Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | I Liga Mężczyzn gr. B – wyniki

I Liga Mężczyzn gr. B – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 21 17 0 4 643 574 34 8
2 MKS Kalisz 21 16 1 4 606 546 33 9
3 SRS Czuwaj Przemyśl 21 15 1 5 664 612 31 11
4 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 14 0 7 614 575 28 14
5 KSSPR Końskie 21 10 3 8 594 561 23 19
6 ASPR Zawadzkie 20 10 1 9 577 594 21 19
7 MSPR Siódemka Miedź Legnica 21 9 2 10 561 552 20 22
8 LKPR Moto-Jelcz Oława 21 8 4 9 552 558 20 22
9 SPR Tarnów 21 7 3 11 623 637 17 25
10 KS VIVE Tauron II Kielce 20 8 1 11 549 571 17 23
11 MTS Chrzanów 21 7 1 13 576 607 15 27
12 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 21 6 2 13 538 567 14 28
13 AZS AWF Biała Podlaska 21 6 1 14 556 585 13 29
14 UKS Olimp Grodków 21 2 2 17 523 637 6 36

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-10) 1 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 32:27 (17:11) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 1 (2016-09-10) 4 MKS Kalisz 30:29 (16:9) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 1 (2016-09-10) 7 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 36:21 (17:12) UKS Olimp Grodków
Kolejka 1 (2016-09-10) 2 KSSPR Końskie 24:26 (12:13) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 1 (2016-09-10) 3 AZS AWF Biała Podlaska 28:32 (10:16) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 1 (2016-09-10) 5 MTS Chrzanów 33:25 (15:9) ASPR Zawadzkie
Kolejka 1 (2016-09-10) 6 SPR Tarnów 30:23 (13:15) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 2 (2016-09-17) 9 KS VIVE Tauron II Kielce 31:36 (17:22) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 2 (2016-09-17) 8 LKPR Moto-Jelcz Oława 27:20 (12:9) UKS Olimp Grodków
Kolejka 2 (2016-09-17) 11 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:32 (22:13) MTS Chrzanów
Kolejka 2 (2016-09-17) 10 ASPR Zawadzkie 30:33 (19:15) SPR Tarnów
Kolejka 2 (2016-09-17) 12 SRS Czuwaj Przemyśl 29:25 (16:16) MKS Kalisz
Kolejka 2 (2016-09-17) 14 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 33:25 (17:12) KSSPR Końskie
Kolejka 2 (2016-09-17) 13 MSPR Siódemka Miedź Legnica 31:23 (16:8) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 3 (2016-09-24) 17 MKS Kalisz 25:24 (11:12) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 3 (2016-09-24) 16 AZS AWF Biała Podlaska 34:26 (16:12) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 3 (2016-09-24) 15 KSSPR Końskie 22:29 (13:12) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 3 (2016-09-24) 18 MTS Chrzanów 33:31 (16:16) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 3 (2016-09-24) 19 SPR Tarnów 28:35 (17:13) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 3 (2016-09-24) 20 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 23:31 (11:13) ASPR Zawadzkie
Kolejka 3 (2016-09-24) 21 UKS Olimp Grodków 24:30 (11:17) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 4 (2016-10-01) 27 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 29:26 (15:13) MKS Kalisz
Kolejka 4 (2016-10-01) 22 LKPR Moto-Jelcz Oława 28:23 (14:12) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 4 (2016-10-01) 24 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:29 (16:15) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 4 (2016-10-01) 23 ASPR Zawadzkie 36:31 (18:18) UKS Olimp Grodków
Kolejka 4 (2016-10-01) 25 SRS Czuwaj Przemyśl 36:31 (17:17) SPR Tarnów
Kolejka 4 (2016-10-01) 26 MSPR Siódemka Miedź Legnica 31:24 (15:10) MTS Chrzanów
Kolejka 4 (2016-10-01) 28 KSSPR Końskie 29:21 (14:9) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 5 (2016-10-08) 30 MKS Kalisz 28:37 (12:21) KSSPR Końskie
Kolejka 5 (2016-10-08) 31 MTS Chrzanów 36:26 (19:14) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 5 (2016-10-08) 35 KS VIVE Tauron II Kielce 31:25 (15:11) ASPR Zawadzkie
Kolejka 5 (2016-10-08) 32 SPR Tarnów 38:32 (16:12) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 5 (2016-10-08) 33 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:31 (10:17) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 5 (2016-10-08) 29 AZS AWF Biała Podlaska 21:23 (13:9) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 5 (2016-10-08) 34 UKS Olimp Grodków 21:24 (11:13) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 6 (2016-10-15) 37 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26:25 (15:14) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 6 (2016-10-15) 38 SRS Czuwaj Przemyśl 38:31 (18:15) UKS Olimp Grodków
Kolejka 6 (2016-10-15) 39 MSPR Siódemka Miedź Legnica 20:21 (11:14) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 6 (2016-10-15) 40 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 36:30 (16:12) SPR Tarnów
Kolejka 6 (2016-10-15) 41 KSSPR Końskie 30:23 (15:8) MTS Chrzanów
Kolejka 6 (2016-10-15) 42 AZS AWF Biała Podlaska 25:26 (10:16) MKS Kalisz
Kolejka 6 (2016-10-15) 36 LKPR Moto-Jelcz Oława 26:26 (15:15) ASPR Zawadzkie
Kolejka 7 (2016-10-22) 46 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 27:28 (13:13) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 7 (2016-10-22) 49 ASPR Zawadzkie 35:30 (15:17) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 7 (2016-10-22) 44 MTS Chrzanów 24:26 (13:10) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 7 (2016-10-22) 45 SPR Tarnów 29:29 (15:14) KSSPR Końskie
Kolejka 7 (2016-10-22) 47 UKS Olimp Grodków 21:33 (10:17) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 7 (2016-10-22) 43 MKS Kalisz 27:27 (8:18) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 7 (2016-10-22) 48 KS VIVE Tauron II Kielce 33:32 (16:17) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 8 (2016-10-29) 51 SRS Czuwaj Przemyśl 34:39 (15:21) ASPR Zawadzkie
Kolejka 8 (2016-10-29) 52 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:25 (16:15) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 8 (2016-10-29) 53 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 42:21 (25:10) UKS Olimp Grodków
Kolejka 8 (2016-10-29) 54 KSSPR Końskie 28:20 (13:9) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 8 (2016-10-29) 55 AZS AWF Biała Podlaska 30:31 (16:15) SPR Tarnów
Kolejka 8 (2016-10-29) 56 MKS Kalisz 33:22 (16:8) MTS Chrzanów
Kolejka 8 (2016-10-29) 50 LKPR Moto-Jelcz Oława 29:28 (13:15) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 9 (2016-11-12) 62 ASPR Zawadzkie 31:27 (18:15) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 9 (2016-11-12) 59 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 34:23 (16:12) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 9 (2016-11-12) 63 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31:32 (15:19) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 9 (2016-11-12) 57 MTS Chrzanów 26:24 (13:14) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 9 (2016-11-12) 58 SPR Tarnów 24:30 (11:18) MKS Kalisz
Kolejka 9 (2016-11-12) 60 UKS Olimp Grodków 27:27 (14:14) KSSPR Końskie
Kolejka 9 (2016-11-12) 61 KS VIVE Tauron II Kielce 28:31 (14:16) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 10 (2016-11-19) 64 LKPR Moto-Jelcz Oława 27:27 (14:13) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 10 (2016-11-19) 65 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:24 (15:9) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 10 (2016-11-19) 66 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 36:22 (19:10) ASPR Zawadzkie
Kolejka 10 (2016-11-19) 67 KSSPR Końskie 38:25 (21:9) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 10 (2016-11-19) 68 AZS AWF Biała Podlaska 34:23 (15:13) UKS Olimp Grodków
Kolejka 10 (2016-11-19) 70 MTS Chrzanów 32:25 (19:11) SPR Tarnów
Kolejka 10 (2016-11-19) 69 MKS Kalisz 34:20 (12:9) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 11 (2016-11-26) 74 KS VIVE Tauron II Kielce 27:25 (12:17) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 11 (2016-11-26) 76 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28:29 (13:12) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 11 (2016-11-26) 71 SPR Tarnów 29:34 (14:19) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 11 (2016-11-26) 73 UKS Olimp Grodków 27:32 (15:17) MKS Kalisz
Kolejka 11 (2016-11-26) 75 ASPR Zawadzkie 27:28 (16:18) KSSPR Końskie
Kolejka 11 (2016-11-26) 77 SRS Czuwaj Przemyśl 32:25 (13:7) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 11 (2016-11-26) 72 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:22 (14:12) MTS Chrzanów
Kolejka 12 (2016-12-03) 84 SPR Tarnów 23:23 (12:8) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 12 (2016-12-03) 78 LKPR Moto-Jelcz Oława 25:33 (10:18) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 12 (2016-12-03) 79 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 29:28 (16:13) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 12 (2016-12-03) 80 KSSPR Końskie 24:25 (12:13) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 12 (2016-12-03) 81 AZS AWF Biała Podlaska 31:36 (16:18) ASPR Zawadzkie
Kolejka 12 (2016-12-03) 83 MTS Chrzanów 36:26 (20:15) UKS Olimp Grodków
Kolejka 12 (2016-12-03) 82 MKS Kalisz 34:33 (18:19) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 13 (2016-12-10) 85 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 25:31 (9:14) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 13 (2016-12-10) 87 KS VIVE Tauron II Kielce 31:26 (15:13) MTS Chrzanów
Kolejka 13 (2016-12-10) 89 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 29:24 (14:13) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 13 (2016-12-10) 86 UKS Olimp Grodków 27:34 (8:16) SPR Tarnów
Kolejka 13 (2016-12-10) 88 ASPR Zawadzkie 28:34 (17:19) MKS Kalisz
Kolejka 13 (2016-12-10) 90 SRS Czuwaj Przemyśl 35:31 (17:14) KSSPR Końskie
Kolejka 13 (2016-12-10) 91 MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:31 (12:15) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 14 (2017-02-04) 96 ASPR Zawadzkie 33:32 (16:16) MTS Chrzanów
Kolejka 14 (2017-02-04) 98 UKS Olimp Grodków 30:19 (13:10) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 14 (2017-02-04) 93 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:28 (11:13) KSSPR Końskie
Kolejka 14 (2017-02-04) 95 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:24 (14:8) MKS Kalisz
Kolejka 14 (2017-02-04) 97 KS VIVE Tauron II Kielce 32:32 (14:23) SPR Tarnów
Kolejka 14 (2017-02-04) 92 LKPR Moto-Jelcz Oława 22:29 (12:15) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 14 (2017-02-04) 94 SRS Czuwaj Przemyśl 37:31 (19:17) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 15 (2017-02-11) 100 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 17:21 (6:13) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 15 (2017-02-11) 99 UKS Olimp Grodków 23:23 (11:13) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 15 (2017-02-11) 101 SPR Tarnów 35:22 (14:11) ASPR Zawadzkie
Kolejka 15 (2017-02-11) 102 MTS Chrzanów 24:30 (12:16) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 15 (2017-02-11) 103 MKS Kalisz 31:26 (17:12) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 15 (2017-02-11) 104 AZS AWF Biała Podlaska 22:19 (11:10) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 15 (2017-02-11) 105 KSSPR Końskie 32:29 (14:14) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 16 (2017-02-18) 108 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:31 (16:17) MKS Kalisz
Kolejka 16 (2017-02-18) 110 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31:30 (14:15) SPR Tarnów
Kolejka 16 (2017-02-18) 107 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 32:28 (17:15) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 16 (2017-02-18) 109 SRS Czuwaj Przemyśl 29:24 (13:10) MTS Chrzanów
Kolejka 16 (2017-02-18) 111 ASPR Zawadzkie 24:23 (14:11) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 16 (2017-02-18) 106 LKPR Moto-Jelcz Oława 31:33 (17:16) KSSPR Końskie
Kolejka 16 (2017-02-18) 112 KS VIVE Tauron II Kielce 25:28 (14:12) UKS Olimp Grodków
Kolejka 17 (2017-02-25) 115 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 28:30 (13:16) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 17 (2017-02-25) 114 UKS Olimp Grodków 21:24 (13:13) ASPR Zawadzkie
Kolejka 17 (2017-02-25) 113 KS VIVE Tauron II Kielce 27:28 (9:18) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 17 (2017-02-25) 116 SPR Tarnów 32:34 (14:15) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 17 (2017-02-25) 117 MTS Chrzanów 28:28 (11:15) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 17 (2017-02-25) 118 MKS Kalisz 27:20 (10:12) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 17 (2017-02-25) 119 AZS AWF Biała Podlaska 26:26 (13:14) KSSPR Końskie
Kolejka 18 (2017-03-04) 126 ASPR Zawadzkie KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 18 (2017-03-04) 125 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 29:24 (16:13) UKS Olimp Grodków
Kolejka 18 (2017-03-04) 121 KSSPR Końskie 25:28 (15:12) MKS Kalisz
Kolejka 18 (2017-03-04) 122 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 32:29 (16:14) MTS Chrzanów
Kolejka 18 (2017-03-04) 123 MSPR Siódemka Miedź Legnica 28:26 (13:12) SPR Tarnów
Kolejka 18 (2017-03-04) 124 SRS Czuwaj Przemyśl 31:30 (16:15) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 18 (2017-03-04) 120 LKPR Moto-Jelcz Oława 21:27 (15:12) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 19 (2017-03-11) 128 KS VIVE Tauron II Kielce 25:24 (11:15) KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 19 (2017-03-11) 131 SPR Tarnów 29:30 (15:13) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 19 (2017-03-11) 130 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 24:24 (15:9) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 19 (2017-03-11) 127 ASPR Zawadzkie 29:26 (10:13) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 19 (2017-03-11) 129 UKS Olimp Grodków 29:32 (15:12) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 19 (2017-03-11) 132 MTS Chrzanów 24:22 (12:11) KSSPR Końskie
Kolejka 19 (2017-03-11) 133 MKS Kalisz 27:21 (13:9) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 20 (2017-03-18) 134 LKPR Moto-Jelcz Oława 19:25 (7:9) MKS Kalisz
Kolejka 20 (2017-03-18) 140 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 36:31 (20:15) ASPR Zawadzkie
Kolejka 20 (2017-03-18) 135 AZS AWF Biała Podlaska 26:21 (13:11) MTS Chrzanów
Kolejka 20 (2017-03-18) 136 KSSPR Końskie 33:23 (19:9) SPR Tarnów
Kolejka 20 (2017-03-18) 137 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 31:22 (14:9) KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 20 (2017-03-18) 139 SRS Czuwaj Przemyśl 34:25 (19:11) KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 20 (2017-03-18) 138 MSPR Siódemka Miedź Legnica 24:20 (11:5) UKS Olimp Grodków
Kolejka 21 (2017-03-25) 141 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26:25 (8:11) LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 21 (2017-03-25) 143 KS VIVE Tauron II Kielce 29:27 (20:10) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 21 (2017-03-25) 145 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 26:23 (10:15) KSSPR Końskie
Kolejka 21 (2017-03-25) 142 ASPR Zawadzkie 23:24 (13:15) SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 21 (2017-03-25) 144 UKS Olimp Grodków 28:32 (16:15) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 21 (2017-03-25) 146 SPR Tarnów 31:30 (14:16) AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 21 (2017-03-25) 147 MTS Chrzanów 25:29 (18:14) MKS Kalisz
Kolejka 22 (2017-04-01) 148 LKPR Moto-Jelcz Oława MTS Chrzanów
Kolejka 22 (2017-04-01) 149 MKS Kalisz SPR Tarnów
Kolejka 22 (2017-04-01) 150 AZS AWF Biała Podlaska KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 22 (2017-04-01) 151 KSSPR Końskie UKS Olimp Grodków
Kolejka 22 (2017-04-01) 152 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 22 (2017-04-01) 153 MSPR Siódemka Miedź Legnica ASPR Zawadzkie
Kolejka 22 (2017-04-01) 154 SRS Czuwaj Przemyśl KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 23 (2017-04-22) 155 SRS Czuwaj Przemyśl LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 23 (2017-04-22) 156 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 23 (2017-04-22) 157 ASPR Zawadzkie Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 23 (2017-04-22) 158 KS VIVE Tauron II Kielce KSSPR Końskie
Kolejka 23 (2017-04-22) 159 UKS Olimp Grodków AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 23 (2017-04-22) 160 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. MKS Kalisz
Kolejka 23 (2017-04-22) 161 SPR Tarnów MTS Chrzanów
Kolejka 24 (2017-04-29) 162 LKPR Moto-Jelcz Oława SPR Tarnów
Kolejka 24 (2017-04-29) 163 MTS Chrzanów KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 24 (2017-04-29) 164 MKS Kalisz UKS Olimp Grodków
Kolejka 24 (2017-04-29) 165 AZS AWF Biała Podlaska KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 24 (2017-04-29) 166 KSSPR Końskie ASPR Zawadzkie
Kolejka 24 (2017-04-29) 167 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 24 (2017-04-29) 168 MSPR Siódemka Miedź Legnica SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 25 (2017-05-13) 169 MSPR Siódemka Miedź Legnica LKPR Moto-Jelcz Oława
Kolejka 25 (2017-05-13) 170 SRS Czuwaj Przemyśl Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
Kolejka 25 (2017-05-13) 171 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. KSSPR Końskie
Kolejka 25 (2017-05-13) 172 ASPR Zawadzkie AZS AWF Biała Podlaska
Kolejka 25 (2017-05-13) 173 KS VIVE Tauron II Kielce MKS Kalisz
Kolejka 25 (2017-05-13) 174 UKS Olimp Grodków MTS Chrzanów
Kolejka 25 (2017-05-13) 175 KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. SPR Tarnów
Kolejka 26 (2017-05-20) 176 LKPR Moto-Jelcz Oława KSZO Odlewnia Ostrowiec Św.
Kolejka 26 (2017-05-20) 177 SPR Tarnów UKS Olimp Grodków
Kolejka 26 (2017-05-20) 178 MTS Chrzanów KS VIVE Tauron II Kielce
Kolejka 26 (2017-05-20) 179 MKS Kalisz ASPR Zawadzkie
Kolejka 26 (2017-05-20) 180 AZS AWF Biała Podlaska KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
Kolejka 26 (2017-05-20) 181 KSSPR Końskie SRS Czuwaj Przemyśl
Kolejka 26 (2017-05-20) 182 Olimpia MEDEX Piekary Śląskie MSPR Siódemka Miedź Legnica