Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Dolnośląska II liga mężczyzn gr. 1 – wyniki

Dolnośląska II liga mężczyzn gr. 1 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 26 24 1 1 852 586 49 3
2 ŚKPR Świdnica 26 24 1 1 776 591 49 3
3 MKS Żagiew Dzierżoniów 26 16 2 8 709 662 34 18
4 TS Zew Świebodzin 26 15 1 10 713 655 31 21
5 SKF KPR Sparta Oborniki 26 14 1 11 623 595 29 23
6 SSRiR Start Konin 26 14 1 11 708 708 29 23
7 SPR Bór Oborniki Śląskie 26 11 1 14 739 816 23 29
8 LKS OSiR Komprachcice 26 8 5 13 658 705 21 31
9 MKS Tęcza Kościan 26 9 3 14 659 765 21 31
10 MKST Astra Nowa Sól 26 9 1 16 642 686 19 33
11 SKS Orlik Brzeg 26 7 4 15 662 727 18 34
12 UKS Lider Swarzędz 26 8 1 17 658 729 17 35
13 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 26 5 2 19 572 676 12 40
14 MKS Zagłębie II Lubin S.A 26 5 2 19 646 716 12 40

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-24 17:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 33:25 (18:11) MKS Żagiew Dzierżoniów
2 2016-09-24 18:30 SPR Bór Oborniki Śląskie 23:36 (11:18) ŚKPR Świdnica
3 2016-09-25 14:30 MKS Zagłębie II Lubin S.A 41:29 (19:13) MKS Tęcza Kościan
4 2016-09-24 13:00 LKS OSiR Komprachcice 28:23 (12:9) SSRiR Start Konin
5 2016-09-24 17:00 SKS Orlik Brzeg 25:19 (13:13) MKST Astra Nowa Sól
6 2016-09-24 18:00 UKS Lider Swarzędz 22:20 (9:8) SKF KPR Sparta Oborniki
7 2016-09-24 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:34 (9:16) TS Zew Świebodzin
Kolejka 2
8 2016-10-01 19:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 34:23 (18:11) TS Zew Świebodzin
9 2016-10-01 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 14:21 (7:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
10 2016-10-01 17:00 MKST Astra Nowa Sól 22:26 (13:10) UKS Lider Swarzędz
11 2016-10-01 17:00 SSRiR Start Konin 37:28 (22:12) SKS Orlik Brzeg
12 2016-10-01 16:00 MKS Tęcza Kościan 31:35 (15:16) LKS OSiR Komprachcice
13 2016-10-01 19:00 ŚKPR Świdnica 27:21 (11:9) MKS Zagłębie II Lubin S.A
14 2016-10-02 12:30 MKS Żagiew Dzierżoniów 44:26 (21:12) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 3
15 2016-10-08 18:30 SPR Bór Oborniki Śląskie 27:32 (12:16) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
16 2016-10-09 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 21:27 (8:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
17 2016-10-09 18:00 LKS OSiR Komprachcice 25:35 (13:19) ŚKPR Świdnica
18 2016-10-08 18:00 SKS Orlik Brzeg 28:28 (19:11) MKS Tęcza Kościan
19 2016-10-08 17:30 UKS Lider Swarzędz 19:24 (7:13) SSRiR Start Konin
20 2016-10-08 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 16:24 (7:11) MKST Astra Nowa Sól
21 2016-10-08 18:00 TS Zew Świebodzin 29:20 (10:8) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 4
22 2016-10-15 19:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 29:18 (13:10) SKF KPR Sparta Oborniki
23 2016-10-15 17:00 MKST Astra Nowa Sól 19:27 (10:17) TS Zew Świebodzin
24 2016-10-15 17:00 SSRiR Start Konin 25:29 (9:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
25 2016-10-15 16:00 MKS Tęcza Kościan 31:27 (19:12) UKS Lider Swarzędz
26 2016-10-15 18:00 ŚKPR Świdnica 31:19 (16:12) SKS Orlik Brzeg
27 2016-10-16 12:30 MKS Żagiew Dzierżoniów 38:26 (20:18) LKS OSiR Komprachcice
28 2016-10-13 19:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 20:42 (11:19) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 5
29 2016-10-23 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 27:35 (11:20) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
30 2016-10-22 18:00 LKS OSiR Komprachcice 35:23 (16:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
31 2016-10-22 18:00 SKS Orlik Brzeg 23:23 (13:9) MKS Żagiew Dzierżoniów
32 2016-10-23 13:00 UKS Lider Swarzędz 20:30 (10:15) ŚKPR Świdnica
33 2016-10-22 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:27 (9:12) MKS Tęcza Kościan
34 2016-10-22 TS Zew Świebodzin 30:29 (13:15) SSRiR Start Konin
35 2016-10-22 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 29:21 (18:7) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 6
36 2016-10-29 18:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 38:22 (17:13) MKST Astra Nowa Sól
37 2016-10-29 17:00 SSRiR Start Konin 23:22 (11:9) SKF KPR Sparta Oborniki
38 2016-10-29 16:00 MKS Tęcza Kościan 27:31 (11:14) TS Zew Świebodzin
39 2016-10-28 19:00 ŚKPR Świdnica 35:23 (16:9) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
40 2016-10-29 18:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 31:25 (13:13) UKS Lider Swarzędz
41 2016-10-30 18:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 42:35 (22:18) SKS Orlik Brzeg
42 2016-10-30 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 30:27 (15:12) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 7
43 2016-11-05 18:00 LKS OSiR Komprachcice 25:32 (12:16) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
44 2016-11-05 18:00 SKS Orlik Brzeg 28:26 (13:14) MKS Zagłębie II Lubin S.A
45 2016-11-05 17:30 UKS Lider Swarzędz 33:26 (18:11) SPR Bór Oborniki Śląskie
46 2016-11-05 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 17:27 (8:12) MKS Żagiew Dzierżoniów
47 2016-11-05 18:00 TS Zew Świebodzin 24:28 (13:14) ŚKPR Świdnica
48 2016-11-05 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 35:23 (16:5) MKS Tęcza Kościan
49 2016-11-05 17:00 MKST Astra Nowa Sól 28:33 (9:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 8
50 2016-11-13 14:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 40:26 (20:12) SSRiR Start Konin
51 2016-11-12 17:00 MKS Tęcza Kościan 29:28 (10:11) MKST Astra Nowa Sól
52 2016-11-12 19:00 ŚKPR Świdnica 26:21 (15:11) SKF KPR Sparta Oborniki
53 2016-11-12 19:30 MKS Żagiew Dzierżoniów 24:25 (11:15) TS Zew Świebodzin
54 2016-11-12 17:30 SPR Bór Oborniki Śląskie 30:26 (16:12) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
55 2016-11-12 14:15 MKS Zagłębie II Lubin S.A 22:29 (7:15) UKS Lider Swarzędz
56 2016-11-12 18:00 LKS OSiR Komprachcice 26:24 (16:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 9
57 2016-11-19 18:00 SKS Orlik Brzeg 27:31 (14:14) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
58 2016-11-19 17:30 UKS Lider Swarzędz 27:26 (13:14) LKS OSiR Komprachcice
59 2016-11-19 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25:19 (14:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
60 2016-11-19 18:00 TS Zew Świebodzin 40:22 (18:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
61 2016-11-19 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 26:17 (13:8) MKS Żagiew Dzierżoniów
62 2016-11-19 17:00 MKST Astra Nowa Sól 26:30 (12:17) ŚKPR Świdnica
63 2016-11-19 17:00 SSRiR Start Konin 32:30 (10:13) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 10
64 2016-11-26 18:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 46:19 (22:9) MKS Tęcza Kościan
65 2016-11-26 19:00 ŚKPR Świdnica 35:30 (16:12) SSRiR Start Konin
66 2016-11-26 19:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 31:21 (13:11) MKST Astra Nowa Sól
67 2016-11-26 18:30 SPR Bór Oborniki Śląskie 22:29 (10:15) SKF KPR Sparta Oborniki
68 2016-11-27 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 21:27 (12:9) TS Zew Świebodzin
69 2016-11-26 19:30 LKS OSiR Komprachcice 21:20 (11:8) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
70 2016-11-26 18:00 SKS Orlik Brzeg 25:34 (10:16) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 11
71 2016-12-03 17:30 UKS Lider Swarzędz 25:35 (12:17) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
72 2016-12-04 12:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:23 (9:12) SKS Orlik Brzeg
73 2016-12-03 18:00 TS Zew Świebodzin 26:26 (15:11) LKS OSiR Komprachcice
74 2016-12-21 18:30 SKF KPR Sparta Oborniki 23:20 (10:13) MKS Zagłębie II Lubin S.A
75 2016-12-04 17:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 34:33 (15:16) MKST Astra Nowa Sól
76 2016-12-04 15:00 SSRiR Start Konin 24:28 (10:9) MKS Żagiew Dzierżoniów
77 2016-12-03 16:00 MKS Tęcza Kościan 26:35 (11:19) ŚKPR Świdnica
Kolejka 12
78 2016-12-10 19:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 31:22 (13:12) ŚKPR Świdnica
79 2016-12-11 12:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 28:21 (14:12) MKS Tęcza Kościan
80 2016-12-11 17:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 38:32 (16:12) SSRiR Start Konin
81 2016-12-11 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 28:24 (13:11) MKST Astra Nowa Sól
82 2016-12-10 18:00 LKS OSiR Komprachcice 22:23 (9:16) SKF KPR Sparta Oborniki
83 2016-12-10 16:00 SKS Orlik Brzeg 31:23 (13:9) TS Zew Świebodzin
84 2016-12-10 17:30 UKS Lider Swarzędz 25:25 (11:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 13
85 2016-12-17 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 18:29 (11:14) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
86 2016-12-17 18:00 TS Zew Świebodzin 29:24 (13:12) UKS Lider Swarzędz
87 2016-12-17 15:00 SKF KPR Sparta Oborniki 24:24 (14:12) SKS Orlik Brzeg
88 2016-12-17 17:00 MKST Astra Nowa Sól 25:24 (11:11) LKS OSiR Komprachcice
89 2016-12-17 17:00 SSRiR Start Konin 27:18 (13:12) MKS Zagłębie II Lubin S.A
90 2016-12-17 16:00 MKS Tęcza Kościan 29:37 (13:21) SPR Bór Oborniki Śląskie
91 2016-12-18 18:00 ŚKPR Świdnica 31:25 (14:9) MKS Żagiew Dzierżoniów

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 14
92 2017-01-21 18:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 18:30 (10:18) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
93 2017-01-21 18:00 ŚKPR Świdnica 38:27 (15:16) SPR Bór Oborniki Śląskie
94 2017-01-21 19:00 MKS Tęcza Kościan 26:22 (15:8) MKS Zagłębie II Lubin S.A
95 2017-01-21 17:00 SSRiR Start Konin 33:24 (15:12) LKS OSiR Komprachcice
96 2017-01-21 18:00 MKST Astra Nowa Sól 23:24 (11:10) SKS Orlik Brzeg
97 2017-01-21 19:00 SKF KPR Sparta Oborniki 25:20 (16:8) UKS Lider Swarzędz
98 2017-01-21 18:00 TS Zew Świebodzin 23:21 (10:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 15
99 2017-01-28 18:00 TS Zew Świebodzin 23:24 (11:12) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
100 2017-01-28 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 20:24 (8:10) SKF KPR Sparta Oborniki
101 2017-01-28 17:30 UKS Lider Swarzędz 29:31 (13:13) MKST Astra Nowa Sól
102 2017-01-28 15:00 SKS Orlik Brzeg 23:27 (8:13) SSRiR Start Konin
103 2017-01-28 18:00 LKS OSiR Komprachcice 23:23 (11:9) MKS Tęcza Kościan
104 2017-01-29 14:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 25:28 (11:11) ŚKPR Świdnica
105 2017-01-29 17:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 32:23 (17:11) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 16
106 2017-02-11 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 35:24 (16:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
107 2017-02-11 11:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 32:22 (17:11) MKS Zagłębie II Lubin S.A
108 2017-02-11 18:00 ŚKPR Świdnica 27:20 (14:10) LKS OSiR Komprachcice
109 2017-02-11 17:00 MKS Tęcza Kościan 27:22 (13:11) SKS Orlik Brzeg
110 2017-02-11 SSRiR Start Konin 31:27 (14:14) UKS Lider Swarzędz
111 2017-02-11 17:00 MKST Astra Nowa Sól 28:18 (15:8) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
112 2017-02-11 SKF KPR Sparta Oborniki 24:26 (12:11) TS Zew Świebodzin
Kolejka 17
113 2017-02-18 19:00 SKF KPR Sparta Oborniki 23:26 (14:15) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
114 2017-02-18 18:00 TS Zew Świebodzin 25:22 (11:13) MKST Astra Nowa Sól
115 2017-02-18 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 28:31 (11:12) SSRiR Start Konin
116 2017-02-18 17:30 UKS Lider Swarzędz 22:26 (8:12) MKS Tęcza Kościan
117 2017-02-18 18:00 SKS Orlik Brzeg 22:29 (11:15) ŚKPR Świdnica
118 2017-02-18 18:00 LKS OSiR Komprachcice 25:27 (16:14) MKS Żagiew Dzierżoniów
119 2017-03-02 20:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 32:36 (21:16) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 18
120 2017-02-26 13:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 35:21 (15:12) MKS Zagłębie II Lubin S.A
121 2017-02-25 19:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 36:20 (14:11) LKS OSiR Komprachcice
122 2017-02-26 12:30 MKS Żagiew Dzierżoniów 32:28 (17:12) SKS Orlik Brzeg
123 2017-02-25 18:00 ŚKPR Świdnica 21:11 (10:3) UKS Lider Swarzędz
124 2017-02-25 17:00 MKS Tęcza Kościan 30:23 (16:12) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
125 2017-02-25 17:00 SSRiR Start Konin 26:24 (14:13) TS Zew Świebodzin
126 2017-02-25 17:00 MKST Astra Nowa Sól 19:20 (11:12) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 19
127 2017-03-04 17:00 MKST Astra Nowa Sól 18:28 (11:15) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
128 2017-03-04 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 34:20 (17:11) SSRiR Start Konin
129 2017-03-04 18:00 TS Zew Świebodzin 30:15 (9:7) MKS Tęcza Kościan
130 2017-03-04 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 16:25 (8:10) ŚKPR Świdnica
131 2017-03-04 17:30 UKS Lider Swarzędz 27:28 (13:15) MKS Żagiew Dzierżoniów
132 2017-03-04 17:00 SKS Orlik Brzeg 34:26 (18:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
133 2017-03-04 18:00 LKS OSiR Komprachcice 26:26 (13:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 20
134 2017-03-11 18:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 32:13 (19:6) LKS OSiR Komprachcice
135 2017-03-12 12:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 24:27 (11:14) SKS Orlik Brzeg
136 2017-03-11 19:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 31:22 (16:10) UKS Lider Swarzędz
137 2017-03-10 19:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 26:21 (13:14) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
138 2017-03-11 20:00 ŚKPR Świdnica 30:22 (16:11) TS Zew Świebodzin
139 2017-03-11 17:00 MKS Tęcza Kościan 19:18 (9:7) SKF KPR Sparta Oborniki
140 2017-03-11 17:00 SSRiR Start Konin 24:25 (13:10) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 21
141 2017-03-19 15:00 SSRiR Start Konin 23:22 (12:13) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
142 2017-03-18 17:00 MKST Astra Nowa Sól 30:22 (16:13) MKS Tęcza Kościan
143 2017-03-18 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 24:25 (14:10) ŚKPR Świdnica
144 2017-03-19 14:45 TS Zew Świebodzin 26:28 (12:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
145 2017-03-18 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 24:25 (13:12) SPR Bór Oborniki Śląskie
146 2017-03-18 17:30 UKS Lider Swarzędz 26:27 (11:16) MKS Zagłębie II Lubin S.A
147 2017-03-18 14:00 SKS Orlik Brzeg 25:25 (13:14) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 22
148 2017-03-25 19:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 37:25 (18:14) SKS Orlik Brzeg
149 2017-03-25 18:00 LKS OSiR Komprachcice 31:28 (14:11) UKS Lider Swarzędz
150 2017-03-25 13:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 19:19 (9:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
151 2017-03-25 20:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 32:27 (14:11) TS Zew Świebodzin
152 2017-03-25 16:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 27:21 (11:13) SKF KPR Sparta Oborniki
153 2017-03-25 17:00 ŚKPR Świdnica 27:24 (14:9) MKST Astra Nowa Sól
154 2017-03-25 17:00 MKS Tęcza Kościan 25:23 (13:11) SSRiR Start Konin
Kolejka 23
155 2017-04-01 MKS Tęcza Kościan 30:38 (12:24) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
156 2017-04-01 17:00 SSRiR Start Konin 17:29 (10:14) ŚKPR Świdnica
157 2017-04-01 17:00 MKST Astra Nowa Sól 32:25 (14:10) MKS Żagiew Dzierżoniów
158 2017-04-01 18:00 SKF KPR Sparta Oborniki 33:28 (14:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
159 2017-04-01 16:00 TS Zew Świebodzin 33:24 (15:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
160 2017-04-01 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 20:29 (8:12) LKS OSiR Komprachcice
161 2017-04-01 12:30 UKS Lider Swarzędz 27:26 (15:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 24
162 2017-04-08 18:00 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 43:23 (24:10) UKS Lider Swarzędz
163 2017-04-08 18:00 SKS Orlik Brzeg 22:27 (9:15) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
164 2017-04-08 18:00 LKS OSiR Komprachcice 33:27 (16:13) TS Zew Świebodzin
165 2017-04-08 14:00 MKS Zagłębie II Lubin S.A 19:23 (9:13) SKF KPR Sparta Oborniki
166 2017-04-08 17:00 MKST Astra Nowa Sól 26:24 (12:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
167 2017-04-08 18:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 26:26 (15:14) SSRiR Start Konin
168 2017-04-08 18:00 ŚKPR Świdnica 40:23 (19:9) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 25
169 2017-04-22 18:00 ŚKPR Świdnica 24:24 (11:12) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
170 2017-04-22 18:30 MKS Tęcza Kościan 21:27 (10:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
171 2017-04-22 17:00 SSRiR Start Konin 34:26 (19:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
172 2017-04-22 17:00 MKST Astra Nowa Sól 29:27 (16:13) MKS Zagłębie II Lubin S.A
173 2017-04-22 20:00 SKF KPR Sparta Oborniki 21:20 (9:8) LKS OSiR Komprachcice
174 2017-04-22 18:00 TS Zew Świebodzin 28:17 (13:4) SKS Orlik Brzeg
175 2017-04-22 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 32:28 (17:15) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 26
176 2017-04-29 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 33:17 (15:7) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
177 2017-04-29 17:30 UKS Lider Swarzędz 32:31 (14:15) TS Zew Świebodzin
178 2017-04-29 14:00 SKS Orlik Brzeg 27:29 (16:13) SKF KPR Sparta Oborniki
179 2017-04-29 LKS OSiR Komprachcice 23:23 (16:10) MKST Astra Nowa Sól
180 2017-04-29 MKS Zagłębie II Lubin S.A 22:28 (7:16) SSRiR Start Konin
181 2017-04-29 17:00 SPR Bór Oborniki Śląskie 22:22 (9:11) MKS Tęcza Kościan
182 2017-04-29 17:00 MKS Żagiew Dzierżoniów 22:32 (9:15) ŚKPR Świdnica