Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 01-11.08.2018 r. w COS Cetniewo.

2016.09.14 Zabrze Pilka reczna PGNiG Superliga sezon 2016/2017 Gornik Zabrze - Chrobry Glogow N/z Mariusz Jurasik Foto Lukasz Laskowski / PressFocus 2016.09.14 Zabrze Handball Polish league season 2016/2017 Gornik Zabrze - Chrobry Glogow Mariusz Jurasik Credit: Lukasz Laskowski / PressFocus

1. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk
2. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
3. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk
4. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
5. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
6. Grochowski Denis – MTS Kwidzyn
7. Mokracki Wiktor – MTS Kwidzyn
8. Lewalski Filip – KS Szczypiorniak Olsztyn
9. Safiejko Michał – KS Szczypiorniak Olsztyn
10. Bernacik Eryk – MKS Poznań
11. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
12. Fortuna Filip – KPR Gwardia Opole S.A.
13. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
14. Kasiński Jakub – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
15. Klamrzyński Oskar – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
16. Małecki Patryk – MKS Padwa Zamość
17. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18. Reichel Dawid – KS Sokół Kościerzyna
19. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin
20. Wrona Jakub – ChKS Łódź

Zawodnicy rezerwowi:
Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
Radny Szymon – SPR Wybrzeże Gdańsk
Śliwiński Maksymilian – KS Warszawianka Warszawa
Wnękowski Krzysztof – KS Warszawianka Warszawa
Klupś Borys – SPR Chrobry Głogów S.A.
Stempin Paweł – ASPR Zawadzkie

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygot. motorycznego
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 01.08.2018 (środa) do godz. 12.30 COS OPO Cetniewo, 84-120 Władysławowo, ul. Żeromskiego 52.