Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Pomorska II liga mężczyzn gr. 2 – wyniki

Pomorska II liga mężczyzn gr. 2 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 MKS Grudziądz 22 19 1 2 780 632 39 5
2 ORKAN Ostróda 22 18 1 3 770 632 37 7
3 Gwardia Koszalin 22 17 1 4 670 548 35 9
4 NLO SMS ZPRP 22 16 2 4 772 648 34 10
5 KS Energetyk Gryfino 22 14 0 8 699 608 28 16
6 GKS Cartusia Kartuzy 22 11 0 11 575 550 22 22
7 Szczypiorniak Olsztyn 22 10 0 12 644 654 20 24
8 Tytani Wejherowo 22 6 0 16 563 672 12 32
9 SAMBOR Tczew 22 5 1 16 600 694 11 33
10 KU AZS UKW Bydgoszcz 22 5 0 17 584 707 10 34
11 AZS UMK Toruń 22 5 0 17 559 719 10 34
12 SPR Wybrzeże Gdańsk 22 3 0 19 582 734 6 38

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-24 15:00 ORKAN Ostróda 34:24 (11:9) SAMBOR Tczew
2 2016-09-24 18:00 Tytani Wejherowo 34:28 (19:14) AZS UMK Toruń
3 2016-09-24 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 24:16 (7:7) SPR Wybrzeże Gdańsk
4 2016-09-24 13:00 NLO SMS ZPRP 38:18 (18:10) KU AZS UKW Bydgoszcz
5 2016-09-24 18:00 Gwardia Koszalin 38:28 (20:12) MKS Grudziądz
6 2016-09-24 18:00 KS Energetyk Gryfino 29:26 (14:11) Szczypiorniak Olsztyn
Kolejka 2
7 2016-10-01 16:00 SAMBOR Tczew 21:31 (10:16) Szczypiorniak Olsztyn
8 2016-10-01 17:00 MKS Grudziądz 27:22 (11:6) KS Energetyk Gryfino
9 2016-10-01 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 26:29 (13:11) Gwardia Koszalin
10 2016-10-01 12:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 25:39 (11:20) NLO SMS ZPRP
11 2016-10-01 14:00 AZS UMK Toruń 17:29 (8:14) GKS Cartusia Kartuzy
12 2016-10-01 15:00 ORKAN Ostróda 35:22 (16:11) Tytani Wejherowo
Kolejka 3
13 2016-10-08 18:00 Tytani Wejherowo 27:24 (8:9) SAMBOR Tczew
14 2016-10-08 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 30:32 (15:14) ORKAN Ostróda
15 2016-10-09 13:00 NLO SMS ZPRP 44:22 (20:10) AZS UMK Toruń
16 2016-10-08 18:00 Gwardia Koszalin 38:28 (20:11) SPR Wybrzeże Gdańsk
17 2016-10-08 18:00 KS Energetyk Gryfino 39:26 (13:11) KU AZS UKW Bydgoszcz
18 2016-10-08 17:00 Szczypiorniak Olsztyn 26:29 (13:15) MKS Grudziądz
Kolejka 4
19 2016-10-15 16:00 SAMBOR Tczew 23:40 (11:18) MKS Grudziądz
20 2016-10-15 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 28:30 (12:12) Szczypiorniak Olsztyn
21 2016-10-15 12:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 27:35 (13:18) KS Energetyk Gryfino
22 2016-10-15 16:45 AZS UMK Toruń 22:28 (11:15) Gwardia Koszalin
23 2016-10-15 18:00 ORKAN Ostróda 39:26 (18:11) NLO SMS ZPRP
24 2016-10-15 15:00 Tytani Wejherowo 22:36 (10:15) GKS Cartusia Kartuzy
Kolejka 5
25 2016-11-05 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 26:21 (15:12) SAMBOR Tczew
26 2016-10-23 13:00 NLO SMS ZPRP 37:34 (19:12) Tytani Wejherowo
27 2016-10-22 18:00 Gwardia Koszalin 30:31 (16:16) ORKAN Ostróda
28 2016-10-22 18:00 KS Energetyk Gryfino 35:16 (14:6) AZS UMK Toruń
29 2016-10-22 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 28:31 (13:17) SPR Wybrzeże Gdańsk
30 2016-10-22 17:00 MKS Grudziądz 44:24 (18:11) KU AZS UKW Bydgoszcz
Kolejka 6
31 2016-11-12 16:00 SAMBOR Tczew 31:28 (17:12) KU AZS UKW Bydgoszcz
32 2016-11-05 13:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 23:33 (11:18) MKS Grudziądz
33 2016-11-13 13:00 AZS UMK Toruń 28:35 (16:17) Szczypiorniak Olsztyn
34 2016-11-05 18:00 ORKAN Ostróda 39:35 (16:18) KS Energetyk Gryfino
35 2016-11-12 18:00 Tytani Wejherowo 19:25 (11:9) Gwardia Koszalin
36 2016-11-12 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 28:26 (15:17) NLO SMS ZPRP
Kolejka 7
37 2016-11-20 13:00 NLO SMS ZPRP 35:25 (16:9) SAMBOR Tczew
38 2016-11-19 18:00 Gwardia Koszalin 22:21 (10:10) GKS Cartusia Kartuzy
39 2016-11-19 18:00 KS Energetyk Gryfino 29:26 (17:17) Tytani Wejherowo
40 2016-11-19 10:30 Szczypiorniak Olsztyn 30:32 (17:17) ORKAN Ostróda
41 2016-11-19 17:00 MKS Grudziądz 36:29 (20:14) AZS UMK Toruń
42 2016-11-19 16:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 27:23 (13:13) SPR Wybrzeże Gdańsk
Kolejka 8
43 2016-11-26 16:00 SAMBOR Tczew 38:23 (22:12) SPR Wybrzeże Gdańsk
44 2016-11-26 20:30 AZS UMK Toruń 32:34 (17:16) KU AZS UKW Bydgoszcz
45 2016-11-26 19:30 ORKAN Ostróda 34:34 (19:18) MKS Grudziądz
46 2016-11-24 18:30 Tytani Wejherowo 27:40 (12:17) Szczypiorniak Olsztyn
47 2016-11-26 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 21:32 (9:17) KS Energetyk Gryfino
48 2016-11-27 13:00 NLO SMS ZPRP 37:37 (17:21) Gwardia Koszalin
Kolejka 9
49 2016-12-03 18:00 Gwardia Koszalin 29:22 (16:9) SAMBOR Tczew
50 2016-12-03 18:00 KS Energetyk Gryfino 32:31 (18:16) NLO SMS ZPRP
51 2016-12-03 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 26:37 (9:19) GKS Cartusia Kartuzy
52 2016-12-03 17:00 MKS Grudziądz 35:27 (20:17) Tytani Wejherowo
53 2016-12-03 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 24:37 (8:17) ORKAN Ostróda
54 2016-12-03 16:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 23:25 (11:12) AZS UMK Toruń
Kolejka 10
55 2016-12-10 16:00 SAMBOR Tczew 41:28 (19:13) AZS UMK Toruń
56 2016-12-10 18:00 ORKAN Ostróda 45:22 (15:11) SPR Wybrzeże Gdańsk
57 2016-12-10 18:00 Tytani Wejherowo 32:25 (15:13) KU AZS UKW Bydgoszcz
58 2016-12-10 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 24:33 (10:19) MKS Grudziądz
59 2016-12-11 13:00 NLO SMS ZPRP 38:28 (27:11) Szczypiorniak Olsztyn
60 2016-12-10 18:00 Gwardia Koszalin 35:30 (19:15) KS Energetyk Gryfino
Kolejka 11
61 2016-12-17 18:00 KS Energetyk Gryfino 41:34 (22:14) SAMBOR Tczew
62 2016-11-05 16:00 Szczypiorniak Olsztyn 25:29 (11:14) Gwardia Koszalin
63 2016-12-17 16:00 MKS Grudziądz 42:27 (23:14) NLO SMS ZPRP
64 2016-12-17 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 19:22 (12:15) GKS Cartusia Kartuzy
65 2016-12-18 11:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 24:23 (12:12) Tytani Wejherowo
66 2016-12-17 18:00 AZS UMK Toruń 30:29 (15:15) ORKAN Ostróda

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 12
67 2017-02-11 16:00 SAMBOR Tczew 27:36 (11:20) ORKAN Ostróda
68 2017-02-18 12:15 AZS UMK Toruń 26:20 (13:11) Tytani Wejherowo
69 2017-02-11 13:30 SPR Wybrzeże Gdańsk 24:26 (14:15) GKS Cartusia Kartuzy
70 2017-02-11 11:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 27:38 (11:17) NLO SMS ZPRP
71 2017-02-11 17:00 MKS Grudziądz 30:26 (14:14) Gwardia Koszalin
72 2017-02-11 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 30:27 (14:10) KS Energetyk Gryfino
Kolejka 13
73 2017-02-25 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 26:30 (12:13) SAMBOR Tczew
74 2017-02-25 18:00 KS Energetyk Gryfino 31:37 (15:18) MKS Grudziądz
75 2017-02-25 18:00 Gwardia Koszalin 27:20 (15:9) KU AZS UKW Bydgoszcz
76 2017-02-26 15:00 NLO SMS ZPRP 34:29 (18:12) SPR Wybrzeże Gdańsk
77 2017-02-25 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 32:24 (16:9) AZS UMK Toruń
78 2017-02-25 19:00 Tytani Wejherowo 22:39 (10:16) ORKAN Ostróda
Kolejka 14
79 2017-03-05 15:00 SAMBOR Tczew 25:28 (14:15) Tytani Wejherowo
80 2017-03-04 18:00 ORKAN Ostróda 30:25 (12:10) GKS Cartusia Kartuzy
81 2017-03-05 18:00 AZS UMK Toruń 27:38 (13:19) NLO SMS ZPRP
82 2017-03-29 19:00 Gwardia Koszalin 34:24 (16:12) SPR Wybrzeże Gdańsk
83 2017-03-04 18:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 23:32 (9:16) KS Energetyk Gryfino
84 2017-03-04 18:00 MKS Grudziądz 34:26 (18:10) Szczypiorniak Olsztyn
Kolejka 15
85 2017-03-11 18:00 MKS Grudziądz 33:25 (19:11) SAMBOR Tczew
86 2017-03-11 15:00 Szczypiorniak Olsztyn 26:25 (14:12) KU AZS UKW Bydgoszcz
87 2017-03-11 18:00 KS Energetyk Gryfino 41:27 (20:11) SPR Wybrzeże Gdańsk
88 2017-03-12 15:00 Gwardia Koszalin 44:20 (23:8) AZS UMK Toruń
89 2017-03-12 13:00 NLO SMS ZPRP 42:34 (17:18) ORKAN Ostróda
90 2017-03-11 15:00 GKS Cartusia Kartuzy 15:17 (7:8) Tytani Wejherowo
Kolejka 16
91 2017-03-18 16:00 SAMBOR Tczew 25:26 (12:13) GKS Cartusia Kartuzy
92 2017-03-18 20:00 Tytani Wejherowo 27:32 (9:17) NLO SMS ZPRP
93 2017-03-18 18:00 ORKAN Ostróda 28:26 (13:17) Gwardia Koszalin
94 2017-03-18 16:30 AZS UMK Toruń 18:27 (10:14) KS Energetyk Gryfino
95 2017-03-18 12:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 26:33 (12:17) Szczypiorniak Olsztyn
96 2017-03-18 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 28:40 (14:17) MKS Grudziądz
Kolejka 17
97 2017-03-25 18:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 29:24 (12:9) SAMBOR Tczew
98 2017-03-25 17:00 MKS Grudziądz 42:29 (20:12) SPR Wybrzeże Gdańsk
99 2017-03-25 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 32:24 (15:10) AZS UMK Toruń
100 2017-03-25 18:00 KS Energetyk Gryfino 27:32 (12:12) ORKAN Ostróda
101 2017-03-25 17:00 Gwardia Koszalin 30:12 (18:3) Tytani Wejherowo
102 2017-03-26 13:30 NLO SMS ZPRP 32:26 (17:15) GKS Cartusia Kartuzy
Kolejka 18
103 2017-04-01 14:00 SAMBOR Tczew 36:36 (17:16) NLO SMS ZPRP
104 2017-04-01 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 19:21 (12:10) Gwardia Koszalin
105 2017-04-01 15:00 Tytani Wejherowo 20:35 (5:15) KS Energetyk Gryfino
106 2017-04-01 19:00 ORKAN Ostróda 38:29 (19:15) Szczypiorniak Olsztyn
107 2017-04-02 15:00 AZS UMK Toruń 32:46 (16:19) MKS Grudziądz
108 2017-04-01 17:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 38:33 (15:17) KU AZS UKW Bydgoszcz
Kolejka 19
109 2017-04-09 13:00 SPR Wybrzeże Gdańsk 29:36 (14:20) SAMBOR Tczew
110 2017-04-08 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 32:22 (12:10) AZS UMK Toruń
111 2017-04-08 MKS Grudziądz 33:31 (15:14) ORKAN Ostróda
112 2017-04-08 18:00 Szczypiorniak Olsztyn 35:29 (18:14) Tytani Wejherowo
113 2017-04-08 16:00 KS Energetyk Gryfino 29:26 (18:12) GKS Cartusia Kartuzy
114 2017-04-08 14:00 Gwardia Koszalin 23:25 (11:11) NLO SMS ZPRP
Kolejka 20
115 2017-02-18 18:00 SAMBOR Tczew 22:36 (8:17) Gwardia Koszalin
116 2017-04-22 13:00 NLO SMS ZPRP 29:26 (15:16) KS Energetyk Gryfino
117 2017-04-18 19:00 GKS Cartusia Kartuzy 19:24 (10:11) Szczypiorniak Olsztyn
118 2017-04-22 18:00 Tytani Wejherowo 28:32 (14:18) MKS Grudziądz
119 2017-04-22 16:00 ORKAN Ostróda 37:30 (18:14) KU AZS UKW Bydgoszcz
120 2017-04-22 18:00 AZS UMK Toruń 27:24 (14:13) SPR Wybrzeże Gdańsk
Kolejka 21
121 2017-04-29 18:00 AZS UMK Toruń 35:16 (14:9) SAMBOR Tczew
122 2017-04-26 18:30 SPR Wybrzeże Gdańsk 37:38 (21:19) ORKAN Ostróda
123 2017-04-29 17:00 KU AZS UKW Bydgoszcz 35:32 (14:13) Tytani Wejherowo
124 2017-04-29 17:00 MKS Grudziądz 35:29 (21:13) GKS Cartusia Kartuzy
125 2017-04-26 18:30 Szczypiorniak Olsztyn 26:38 (14:20) NLO SMS ZPRP
126 2017-04-29 18:00 KS Energetyk Gryfino 27:28 (13:15) Gwardia Koszalin
Kolejka 22
127 2017-05-06 16:00 SAMBOR Tczew 30:38 (12:17) KS Energetyk Gryfino
128 2017-05-06 14:00 Gwardia Koszalin 35:32 (19:9) Szczypiorniak Olsztyn
129 2017-05-06 14:00 NLO SMS ZPRP 50:37 (27:15) MKS Grudziądz
130 2017-05-06 17:00 GKS Cartusia Kartuzy 34:23 (13:11) KU AZS UKW Bydgoszcz
131 2017-05-06 18:00 Tytani Wejherowo 35:30 (14:16) SPR Wybrzeże Gdańsk
132 2017-05-06 18:00 ORKAN Ostróda 40:27 (19:13) AZS UMK Toruń