Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | I Liga Kobiet – wyniki

I Liga Kobiet – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 MTS Kwidzyn 11 9 2 0 342 290 20 2
2 Korona Handball Kielce 11 9 0 2 352 271 18 4
3 KPR Ruch Chorzów 11 8 1 2 341 272 17 5
4 SPR Olkusz 11 7 0 4 347 321 14 8
5 SMS ZPRP Płock 11 4 3 4 299 276 11 11
6 MKS AZS UMCS Lublin 11 3 3 5 271 286 9 13
7 SKF KPR Sparta Oborniki 11 4 0 7 304 319 8 14
8 AZS-AWF Warszawa 11 4 0 7 290 339 8 14
9 MMKS Jutrzenka Płock 10 4 0 6 262 278 8 12
10 SPR Sośnica Gliwice 11 2 2 7 278 332 6 16
11 SPR Sambor Tczew 11 0 1 10 257 359 1 21

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-24) 3 pauzuje () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 1 (2016-09-24) 5 MTS Kwidzyn 26:26 (13:15) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 1 (2016-09-24) 2 SKF KPR Sparta Oborniki 29:23 (13:11) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 1 (2016-09-24) 1 KPR Ruch Chorzów 32:24 (17:12) Korona Handball Kielce
Kolejka 1 (2016-09-24) 4 SPR Olkusz 47:25 (22:8) SPR Sambor Tczew
Kolejka 1 (2016-09-24) 6 AZS-AWF Warszawa 29:30 (15:17) SMS ZPRP Płock
Kolejka 2 (2016-10-01) 9 SPR Sambor Tczew 24:31 (11:17) MTS Kwidzyn
Kolejka 2 (2016-10-01) 11 SPR Sośnica Gliwice () pauzuje
Kolejka 2 (2016-10-01) 7 Korona Handball Kielce 28:24 (18:13) SMS ZPRP Płock
Kolejka 2 (2016-10-01) 12 KPR Ruch Chorzów 39:29 (19:12) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 2 (2016-10-01) 8 AZS-AWF Warszawa 23:17 (12:8) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 2 (2016-10-01) 10 MMKS Jutrzenka Płock 30:32 (13:15) SPR Olkusz
Kolejka 3 (2016-10-15) 14 pauzuje () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 3 (2016-10-15) 18 SMS ZPRP Płock 29:17 (15:10) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 3 (2016-10-15) 17 AZS-AWF Warszawa 30:29 (15:13) SPR Sambor Tczew
Kolejka 3 (2016-10-15) 13 SKF KPR Sparta Oborniki 26:39 (13:16) Korona Handball Kielce
Kolejka 3 (2016-10-15) 15 SPR Olkusz 37:21 (17:9) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 3 (2016-10-15) 16 MTS Kwidzyn 33:25 (15:10) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 4 (2016-10-22) 24 SKF KPR Sparta Oborniki () pauzuje
Kolejka 4 (2016-10-22) 21 MMKS Jutrzenka Płock 23:29 (10:13) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 4 (2016-10-22) 19 Korona Handball Kielce 32:21 (14:9) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 4 (2016-10-22) 22 SPR Sośnica Gliwice 28:33 (18:19) MTS Kwidzyn
Kolejka 4 (2016-10-22) 20 SPR Sambor Tczew 27:27 (14:14) SMS ZPRP Płock
Kolejka 4 (2016-10-22) 23 KPR Ruch Chorzów 35:22 (19:10) SPR Olkusz
Kolejka 5 (2016-10-29) 25 pauzuje () Korona Handball Kielce
Kolejka 5 (2016-10-29) 30 MKS AZS UMCS Lublin 28:15 (11:7) SPR Sambor Tczew
Kolejka 5 (2016-10-29) 26 SPR Olkusz 31:24 (16:11) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 5 (2016-10-29) 28 AZS-AWF Warszawa 32:29 (15:13) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 5 (2016-10-29) 27 MTS Kwidzyn 37:30 (16:16) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 5 (2016-10-29) 29 SMS ZPRP Płock 22:23 (13:12) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 6 (2016-11-05) 36 pauzuje () SPR Olkusz
Kolejka 6 (2016-11-05) 32 MMKS Jutrzenka Płock 24:22 (13:9) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 6 (2016-11-05) 33 SPR Sośnica Gliwice 25:25 (13:16) SMS ZPRP Płock
Kolejka 6 (2016-11-05) 31 Korona Handball Kielce 36:17 (19:10) SPR Sambor Tczew
Kolejka 6 (2016-11-05) 34 KPR Ruch Chorzów 36:21 (15:10) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 6 (2016-11-05) 35 SKF KPR Sparta Oborniki 28:30 (12:15) MTS Kwidzyn
Kolejka 7 (2016-11-12) 38 MTS Kwidzyn () pauzuje
Kolejka 7 (2016-11-12) 40 SMS ZPRP Płock 23:23 (13:10) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 7 (2016-11-12) 39 AZS-AWF Warszawa 23:27 (13:14) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 7 (2016-11-12) 37 SPR Olkusz 21:31 (6:14) Korona Handball Kielce
Kolejka 7 (2016-11-12) 42 SPR Sambor Tczew 22:28 (11:11) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 7 (2016-11-12) 41 SPR Sośnica Gliwice 26:26 (15:16) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 8 (2016-11-19) 47 pauzuje () AZS-AWF Warszawa
Kolejka 8 (2016-11-19) 46 SKF KPR Sparta Oborniki 24:30 (11:14) SMS ZPRP Płock
Kolejka 8 (2016-11-19) 44 SPR Sośnica Gliwice 35:25 (19:11) SPR Sambor Tczew
Kolejka 8 (2016-11-19) 43 Korona Handball Kielce 38:31 (23:19) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 8 (2016-11-19) 45 KPR Ruch Chorzów 31:20 (16:9) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 8 (2016-11-19) 48 SPR Olkusz 34:37 (16:21) MTS Kwidzyn
Kolejka 9 (2016-11-26) 50 SPR Olkusz 36:28 (18:16) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 9 (2016-11-26) 51 SMS ZPRP Płock () pauzuje
Kolejka 9 (2016-11-26) 52 SKF KPR Sparta Oborniki 26:31 (15:14) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 9 (2016-11-26) 54 MMKS Jutrzenka Płock 33:23 (12:14) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 9 (2016-11-26) 49 MTS Kwidzyn 27:18 (16:10) Korona Handball Kielce
Kolejka 9 (2016-11-26) 53 SPR Sambor Tczew 22:29 (10:10) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 10 (2016-12-03) 58 pauzuje () MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 10 (2016-12-03) 57 SKF KPR Sparta Oborniki 39:25 (24:12) SPR Sambor Tczew
Kolejka 10 (2016-12-03) 59 SPR Olkusz 29:26 (13:13) SMS ZPRP Płock
Kolejka 10 (2016-12-03) 55 Korona Handball Kielce 37:20 (16:9) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 10 (2016-12-03) 60 MTS Kwidzyn 34:27 (17:11) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 10 (2016-12-03) 56 KPR Ruch Chorzów 29:24 (14:12) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 11 (2016-12-10) 66 SPR Sośnica Gliwice 21:31 (9:15) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 11 (2016-12-10) 64 SPR Sambor Tczew () pauzuje
Kolejka 11 (2016-12-10) 63 MKS AZS UMCS Lublin 38:29 (20:15) SPR Olkusz
Kolejka 11 (2016-12-10) 61 Korona Handball Kielce 40:26 (18:15) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 11 (2016-12-10) 65 MMKS Jutrzenka Płock 21:28 (10:15) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 11 (2016-12-10) 62 SMS ZPRP Płock 25:29 (13:15) MTS Kwidzyn
Kolejka 12 (2017-02-18) 72 SMS ZPRP Płock 38:22 (17:7) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 12 (2017-02-18) 69 MMKS Jutrzenka Płock () pauzuje
Kolejka 12 (2017-02-18) 71 MKS AZS UMCS Lublin 25:25 (11:9) MTS Kwidzyn
Kolejka 12 (2017-02-18) 70 SPR Sambor Tczew 26:29 (12:14) SPR Olkusz
Kolejka 12 (2017-02-18) 68 SPR Sośnica Gliwice 27:24 (12:12) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 12 (2017-02-18) 67 Korona Handball Kielce 29:26 (15:14) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 13 (2017-02-25) 73 SMS ZPRP Płock () Korona Handball Kielce
Kolejka 13 (2017-02-25) 74 MKS AZS UMCS Lublin () AZS-AWF Warszawa
Kolejka 13 (2017-02-25) 75 MTS Kwidzyn () SPR Sambor Tczew
Kolejka 13 (2017-02-25) 76 SPR Olkusz () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 13 (2017-02-25) 77 pauzuje () SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 13 (2017-02-25) 78 SKF KPR Sparta Oborniki () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 14 (2017-03-04) 79 Korona Handball Kielce () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 14 (2017-03-04) 80 KPR Ruch Chorzów () pauzuje
Kolejka 14 (2017-03-04) 81 SPR Sośnica Gliwice () SPR Olkusz
Kolejka 14 (2017-03-04) 82 MMKS Jutrzenka Płock () MTS Kwidzyn
Kolejka 14 (2017-03-04) 83 SPR Sambor Tczew () AZS-AWF Warszawa
Kolejka 14 (2017-03-04) 84 MKS AZS UMCS Lublin () SMS ZPRP Płock
Kolejka 15 (2017-03-11) 85 MKS AZS UMCS Lublin () Korona Handball Kielce
Kolejka 15 (2017-03-11) 86 SMS ZPRP Płock () SPR Sambor Tczew
Kolejka 15 (2017-03-11) 87 AZS-AWF Warszawa () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 15 (2017-03-11) 88 MTS Kwidzyn () SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 15 (2017-03-11) 89 SPR Olkusz () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 15 (2017-03-11) 90 pauzuje () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 16 (2017-03-25) 91 Korona Handball Kielce () pauzuje
Kolejka 16 (2017-03-25) 92 SKF KPR Sparta Oborniki () SPR Olkusz
Kolejka 16 (2017-03-25) 93 KPR Ruch Chorzów () MTS Kwidzyn
Kolejka 16 (2017-03-25) 94 SPR Sośnica Gliwice () AZS-AWF Warszawa
Kolejka 16 (2017-03-25) 95 MMKS Jutrzenka Płock () SMS ZPRP Płock
Kolejka 16 (2017-03-25) 96 SPR Sambor Tczew () MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 17 (2017-04-01) 97 SPR Sambor Tczew () Korona Handball Kielce
Kolejka 17 (2017-04-01) 98 MKS AZS UMCS Lublin () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 17 (2017-04-01) 99 SMS ZPRP Płock () SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 17 (2017-04-01) 100 AZS-AWF Warszawa () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 17 (2017-04-01) 101 MTS Kwidzyn () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 17 (2017-04-01) 102 SPR Olkusz () pauzuje
Kolejka 18 (2017-04-08) 103 Korona Handball Kielce () SPR Olkusz
Kolejka 18 (2017-04-08) 104 pauzuje () MTS Kwidzyn
Kolejka 18 (2017-04-08) 105 SKF KPR Sparta Oborniki () AZS-AWF Warszawa
Kolejka 18 (2017-04-08) 106 KPR Ruch Chorzów () SMS ZPRP Płock
Kolejka 18 (2017-04-08) 107 MKS AZS UMCS Lublin () SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 18 (2017-04-08) 108 MMKS Jutrzenka Płock () SPR Sambor Tczew
Kolejka 19 (2017-04-22) 109 MMKS Jutrzenka Płock () Korona Handball Kielce
Kolejka 19 (2017-04-22) 110 SPR Sambor Tczew () SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 19 (2017-04-22) 111 MKS AZS UMCS Lublin () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 19 (2017-04-22) 112 SMS ZPRP Płock () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 19 (2017-04-22) 113 AZS-AWF Warszawa () pauzuje
Kolejka 19 (2017-04-22) 114 MTS Kwidzyn () SPR Olkusz
Kolejka 20 (2017-04-29) 115 Korona Handball Kielce () MTS Kwidzyn
Kolejka 20 (2017-04-29) 116 AZS-AWF Warszawa () SPR Olkusz
Kolejka 20 (2017-04-29) 117 pauzuje () SMS ZPRP Płock
Kolejka 20 (2017-04-29) 118 MKS AZS UMCS Lublin () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 20 (2017-04-29) 119 KPR Ruch Chorzów () SPR Sambor Tczew
Kolejka 20 (2017-04-29) 120 SPR Sośnica Gliwice () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 21 (2017-05-06) 121 SPR Sośnica Gliwice () Korona Handball Kielce
Kolejka 21 (2017-05-06) 122 MMKS Jutrzenka Płock () KPR Ruch Chorzów
Kolejka 21 (2017-05-06) 123 SPR Sambor Tczew () SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 21 (2017-05-06) 124 MKS AZS UMCS Lublin () pauzuje
Kolejka 21 (2017-05-06) 125 SMS ZPRP Płock () SPR Olkusz
Kolejka 21 (2017-05-06) 126 AZS-AWF Warszawa () MTS Kwidzyn
Kolejka 22 (2017-05-13) 127 AZS-AWF Warszawa () Korona Handball Kielce
Kolejka 22 (2017-05-13) 128 MTS Kwidzyn () SMS ZPRP Płock
Kolejka 22 (2017-05-13) 129 SPR Olkusz () MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 22 (2017-05-13) 130 pauzuje () SPR Sambor Tczew
Kolejka 22 (2017-05-13) 131 SKF KPR Sparta Oborniki () MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 22 (2017-05-13) 132 KPR Ruch Chorzów () SPR Sośnica Gliwice