arena Kalisz (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24, 62-800 Kalisz).