Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18.06-27.06.2018      – Cetniewo, COS          – zgrupowanie szkoleniowe
04.07-12.07.2018      – Szczyrk, COS              – zgrupowanie szkoleniowe
13.07-16.07.2018      – Bilbao (Hiszpania)     – mecze międzypaństwowe (ESP-POL)

3tr6-Zpgik4

  1. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  2. Cygan Katarzyna – MKS Karczew – SMS Płock
  3. Dworniczuk Julia – UKS Varsovia Warszawa  – SMS Płock
  4. Kowalik Emilia – MOSM Tychy – SMS Płock
  5. Olek Aleksandra – SPR Lublin SSA – SMS Płock
  6. Pietras Julia – KMKS Kraśnik – SMS Płock
  7. Sobecka Lucyna – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
  8. Stachiewicz Joanna – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock
  9. Stanisławczyk Kinga – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
  10. Wdowiak Paulina – MKS Brodnica – SMS Płock
  11. Weber Weronika – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
  12. Zima Barbara – KS Zgoda Ruda Śląska – SMS Płock
  13. Chodakowska Marta – GTPR Gdynia
  14. Haric Gabriela – GTPR Gdynia
  15. Borowska Dominika – MTS Kwidzyn
  16. Kaczmarek Milena – MTS Kwidzyn
  17. Wójcik Joanna – MKS Karczew
  18. Zagrajek Julia – MKS Karczew
  19. Matusik Sandra – MTS Żory
  20. Stapurewicz Paulina – MKS Truso Elbląg
  21. Szczepanik Nikola – AZS AWF Warszawa
  22. Więckowska Magda – Korona Handball Kielce

Zawodniczki pozostające w rezerwie:

Giera Patrycja – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
Jobda Julia – MKS Karczew – SMS Płock
Żmijewska Nicola – SPR Lublin SSA- SMS Płock
Nawara Laura – SPR Olkusz
Witkowska Wiktoria – GTPR Gdynia

Kadra szkoleniowa:

Truszyńska             Agnieszka                        – trenerka główna
Piechota                  Artur                                  – trener asystent
Rydz                          Paweł                                – trener asystent
Lewalski                   Sławomir                         – trener przygotowania motorycznego
Adamska                 Paulina                              – statystyk
Zaucha                     Agnieszka                        – fizjoterapeutka

Zbiórka zawodniczek dnia 18.06.2018 (poniedziałek) do godz. 12.00 Hala Dworca Gdynia Główna, skąd zawodniczki zostaną przewiezione autokarem do COS Cetniewo.