Powołania Juniorzy

Kadra narodowa juniorów

juniorzy ml (Obrusiewicz) Kielce (07.04.17) Fot. JagnaG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_ml

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 18.02-19.02.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 19.02-26.02.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 23.02-25.02.2018 – Cetniewo, COS – mecze międzypaństwowe (POL-LTU) 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy (Obrusiewicz) marzec 2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry  narodowej juniorów  (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Juniorzy_Tomaszewski

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Juniorzy_Tomaszewski

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_tom

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 04-06.08.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 06.08-20.08.2017 – Tbilisi, Gruzja – Mistrzostwa Świata Juniorów 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski Michał – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 20-26.07.2017 r. – Władysławowo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 27.07-31.07.2017 – Oslo (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR/DEN/SWE/POL) 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski ... Czytaj więcej »