Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Małopolska II liga kobiet gr. 4 – wyniki

Małopolska II liga kobiet gr. 4 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 MTS Żory 7 6 1 0 219 164 13 1
2 KS Zgoda Ruda Śląska 8 6 0 2 197 178 12 4
3 KS Otmęt Krapkowice 8 5 1 2 199 192 11 5
4 Start Michałkowice 8 5 1 2 216 205 11 5
5 Tor Dobrzeń Wielki 8 4 0 4 202 212 8 8
6 KS Cracovia 1906 Kraków 8 2 2 4 219 201 6 10
7 UKS Imperium Katowice 8 2 1 5 182 212 5 11
8 SPR JKS Jarosław 7 1 2 4 173 184 4 10
9 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 8 0 0 8 185 244 0 16

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-10-08) 1 KS Cracovia 1906 Kraków () Zespół nr 10
Kolejka 1 (2016-10-08) 4 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 27:29 (13:16) Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 1 (2016-10-08) 2 SPR JKS Jarosław 23:31 (11:14) KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 1 (2016-10-08) 5 KS Otmęt Krapkowice 25:25 (13:15) UKS Imperium Katowice
Kolejka 1 (2016-10-08) 3 Start Michałkowice 23:33 (17:14) MTS Żory
Kolejka 2 (2016-10-15) 6 Zespół nr 10 () UKS Imperium Katowice
Kolejka 2 (2016-10-15) 10 KS Cracovia 1906 Kraków 27:27 (14:12) SPR JKS Jarosław
Kolejka 2 (2016-10-15) 8 MTS Żory 29:16 (16:4) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 2 (2016-10-15) 7 Tor Dobrzeń Wielki 19:24 (10:9) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 2 (2016-10-15) 9 KS Zgoda Ruda Śląska 26:28 (12:17) Start Michałkowice
Kolejka 3 (2016-10-22) 11 SPR JKS Jarosław () Zespół nr 10
Kolejka 3 (2016-10-22) 12 Start Michałkowice 25:17 (14:6) KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 3 (2016-10-22) 15 UKS Imperium Katowice 23:26 (11:14) Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 3 (2016-10-22) 14 KS Otmęt Krapkowice 21:31 (11:17) MTS Żory
Kolejka 3 (2016-10-22) 13 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 20:26 (11:15) KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 4 (2016-11-05) 16 Zespół nr 10 () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 4 (2016-11-05) 17 MTS Żory 31:27 (10:14) UKS Imperium Katowice
Kolejka 4 (2016-11-05) 18 KS Zgoda Ruda Śląska 25:19 (13:13) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 4 (2016-11-05) 19 KS Cracovia 1906 Kraków 45:21 (22:14) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 4 (2016-11-05) 20 SPR JKS Jarosław 24:24 (7:13) Start Michałkowice
Kolejka 5 (2016-11-12) 21 Start Michałkowice () Zespół nr 10
Kolejka 5 (2016-11-12) 24 UKS Imperium Katowice 17:20 (9:11) KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 5 (2016-11-12) 23 KS Otmęt Krapkowice 27:25 (16:9) KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 5 (2016-11-12) 25 Tor Dobrzeń Wielki 25:36 (11:14) MTS Żory
Kolejka 5 (2016-11-12) 22 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 29:34 (14:19) SPR JKS Jarosław
Kolejka 6 (2016-11-19) 30 Start Michałkowice 27:21 (15:11) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 6 (2016-11-19) 26 Zespół nr 10 () MTS Żory
Kolejka 6 (2016-11-19) 27 KS Zgoda Ruda Śląska 20:19 (10:9) Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 6 (2016-11-19) 28 KS Cracovia 1906 Kraków 30:19 (16:12) UKS Imperium Katowice
Kolejka 6 (2016-11-19) 29 SPR JKS Jarosław 20:23 (12:11) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 7 (2016-11-26) 35 MTS Żory 30:23 (12:10) KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 7 (2016-11-26) 31 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz () Zespół nr 10
Kolejka 7 (2016-11-26) 32 KS Otmęt Krapkowice 32:21 (15:13) Start Michałkowice
Kolejka 7 (2016-11-26) 34 Tor Dobrzeń Wielki 27:24 (14:12) KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 7 (2016-11-26) 33 UKS Imperium Katowice 24:23 (12:11) SPR JKS Jarosław
Kolejka 8 (2016-12-03) 36 Zespół nr 10 () KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 8 (2016-12-03) 37 KS Cracovia 1906 Kraków 29:29 (12:13) MTS Żory
Kolejka 8 (2016-12-03) 38 Tor Dobrzeń Wielki 26:22 (13:12) SPR JKS Jarosław
Kolejka 8 (2016-12-03) 39 Start Michałkowice 32:21 (19:7) UKS Imperium Katowice
Kolejka 8 (2016-12-03) 40 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 26:28 (14:13) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 9 (2016-12-10) 41 KS Otmęt Krapkowice () Zespół nr 10
Kolejka 9 (2016-12-10) 45 KS Zgoda Ruda Śląska 26:22 (14:10) KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 9 (2016-12-10) 42 UKS Imperium Katowice 26:25 (12:12) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 9 (2016-12-10) 43 Tor Dobrzeń Wielki 31:36 (15:17) Start Michałkowice
Kolejka 9 (2016-12-10) 44 MTS Żory () SPR JKS Jarosław
Kolejka 10 (2017-02-18) 46 Zespół nr 10 () KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 10 (2017-02-18) 47 KS Zgoda Ruda Śląska () SPR JKS Jarosław
Kolejka 10 (2017-02-18) 48 MTS Żory () Start Michałkowice
Kolejka 10 (2017-02-18) 49 Tor Dobrzeń Wielki () Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 10 (2017-02-18) 50 UKS Imperium Katowice () KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 11 (2017-02-25) 51 UKS Imperium Katowice () Zespół nr 10
Kolejka 11 (2017-02-25) 52 KS Otmęt Krapkowice () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 11 (2017-02-25) 53 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz () MTS Żory
Kolejka 11 (2017-02-25) 54 Start Michałkowice () KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 11 (2017-02-25) 55 SPR JKS Jarosław () KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 12 (2017-03-04) 56 Zespół nr 10 () SPR JKS Jarosław
Kolejka 12 (2017-03-04) 57 KS Cracovia 1906 Kraków () Start Michałkowice
Kolejka 12 (2017-03-04) 58 KS Zgoda Ruda Śląska () Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 12 (2017-03-04) 59 MTS Żory () KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 12 (2017-03-04) 60 Tor Dobrzeń Wielki () UKS Imperium Katowice
Kolejka 13 (2017-03-11) 61 Tor Dobrzeń Wielki () Zespół nr 10
Kolejka 13 (2017-03-11) 62 UKS Imperium Katowice () MTS Żory
Kolejka 13 (2017-03-11) 63 KS Otmęt Krapkowice () KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 13 (2017-03-11) 64 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz () KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 13 (2017-03-11) 65 Start Michałkowice () SPR JKS Jarosław
Kolejka 14 (2017-03-18) 66 Zespół nr 10 () Start Michałkowice
Kolejka 14 (2017-03-18) 67 SPR JKS Jarosław () Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 14 (2017-03-18) 68 KS Cracovia 1906 Kraków () KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 14 (2017-03-18) 69 KS Zgoda Ruda Śląska () UKS Imperium Katowice
Kolejka 14 (2017-03-18) 70 MTS Żory () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 15 (2017-03-25) 71 MTS Żory () Zespół nr 10
Kolejka 15 (2017-03-25) 72 Tor Dobrzeń Wielki () KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 15 (2017-03-25) 73 UKS Imperium Katowice () KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 15 (2017-03-25) 74 KS Otmęt Krapkowice () SPR JKS Jarosław
Kolejka 15 (2017-03-25) 75 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz () Start Michałkowice
Kolejka 16 (2017-04-01) 76 Zespół nr 10 () Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 16 (2017-04-01) 77 Start Michałkowice () KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 16 (2017-04-01) 78 SPR JKS Jarosław () UKS Imperium Katowice
Kolejka 16 (2017-04-01) 79 KS Cracovia 1906 Kraków () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 16 (2017-04-01) 80 KS Zgoda Ruda Śląska () MTS Żory
Kolejka 17 (2017-04-08) 81 KS Zgoda Ruda Śląska () Zespół nr 10
Kolejka 17 (2017-04-08) 82 MTS Żory () KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 17 (2017-04-08) 83 SPR JKS Jarosław () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 17 (2017-04-08) 84 UKS Imperium Katowice () Start Michałkowice
Kolejka 17 (2017-04-08) 85 KS Otmęt Krapkowice () Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 18 (2017-04-22) 86 Zespół nr 10 () KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 18 (2017-04-22) 87 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz () UKS Imperium Katowice
Kolejka 18 (2017-04-22) 88 Start Michałkowice () Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 18 (2017-04-22) 89 SPR JKS Jarosław () MTS Żory
Kolejka 18 (2017-04-22) 90 KS Cracovia 1906 Kraków () KS Zgoda Ruda Śląska