Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Pomorska II liga kobiet gr. 2 – wyniki

Pomorska II liga kobiet gr. 2 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 GUKS Dwójka Łomża 6 5 0 1 170 140 10 2
2 VISTAL Gdynia 6 5 0 1 200 141 10 2
3 UKS Drwęca Novar Lubicz 6 3 1 2 174 143 7 5
4 BKS Bydgoszcz 6 3 1 2 151 147 7 5
5 Olimp Bolszewo 6 1 0 5 116 171 2 10
6 KPR TPD Białystok 6 0 0 6 111 180 0 12

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-10-08) 3 KPR TPD Białystok 22:25 (11:14) BKS Bydgoszcz
Kolejka 1 (2016-10-08) 1 VISTAL Gdynia 34:12 (16:7) Olimp Bolszewo
Kolejka 1 (2016-10-08) 2 UKS Drwęca Novar Lubicz 23:28 (11:12) GUKS Dwójka Łomża
Kolejka 2 (2016-10-15) 4 Olimp Bolszewo 23:25 (12:13) BKS Bydgoszcz
Kolejka 2 (2016-10-15) 6 VISTAL Gdynia 31:26 (17:14) UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 2 (2016-10-15) 5 GUKS Dwójka Łomża 27:20 (12:9) KPR TPD Białystok
Kolejka 3 (2016-11-12) 9 BKS Bydgoszcz 26:27 (16:14) GUKS Dwójka Łomża
Kolejka 3 (2016-11-12) 8 KPR TPD Białystok 23:38 (9:20) VISTAL Gdynia
Kolejka 3 (2016-11-12) 7 UKS Drwęca Novar Lubicz 29:20 (14:10) Olimp Bolszewo
Kolejka 4 (2016-11-26) 11 VISTAL Gdynia 32:24 (19:12) BKS Bydgoszcz
Kolejka 4 (2016-11-26) 10 Olimp Bolszewo 13:33 (7:16) GUKS Dwójka Łomża
Kolejka 4 (2016-11-26) 12 UKS Drwęca Novar Lubicz 42:14 (22:3) KPR TPD Białystok
Kolejka 5 (2016-12-10) 14 BKS Bydgoszcz 27:27 (16:15) UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 5 (2016-12-10) 15 GUKS Dwójka Łomża 32:31 (19:15) VISTAL Gdynia
Kolejka 5 (2016-12-10) 13 KPR TPD Białystok 16:24 (11:12) Olimp Bolszewo
Kolejka 6 (2017-03-05) 18 BKS Bydgoszcz 24:16 (11:8) KPR TPD Białystok
Kolejka 6 (2017-03-05) 17 GUKS Dwójka Łomża 23:27 (9:15) UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 6 (2017-03-05) 16 Olimp Bolszewo 24:34 (10:20) VISTAL Gdynia
Kolejka 7 (2017-03-18) 19 BKS Bydgoszcz () Olimp Bolszewo
Kolejka 7 (2017-03-18) 20 KPR TPD Białystok () GUKS Dwójka Łomża
Kolejka 7 (2017-03-18) 21 UKS Drwęca Novar Lubicz () VISTAL Gdynia
Kolejka 8 (2017-04-01) 22 Olimp Bolszewo () UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 8 (2017-04-01) 23 VISTAL Gdynia () KPR TPD Białystok
Kolejka 8 (2017-04-01) 24 GUKS Dwójka Łomża () BKS Bydgoszcz
Kolejka 9 (2017-04-22) 25 GUKS Dwójka Łomża () Olimp Bolszewo
Kolejka 9 (2017-04-22) 26 BKS Bydgoszcz () VISTAL Gdynia
Kolejka 9 (2017-04-22) 27 KPR TPD Białystok () UKS Drwęca Novar Lubicz
Kolejka 10 (2017-04-29) 28 Olimp Bolszewo () KPR TPD Białystok
Kolejka 10 (2017-04-29) 29 UKS Drwęca Novar Lubicz () BKS Bydgoszcz
Kolejka 10 (2017-04-29) 30 VISTAL Gdynia () GUKS Dwójka Łomża