Powołania Seniorki

Kadra narodowa seniorek

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek na następujący cykl akcji szkoleniowych: 21.09-28.09.2017 – Lubin – zgrupowanie szkoleniowe 27.09.2017 – Lubin – 1. mecz kw. do ME 2018 (POL-ITA) 28.09-29.09.2017 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 29.09-02.10.2017 – Nitra (Słowacja) – konsultacja szkoleniowa 01.10.2017 – Nitra (Słowacja) – 2. mecz kw. do ME 2018 (SVK-POL) ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

bramkarki_4F

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 03-06.09.2017 roku. Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorek

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej seniorek na następujący cykl akcji szkoleniowych: 25-26.05.2017 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 26.05-27.2017 – Warszawa, AWF – badania diagnostyczne 27.05-06.06.2017 – Kielce – zgrupowanie szkoleniowe 07-10.06.2017 – Astrachań (Rosja) – konsultacja szkoleniowa 09.06.2017 – Astrachań – 1. mecz play-off MŚ 2017 (RUS-POL) 11-16.06.2017 – Koszalin – konsultacja ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorek

Trening reprezentacji Polski przed spotkaniem z Niemcami

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 13-20.03.2017 – Gdańsk – zgrupowanie szkoleniowe 17-19.03.2017 – Gdańsk – Turniej Międzypaństwowy (BLR, SVK, UKR, POL) 1. Gawlik Weronika – SPR Lublin SSA 2. Drabik Joanna – SPR Lublin SSA 3. Kowalska Agnieszka – SPR Lublin SSA 4. Rosiak Aleksandra – SPR Lublin ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

bramkarkikordo

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację, która odbędzie się w Płocku w terminie 29.05-01.06.2016 r. 1. Olejniczak Kamila – MKS MOS Gniezno – SMS Płock 2. Kuszka Karolina – KPR Ruch Chorzów – SMS Płock 3. Pająk Wioletta – LUKS Orlik Reszel – SMS Płock 4. Stachiewicz Joanna – UKS Varsovia Warszawa ... Czytaj więcej »