Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Małopolska II liga kobiet gr. 4 – wyniki

Małopolska II liga kobiet gr. 4 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 MTS Żory 16 14 1 1 515 385 29 3
2 KS Zgoda Ruda Śląska 16 13 0 3 430 362 26 6
3 KS Otmęt Krapkowice 16 10 1 5 403 386 21 11
4 KS Cracovia 1906 Kraków 16 8 2 6 447 405 18 14
5 Start Michałkowice 16 8 1 7 425 445 17 15
6 SPR JKS Jarosław 16 6 2 8 385 422 14 18
7 Tor Dobrzeń Wielki 16 5 0 11 408 440 10 22
8 UKS Imperium Katowice 16 2 2 12 352 425 6 26
9 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 16 1 1 14 370 465 3 29

Pierwsza runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-10-08 KS Cracovia 1906 Kraków
2 2016-10-08 18:00 SPR JKS Jarosław 23:31 (11:14) KS Zgoda Ruda Śląska
3 2016-11-14 18:30 Start Michałkowice 23:33 (17:14) MTS Żory
4 2016-10-08 12:30 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 27:29 (13:16) Tor Dobrzeń Wielki
5 2016-10-08 18:30 KS Otmęt Krapkowice 25:25 (13:15) UKS Imperium Katowice
Kolejka 2
6 2016-10-15 UKS Imperium Katowice
7 2016-10-15 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 19:24 (10:9) KS Otmęt Krapkowice
8 2016-10-15 17:30 MTS Żory 29:16 (16:4) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
9 2016-10-26 18:30 KS Zgoda Ruda Śląska 26:28 (12:17) Start Michałkowice
10 2016-10-15 16:30 KS Cracovia 1906 Kraków 27:27 (14:12) SPR JKS Jarosław
Kolejka 3
11 2016-10-22 SPR JKS Jarosław
12 2016-10-22 17:00 Start Michałkowice 25:17 (14:6) KS Cracovia 1906 Kraków
13 2016-10-23 14:30 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 20:26 (11:15) KS Zgoda Ruda Śląska
14 2016-10-22 18:00 KS Otmęt Krapkowice 21:31 (11:17) MTS Żory
15 2016-10-22 17:00 UKS Imperium Katowice 23:26 (11:14) Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 4
16 2016-11-05 Tor Dobrzeń Wielki
17 2016-11-05 MTS Żory 31:27 (10:14) UKS Imperium Katowice
18 2016-11-05 KS Zgoda Ruda Śląska 25:19 (13:13) KS Otmęt Krapkowice
19 2016-11-05 16:00 KS Cracovia 1906 Kraków 45:21 (22:14) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
20 2016-11-05 18:00 SPR JKS Jarosław 24:24 (7:13) Start Michałkowice
Kolejka 5
21 2016-11-12 Start Michałkowice
22 2016-11-13 14:30 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 29:34 (14:19) SPR JKS Jarosław
23 2016-11-12 18:00 KS Otmęt Krapkowice 27:25 (16:9) KS Cracovia 1906 Kraków
24 2016-11-12 17:00 UKS Imperium Katowice 17:20 (9:11) KS Zgoda Ruda Śląska
25 2016-11-12 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 25:36 (11:14) MTS Żory
Kolejka 6
26 2016-11-19 MTS Żory
27 2016-11-19 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 20:19 (10:9) Tor Dobrzeń Wielki
28 2016-11-19 16:00 KS Cracovia 1906 Kraków 30:19 (16:12) UKS Imperium Katowice
29 2016-11-19 18:00 SPR JKS Jarosław 20:23 (12:11) KS Otmęt Krapkowice
30 2016-10-30 16:00 Start Michałkowice 27:21 (15:11) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 7
31 2016-11-26 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
32 2016-11-26 18:00 KS Otmęt Krapkowice 32:21 (15:13) Start Michałkowice
33 2016-12-17 15:00 UKS Imperium Katowice 24:23 (12:11) SPR JKS Jarosław
34 2016-11-26 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 27:24 (14:12) KS Cracovia 1906 Kraków
35 2016-11-25 19:00 MTS Żory 30:23 (12:10) KS Zgoda Ruda Śląska
Kolejka 8
36 2016-12-03 KS Zgoda Ruda Śląska
37 2016-12-03 16:00 KS Cracovia 1906 Kraków 29:29 (12:13) MTS Żory
38 2016-12-03 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 26:22 (13:12) SPR JKS Jarosław
39 2016-12-03 18:00 Start Michałkowice 32:21 (19:7) UKS Imperium Katowice
40 2016-12-04 14:30 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 26:28 (14:13) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 9
41 2016-12-10 KS Otmęt Krapkowice
42 2016-12-10 17:00 UKS Imperium Katowice 26:25 (12:12) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
43 2016-12-10 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 31:36 (15:17) Start Michałkowice
44 2017-02-11 16:00 MTS Żory 37:21 (15:11) SPR JKS Jarosław
45 2016-12-10 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 26:22 (14:10) KS Cracovia 1906 Kraków

Druga runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 10
46 2017-02-18 KS Cracovia 1906 Kraków
47 2017-02-18 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 27:16 (14:5) SPR JKS Jarosław
48 2017-02-18 16:00 MTS Żory 36:17 (14:8) Start Michałkowice
49 2017-02-18 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 26:27 (13:10) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
50 2017-02-18 17:00 UKS Imperium Katowice 17:18 (12:10) KS Otmęt Krapkowice
Kolejka 11
51 2017-02-25 UKS Imperium Katowice
52 2017-02-25 18:00 KS Otmęt Krapkowice 30:23 (13:12) Tor Dobrzeń Wielki
53 2017-02-26 15:00 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 26:34 (12:18) MTS Żory
54 2017-02-25 17:00 Start Michałkowice 22:34 (11:16) KS Zgoda Ruda Śląska
55 2017-02-26 18:30 SPR JKS Jarosław 23:21 (11:11) KS Cracovia 1906 Kraków
Kolejka 12
56 2017-03-04 SPR JKS Jarosław
57 2017-03-04 18:00 KS Cracovia 1906 Kraków 31:27 (20:10) Start Michałkowice
58 2017-03-04 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 24:21 (10:12) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
59 2017-03-04 16:00 MTS Żory 38:22 (16:15) KS Otmęt Krapkowice
60 2017-03-04 18:00 Tor Dobrzeń Wielki 27:24 (14:9) UKS Imperium Katowice
Kolejka 13
61 2017-03-11 Tor Dobrzeń Wielki
62 2017-03-23 18:30 UKS Imperium Katowice 24:31 (12:17) MTS Żory
63 2017-03-11 18:00 KS Otmęt Krapkowice 20:21 (9:8) KS Zgoda Ruda Śląska
64 2017-03-12 15:00 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 21:27 (7:15) KS Cracovia 1906 Kraków
65 2017-03-11 17:00 Start Michałkowice 23:31 (10:14) SPR JKS Jarosław
Kolejka 14
66 2017-03-18 Start Michałkowice
67 2017-03-18 19:00 SPR JKS Jarosław 23:21 (12:10) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
68 2017-03-18 18:00 KS Cracovia 1906 Kraków 27:21 (13:10) KS Otmęt Krapkowice
69 2017-03-18 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 34:13 (13:5) UKS Imperium Katowice
70 2017-03-19 15:30 MTS Żory 29:25 (14:13) Tor Dobrzeń Wielki
Kolejka 15
71 2017-03-25 MTS Żory
72 2017-03-25 16:30 Tor Dobrzeń Wielki 27:28 (16:17) KS Zgoda Ruda Śląska
73 2017-03-25 16:00 UKS Imperium Katowice 22:27 (6:15) KS Cracovia 1906 Kraków
74 2017-03-25 15:00 KS Otmęt Krapkowice 35:25 (17:10) SPR JKS Jarosław
75 2017-03-26 15:00 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 27:31 (14:15) Start Michałkowice
Kolejka 16
76 2017-04-01 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
77 2017-04-01 17:00 Start Michałkowice 27:28 (14:15) KS Otmęt Krapkowice
78 2017-04-01 19:00 SPR JKS Jarosław 22:20 (10:12) UKS Imperium Katowice
79 2017-04-01 18:00 KS Cracovia 1906 Kraków 32:26 (16:11) Tor Dobrzeń Wielki
80 2017-04-01 16:00 KS Zgoda Ruda Śląska 32:29 (18:16) MTS Żory
Kolejka 17
81 2017-04-08 KS Zgoda Ruda Śląska
82 2017-04-08 16:00 MTS Żory 31:27 (16:12) KS Cracovia 1906 Kraków
83 2017-04-08 19:00 SPR JKS Jarosław 24:23 (12:11) Tor Dobrzeń Wielki
84 2017-04-08 16:00 UKS Imperium Katowice 24:28 (10:18) Start Michałkowice
85 2017-04-08 18:15 KS Otmęt Krapkowice 30:16 (9:11) Olimpia-Beskid II Nowy Sącz
Kolejka 18
86 2017-04-22 KS Otmęt Krapkowice
87 2017-03-10 19:00 Olimpia-Beskid II Nowy Sącz 26:26 (9:9) UKS Imperium Katowice
88 2017-04-22 17:00 Start Michałkowice 34:29 (15:13) Tor Dobrzeń Wielki
89 2017-04-22 19:00 SPR JKS Jarosław 27:31 (15:17) MTS Żory
90 2017-04-21 19:30 KS Cracovia 1906 Kraków 36:33 (18:11) KS Zgoda Ruda Śląska