Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | I Liga Kobiet – wyniki

I Liga Kobiet – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 Korona Handball Kielce 20 18 0 2 667 468 36 4
2 KPR Ruch Chorzów 20 16 2 2 606 471 34 6
3 MTS Kwidzyn 20 12 3 5 565 519 27 13
4 SMS ZPRP Płock 20 10 3 7 548 499 23 17
5 SPR Olkusz 20 10 2 8 606 587 22 18
6 SPR Sośnica Gliwice 20 6 4 10 515 571 16 24
7 MKS AZS UMCS Lublin 20 5 5 10 505 530 15 25
8 SKF KPR Sparta Oborniki 20 7 1 12 534 574 15 25
9 MMKS Jutrzenka Płock 20 6 2 12 508 571 14 26
10 AZS-AWF Warszawa 20 4 3 13 515 628 11 29
11 SPR Sambor Tczew 20 2 3 15 491 642 7 33

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-24 18:00 KPR Ruch Chorzów 32:24 (17:12) Korona Handball Kielce
2 2016-09-24 16:00 SKF KPR Sparta Oborniki 29:23 (13:11) SPR Sośnica Gliwice
3 2016-09-24 pauzuje MMKS Jutrzenka Płock
4 2016-10-08 17:00 SPR Olkusz 47:25 (22:8) SPR Sambor Tczew
5 2016-09-24 12:00 MTS Kwidzyn 26:26 (13:15) MKS AZS UMCS Lublin
6 2016-12-07 20:00 AZS-AWF Warszawa 29:30 (15:17) SMS ZPRP Płock
Kolejka 2
7 2016-10-01 13:30 Korona Handball Kielce 28:24 (18:13) SMS ZPRP Płock
8 2016-10-01 15:30 AZS-AWF Warszawa 23:17 (12:8) MKS AZS UMCS Lublin
9 2016-09-30 18:30 SPR Sambor Tczew 24:31 (11:17) MTS Kwidzyn
10 2016-10-01 16:00 MMKS Jutrzenka Płock 30:32 (13:15) SPR Olkusz
11 2016-10-01 SPR Sośnica Gliwice pauzuje
12 2016-10-01 15:00 KPR Ruch Chorzów 39:29 (19:12) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 3
13 2016-10-15 16:00 SKF KPR Sparta Oborniki 26:39 (13:16) Korona Handball Kielce
14 2016-10-15 pauzuje KPR Ruch Chorzów
15 2016-10-15 17:00 SPR Olkusz 37:21 (17:9) SPR Sośnica Gliwice
16 2016-10-15 18:00 MTS Kwidzyn 33:25 (15:10) MMKS Jutrzenka Płock
17 2016-10-15 15:30 AZS-AWF Warszawa 30:29 (15:13) SPR Sambor Tczew
18 2016-10-15 12:30 SMS ZPRP Płock 29:17 (15:10) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 4
19 2016-10-22 13:30 Korona Handball Kielce 32:21 (14:9) MKS AZS UMCS Lublin
20 2016-10-22 17:00 SPR Sambor Tczew 27:27 (14:14) SMS ZPRP Płock
21 2016-10-22 13:00 MMKS Jutrzenka Płock 23:29 (10:13) AZS-AWF Warszawa
22 2016-10-22 16:30 SPR Sośnica Gliwice 28:33 (18:19) MTS Kwidzyn
23 2016-10-23 17:00 KPR Ruch Chorzów 35:22 (19:10) SPR Olkusz
24 2016-10-22 SKF KPR Sparta Oborniki pauzuje
Kolejka 5
25 2016-10-29 pauzuje Korona Handball Kielce
26 2016-10-29 17:00 SPR Olkusz 31:24 (16:11) SKF KPR Sparta Oborniki
27 2016-11-30 17:30 MTS Kwidzyn 37:30 (16:16) KPR Ruch Chorzów
28 2016-10-30 15:00 AZS-AWF Warszawa 32:29 (15:13) SPR Sośnica Gliwice
29 2016-11-30 19:00 SMS ZPRP Płock 22:23 (13:12) MMKS Jutrzenka Płock
30 2016-10-29 13:15 MKS AZS UMCS Lublin 28:15 (11:7) SPR Sambor Tczew
Kolejka 6
31 2016-11-05 17:00 Korona Handball Kielce 36:17 (19:10) SPR Sambor Tczew
32 2016-11-05 15:30 MMKS Jutrzenka Płock 24:22 (13:9) MKS AZS UMCS Lublin
33 2016-11-05 16:30 SPR Sośnica Gliwice 25:25 (13:16) SMS ZPRP Płock
34 2016-11-05 18:00 KPR Ruch Chorzów 36:21 (15:10) AZS-AWF Warszawa
35 2016-11-15 17:30 SKF KPR Sparta Oborniki 28:30 (12:15) MTS Kwidzyn
36 2016-11-05 pauzuje SPR Olkusz
Kolejka 7
37 2016-11-12 18:00 SPR Olkusz 21:31 (6:14) Korona Handball Kielce
38 2016-11-12 MTS Kwidzyn pauzuje
39 2016-11-12 16:30 AZS-AWF Warszawa 23:27 (13:14) SKF KPR Sparta Oborniki
40 2016-11-12 16:00 SMS ZPRP Płock 23:23 (13:10) KPR Ruch Chorzów
41 2016-11-12 18:30 SPR Sośnica Gliwice 26:26 (15:16) MKS AZS UMCS Lublin
42 2016-11-12 18:00 SPR Sambor Tczew 22:28 (11:11) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 8
43 2016-11-19 17:00 Korona Handball Kielce 38:31 (23:19) MMKS Jutrzenka Płock
44 2016-11-19 16:30 SPR Sośnica Gliwice 35:25 (19:11) SPR Sambor Tczew
45 2016-11-19 18:00 KPR Ruch Chorzów 31:20 (16:9) MKS AZS UMCS Lublin
46 2016-11-19 15:30 SKF KPR Sparta Oborniki 24:30 (11:14) SMS ZPRP Płock
47 2016-11-19 pauzuje AZS-AWF Warszawa
48 2016-11-20 15:00 SPR Olkusz 34:37 (16:21) MTS Kwidzyn
Kolejka 9
49 2016-11-26 17:00 MTS Kwidzyn 27:18 (16:10) Korona Handball Kielce
50 2016-11-04 19:30 SPR Olkusz 36:28 (18:16) AZS-AWF Warszawa
51 2016-11-26 SMS ZPRP Płock pauzuje
52 2016-11-26 16:00 SKF KPR Sparta Oborniki 26:31 (15:14) MKS AZS UMCS Lublin
53 2016-11-26 18:00 SPR Sambor Tczew 22:29 (10:10) KPR Ruch Chorzów
54 2016-11-26 16:00 MMKS Jutrzenka Płock 33:23 (12:14) SPR Sośnica Gliwice
Kolejka 10
55 2016-12-04 15:00 Korona Handball Kielce 37:20 (16:9) SPR Sośnica Gliwice
56 2016-12-04 17:00 KPR Ruch Chorzów 29:24 (14:12) MMKS Jutrzenka Płock
57 2016-12-03 15:00 SKF KPR Sparta Oborniki 39:25 (24:12) SPR Sambor Tczew
58 2016-12-03 pauzuje MKS AZS UMCS Lublin
59 2016-12-03 17:00 SPR Olkusz 29:26 (13:13) SMS ZPRP Płock
60 2016-12-04 16:00 MTS Kwidzyn 34:27 (17:11) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 11
61 2016-12-10 15:00 Korona Handball Kielce 40:26 (18:15) AZS-AWF Warszawa
62 2017-01-18 17:00 SMS ZPRP Płock 25:29 (13:15) MTS Kwidzyn
63 2016-12-10 14:00 MKS AZS UMCS Lublin 38:29 (20:15) SPR Olkusz
64 2016-12-10 SPR Sambor Tczew pauzuje
65 2016-12-10 16:00 MMKS Jutrzenka Płock 21:28 (10:15) SKF KPR Sparta Oborniki
66 2016-12-06 17:00 SPR Sośnica Gliwice 21:31 (9:15) KPR Ruch Chorzów

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 12
67 2017-02-18 17:00 Korona Handball Kielce 29:26 (15:14) KPR Ruch Chorzów
68 2017-02-18 16:30 SPR Sośnica Gliwice 27:24 (12:12) SKF KPR Sparta Oborniki
69 2017-02-18 MMKS Jutrzenka Płock pauzuje
70 2017-02-18 16:00 SPR Sambor Tczew 26:29 (12:14) SPR Olkusz
71 2017-02-18 13:00 MKS AZS UMCS Lublin 25:25 (11:9) MTS Kwidzyn
72 2017-01-21 16:00 SMS ZPRP Płock 38:22 (17:7) AZS-AWF Warszawa
Kolejka 13
73 2017-04-12 17:00 SMS ZPRP Płock 23:32 (9:16) Korona Handball Kielce
74 2017-02-25 13:00 MKS AZS UMCS Lublin 32:19 (12:12) AZS-AWF Warszawa
75 2017-02-25 19:00 MTS Kwidzyn 23:20 (14:11) SPR Sambor Tczew
76 2017-02-25 17:00 SPR Olkusz 26:28 (13:15) MMKS Jutrzenka Płock
77 2017-02-25 pauzuje SPR Sośnica Gliwice
78 2017-02-25 17:30 SKF KPR Sparta Oborniki 20:26 (12:13) KPR Ruch Chorzów
Kolejka 14
79 2017-03-04 17:00 Korona Handball Kielce 37:21 (17:9) SKF KPR Sparta Oborniki
80 2017-03-04 KPR Ruch Chorzów pauzuje
81 2017-03-04 15:00 SPR Sośnica Gliwice 30:30 (15:13) SPR Olkusz
82 2017-03-04 17:00 MMKS Jutrzenka Płock 24:21 (12:10) MTS Kwidzyn
83 2017-03-05 13:00 SPR Sambor Tczew 32:28 (17:16) AZS-AWF Warszawa
84 2017-03-04 16:00 MKS AZS UMCS Lublin 19:23 (10:12) SMS ZPRP Płock
Kolejka 15
85 2017-03-11 15:00 MKS AZS UMCS Lublin 22:35 (11:18) Korona Handball Kielce
86 2017-04-26 19:00 SMS ZPRP Płock 33:25 (18:13) SPR Sambor Tczew
87 2017-03-11 19:00 AZS-AWF Warszawa 25:25 (13:12) MMKS Jutrzenka Płock
88 2017-03-11 16:30 MTS Kwidzyn 21:24 (11:12) SPR Sośnica Gliwice
89 2017-04-13 18:00 SPR Olkusz 22:22 (13:11) KPR Ruch Chorzów
90 2017-03-11 pauzuje SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 16
91 2017-03-25 Korona Handball Kielce pauzuje
92 2017-03-25 17:00 SKF KPR Sparta Oborniki 28:29 (14:17) SPR Olkusz
93 2017-03-25 18:00 KPR Ruch Chorzów 27:21 (12:8) MTS Kwidzyn
94 2017-03-25 16:30 SPR Sośnica Gliwice 23:23 (14:13) AZS-AWF Warszawa
95 2017-04-05 17:15 MMKS Jutrzenka Płock 22:38 (6:18) SMS ZPRP Płock
96 2017-03-25 16:00 SPR Sambor Tczew 24:24 (14:13) MKS AZS UMCS Lublin
Kolejka 17
97 2017-04-01 12:00 SPR Sambor Tczew 23:35 (13:15) Korona Handball Kielce
98 2017-04-01 15:00 MKS AZS UMCS Lublin 25:24 (11:10) MMKS Jutrzenka Płock
99 2017-04-01 16:00 SMS ZPRP Płock 25:23 (14:12) SPR Sośnica Gliwice
100 2017-03-31 18:30 AZS-AWF Warszawa 25:29 (10:16) KPR Ruch Chorzów
101 2017-04-01 17:30 MTS Kwidzyn 21:23 (10:11) SKF KPR Sparta Oborniki
102 2017-04-01 SPR Olkusz pauzuje
Kolejka 18
103 2017-04-08 17:00 Korona Handball Kielce 32:20 (12:13) SPR Olkusz
104 2017-04-08 pauzuje MTS Kwidzyn
105 2017-04-08 16:00 SKF KPR Sparta Oborniki 34:26 (15:18) AZS-AWF Warszawa
106 2017-04-08 17:00 KPR Ruch Chorzów 26:22 (16:12) SMS ZPRP Płock
107 2017-04-08 17:00 MKS AZS UMCS Lublin 24:25 (11:12) SPR Sośnica Gliwice
108 2017-04-08 15:30 MMKS Jutrzenka Płock 33:33 (13:13) SPR Sambor Tczew
Kolejka 19
109 2017-04-22 17:00 MMKS Jutrzenka Płock 21:38 (9:16) Korona Handball Kielce
110 2017-04-22 15:00 SPR Sambor Tczew 27:37 (12:16) SPR Sośnica Gliwice
111 2017-04-22 15:00 MKS AZS UMCS Lublin 28:31 (10:16) KPR Ruch Chorzów
112 2017-04-22 11:00 SMS ZPRP Płock 31:22 (15:10) SKF KPR Sparta Oborniki
113 2017-04-22 AZS-AWF Warszawa pauzuje
114 2017-04-22 16:00 MTS Kwidzyn 34:27 (16:8) SPR Olkusz
Kolejka 20
115 2017-04-29 17:00 Korona Handball Kielce 32:24 (17:10) MTS Kwidzyn
116 2017-04-29 15:00 AZS-AWF Warszawa 30:46 (15:21) SPR Olkusz
117 2017-04-29 pauzuje SMS ZPRP Płock
118 2017-04-29 14:00 MKS AZS UMCS Lublin 28:28 (12:16) SKF KPR Sparta Oborniki
119 2017-04-29 17:00 KPR Ruch Chorzów 42:18 (22:10) SPR Sambor Tczew
120 2017-04-29 16:30 SPR Sośnica Gliwice 30:24 (10:11) MMKS Jutrzenka Płock
Kolejka 21
121 2017-05-06 16:30 SPR Sośnica Gliwice 22:34 (10:17) Korona Handball Kielce
122 2017-05-06 15:00 MMKS Jutrzenka Płock 20:31 (10:15) KPR Ruch Chorzów
123 2017-05-06 18:00 SPR Sambor Tczew 32:28 (16:14) SKF KPR Sparta Oborniki
124 2017-05-06 MKS AZS UMCS Lublin pauzuje
125 2017-05-06 16:00 SMS ZPRP Płock 30:24 (16:10) SPR Olkusz
126 2017-05-06 18:00 AZS-AWF Warszawa 28:28 (11:16) MTS Kwidzyn
Kolejka 22
127 2017-05-13 12:30 AZS-AWF Warszawa 21:40 (8:19) Korona Handball Kielce
128 2017-05-13 17:00 MTS Kwidzyn 30:24 (15:13) SMS ZPRP Płock
129 2017-05-13 17:00 SPR Olkusz 35:32 (17:17) MKS AZS UMCS Lublin
130 2017-05-13 pauzuje SPR Sambor Tczew
131 2017-05-13 16:00 SKF KPR Sparta Oborniki 26:25 (16:16) MMKS Jutrzenka Płock
132 2017-05-13 18:00 KPR Ruch Chorzów 31:23 (13:12) SPR Sośnica Gliwice