Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | I Liga Mężczyzn gr. A – wyniki

I Liga Mężczyzn gr. A – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 Spójnia Gdynia 26 21 1 4 783 621 43 9
2 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 26 19 4 3 711 611 42 10
3 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 26 16 4 6 733 648 36 16
4 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 26 17 1 8 706 662 35 17
5 MKS Real-Astromal Leszno 26 13 4 9 639 625 30 22
6 MKS Wieluń 26 11 6 9 689 673 28 24
7 Sokół Browar Kościerzyna 26 11 4 11 644 644 26 26
8 MKS Nielba Wągrowiec 26 12 2 12 763 792 26 26
9 Orlen Wisła II Płock 26 10 4 12 702 710 24 28
10 SMS ZPRP Gdańsk 26 10 2 14 722 760 22 30
11 WKS Grunwald Poznań 26 7 3 16 638 693 17 35
12 GKS Żukowo 26 5 5 16 661 744 15 37
13 MKS Mazur Sierpc 26 6 1 19 597 690 13 39
14 WKS Śląsk Wrocław 26 2 3 21 618 733 7 45

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-10 18:00 MKS Wieluń 20:24 (12:10) Spójnia Gdynia
2 2016-09-10 17:00 MKS Mazur Sierpc 30:33 (13:17) MKS Nielba Wągrowiec
3 2016-09-10 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 33:27 (17:13) MKS Real-Astromal Leszno
4 2016-09-10 15:00 WKS Śląsk Wrocław 26:38 (12:18) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
5 2016-09-10 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 27:22 (10:8) Orlen Wisła II Płock
6 2016-09-10 17:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 25:20 (14:8) Sokół Browar Kościerzyna
7 2016-09-10 15:00 GKS Żukowo 24:30 (11:16) WKS Grunwald Poznań
Kolejka 2
8 2016-09-17 15:00 Spójnia Gdynia 30:21 (16:9) WKS Grunwald Poznań
9 2016-09-17 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 23:17 (10:11) GKS Żukowo
10 2016-09-17 19:00 Orlen Wisła II Płock 25:31 (13:18) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
11 2016-09-17 15:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 28:23 (16:13) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
12 2016-09-17 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 35:24 (16:9) WKS Śląsk Wrocław
13 2016-09-17 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 30:26 (15:15) SMS ZPRP Gdańsk
14 2016-09-17 18:00 MKS Wieluń 25:17 (12:10) MKS Mazur Sierpc
Kolejka 3
15 2016-09-24 17:00 MKS Mazur Sierpc 20:27 (11:13) Spójnia Gdynia
16 2016-09-24 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 23:23 (11:12) MKS Wieluń
17 2016-09-24 15:00 WKS Śląsk Wrocław 29:35 (15:16) MKS Nielba Wągrowiec
18 2016-09-24 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 27:21 (13:12) MKS Real-Astromal Leszno
19 2016-09-24 15:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 22:22 (11:14) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
20 2016-09-24 19:00 GKS Żukowo 28:34 (12:18) Orlen Wisła II Płock
21 2016-09-24 17:00 WKS Grunwald Poznań 29:28 (14:11) Sokół Browar Kościerzyna
Kolejka 4
22 2016-10-01 15:00 Spójnia Gdynia 31:22 (16:10) Sokół Browar Kościerzyna
23 2016-10-02 13:00 Orlen Wisła II Płock 22:21 (12:9) WKS Grunwald Poznań
24 2016-10-01 16:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 37:26 (19:15) GKS Żukowo
25 2016-10-01 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 22:22 (9:11) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
26 2016-10-01 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 25:27 (12:15) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
27 2016-10-01 15:00 MKS Wieluń 24:21 (8:14) WKS Śląsk Wrocław
28 2016-10-01 18:00 MKS Mazur Sierpc 22:30 (12:17) SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 5
29 2016-11-05 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 22:35 (15:18) Spójnia Gdynia
30 2016-10-08 18:00 WKS Śląsk Wrocław 26:32 (12:17) MKS Mazur Sierpc
31 2016-10-08 19:30 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 34:25 (15:13) MKS Wieluń
32 2016-10-08 19:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 36:28 (19:15) MKS Nielba Wągrowiec
33 2016-10-08 18:00 GKS Żukowo 24:24 (16:11) MKS Real-Astromal Leszno
34 2016-10-08 17:00 WKS Grunwald Poznań 25:35 (12:17) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
35 2016-10-08 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 31:28 (16:9) Orlen Wisła II Płock
Kolejka 6
36 2016-10-15 14:00 Orlen Wisła II Płock 20:29 (10:18) Spójnia Gdynia
37 2016-10-15 18:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 25:24 (13:12) Sokół Browar Kościerzyna
38 2016-10-15 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 35:18 (18:10) WKS Grunwald Poznań
39 2016-10-15 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 30:30 (11:16) GKS Żukowo
40 2016-10-15 15:00 MKS Wieluń 23:23 (9:13) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
41 2016-10-15 18:00 MKS Mazur Sierpc 24:26 (11:9) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
42 2016-10-15 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 28:22 (14:11) WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 7
43 2016-10-22 18:30 WKS Śląsk Wrocław 25:23 (13:11) Spójnia Gdynia
44 2016-10-22 19:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24:26 (11:12) SMS ZPRP Gdańsk
45 2016-10-22 16:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 34:20 (15:12) MKS Mazur Sierpc
46 2016-10-22 18:00 GKS Żukowo 31:30 (15:18) MKS Wieluń
47 2016-10-22 17:00 WKS Grunwald Poznań 26:28 (18:15) MKS Nielba Wągrowiec
48 2016-10-22 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 20:21 (7:12) MKS Real-Astromal Leszno
49 2016-10-21 19:30 Orlen Wisła II Płock 21:29 (11:13) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
Kolejka 8
50 2016-10-29 15:00 Spójnia Gdynia 26:25 (13:10) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
51 2016-11-16 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 22:22 (12:11) Orlen Wisła II Płock
52 2016-10-29 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 26:26 (13:14) Sokół Browar Kościerzyna
53 2016-10-29 18:00 MKS Wieluń 34:25 (17:11) WKS Grunwald Poznań
54 2016-10-29 18:00 MKS Mazur Sierpc 30:27 (17:10) GKS Żukowo
55 2016-11-16 19:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 25:18 (12:8) SMS ZPRP Gdańsk
56 2016-10-29 18:00 WKS Śląsk Wrocław 25:30 (9:16) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
Kolejka 9
57 2016-11-12 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 26:33 (11:18) Spójnia Gdynia
58 2016-11-12 18:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 34:23 (18:10) WKS Śląsk Wrocław
59 2016-11-10 18:00 GKS Żukowo 25:33 (13:16) SMS ZPRP Gdańsk
60 2016-11-12 17:00 WKS Grunwald Poznań 27:20 (13:12) MKS Mazur Sierpc
61 2016-11-12 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 29:25 (10:11) MKS Wieluń
62 2016-11-12 12:30 Orlen Wisła II Płock 32:28 (16:15) MKS Nielba Wągrowiec
63 2016-11-12 17:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 25:15 (10:8) MKS Real-Astromal Leszno
Kolejka 10
64 2016-11-19 17:00 Spójnia Gdynia 27:20 (13:12) MKS Real-Astromal Leszno
65 2016-11-19 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 32:31 (19:14) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
66 2016-11-19 13:30 Orlen Wisła II Płock 24:24 (12:11) MKS Wieluń
67 2016-11-19 18:00 MKS Mazur Sierpc 17:20 (8:10) Sokół Browar Kościerzyna
68 2016-11-19 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 32:26 (13:12) WKS Grunwald Poznań
69 2016-11-19 18:00 WKS Śląsk Wrocław 27:27 (13:15) GKS Żukowo
70 2016-11-19 19:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 27:23 (12:11) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
Kolejka 11
71 2016-11-26 17:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 25:25 (13:10) Spójnia Gdynia
72 2016-11-26 17:00 GKS Żukowo 26:28 (19:13) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
73 2016-11-26 18:00 WKS Grunwald Poznań 28:17 (8:11) WKS Śląsk Wrocław
74 2016-11-26 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 30:20 (16:9) SMS ZPRP Gdańsk
75 2016-11-27 12:30 Orlen Wisła II Płock 28:28 (15:14) MKS Mazur Sierpc
76 2016-11-27 15:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 27:30 (15:16) MKS Wieluń
77 2016-11-26 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 27:25 (8:9) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 12
78 2016-12-03 18:00 Spójnia Gdynia 43:31 (18:17) MKS Nielba Wągrowiec
79 2016-12-03 18:00 MKS Wieluń 26:25 (12:14) MKS Real-Astromal Leszno
80 2016-12-03 17:00 MKS Mazur Sierpc 23:24 (14:12) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
81 2016-12-03 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 20:27 (8:11) Orlen Wisła II Płock
82 2016-12-03 18:30 WKS Śląsk Wrocław 17:20 (10:9) Sokół Browar Kościerzyna
83 2016-12-03 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 35:29 (16:11) WKS Grunwald Poznań
84 2016-12-03 18:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 31:25 (15:13) GKS Żukowo
Kolejka 13
85 2016-12-07 19:00 GKS Żukowo 26:38 (15:19) Spójnia Gdynia
86 2016-12-10 17:00 WKS Grunwald Poznań 24:21 (14:13) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
87 2016-12-10 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 27:28 (16:9) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
88 2016-12-10 16:00 Orlen Wisła II Płock 23:19 (11:9) WKS Śląsk Wrocław
89 2016-12-07 19:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 35:19 (18:10) SMS ZPRP Gdańsk
90 2016-12-10 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 33:24 (17:13) MKS Mazur Sierpc
91 2016-12-10 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 28:27 (12:15) MKS Wieluń

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 14
92 2017-02-04 14:00 Spójnia Gdynia 28:26 (15:11) MKS Wieluń
93 2017-02-04 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 30:27 (18:12) MKS Mazur Sierpc
94 2017-02-04 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 27:23 (10:13) SMS ZPRP Gdańsk
95 2017-02-04 15:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 28:19 (14:9) WKS Śląsk Wrocław
96 2017-04-08 13:00 Orlen Wisła II Płock 29:25 (15:14) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
97 2017-02-04 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 23:19 (11:8) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
98 2017-02-04 17:00 WKS Grunwald Poznań 20:18 (8:10) GKS Żukowo
Kolejka 15
99 2017-02-11 17:00 WKS Grunwald Poznań 20:30 (11:15) Spójnia Gdynia
100 2017-02-11 18:00 GKS Żukowo 19:19 (16:9) Sokół Browar Kościerzyna
101 2017-02-11 17:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 29:24 (14:13) Orlen Wisła II Płock
102 2017-02-11 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 22:23 (10:11) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
103 2017-02-11 14:00 WKS Śląsk Wrocław 22:24 (13:15) MKS Real-Astromal Leszno
104 2017-02-11 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 31:35 (19:16) MKS Nielba Wągrowiec
105 2017-02-11 18:00 MKS Mazur Sierpc 27:24 (14:11) MKS Wieluń
Kolejka 16
106 2017-04-08 18:00 Spójnia Gdynia 34:18 (15:7) MKS Mazur Sierpc
107 2017-02-18 19:00 MKS Wieluń 33:27 (15:12) SMS ZPRP Gdańsk
108 2017-02-18 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 28:26 (12:14) WKS Śląsk Wrocław
109 2017-02-18 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 24:20 (11:14) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
110 2017-02-18 17:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 23:19 (11:9) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
111 2017-02-18 17:00 Orlen Wisła II Płock 30:33 (14:18) GKS Żukowo
112 2017-02-18 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 24:22 (12:10) WKS Grunwald Poznań
Kolejka 17
113 2017-02-25 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 26:25 (9:14) Spójnia Gdynia
114 2017-02-25 17:00 WKS Grunwald Poznań 22:25 (11:12) Orlen Wisła II Płock
115 2017-02-25 16:00 GKS Żukowo 25:25 (13:12) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
116 2017-02-25 18:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 17:16 (10:11) MKS Real-Astromal Leszno
117 2017-02-25 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 31:23 (17:16) MKS Nielba Wągrowiec
118 2017-02-25 13:00 WKS Śląsk Wrocław 19:25 (10:13) MKS Wieluń
119 2017-02-25 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 33:19 (13:12) MKS Mazur Sierpc
Kolejka 18
120 2017-03-22 19:00 Spójnia Gdynia 34:31 (19:11) SMS ZPRP Gdańsk
121 2017-03-04 15:00 MKS Mazur Sierpc 28:18 (14:6) WKS Śląsk Wrocław
122 2017-03-04 18:00 MKS Wieluń 28:31 (15:14) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
123 2017-03-04 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 28:37 (15:20) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
124 2017-03-04 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 26:23 (14:10) GKS Żukowo
125 2017-03-04 15:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 30:27 (15:6) WKS Grunwald Poznań
126 2017-04-29 17:00 Orlen Wisła II Płock 26:20 (12:13) Sokół Browar Kościerzyna
Kolejka 19
127 2017-03-11 19:00 Spójnia Gdynia 26:25 (14:10) Orlen Wisła II Płock
128 2017-03-11 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 22:22 (10:9) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
129 2017-03-11 17:00 WKS Grunwald Poznań 19:16 (11:8) MKS Real-Astromal Leszno
130 2017-03-11 18:00 GKS Żukowo 30:35 (13:19) MKS Nielba Wągrowiec
131 2017-03-11 18:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 29:23 (13:11) MKS Wieluń
132 2017-03-11 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24:20 (10:9) MKS Mazur Sierpc
133 2017-03-29 19:30 WKS Śląsk Wrocław 32:23 (18:12) SMS ZPRP Gdańsk
Kolejka 20
134 2017-03-18 18:00 Spójnia Gdynia 34:20 (16:11) WKS Śląsk Wrocław
135 2017-03-18 19:00 SMS ZPRP Gdańsk 31:30 (16:15) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
136 2017-03-18 16:00 MKS Mazur Sierpc 17:28 (6:14) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
137 2017-03-18 18:00 MKS Wieluń 32:26 (16:12) GKS Żukowo
138 2017-03-18 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 33:32 (15:17) WKS Grunwald Poznań
139 2017-03-18 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 25:20 (13:11) Sokół Browar Kościerzyna
140 2017-05-10 18:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 33:31 (15:14) Orlen Wisła II Płock
Kolejka 21
141 2017-04-14 18:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 25:26 (12:14) Spójnia Gdynia
142 2017-03-25 17:00 Orlen Wisła II Płock 32:34 (16:16) MKS Real-Astromal Leszno
143 2017-03-25 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 35:31 (18:15) MKS Nielba Wągrowiec
144 2017-03-25 17:00 WKS Grunwald Poznań 26:27 (15:13) MKS Wieluń
145 2017-03-25 18:00 GKS Żukowo 20:13 (8:6) MKS Mazur Sierpc
146 2017-03-25 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 33:35 (19:14) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
147 2017-03-25 18:00 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 24:22 (14:12) WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 22
148 2017-03-31 19:00 Spójnia Gdynia 25:27 (11:10) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
149 2017-04-01 17:30 WKS Śląsk Wrocław 25:26 (12:11) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
150 2017-04-01 16:00 SMS ZPRP Gdańsk 25:30 (10:16) GKS Żukowo
151 2017-04-01 18:00 MKS Mazur Sierpc 24:20 (11:10) WKS Grunwald Poznań
152 2017-04-01 18:00 MKS Wieluń 30:25 (16:12) Sokół Browar Kościerzyna
153 2017-04-01 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 32:29 (13:14) Orlen Wisła II Płock
154 2017-04-01 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 24:28 (9:13) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
Kolejka 23
155 2017-05-10 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 23:37 (10:18) Spójnia Gdynia
156 2017-04-20 18:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 34:29 (18:15) MKS Nielba Wągrowiec
157 2017-04-22 15:00 MKS Wieluń 27:27 (13:12) Orlen Wisła II Płock
158 2017-04-22 18:00 Sokół Browar Kościerzyna 28:26 (14:11) MKS Mazur Sierpc
159 2017-04-22 17:00 WKS Grunwald Poznań 28:28 (12:14) SMS ZPRP Gdańsk
160 2017-04-22 15:00 GKS Żukowo 32:31 (18:14) WKS Śląsk Wrocław
161 2017-04-22 18:00 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 32:23 (17:13) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
Kolejka 24
162 2017-04-29 16:00 Spójnia Gdynia 27:28 (9:12) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
163 2017-04-27 19:30 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 31:21 (14:11) GKS Żukowo
164 2017-04-29 16:00 WKS Śląsk Wrocław 25:25 (13:10) WKS Grunwald Poznań
165 2017-04-26 18:15 SMS ZPRP Gdańsk 33:31 (12:15) Sokół Browar Kościerzyna
166 2017-04-26 18:30 MKS Mazur Sierpc 26:21 (12:11) Orlen Wisła II Płock
167 2017-04-29 18:00 MKS Wieluń 25:25 (13:10) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
168 2017-04-29 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 22:27 (11:12) MKS Real-Astromal Leszno
Kolejka 25
169 2017-05-13 18:00 MKS Nielba Wągrowiec 29:33 (16:16) Spójnia Gdynia
170 2017-05-13 18:00 MKS Real-Astromal Leszno 23:23 (12:13) MKS Wieluń
171 2017-05-13 17:00 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 27:23 (10:6) MKS Mazur Sierpc
172 2017-05-13 16:00 Orlen Wisła II Płock 42:34 (19:16) SMS ZPRP Gdańsk
173 2017-04-08 17:00 Sokół Browar Kościerzyna 26:26 (10:14) WKS Śląsk Wrocław
174 2017-05-13 17:00 WKS Grunwald Poznań 25:25 (11:14) Polski Cukier POMEZANIA Malbork
175 2017-05-13 18:00 GKS Żukowo 28:29 (13:14) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
Kolejka 26
176 2017-05-20 18:00 Spójnia Gdynia 33:20 (17:9) GKS Żukowo
177 2017-05-20 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 27:23 (13:14) WKS Grunwald Poznań
178 2017-04-13 19:30 Polski Cukier POMEZANIA Malbork 31:25 (17:9) Sokół Browar Kościerzyna
179 2017-05-20 16:00 WKS Śląsk Wrocław 32:33 (18:21) Orlen Wisła II Płock
180 2017-05-17 18:00 SMS ZPRP Gdańsk 40:33 (20:15) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
181 2017-05-17 18:00 MKS Mazur Sierpc 22:23 (7:12) MKS Real-Astromal Leszno
182 2017-05-20 18:00 MKS Wieluń 30:29 (15:15) MKS Nielba Wągrowiec