Strona główna | Stowarzyszenie Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej

Stowarzyszenie Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej

logo

Aktualności:

Andrzej Szymczak

Odszedł Andrzej Szymczak

Z największym smutkiem i żalem informujemy o śmierci Andrzeja Szymczaka. Wybitnego zawodnika, 229-krotnego reprezentanta Polski, w 2008 roku wybranego do „siódemki” 90-lecia polskiej piłki ręcznej, przez wielu uznawanego za najlepszego bramkarza w historii polskiego szczypiorniaka, brązowego medalisty igrzysk olimpijskich w Montrealu w 1976 roku oraz mistrzostw świata w RFN w 1982 roku, członka Stowarzyszenia Zasłużonego …


1

Stowarzyszenie Zasłużonego Reprezentanta Polski ma nowego prezesa

W Płocku w dniach  04-05.06.2016 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo – Wyborcze Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej, w którym wzięło udział 46 członków tej organizacji. Wybrano władze Stowarzyszenia na trzyletnią kadencję.


zprp-660x330

Zjazd Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski

Walne Zgromadzenie  Sprawozdawczo – Wyborcze  członków Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej  odbędzie się 4 czerwca br. w Płock.


zmarł Edward Hyla

Odszedł Edward Hyla

W wieku 82 lat zmarł Edward Hyla, zasłużony Mistrz Sportu, wielokrotny reprezentant Polski w piłce ręcznej, były trener Gwardii Opole, nauczyciel akademicki i wychowawca wielu pokoleń zawodników, pierwszy szkoleniowiec Jerzego Klempela. Popularny „Edek” swoją karierę zawodniczą zaczął od gry w AZS Wrocław, potem Śląsku Wrocław. Z „wojskowymi” zostawał wielokrotnie Mistrzem Polski. Występował ponad 50 razy …


1435568054.jpg

Stowarzyszenie spotkało się w Krakowie

Czerwcowy towarzyski mecz mężczyzn Polska – Dania był okazją do zebrania III Zjazdu Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski. W Krakowie spotkało się 55 członków wraz z prezesem Stowarzyszenia prof. Januszem Czerwińskim.


1429605907.jpg

III Zjazd Zasłużonych Reprezentantów

Zarząd Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej zaprasza wszystkich członków na III doroczny Zjazd, który odbędzie się w Krakowie w dniach 20-21 czerwca 2015 roku.


1415789140.jpg

Zasłużeni reprezentanci w Spale

W Spale odbył się II zjazd Stowarzyszenia Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej. Z zaproszenia skorzystało 65 osób, które na stałe wpisały się w historię polskiego szczypiorniaka. Głównym punktem programu było nadanie Złotych Odznak ZPRP, które wręczał I Wiceprezes związku, Henryk Szczepański.


1412159991.jpg

Klub Zasłużonego Reprezentanta

Zarząd Stowarzyszenia „Klub Zasłużonego Reprezentanta Polski w Piłce Ręcznej” informuje o organizacji w Spale w dniach 10-11.11.2014 r. II Zjazdu Stowarzyszenia. Wszystkich członków uprasza się o potwierdzenie uczestnictwa zgodnie z informacjami zawartymi w piśmie z dnia 15.07.2014 r. (w załączeniu).


Pismo -Zaproszenie 2015