Strona główna | Młodzieżowcy | Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

10.06-11.06.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie
11.06-19.06.2018 – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe
24.06-01.07.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe

mlodziezowka (Kowalczyk) Szczyrk_ kwiecien_2018

1. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk
2. Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A.
3. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A
4. Mauer Patryk – KPR Gwardia Opole S.A
5. Zarzycki Maciej – KPR Gwardia Opole S.A.
6. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
7. Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
8. Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
9. Bartosik Marek – KS Handball Sportowa S.A.
10. Krysiak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
11. Jarosiewicz Piotr – KS PR Azoty-Puławy S.A
12. Wiejak Emil – KS PR Azoty-Puławy S.A
13. Bulski Jakub – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
14. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
15. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
16. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
17. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
18. Orpik Jakub – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
19. Pietrasik Ariel – HC Berchem (Luxemburg)
20. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.

Zawodnicy rezerwowi:
Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
Węgrzyn Marcin – KS Vive Kielce – SMS Gdańsk
Chełmiński Adrian – Stal Gorzów Wielkopolski
Gluch Patryk – SPR Górnik Zabrze
Światłowski Szymon – MSPR Siódemka Legnica
Urbański Artur – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.

Kadra szkoleniowa:
Kowalczyk Bogdan – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Góral Artur – trener współpracujący
Piwkowski Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 10.06.2018 (niedziela) do godz. 13.00, Hotel Villa Holiday Park, ul. Heroldów 1B, 01-991 Warszawa.
II. Zbiórka zawodników dnia 24.06.2018 (niedziela) do godz. 14.00, COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.