Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Dolnośląska II liga mężczyzn gr. 1 – wyniki

Dolnośląska II liga mężczyzn gr. 1 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 25 23 1 1 819 569 47 3
2 ŚKPR Świdnica 25 23 1 1 744 569 47 3
3 MKS Żagiew Dzierżoniów 25 16 2 7 687 630 34 16
4 TS Zew Świebodzin 25 15 1 9 682 623 31 19
5 SKF KPR Sparta Oborniki 25 13 1 11 594 568 27 23
6 SSRiR Start Konin 25 13 1 11 680 686 27 23
7 SPR Bór Oborniki Śląskie 25 11 0 14 717 794 22 28
8 LKS OSiR Komprachcice 25 8 4 13 635 682 20 30
9 MKS Tęcza Kościan 25 9 2 14 637 743 20 30
10 SKS Orlik Brzeg 25 7 4 14 635 698 18 32
11 MKST Astra Nowa Sól 25 9 0 16 619 663 18 32
12 UKS Lider Swarzędz 25 7 1 17 626 698 15 35
13 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25 5 2 18 555 643 12 38
14 MKS Zagłębie II Lubin S.A 25 5 2 18 624 688 12 38

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-24) 4 LKS OSiR Komprachcice 28:23 (12:9) SSRiR Start Konin
Kolejka 1 (2016-09-24) 1 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 33:25 (18:11) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 1 (2016-09-24) 5 SKS Orlik Brzeg 25:19 (13:13) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 1 (2016-09-24) 6 UKS Lider Swarzędz 22:20 (9:8) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 1 (2016-09-24) 7 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:34 (9:16) TS Zew Świebodzin
Kolejka 1 (2016-09-24) 2 SPR Bór Oborniki Śląskie 23:36 (11:18) ŚKPR Świdnica
Kolejka 1 (2016-09-24) 3 MKS Zagłębie II Lubin S.A 41:29 (19:13) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 2 (2016-10-01) 12 MKS Tęcza Kościan 31:35 (15:16) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 2 (2016-10-01) 10 MKST Astra Nowa Sól 22:26 (13:10) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 2 (2016-10-01) 11 SSRiR Start Konin 37:28 (22:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 2 (2016-10-01) 9 SKF KPR Sparta Oborniki 14:21 (7:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 2 (2016-10-01) 8 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 34:23 (18:11) TS Zew Świebodzin
Kolejka 2 (2016-10-01) 13 ŚKPR Świdnica 27:21 (11:9) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 2 (2016-10-01) 14 MKS Żagiew Dzierżoniów 44:26 (21:12) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 3 (2016-10-08) 19 UKS Lider Swarzędz 19:24 (7:13) SSRiR Start Konin
Kolejka 3 (2016-10-08) 18 SKS Orlik Brzeg 28:28 (19:11) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 3 (2016-10-08) 20 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 16:24 (7:11) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 3 (2016-10-08) 21 TS Zew Świebodzin 29:20 (10:8) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 3 (2016-10-08) 15 SPR Bór Oborniki Śląskie 27:32 (12:16) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 3 (2016-10-08) 16 MKS Zagłębie II Lubin S.A 21:27 (8:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 3 (2016-10-08) 17 LKS OSiR Komprachcice 25:35 (13:19) ŚKPR Świdnica
Kolejka 4 (2016-10-15) 28 SPR Bór Oborniki Śląskie 20:42 (11:19) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 4 (2016-10-15) 25 MKS Tęcza Kościan 31:27 (19:12) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 4 (2016-10-15) 23 MKST Astra Nowa Sól 19:27 (10:17) TS Zew Świebodzin
Kolejka 4 (2016-10-15) 24 SSRiR Start Konin 25:29 (9:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 4 (2016-10-15) 26 ŚKPR Świdnica 31:19 (16:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 4 (2016-10-15) 22 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 29:18 (13:10) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 4 (2016-10-15) 27 MKS Żagiew Dzierżoniów 38:26 (20:18) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 5 (2016-10-22) 34 TS Zew Świebodzin 30:29 (13:15) SSRiR Start Konin
Kolejka 5 (2016-10-22) 30 LKS OSiR Komprachcice 35:23 (16:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 5 (2016-10-22) 31 SKS Orlik Brzeg 23:23 (13:9) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 5 (2016-10-22) 33 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:27 (9:12) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 5 (2016-10-22) 35 SKF KPR Sparta Oborniki 29:21 (18:7) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 5 (2016-10-22) 29 MKS Zagłębie II Lubin S.A 27:35 (11:20) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 5 (2016-10-22) 32 UKS Lider Swarzędz 20:30 (10:15) ŚKPR Świdnica
Kolejka 6 (2016-10-29) 39 ŚKPR Świdnica 35:23 (16:9) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 6 (2016-10-29) 38 MKS Tęcza Kościan 27:31 (11:14) TS Zew Świebodzin
Kolejka 6 (2016-10-29) 37 SSRiR Start Konin 23:22 (11:9) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 6 (2016-10-29) 36 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 38:22 (17:13) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 6 (2016-10-29) 40 MKS Żagiew Dzierżoniów 31:25 (13:13) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 6 (2016-10-29) 42 MKS Zagłębie II Lubin S.A 30:27 (15:12) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 6 (2016-10-29) 41 SPR Bór Oborniki Śląskie 42:35 (22:18) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 7 (2016-11-05) 49 MKST Astra Nowa Sól 28:33 (9:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 7 (2016-11-05) 45 UKS Lider Swarzędz 33:26 (18:11) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 7 (2016-11-05) 43 LKS OSiR Komprachcice 25:32 (12:16) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 7 (2016-11-05) 44 SKS Orlik Brzeg 28:26 (13:14) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 7 (2016-11-05) 46 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 17:27 (8:12) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 7 (2016-11-05) 47 TS Zew Świebodzin 24:28 (13:14) ŚKPR Świdnica
Kolejka 7 (2016-11-05) 48 SKF KPR Sparta Oborniki 35:23 (16:5) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 8 (2016-11-12) 55 MKS Zagłębie II Lubin S.A 22:29 (7:15) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 8 (2016-11-12) 51 MKS Tęcza Kościan 29:28 (10:11) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 8 (2016-11-12) 54 SPR Bór Oborniki Śląskie 30:26 (16:12) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 8 (2016-11-12) 56 LKS OSiR Komprachcice 26:24 (16:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 8 (2016-11-12) 52 ŚKPR Świdnica 26:21 (15:11) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 8 (2016-11-12) 53 MKS Żagiew Dzierżoniów 24:25 (11:15) TS Zew Świebodzin
Kolejka 8 (2016-11-12) 50 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 40:26 (20:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 9 (2016-11-19) 62 MKST Astra Nowa Sól 26:30 (12:17) ŚKPR Świdnica
Kolejka 9 (2016-11-19) 63 SSRiR Start Konin 32:30 (10:13) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 9 (2016-11-19) 58 UKS Lider Swarzędz 27:26 (13:14) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 9 (2016-11-19) 57 SKS Orlik Brzeg 27:31 (14:14) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 9 (2016-11-19) 59 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 25:19 (14:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 9 (2016-11-19) 60 TS Zew Świebodzin 40:22 (18:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 9 (2016-11-19) 61 SKF KPR Sparta Oborniki 26:17 (13:8) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 10 (2016-11-26) 64 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 46:19 (22:9) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 10 (2016-11-26) 70 SKS Orlik Brzeg 25:34 (10:16) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 10 (2016-11-26) 67 SPR Bór Oborniki Śląskie 22:29 (10:15) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 10 (2016-11-26) 65 ŚKPR Świdnica 35:30 (16:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 10 (2016-11-26) 66 MKS Żagiew Dzierżoniów 31:21 (13:11) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 10 (2016-11-26) 69 LKS OSiR Komprachcice 21:20 (11:8) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 10 (2016-11-26) 68 MKS Zagłębie II Lubin S.A 21:27 (12:9) TS Zew Świebodzin
Kolejka 11 (2016-12-03) 77 MKS Tęcza Kościan 26:35 (11:19) ŚKPR Świdnica
Kolejka 11 (2016-12-03) 71 UKS Lider Swarzędz 25:35 (12:17) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 11 (2016-12-03) 73 TS Zew Świebodzin 26:26 (15:11) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 11 (2016-12-03) 72 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 22:23 (9:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 11 (2016-12-03) 76 SSRiR Start Konin 24:28 (10:9) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 11 (2016-12-03) 75 SPR Bór Oborniki Śląskie 34:33 (15:16) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 11 (2016-12-03) 74 SKF KPR Sparta Oborniki 23:20 (10:13) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 12 (2016-12-10) 83 SKS Orlik Brzeg 31:23 (13:9) TS Zew Świebodzin
Kolejka 12 (2016-12-10) 84 UKS Lider Swarzędz 25:25 (11:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 12 (2016-12-10) 82 LKS OSiR Komprachcice 22:23 (9:16) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 12 (2016-12-10) 78 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 31:22 (13:12) ŚKPR Świdnica
Kolejka 12 (2016-12-10) 79 MKS Żagiew Dzierżoniów 28:21 (14:12) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 12 (2016-12-10) 81 MKS Zagłębie II Lubin S.A 28:24 (13:11) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 12 (2016-12-10) 80 SPR Bór Oborniki Śląskie 38:32 (16:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 13 (2016-12-17) 87 SKF KPR Sparta Oborniki 24:24 (14:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 13 (2016-12-17) 90 MKS Tęcza Kościan 29:37 (13:21) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 13 (2016-12-17) 88 MKST Astra Nowa Sól 25:24 (11:11) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 13 (2016-12-17) 89 SSRiR Start Konin 27:18 (13:12) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 13 (2016-12-17) 85 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 18:29 (11:14) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 13 (2016-12-17) 86 TS Zew Świebodzin 29:24 (13:12) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 13 (2016-12-17) 91 ŚKPR Świdnica 31:25 (14:9) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 14 (2017-01-21) 95 SSRiR Start Konin 33:24 (15:12) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 14 (2017-01-21) 92 MKS Żagiew Dzierżoniów 18:30 (10:18) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 14 (2017-01-21) 93 ŚKPR Świdnica 38:27 (15:16) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 14 (2017-01-21) 96 MKST Astra Nowa Sól 23:24 (11:10) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 14 (2017-01-21) 98 TS Zew Świebodzin 23:21 (10:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 14 (2017-01-21) 94 MKS Tęcza Kościan 26:22 (15:8) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 14 (2017-01-21) 97 SKF KPR Sparta Oborniki 25:20 (16:8) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 15 (2017-01-28) 102 SKS Orlik Brzeg 23:27 (8:13) SSRiR Start Konin
Kolejka 15 (2017-01-28) 101 UKS Lider Swarzędz 29:31 (13:13) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 15 (2017-01-28) 99 TS Zew Świebodzin 23:24 (11:12) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 15 (2017-01-28) 100 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 20:24 (8:10) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 15 (2017-01-28) 103 LKS OSiR Komprachcice 23:23 (11:9) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 15 (2017-01-28) 104 MKS Zagłębie II Lubin S.A 25:28 (11:11) ŚKPR Świdnica
Kolejka 15 (2017-01-28) 105 SPR Bór Oborniki Śląskie 32:23 (17:11) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 16 (2017-02-11) 106 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 35:24 (16:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 16 (2017-02-11) 110 SSRiR Start Konin 31:27 (14:14) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 16 (2017-02-11) 112 SKF KPR Sparta Oborniki 24:26 (12:11) TS Zew Świebodzin
Kolejka 16 (2017-02-11) 107 MKS Żagiew Dzierżoniów 32:22 (17:11) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 16 (2017-02-11) 109 MKS Tęcza Kościan 27:22 (13:11) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 16 (2017-02-11) 111 MKST Astra Nowa Sól 28:18 (15:8) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 16 (2017-02-11) 108 ŚKPR Świdnica 27:20 (14:10) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 17 (2017-02-18) 115 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 28:31 (11:12) SSRiR Start Konin
Kolejka 17 (2017-02-18) 116 UKS Lider Swarzędz 22:26 (8:12) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 17 (2017-02-18) 114 TS Zew Świebodzin 25:22 (11:13) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 17 (2017-02-18) 117 SKS Orlik Brzeg 22:29 (11:15) ŚKPR Świdnica
Kolejka 17 (2017-02-18) 118 LKS OSiR Komprachcice 25:27 (16:14) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 17 (2017-02-18) 113 SKF KPR Sparta Oborniki 23:26 (14:15) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 17 (2017-02-18) 119 MKS Zagłębie II Lubin S.A 32:36 (21:16) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 18 (2017-02-25) 124 MKS Tęcza Kościan 30:23 (16:12) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 18 (2017-02-25) 125 SSRiR Start Konin 26:24 (14:13) TS Zew Świebodzin
Kolejka 18 (2017-02-25) 126 MKST Astra Nowa Sól 19:20 (11:12) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 18 (2017-02-25) 123 ŚKPR Świdnica 21:11 (10:3) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 18 (2017-02-25) 121 SPR Bór Oborniki Śląskie 36:20 (14:11) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 18 (2017-02-25) 122 MKS Żagiew Dzierżoniów 32:28 (17:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 18 (2017-02-25) 120 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 35:21 (15:12) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 19 (2017-03-04) 127 MKST Astra Nowa Sól 18:28 (11:15) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 19 (2017-03-04) 132 SKS Orlik Brzeg 34:26 (18:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 19 (2017-03-04) 131 UKS Lider Swarzędz 27:28 (13:15) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 19 (2017-03-04) 128 SKF KPR Sparta Oborniki 34:20 (17:11) SSRiR Start Konin
Kolejka 19 (2017-03-04) 129 TS Zew Świebodzin 30:15 (9:7) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 19 (2017-03-04) 130 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 16:25 (8:10) ŚKPR Świdnica
Kolejka 19 (2017-03-04) 133 LKS OSiR Komprachcice 26:26 (13:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 20 (2017-03-11) 137 MKS Żagiew Dzierżoniów 26:21 (13:14) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 20 (2017-03-11) 139 MKS Tęcza Kościan 19:18 (9:7) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 20 (2017-03-11) 140 SSRiR Start Konin 24:25 (13:10) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 20 (2017-03-11) 134 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 32:13 (19:6) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 20 (2017-03-11) 136 SPR Bór Oborniki Śląskie 31:22 (16:10) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 20 (2017-03-11) 138 ŚKPR Świdnica 30:22 (16:11) TS Zew Świebodzin
Kolejka 20 (2017-03-11) 135 MKS Zagłębie II Lubin S.A 24:27 (11:14) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 21 (2017-03-18) 147 SKS Orlik Brzeg 25:25 (13:14) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 21 (2017-03-18) 142 MKST Astra Nowa Sól 30:22 (16:13) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 21 (2017-03-18) 146 UKS Lider Swarzędz 26:27 (11:16) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 21 (2017-03-18) 143 SKF KPR Sparta Oborniki 24:25 (14:10) ŚKPR Świdnica
Kolejka 21 (2017-03-18) 145 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 24:25 (13:12) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 21 (2017-03-18) 144 TS Zew Świebodzin 26:28 (12:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 21 (2017-03-18) 141 SSRiR Start Konin 23:22 (12:13) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 22 (2017-03-25) 150 MKS Zagłębie II Lubin S.A 19:19 (9:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 22 (2017-03-25) 152 MKS Żagiew Dzierżoniów 27:21 (11:13) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 22 (2017-03-25) 153 ŚKPR Świdnica 27:24 (14:9) MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 22 (2017-03-25) 154 MKS Tęcza Kościan 25:23 (13:11) SSRiR Start Konin
Kolejka 22 (2017-03-25) 149 LKS OSiR Komprachcice 31:28 (14:11) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 22 (2017-03-25) 148 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 37:25 (18:14) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 22 (2017-03-25) 151 SPR Bór Oborniki Śląskie 32:27 (14:11) TS Zew Świebodzin
Kolejka 23 (2017-04-01) 155 MKS Tęcza Kościan 30:38 (12:24) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 23 (2017-04-01) 161 UKS Lider Swarzędz 27:26 (15:12) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 23 (2017-04-01) 159 TS Zew Świebodzin 33:24 (15:10) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 23 (2017-04-01) 156 SSRiR Start Konin 17:29 (10:14) ŚKPR Świdnica
Kolejka 23 (2017-04-01) 157 MKST Astra Nowa Sól 32:25 (14:10) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 23 (2017-04-01) 158 SKF KPR Sparta Oborniki 33:28 (14:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 23 (2017-04-01) 160 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 20:29 (8:12) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 24 (2017-04-08) 165 MKS Zagłębie II Lubin S.A 19:23 (9:13) SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 24 (2017-04-08) 166 MKST Astra Nowa Sól 26:24 (12:13) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 24 (2017-04-08) 162 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 43:23 (24:10) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 24 (2017-04-08) 163 SKS Orlik Brzeg 22:27 (9:15) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 24 (2017-04-08) 164 LKS OSiR Komprachcice 33:27 (16:13) TS Zew Świebodzin
Kolejka 24 (2017-04-08) 167 MKS Żagiew Dzierżoniów 26:26 (15:14) SSRiR Start Konin
Kolejka 24 (2017-04-08) 168 ŚKPR Świdnica 40:23 (19:9) MKS Tęcza Kościan
Kolejka 25 (2017-04-22) 171 SSRiR Start Konin 34:26 (19:10) SPR Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 25 (2017-04-22) 174 TS Zew Świebodzin 28:17 (13:4) SKS Orlik Brzeg
Kolejka 25 (2017-04-22) 175 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 32:28 (17:15) UKS Lider Swarzędz
Kolejka 25 (2017-04-22) 172 MKST Astra Nowa Sól 29:27 (16:13) MKS Zagłębie II Lubin S.A
Kolejka 25 (2017-04-22) 169 ŚKPR Świdnica 24:24 (11:12) KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Kolejka 25 (2017-04-22) 170 MKS Tęcza Kościan 21:27 (10:13) MKS Żagiew Dzierżoniów
Kolejka 25 (2017-04-22) 173 SKF KPR Sparta Oborniki 21:20 (9:8) LKS OSiR Komprachcice
Kolejka 26 (2017-04-29) 176 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
Kolejka 26 (2017-04-29) 177 UKS Lider Swarzędz TS Zew Świebodzin
Kolejka 26 (2017-04-29) 178 SKS Orlik Brzeg SKF KPR Sparta Oborniki
Kolejka 26 (2017-04-29) 179 LKS OSiR Komprachcice MKST Astra Nowa Sól
Kolejka 26 (2017-04-29) 180 MKS Zagłębie II Lubin S.A SSRiR Start Konin
Kolejka 26 (2017-04-29) 181 SPR Bór Oborniki Śląskie MKS Tęcza Kościan
Kolejka 26 (2017-04-29) 182 MKS Żagiew Dzierżoniów ŚKPR Świdnica