Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Pomorska II liga mężczyzn gr. 2 – klasyfikacja strzelców

Pomorska II liga mężczyzn gr. 2 – klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Zając Dariusz KS Energetyk Gryfino 21 189
2 Kruszewski Paweł MKS Grudziądz 22 174
3 Jurkiewicz Sławomir GKS Cartusia Kartuzy 21 159
4 Laszkiewicz Paweł AZS UMK Toruń 20 152
5 Krawiec Bartosz SAMBOR Tczew 20 143
6 Golks Wojciech Szczypiorniak Olsztyn 20 141
7 Suwisz Maciej MKS Grudziądz 21 131
8 Sadowski Artur ORKAN Ostróda 20 125
9 Zakrzewski Jakub ORKAN Ostróda 19 124
10 Tołłoczko Bartosz Gwardia Koszalin 20 123
11 Jaszyk Jacek KU AZS UKW Bydgoszcz 17 121
12 Kiciński Patryk Gwardia Koszalin 21 110
13 Radosz Jakub Gwardia Koszalin 11 107
13 Niedzielenko Patryk NLO SMS ZPRP 21 107
15 Polak Maciej KS Energetyk Gryfino 18 103
15 Ośko Mirosław Szczypiorniak Olsztyn 19 103
17 Orłowski Mateusz MKS Grudziądz 21 102
18 Jezierski Maciej KS Energetyk Gryfino 21 101
19 Idzikowski Bartosz ORKAN Ostróda 21 98
20 Maćkowski Krystian ORKAN Ostróda 20 92
21 Kozłowski Grzegorz Szczypiorniak Olsztyn 21 91
22 Wicon Robert Tytani Wejherowo 20 87
23 Kurczyński Szymon SAMBOR Tczew 21 84
24 Hegier Szymon ORKAN Ostróda 19 79
25 Kowalczyk Patryk KU AZS UKW Bydgoszcz 20 74
26 Lazarowicz Kacper NLO SMS ZPRP 20 71
27 Czerwiński Łukasz Gwardia Koszalin 19 69
27 Kostrzewa Mateusz MKS Grudziądz 19 69
27 Kruszewski Adam GKS Cartusia Kartuzy 20 69
27 Paradowski Bartosz KU AZS UKW Bydgoszcz 21 69
31 Weinerowski Leszek SAMBOR Tczew 18 67
31 Górnowicz Michał KU AZS UKW Bydgoszcz 20 67
33 Kminikowski Mateusz KS Energetyk Gryfino 19 66
34 Sobczyk Marek NLO SMS ZPRP 13 65
35 Prietz Bartosz MKS Grudziądz 18 64
35 Zagrajek Marcin ORKAN Ostróda 21 64
37 Czarnecki Marcin SAMBOR Tczew 12 63
37 Rzymkowski Amadeusz AZS UMK Toruń 19 63
39 Wojciechowski Maciej KU AZS UKW Bydgoszcz 10 61
39 Wojciechowski Adrian ORKAN Ostróda 13 61
39 Cudzewicz Adam Szczypiorniak Olsztyn 21 61
39 Nalaskowski Mateusz MKS Grudziądz 21 61
43 Kocikowski Paweł AZS UMK Toruń 14 60
43 Benkowski Alan SPR Wybrzeże Gdańsk 15 60
45 Wiśniewski Sebastian KS Energetyk Gryfino 18 59
46 Dadej Wojciech NLO SMS ZPRP 10 58
46 Warmbier Przemysław Tytani Wejherowo 13 58
48 Ciszewski Paweł GKS Cartusia Kartuzy 9 55
48 Jezierski Marek KS Energetyk Gryfino 20 55
50 Ćwik Maciej SPR Wybrzeże Gdańsk 13 53
50 Sałata Radosław Tytani Wejherowo 16 53
52 Szupiluk Mateusz SAMBOR Tczew 20 52
53 Adamczyk Kamil SPR Wybrzeże Gdańsk 10 50
54 Komarzewski Krzysztof NLO SMS ZPRP 9 49
54 Malina Adam Szczypiorniak Olsztyn 18 49
54 Stanisławski Bartłomiej AZS UMK Toruń 21 49
54 Waldecker Krzysztof SAMBOR Tczew 22 49
58 Steege Radosław GKS Cartusia Kartuzy 16 48
58 Skraburski Dariusz NLO SMS ZPRP 19 48
60 Męczykowski Oskar SPR Wybrzeże Gdańsk 12 47
61 Hajnos Wojciech SPR Wybrzeże Gdańsk 11 45
61 Wicki Rafał Tytani Wejherowo 20 45
63 Pawelec Damian NLO SMS ZPRP 8 44
63 Goerig Piotr Gwardia Koszalin 16 44
65 Gruszecki Kamil SPR Wybrzeże Gdańsk 13 43
65 Pożoga Szymon MKS Grudziądz 18 43
67 Jankowski Piotr Tytani Wejherowo 15 40
67 Kłoś Łukasz KU AZS UKW Bydgoszcz 15 40
67 Beczek Andrzej NLO SMS ZPRP 17 40
67 Jakutowicz Marek Gwardia Koszalin 19 40
71 Kasiorek Franciszek KU AZS UKW Bydgoszcz 20 39
72 Brzeski Krzysztof Tytani Wejherowo 9 38
72 Stefanicki Łukasz KS Energetyk Gryfino 11 38
72 Piernicki Aleksander MKS Grudziądz 20 38
75 Działakiewicz Szymon NLO SMS ZPRP 8 37
75 Lica Sławomir GKS Cartusia Kartuzy 10 37
75 Brzoza Tomasz SAMBOR Tczew 14 37
75 Szczęsny Kacper SPR Wybrzeże Gdańsk 14 37
75 Laskowski Adam Gwardia Koszalin 18 37
75 Miloch Piotr AZS UMK Toruń 20 37
75 Pasymowski Tomasz Szczypiorniak Olsztyn 20 37
82 Konkel Kamil GKS Cartusia Kartuzy 15 36
82 Hirsz Mariusz GKS Cartusia Kartuzy 18 36
84 Gościak Łukasz AZS UMK Toruń 12 34
84 Bartecki Michał MKS Grudziądz 21 34
86 Przymanowski Michał Tytani Wejherowo 7 33
87 Delicat Karol AZS UMK Toruń 20 32
88 Solecki Daniel AZS UMK Toruń 21 31
89 Rogalski Michał NLO SMS ZPRP 8 30
89 Prokopczyk Kamil KS Energetyk Gryfino 17 30
91 Wódczak Łukasz KU AZS UKW Bydgoszcz 9 29
91 Rostankowski Adam AZS UMK Toruń 18 29
93 Kozłowski Michał MKS Grudziądz 13 28
94 Zając Sebastian SPR Wybrzeże Gdańsk 15 26
94 Frańczak Michał NLO SMS ZPRP 17 26
96 Białek Sylwester KS Energetyk Gryfino 16 25
96 Wacek Patryk NLO SMS ZPRP 19 25
96 Latocha Tomasz SAMBOR Tczew 22 25
99 Pilitowski Konrad NLO SMS ZPRP 6 24
99 Didyk Damian SPR Wybrzeże Gdańsk 7 24
99 Daszek Mateusz SAMBOR Tczew 11 24
99 Sypniewski Łukasz Szczypiorniak Olsztyn 13 24
99 Bączkowski Mateusz KU AZS UKW Bydgoszcz 16 24
99 Jankowski Michał Tytani Wejherowo 16 24
99 Urbański Paweł Gwardia Koszalin 19 24
106 Dębek Tomasz Szczypiorniak Olsztyn 15 23
107 Wenderski Oliwier SPR Wybrzeże Gdańsk 13 21
107 Kowalik Krystian NLO SMS ZPRP 20 21
109 Chełmiński Adrian NLO SMS ZPRP 2 20
109 Turek Tomasz Tytani Wejherowo 12 20
111 Załuski Patryk GKS Cartusia Kartuzy 6 19
111 Woźniak Damian SPR Wybrzeże Gdańsk 15 19
111 Wierzbicki Szymon ORKAN Ostróda 16 19
114 Waśkiewicz Sebastian Szczypiorniak Olsztyn 13 18
114 Kamiński Maciej Gwardia Koszalin 17 18
114 Rzymkowski Przemysław ORKAN Ostróda 17 18
117 Gądek Krzysztof NLO SMS ZPRP 4 17
117 Dziuban Oskar SAMBOR Tczew 6 17
117 Maliński Paweł SPR Wybrzeże Gdańsk 7 17
117 Bona Wojciech Tytani Wejherowo 10 17
117 Sałata Remigiusz Tytani Wejherowo 17 17
122 Blejsz Jakub KS Energetyk Gryfino 7 16
122 Malinowski Kacper GKS Cartusia Kartuzy 7 16
122 Koselski Konrad NLO SMS ZPRP 8 16
122 Popławski Oskar SPR Wybrzeże Gdańsk 8 16
122 Wicki Kamil Tytani Wejherowo 11 16
122 Wikariusz Paweł GKS Cartusia Kartuzy 20 16
128 Ranoszek Maciej SPR Wybrzeże Gdańsk 4 15
128 Kozłowski Maciej Szczypiorniak Olsztyn 17 15
128 Grabowski Marcin MKS Grudziądz 18 15
128 Jastrzębski Piotr SAMBOR Tczew 20 15
132 Kozakiewicz Łukasz Szczypiorniak Olsztyn 7 14
132 Scisłowicz Michał NLO SMS ZPRP 7 14
132 Pawlak Jarosław Gwardia Koszalin 9 14
132 Buluk Patryk ORKAN Ostróda 12 14
136 Łobocki Andrzej AZS UMK Toruń 3 13
136 Kurek Wiktor SPR Wybrzeże Gdańsk 8 13
136 Czaplicki Michał Gwardia Koszalin 9 13
136 Kowalski Krzysztof Szczypiorniak Olsztyn 9 13
136 Łosiński Jakub Tytani Wejherowo 9 13
136 Kamer Ireneusz GKS Cartusia Kartuzy 11 13
142 Stępień Adam NLO SMS ZPRP 3 12
142 Waśkiewicz Damian Szczypiorniak Olsztyn 4 12
142 Nowociński Maciej Tytani Wejherowo 6 12
142 Zaborowski Tomasz KU AZS UKW Bydgoszcz 10 12
142 Czaja Paweł GKS Cartusia Kartuzy 12 12
142 Rogala Dominik ORKAN Ostróda 16 12
148 Jereczek Rafał GKS Cartusia Kartuzy 2 11
148 Daszek Wojciech SAMBOR Tczew 4 11
148 Bieniek Jakub MKS Grudziądz 7 11
148 Szabłowski Patryk AZS UMK Toruń 17 11
152 Rybski Piotr NLO SMS ZPRP 2 10
152 Nastały Wojciech SAMBOR Tczew 7 10
152 Schachta Damian SPR Wybrzeże Gdańsk 8 10
152 Szymko Krzysztof Gwardia Koszalin 13 10
156 Lewicki Maciej Tytani Wejherowo 4 9
156 Baczyński Krzysztof AZS UMK Toruń 11 9
158 Milewski Michał NLO SMS ZPRP 3 8
158 Naczke Mariusz Tytani Wejherowo 4 8
158 Szachta Damian SPR Wybrzeże Gdańsk 4 8
158 Koss Hubert Tytani Wejherowo 6 8
162 Kowalski Kamil AZS UMK Toruń 4 7
162 Spierewka Szymon SPR Wybrzeże Gdańsk 6 7
162 Baliga Oskar NLO SMS ZPRP 7 7
162 Gauden Maciej SPR Wybrzeże Gdańsk 7 7
162 Hertig Michał Gwardia Koszalin 12 7
162 Bonk Bartosz ORKAN Ostróda 13 7
162 Cholcha Szymon Tytani Wejherowo 16 7
169 Ludian Sebastian Gwardia Koszalin 3 6
169 Bartoś Tomasz Tytani Wejherowo 4 6
169 Olszewski Adrian SPR Wybrzeże Gdańsk 5 6
169 Zdanowicz Kacper SPR Wybrzeże Gdańsk 5 6
169 Prudzienica Piotr Gwardia Koszalin 6 6
169 Miler Szymon Tytani Wejherowo 7 6
169 Sztoban Patryk KS Energetyk Gryfino 7 6
169 Smoliński Jakub Tytani Wejherowo 8 6
169 Gniadowski Bartłomiej ORKAN Ostróda 10 6
169 Karbowski Marcin KU AZS UKW Bydgoszcz 10 6
169 Mickielewicz Krzysztof KU AZS UKW Bydgoszcz 11 6
180 Kierat Mateusz SPR Wybrzeże Gdańsk 3 5
180 Goliasz Mateusz Gwardia Koszalin 4 5
180 Kozycz Kamil NLO SMS ZPRP 4 5
180 Kurowski Damian SPR Wybrzeże Gdańsk 6 5
180 Brzeziński Jakub Szczypiorniak Olsztyn 7 5
180 Zalewski Oskar KU AZS UKW Bydgoszcz 11 5
186 Kordys Cezary SPR Wybrzeże Gdańsk 1 4
186 Neumann Dominik GKS Cartusia Kartuzy 2 4
186 Smoliński Bartosz NLO SMS ZPRP 3 4
186 Wajdel Bartosz KU AZS UKW Bydgoszcz 4 4
186 Laskowski Tymon SPR Wybrzeże Gdańsk 5 4
186 Szlas Paweł GKS Cartusia Kartuzy 5 4
186 Nowak Piotr ORKAN Ostróda 6 4
186 Poźniak Paweł SPR Wybrzeże Gdańsk 6 4
186 Skoroch Kamil MKS Grudziądz 14 4
195 Orpik Jakub NLO SMS ZPRP 2 3
195 Ruszkowski Piotr NLO SMS ZPRP 2 3
195 Tomaszewski Jakub GKS Cartusia Kartuzy 5 3
195 Wicinek Wojciech Szczypiorniak Olsztyn 5 3
195 Jankowski Gustaw NLO SMS ZPRP 6 3
195 Trzmielewski Igor AZS UMK Toruń 6 3
195 Korzeniewski Marcin ORKAN Ostróda 8 3
195 Świderski Kacper MKS Grudziądz 8 3
195 Urbański Kacper KU AZS UKW Bydgoszcz 9 3
195 Hołubiuk Jakub Szczypiorniak Olsztyn 14 3
205 Galus Jakub KS Energetyk Gryfino 1 2
205 Jączyński Aleks SAMBOR Tczew 1 2
205 Łobos Przemysław KS Energetyk Gryfino 1 2
205 Kozycz Sebastian NLO SMS ZPRP 2 2
205 Wicki Marcin Tytani Wejherowo 2 2
205 Grubba Kamil Tytani Wejherowo 3 2
205 Pytel Adam KS Energetyk Gryfino 3 2
205 Borsuk Igor KS Energetyk Gryfino 4 2
205 Dąbrowski Jędrzej MKS Grudziądz 8 2
205 Wasilenko Maciej ORKAN Ostróda 10 2
205 Gała Oskar KS Energetyk Gryfino 11 2
205 Młynarek Krzysztof GKS Cartusia Kartuzy 12 2
217 Bolek Jakub NLO SMS ZPRP 1 1
217 Chyła Bartosz SAMBOR Tczew 1 1
217 Lewandowski Daniel KS Energetyk Gryfino 1 1
217 Nogal Kamil ORKAN Ostróda 1 1
217 Adamski Jakub NLO SMS ZPRP 2 1
217 Giżyński Grzegorz ORKAN Ostróda 3 1
217 Grabowski Cezary Tytani Wejherowo 3 1
217 Luks Michał NLO SMS ZPRP 3 1
217 Janiszewski Paweł AZS UMK Toruń 4 1
217 Braciszewski Bartosz GKS Cartusia Kartuzy 6 1
217 Urbański Mateusz KU AZS UKW Bydgoszcz 6 1
217 Rycharski Henryk Gwardia Koszalin 13 1
217 Paternoga Marcin AZS UMK Toruń 15 1
217 Gryzio Dawid Gwardia Koszalin 18 1
217 Żurawski Jakub MKS Grudziądz 20 1