Strona główna | Powołania

Powołania

Kadra narodowa kobiet na AMŚ w Chorwacji (aktualizacja)

razem_B +logo

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szerokiej kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 25.07-28.07.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 28.07-05.08.2018 – Rijeka (Chorwacja) – Akademickie Mistrzostwa Świata AMŚ 2018 odbęda się w dniach 30.07-05.08.2018 w Rijece. Biało-czerwone trafiły do grupy B, w której ich rywalkami będą drużyny Rumunii, Korei Płd, Hiszpanii oraz Urugwaju. Skład reprezentacji ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

U18K_Slider2

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_ml1

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 07.07-17.07.2018 – Zakopane, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.07-18.07.2018 – Veszprem (Węgry) – mecze towarzyskie (HUN – POL) 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Czarnecki ... Czytaj więcej »

Szeroka kadra narodowa mężczyzn na finały MME w Słowenii

mlodziezowka (Kowalczyk) Szczyrk_ kwiecien_2018

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 06.07-11.07.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 11.07-14.07.2018 – Siofok (Węgry) – turniej towarzyski (HUN, RUS, SRB, POL) 17.07-18.07.2018 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa 18.07-30.07.2018 – Celje (Słowenia) – finały Młodzieżowych Mistrzostw Europy Skład reprezentacji Polski na MME Słowenia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

juniorki-młodsze-Suchy-TNO-Szczyrk-16.12.17-Fot.-PI-1

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w akcje szkoleniowe: 24.06-01.07.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 01-07-07.07.2018 – Goeteborg (Szwecja) – Otwarte Mistrzostwa Europy Juniorek Ostateczny skład kadry wyjeżdżający na OME zostanie podany na zgrupowaniu w Cetniewie. 1. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock 2. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy-ml-Obrusiewicz-Kielce-07.04.17-Fot.-JagnaG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. w 2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która obędzie się w Warszawie w terminie 23.06-01.07.2018 roku. 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce 3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

3tr6-Zpgik4

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

razem_hymn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 15.06-18.06.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 18.06-24.06.2018 – Takasaki (JPN) – turniej międzypaństwowy 1. Kochaniak Karolina – SPR Pogoń Szczecin 2. Krupa Natalia – SPR Pogoń Szczecin 3. Noga Patrycja – SPR Pogoń Szczecin 4. Nosek Natalia – SPR Pogoń Szczecin 5. Zawistowska ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

mlodziezowka (Kowalczyk) Szczyrk_ kwiecien_2018

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.06-11.06.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 11.06-19.06.2018 – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe 24.06-01.07.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk 2. Klimków Jan – KPR Gwardia ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

mlodziezowka

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-13.06.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 13.06-17.06.2018 – Zalau (ROU) – turniej międzynarodowy 1. Pająk Wioleta – LUKS Orlik Reszel – SMS Płock 2. Szynkaruk Daria – MTS Kwidzyn 3. Świerczek Justyna – MTS Kwidzyn 4. Wąsik ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

POL-ESP-slider_powolanie

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 11.06-14.06.2018 – Kalisz – konsultacja szkoleniowa 13.06.2018 – Kalisz – mecz towarzyski Polska-Hiszpania 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. 3. Morawski Adam – SPR Wisła Płock ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

2017.06.02 Cetniewo
Pilka Reczna Trening reprezentacji mezczyzn Kadra B
Trening reprezentacji mezczyzn Kadra B
N/z Slawomir Szmal Patryk Rombel
Foto Piotr Matusewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 08.06-10.06.2018 – Płock – turniej międzypaństwowy (HUN, NOR, SWE, POL) 1. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 2. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 3. Rogulski Łukasz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 4. Dawydzik ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

juniorki młodsze (Suchy) grupowe (Pruszków, 25.08.17) JG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2002 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w COS Szczyrk w terminie 03-10.06.2018 r. Czytaj więcej »

Seniorki potrenują w Spale

plażówka_trening_kadra

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek w plażowej piłce ręcznej na konsultację, która odbędzie się w dniach 26-28.05.2018 roku w Spale. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

3tr6-Zpgik4

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

_DSC1913 (2)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 29.04-02.05.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 15-18.04.2018 roku. 1. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 2. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS Kielce 3. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. 4. Borucki Wojciech – KS PR Azoty-Puławy S.A 5. Wiejak ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

hymn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03.04-08.04.2018 – Katowice – konsultacja szkoleniowa 05.04.2018 – Katowice – mecz towarzyski Polska-Czechy 07.04.2018 – Zubri (Czechy) – mecz towarzyski Czechy-Polska 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A 3. Gębala Tomasz – SPR Wisła ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Polska_M

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03.04-05.04.2018 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 06.04-08.04.2018 – Szczyrk, COS – turniej towarzyski (BEL, CZE, ROU, POL) Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A. Milewski Michał – KPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy ml (Obrusiewicz) Kielce (07.04.17) Fot. JagnaG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

senA_slider

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku. 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A 3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A. 4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. 5. Morawski Adam – ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

jun_razem

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur. 1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec S.A  – SMS Gdańsk Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A Mauer Patryk – KPR Gwardia Opole ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

senA

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 15.03-19.03.2018 – Cetniewo, COS – konsultacja szkoleniowa 19.03-23.03.2018 – Gdynia – konsultacja szkoleniowa 21.03.2018 – Gdynia – 3. mecz kw. do ME 2018 (POL-MNE) 23.03-26.03.2018 – Plevlja (MNE) – konsultacja szkoleniowa 24.03.2018 – Plevlja (MNE) – 4. mecz kw. do ME 2018 (MNE-POL) ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

senB

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szerokiej kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 15.03-23.03.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 23.03-26.03.2018 – Bejar (ESP) – konsultacja szkoleniowa 24.03-25.03.2018 – Bejar (ESP) – mecze międzypaństwowe (ESP „B” – POL „B”) 1. Kochaniak Karolina – SPR Pogoń Szczecin 2. Królikowska Patrycja – SPR Pogoń Szczecin 3. Krupa ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Młodzieżówka_Marzec

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 15.03-21.03.2018              – Elbląg                        – zgrupowanie szkoleniowe 21.03-22.03.2018              – Gdynia                      – konsultacja szkoleniowa 22.03-26.03.2018          ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

W17-EURO-handball-Poland-Greece-31.07.2017-3954

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 14.03-15.03.2018 – Warszawa – okresowe badania lekarskie 15.03-22.03.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 22.03-26.03.2018 – Rostow n/Donem (RUS) – turniej międzypaństwowy (RUS/POL/ANG/BLR) 1. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock 2. Cygan Katarzyna – MKS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

juniorki młodsze (Suchy) TNO Szczyrk (16.12.17) Fot. PI (1)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 14.03-16.03.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 16.03-25.03.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Głowacka Julia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock 2. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock 3. Kopańska Paulina ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 25-28.02.2018 roku. 1. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 2. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS Kielce 3. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. 4. Borucki Wojciech – KS Azoty Puławy 5. Dekarz Dawid ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_ml

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 18.02-19.02.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 19.02-26.02.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 23.02-25.02.2018 – Cetniewo, COS – mecze międzypaństwowe (POL-LTU) 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Fot. Paweł Andrachiewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 18-21.02.2018 roku. 1. Janiszewska Katarzyna – GTPR Gdynia 2. Kordowiecka Weronika – GTPR Gdynia 3. Kozłowska Joanna – GTPR Gdynia 4. Szarawaga Joanna – GTPR Gdynia 5. Zych Aleksandra – GTPR Gdynia 6. Achruk Kinga – SPR Lublin ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Młodzieżówka_Marzec

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 18-21.02.2018 r. Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

IMG_0775

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 21-24.01.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy (Obrusiewicz) marzec 2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry  narodowej juniorów  (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Juniorzy_Tomaszewski

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

seniorzy_powołanie_www_4F

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na n/w cykl akcji szkoleniowych: 15.12-22.12.2017 – Gdańsk – zgrupowanie szkoleniowe 26.12-30.12.2017 – Gdańsk – turniej międzypaństwowy (BRN/BLR/JPN/POL) 02.01-04.01.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 04.01-09.01.2018 – Vigo (ESP) – turniej międzypaństwowy (ARG/BLR/ESP/POL) 09.01-15.01.2018 – Povoa de Varzim (POR) – turniej kwalifikacyjny (CYP/KOS/POR/POL) 1. Daszek Michał – SPR Wisła ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

juniorki młodsze (Suchy) Wilno (10.2017)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 11.12-18.12.2017 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 15.12-17.12.2017 – Szczyrk, COS – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN, CZE, SVK, POL) 1. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruchu Chorzów – SMS Płock 2. Kopańska Paulina – GTPR Gdynia – SMS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

juniorki (Truszyńska) Pruszków (13.03.17) (1)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.12-15.12.2017 – Dzierżoniów – konsultacja szkoleniowa 16.12-17.12.2017 – Dzierżoniów – mecze międzypaństwowe (POL-CZE) 1. Cygan Katarzyna – MKS Karczew – SMS Płock 2. Dworniczuk Julia – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock 3. Kowalik Emilia – MOSM Tychy – ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

młodzieżówka (Marzec) Giżycko lipiec 2017 (1)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.12-11.12.2017 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 11.12-18.12.2017 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Nosek Natalia – SPR Pogoń Szczecin 2. Płomińska Oktawia – SPR Pogoń Szczecin 3. Senderkiewicz Żaneta – SPR Pogoń Szczecin 4. Urbańska ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy ml (Obrusiewicz) www_2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03-07.12.2017 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 08-10.12.2017 – Szczyrk, COS – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN, CZE, SVK, POL) 17-22.12.2017 – Cetniewo, COS – konsultacja szkoleniowa 26-30.12.2017 – Merzig (Niemcy) – Turniej Międzypaństwowy 1. Baliga Oskar – UKPR ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

bramkarki_4F

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 03-06.12.2017 roku. 1. Pająk Wioletta – LUKS Orlik Reszel – SMS Płock 2. Stachiewicz Joanna – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock 3. Wdowiak Paulina – MKS Brodnica – SMS Płock 4. Zima Barbara – KS Zgoda Ruda ... Czytaj więcej »