Strona główna | Powołania | Powołania Mężczyźni

Powołania Mężczyźni

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Fot. M.Szydłowska / Press Focus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 17-20.09.2017 roku. 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Ligarzewski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk 3. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 4. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

powolania2

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową w dniach 3-7 września 2017 r.: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy (Obrusiewicz) Kielce (09.04.17) Fot. JagnaG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16.08-17.08.2017 – Warszawa, COMS – konsultację szkoleniowa 17.08-27.08.2017 – Zakopane, COS – konsultację szkoleniowa 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk 3. Kozycz Kamil ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_tom

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 04-06.08.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 06.08-20.08.2017 – Tbilisi, Gruzja – Mistrzostwa Świata Juniorów 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski Michał – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 20-26.07.2017 r. – Władysławowo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 27.07-31.07.2017 – Oslo (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR/DEN/SWE/POL) 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski ... Czytaj więcej »

Ostatnia prosta przygotowań kadry seniorów do TWG

seniorzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej plażowej na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16.07-19.07.2017 – Warszawa – Konsultacja szkoleniowa 19.07-21.07.2017 – Wrocław – Ślubowanie i ceremonia otwarcia The World Games 21.07-24.07.2017 – Świdnica – Konsultacja szkoleniowa 24.07-29.07.2017 – Wrocław – The World Games Zawodnicy: 3 ADAMSKI Kacper Gwardia Opole 1 FIODOR Adrian ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

00046_powolanie

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie w terminie 13-17.08.2017 r. w Płocku. 1. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Szczecina Krzysztof – MMTS Kwidzyn S.A. 5. Szpera Marek – MMTS Kwidzyn S.A. 6. Daszek ... Czytaj więcej »

Znamy składy reprezentacji Polski seniorek i seniorów na The World Games!

logotyp_beachhandball

Trener Marek Karpiński podał oficjalny skład reprezentacji Polski kobiet, a trener Krzysztof Kisiel reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej plażowej na The World Games Wrocław 2017. Turniej piłki ręcznej plażowej odbędzie się w dniach 26-29.07.2017 na wrocławskich Polach Marsowych (harmonogram turnieju). Bilety dostępne tutaj. Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy powodzenia, a wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Wrocławia! Reprezentacja Polski seniorek Zawodniczki: ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów na ME w piłce ręcznej plażowej

PGNiG-Summer-Superliga-2017-Mielno-kadra-4965-660x330

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej plażowej na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w dniach 20-25.06.2017 roku w Zagrzebiu (Chorwacja). 1. Fiodor Adrian KS Meble Wójcik Elbląg 2. Juszczyk Robert BHT Piotrków Trybunalski 3. Koper Filip SPR Wisła Płock 4. Kożuchowski Emil MKS Pogoń Prus Siedlce 5. Orłowski Mateusz MKS Grudziądz ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy (Obrusiewicz) Kielce (07.04.17) Fot. JagnaG

Trener Piotr Obrusiewicz powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, które odbędzie się w terminie 12-18.06.2017 r. w COS OPO Szczyrk. Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

powolanie_1

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 01-07.06.2017 – Cetniewo, COS – konsultacja szkoleniowa 07-12.06.2017 – Elverum (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR, SWE, ISL, POL) 12-15.06.2017 – Nis (Serbia) – 5. Mecz eliminacji ME 2018 (SRB-POL) 15-19.06.2017 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa 18.06.2017 – Gdańsk – 6. Mecz eliminacji ME ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów B

powolanie_b

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 01.06-11.06.2017 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa 1. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Szczecina Krzysztof – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Janikowski Kelian – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Chmieliński Artur – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 5. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk ... Czytaj więcej »