Strona główna | ZPRP | Związek Piłki Ręcznej w Polsce | dane kontaktowe

Związek Piłki Ręcznej w Polsce | dane kontaktowe

Dane kontaktowe:

Związek Piłki Ręcznej w Polsce
ul. Puławska 300
02-819 Warszawa
tel/fax.: (22) 892 90 11
e-mail: zprp@zprp.org.pl
NIP: 118-07-45-072

Dojazd:
Z dworca centralnego bezpośrednio autobusem 504 (kierunek Kabaty) – wysiąść na przystanku „Poleczki”
lub metrem: Metro Centrum (kier. Kabaty) do Metro Wilanowska, następnie autobusami 709 (kier. PKP Piaseczno), 727 (kier. Głosków) lub 739 (kier. Polkolor) – wysiąść na przystanku „Grabów”.

Rachunek bankowy:
PKO Bank Polski SA
02-515 Warszawa, ul. Puławska 15

Konto podstawowe:
11 1020 1026 0000 1902 0244 9833

Konto walutowe (wpłaty w walucie obcej):
PKO Bank Polski S.A.
ul. Puławska 15
02-515 Warszawa
PL 42 1020 1026 0000 1002 0245 0104
Kod BIC /Swift/: BPKOPLPW

Kontakt:

Numer centrali telefonicznej ZPRP: (22) 892 90 11

Andrzej Kraśnicki – Prezes ZPRP
e-mail: prezes@zprp.org.pl

Henryk Szczepański – I Wiceprezes, Dyrektor Biura ZPRP
e-mail: szczepanski@zprp.org.pl

Jerzy Eliasz – Dyrektor Sportowy, wew. 106
e-mail: eliasz@zprp.org.pl

Damian Drobik – Dyrektor ds. Relacji Zewnętrznych, tel. wew. 126
e-mail: drobik@zprp.org.pl

Mirosław Baum – Dyrektor ds. Rozgrywek, tel. wew. 128
e-mail: baum@zprp.org.pl

Rafał Staniec – Dyrektor ds. Administracyjnych, tel.wew. 105,
e-mail: staniec@zprp.org.pl

Marek Góralczyk – Dyrektor ds. Współpracy z Zagranicą, tel. wew. 116
e-mail: goralczyk@zprp.org.pl

Jan Korczak-Mleczko – Rzecznik Prasowy, tel.wew. 108
e-mail: mleczko@zprp.org.pl

Marek Skorupski – Redaktor Naczelny Magazynu „Handball Polska”, tel. wew. 108,
e-mail: skorupski@zprp.org.pl

Grzegorz Gutkowski – tel.wew. 127
e-mail: gutkowski@zprp.org.pl

Marek Szajna – Doradca ds. Organizacyjno-Prawnych, tel.wew. 115
e-mail: szajna@zprp.org.pl

Marian Rudnik – Doradca Prawny ZPRP, tel.wew. 115

Robert Czaplicki – Dział Prawny, St. specjalista, tel.wew. 115
e-mail: czaplicki@zprp.org.pl

Hanna Lemanowicz – St. Specjalista ds. Współpracy ze Sponsorami i Kadr,  tel.wew. 121
e-mail: dyminska@zprp.org.pl

Monika Listkiewicz – St. Specjalista ds. Współpracy ze Sponsorami i Kadr, tel.wew. 121
e-mail: listkiewicz@zprp.org.pl

Paulina Sulborska – Administracja, tel.wew. 101
e-mail: sulborska@zprp.org.pl; zprp@zprp.org.pl

Paulina Wawrzyńska – Administracja, tel.wew. 121
e-mail: wawrzynska@zprp.org.pl

Kasia Leszek – st. specjalista ds. współpracy z zagranicą, tel.wew. 127,
e-mail: kleszek@zprp.org.pl

Jakub Gucma – Marketing, tel.wew. 118,
e-mail: gucma@zprp.org.pl

Łukasz Monikowski – Pion Relacji Zewnętrznych, tel.wew. 118
e-mail: monikowski@zprp.org.pl

Marcin Rosengarten –  Kierownik kadry narodowej mężczyzn, tel wew. 118
e-mail: rosengarten@zprp.org.pl

Michał Skalski – Organizacja Imprez i Sprawy Zagraniczne, tel.wew. 111
e-mail: skalski@zprp.org.pl

Wojciech Sobieszczyk – Organizacja Imprez i Sprawy Zagraniczne, tel.wew. 111
e-mail: sobieszczyk@zprp.org.pl

Marcin Farecki – Organizacja Imprez i Sprawy Zagraniczne, tel.wew. 125
e-mail: farecki@zprp.org.pl

Jagna Gołębiewska – Organizacja Imprez i Sprawy Zagraniczne, tel.wew. 125
e-mail: golebiewska@zprp.org.pl

Seweryn Gawroński – Specjalista ds. Gospodarki Magazynowej, tel.wew. 119,
e-mail: gawronski@zprp.org.pl

Maria Okurowska – Główna Księgowa, tel.wew. 109
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; okurowska@zprp.org.pl

Barbara Frankon-Rosińska – Księgowość, tel.wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; rosinska@zprp.org.pl

Marta Wiak – Księgowość, tel.wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; wiak@zprp.org.pl

Ewelina Kozłowska – Księgowość, tel.wew. 117
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; kozlowska@zprp.org.pl

Karolina Kudlik-Niewiadomska – Księgowość, tel.wew. 112
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl; niewiadomska@zprp.org.pl

Danuta Chmielewska -Księgowość, tel. wew. 103
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl

Hanna Malawska-Sipak -Księgowość, tel. wew. 103
e-mail: ksiegowosc@zprp.org.pl

Jerzy Noszczak – Doradca ds. Szkoleniowych, tel.wew. 122
e-mail: szkol@zprp.org.pl

Daniel Lewandowski – Dział Organizacji Szkolenia, Sport Dzieci i Młodzieży, tel.wew. 124
e-mail: lewandowski@zprp.org.pl

Andrzej Wiśniewski – Dział Organizacji Szkolenia, Licencje Trenerskie, tel.wew. 107
e-mail: wisniewski@zprp.org.pl

Dorota Liese-Romanowska – Koordynator ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: liese@zprp.org.pl

Kajetan Broniewski – Koordynator ds. Szkolenia Sportowego, tel. wew. 107
e-mail: broniewski@zprp.org.pl

Piotr Ingielewicz – Specjalista ds. Szkolenia Młodzieżowego (OSPR), tel. wew. 123
e-mail: ingielewicz@zprp.org.pl

Kolegium Ligi ZPRP, tel.wew. 104
e-mail: Kolegium_Ligi@zprp.org.pl

Bogusław Trojan – Komisarz Rozgrywek, tel. wew. 104
e-mail: trojan@zprp.org.pl

Leszek Sołodko – Sekretarz Kolegium Ligi, tel.wew. 104
e-mail: solodko@zprp.org.pl; Kolegium_Ligi@zprp.org.pl

Piotr Mystkowski – Specjalista, tel.wew. 104
e-mail: mystkowski@zprp.org.pl

Kolegium Sędziów ZPRP, tel.wew. 105
e-mail: Kol_Sedziow@zprp.org.pl

Andrzej Walasek – Komisarz Zmiany Barw Klubowych
e-mail: KZBK@zprp.org.pl