Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Pomorska II liga kobiet gr. 2 – wyniki

Pomorska II liga kobiet gr. 2 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 VISTAL Gdynia 10 9 0 1 335 237 18 2
2 GUKS Dwójka Łomża 10 8 0 2 280 230 16 4
3 UKS Drwęca Novar Lubicz 10 6 1 3 304 258 13 7
4 BKS Bydgoszcz 10 4 1 5 254 263 9 11
5 Olimp Bolszewo 10 2 0 8 208 293 4 16
6 KPR TPD Białystok 10 0 0 10 204 304 0 20

Pierwsza runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-10-10 18:00 VISTAL Gdynia 34:12 (16:7) Olimp Bolszewo
2 2016-10-22 16:30 UKS Drwęca Novar Lubicz 23:28 (11:12) GUKS Dwójka Łomża
3 2016-10-08 16:00 KPR TPD Białystok 22:25 (11:14) BKS Bydgoszcz
Kolejka 2
4 2016-10-15 11:00 Olimp Bolszewo 23:25 (12:13) BKS Bydgoszcz
5 2016-10-15 14:00 GUKS Dwójka Łomża 27:20 (12:9) KPR TPD Białystok
6 2016-10-15 13:00 VISTAL Gdynia 31:26 (17:14) UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 3
7 2016-11-12 16:00 UKS Drwęca Novar Lubicz 29:20 (14:10) Olimp Bolszewo
8 2016-11-12 15:00 KPR TPD Białystok 23:38 (9:20) VISTAL Gdynia
9 2016-11-12 14:45 BKS Bydgoszcz 26:27 (16:14) GUKS Dwójka Łomża
Kolejka 4
10 2016-11-27 10:00 Olimp Bolszewo 13:33 (7:16) GUKS Dwójka Łomża
11 2016-11-26 15:00 VISTAL Gdynia 32:24 (19:12) BKS Bydgoszcz
12 2016-12-04 14:00 UKS Drwęca Novar Lubicz 42:14 (22:3) KPR TPD Białystok
Kolejka 5
13 2016-12-17 10:00 KPR TPD Białystok 16:24 (11:12) Olimp Bolszewo
14 2016-12-10 10:00 BKS Bydgoszcz 27:27 (16:15) UKS Drwęca Novar Lubicz
15 2016-12-10 17:00 GUKS Dwójka Łomża 32:31 (19:15) VISTAL Gdynia

Druga runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 6
16 2017-03-05 11:00 Olimp Bolszewo 24:34 (10:20) VISTAL Gdynia
17 2017-03-04 16:00 GUKS Dwójka Łomża 23:27 (9:15) UKS Drwęca Novar Lubicz
18 2017-03-04 15:30 BKS Bydgoszcz 24:16 (11:8) KPR TPD Białystok
Kolejka 7
19 2017-03-19 16:00 BKS Bydgoszcz 30:19 (11:8) Olimp Bolszewo
20 2017-03-19 15:00 KPR TPD Białystok 21:27 (9:14) GUKS Dwójka Łomża
21 2017-03-25 16:00 UKS Drwęca Novar Lubicz 32:40 (13:17) VISTAL Gdynia
Kolejka 8
22 2017-04-01 11:00 Olimp Bolszewo 25:37 (13:19) UKS Drwęca Novar Lubicz
23 2017-04-01 11:30 VISTAL Gdynia 40:21 (21:11) KPR TPD Białystok
24 2017-04-26 18:30 GUKS Dwójka Łomża 32:27 (14:15) BKS Bydgoszcz
Kolejka 9
25 2017-04-22 11:00 GUKS Dwójka Łomża 32:21 (16:12) Olimp Bolszewo
26 2017-04-22 16:00 BKS Bydgoszcz 24:34 (11:20) VISTAL Gdynia
27 2017-04-22 15:00 KPR TPD Białystok 28:30 (13:14) UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 10
28 2017-04-29 11:00 Olimp Bolszewo 27:23 (15:13) KPR TPD Białystok
29 2017-04-27 18:00 UKS Drwęca Novar Lubicz 31:22 (17:6) BKS Bydgoszcz
30 2017-04-09 11:00 VISTAL Gdynia 21:19 (14:9) GUKS Dwójka Łomża