Strona główna | ZPRP | Kontakt – Euro 2016

Kontakt – Euro 2016

Telefon ogólny: (22) 313 24 41

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż w sprawie zakupu biletów na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 (sprzedaż ruszy na początku maja) należy kontaktować się z firmą eBilet.pl, pod nr telefonu (22) 122 80 10 lub drogą e-mailową pod adresem ehfeuro2016@ebilet.pl.

Herra Marcin – Wiceprezes Zarządu ZPRP ds. Rozwoju, Marketingu i EURO 2016
Szef Komitetu Organizacyjnego EURO2016
e-mail: herra@zprp.org.pl

Dudziński Marcin – Dyrektor Turnieju i Koordynator ds. Organizacyjno-Technicznych
e-mail: dudzinski@zprp.org.pl

Bobryk Magdalena – Koordynator ds. Marketingu i Współpracy z Miastami Gospodarzami
e-mail: bobryk@zprp.org.pl

Celińska Kinga – Manager ds.. Obsługi VIP
e-mail: celinska@zprp.org.pl

Chomentowski Paweł – Krajowy Koordynator ds. Bezpieczeństwa
e-mail: chomentowski@zprp.org.pl

Domitr Agnieszka – Manager ds. Ceremonii i Opraw Meczowych
e-mail: domitr@zprp.org.pl

Gołębiewska Jagna – Manager ds. organizacyjnych i akredytacji
e-mail: golebiewska@zprp.org.pl

Gucma Jakub – Marketing/ FOTO / Grafika
e-mail: gucma@zprp.org.pl

Gutkowski Grzegorz – Koordynator ds. Projektów MEN’s EHF EURO 2016 POLAND™ i Współpracy Międzynarodowej
e-mail: gutkowski@zprp.org.pl

Hammond Magdalena – Koordynator ds. Organizacji i Promocji oraz Eventów Przedturniejowych
e-mail: hammond@zprp.org.pl

Korczak- Mleczko Jan – Rzecznik Prasowy ZPRP
e-mail: mleczko@zprp.org.pl

Klimek Justyna – Manager ds. Organizacyjnych i Imprez Przedturniejowych
e-mail: klimek@zprp.org.pl

Kotomski Marek – Koordynator ds. Technicznych i Rozwiązań IT
e-mail: kotomski@zprp.org.pl

Krupska Joanna – Lokalny Koordynator Organizacyjny w Miastach Kraków i Wrocław
e-mail: krupska@zprp.org.pl

Leszek Katarzyna – Starszy Specjalista ds. Marketing/ Floor Manager
e-mail: kleszek@zprp.org.pl

Lipska Elżbieta – Krajowy Koordynator Medyczny
e-mail: lipska@zprp.org.pl

Listkiewicz Monika – Koordynator ds. Zakwaterowania i Miejsc Pobytowych
e-mail: listkiewicz@zprp.org.pl

Machnikowski Mariusz – Lokalny Koordynator Organizacyjny w Mieście Gdańsk
e-mail: machnikowski@zprp.org.pl

Płachno Marcin – Manager ds. Obsługi Druzyn
e-mail: plachno@zprp.org.pl

Redel Paweł – Specjalista ds. organizacyjnych i marketingu
e-mail: redel@zprp.org.pl

Rosengarten Marcin – Manager ds. Komunikacji/ Rzecznik Prasowy Turnieju
e-mail: rosengarten@zprp.org.pl

Skalski Michał – Floor Manager
e-mail: skalski@zprp.org.pl

Staszkiewicz Adam – Koordynator ds. Transportu i Logistyki
e-mail: staszkiewicz@zprp.org.pl

Skorupski Marek – Redaktor Naczelny Magazynu “Handball Polska”, Manager ds.. Operacji Medialnych
e-mail: skorupski@zprp.org.pl

Warchoł Karolina – Specjalista ds. organizacyjnych
e-mail: warchol@zprp.org.pl

Wawrzyńska Paulina – Specjalista ds. Administracji / Pracownik Recepcji
e-mail: wawrzynska@zprp.org.pl

Węglarski Jakub – Manager ds. Marketingu i Współpracy z Miastami Gospodarzami
e-mail: weglarski@zprp.org.pl

Witkowski Damian – Manager ds. Wolontariatu
e-mail: witkowski@zprp.org.pl

Witkowski Marcin – Specjalista ds. Pakietów Korporacyjnych i Zamówień Grupowych
e-mail: mwitkowski@zprp.org.pl

Zawadzka Marta – Lokalny Koordynator Organizacyjny w Mieście Katowice
e-mail: zawadzka@zprp.org.pl

Zięba Magda – Koordynator ds. Pakietów Korporacyjnych i Obsługi VIP
e-mail: zieba@zprp.org.pl

 

Pasek ND i MG