Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz Polska-Słowacja

Lista akredytacyjna na mecz Polska-Słowacja

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, operatorów i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska – Słowacja, w kwalifikacjach do finałów ME kobiet Francja 2018.

POL-SVK-1080x1920

Spotkanie odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie 3 czerwca 2018 roku (godz. 18:30).

Odbiór akredytacji w dniu meczu, od godziny 17:30, w Hali Widowiskowo Sportowej w Koszalinie (ul. Śniadeckich 4).

DZIENNIKARZE:

  1. Kempska Renata – WP Sportowe Fakty
  2. Kempski Krzysztof – WP Sportowe Fakty
  3. Kukliński Wojciech – Ekoszalin.pl
  4. Leśny Paweł – TV MAX Koszalin
  5. Łagocki Marek – Koszalininfo.pl
  6. Marczyk Krzysztof – Głos Koszaliński
  7. Napiórkowski Maciej – Handball.pl
  8. Osmycki Cezary – PAP
  9. Pankowski Sławomir – TVP Koszalin
  10. Pieńkowski Mirosław – Polskie Radio Koszalin
  11. Pietrzala Patryk – Hala Koszalin
  12. Pomorski Michał – Handball Polska
  13. Suwałkowska Anna – Miasto Tygodnik Koszaliński
  14. Suwałowski Zbigniew – Miasto Tygodnik Koszaliński
  15. Urban Sylwia – Polskie Radio 1
  16. Wesołowski Piotr – Przegląd Sportowy

FOTOREPORTERZY i OPERATORZY:                              

  1. Barczyk Norbert – Press Focus
  2. Bielecki Marcin – PAP
  3. Borkowski Michał – Głos Koszaliński (operator kamery)
  4. Brzostek Radosław – GK24.pl
  5. Cisowska Aleksandra – Sportowiec.info
  6. Chyła Marcin – WP Sportowe Fakty
  7. Czajkowski Mariusz – Miasto Tygodnik Koszaliński
  8. Galas Tomasz – Tygodnik Koszaliński
  9. Imiołek Jacek – Hala Koszalin
  10. Jędrzejewski Grzegorz – AF 058sport.pl
  11. Koleśnik Radosław – Głos Koszaliński
  12. Lignarski Krzysztof – MKS Lublin
  13. Ładowski Marcin – TV Max Koszalin (operator kamery)
  14. Matusewicz Piotr – PressFocus
  15. Mielczarek Tomasz – AF Reporter
  16. Pietraś Michał – TVP Szczecin (operator kamery)
  17. Planutis Witold – TVP Koszalin (operator kamery)
  18. Rutkowski Artur – Sportowiec.info
  19. Sikorska Daria – Polskie Radio Koszalin
  20. Subocz Elżbieta – Koszalininfo.pl
  21. Torbiński Marcin – Miasto Tygodnik Koszaliński
  22. Wójcik Jacek – Głos Koszaliński