Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – klasyfikacja strzelców

Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Fugiel Szymon Padwa Zamość 20 158
2 Glita Marek AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 134
3 Cupisz Tomasz Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 17 129
4 Ogórek Adam MKKS Gloria Katowice 18 128
5 Kozdroń Gabriel SPR Orzeł Przeworsk 20 123
6 Dusak Tadeusz SPR Wisła Sandomierz 20 120
7 Kapral Damian SPR Grunwald Ruda Śląska 19 115
8 Put Karol Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 17 110
9 Szymański Łukasz VIRET CMC Zawiercie 20 107
10 Zubik Mateusz MOSiR Bochnia 21 103
11 Gansiniec Łukasz SPR Grunwald Ruda Śląska 19 98
12 Adamczuk Kacper Azoty II Puławy 13 95
13 Białkowski Michał SPR Wisła Sandomierz 19 93
14 Mauer Jakub MUKS Siódemka Mysłowice 19 89
15 Teterycz Krzysztof SPR Wisła Sandomierz 20 87
30 Karwowski Sławomir MOSiR Bochnia 18 85
16 Mielczarski Kamil Azoty II Puławy 19 83
16 Adamczuk Adrian Padwa Zamość 21 83
18 Imiołek Maciej MOSiR Bochnia 20 82
19 Mchawrab Kacper Azoty II Puławy 20 80
20 Szafarczyk Piotr AZS UJK Kielce 18 79
20 Szlinger Łukasz VIRET CMC Zawiercie 19 79
22 Werstler Sebastian SPR Wisła Sandomierz 20 78
23 Korzyniec Olaf MKKS Gloria Katowice 18 75
24 Boszczyk Daniel AZS UJK Kielce 19 73
25 Styrna Mateusz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 17 72
25 Pach Filip MOSiR Bochnia 20 72
25 Samoszczuk Tomasz Padwa Zamość 21 72
28 Cieniek Kamil VIRET CMC Zawiercie 17 71
29 Bugaj Mateusz VIRET CMC Zawiercie 17 70
31 Urbaniak Przemysław Azoty II Puławy 19 65
79 Mięsopust Dawid VIRET CMC Zawiercie 18 63
32 Niedźwiedzki Michał SPR Grunwald Ruda Śląska 18 63
33 Bujak Mateusz MOSiR Bochnia 20 62
34 Nowakowski Dominik AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 19 61
35 Jarząbek Oktawiusz MKKS Gloria Katowice 15 60
36 Dziedzic Wojciech Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 18 59
36 Kuras Damian SPR Orzeł Przeworsk 19 59
38 Leja Jarosław SPR Orzeł Przeworsk 18 58
38 Korczyk Jacek MUKS Siódemka Mysłowice 19 58
40 Curyło Mirosław AZS UJK Kielce 16 57
40 Rybak Grzegorz SPR Orzeł Przeworsk 19 57
40 Krzak Artur MUKS Siódemka Mysłowice 20 57
43 Grzesik Przemysław AZS UJK Kielce 20 56
44 Śliwiński Kamil Azoty II Puławy 15 55
44 Bobowski Adam MKKS Gloria Katowice 16 55
44 Makaruk Artur VIRET CMC Zawiercie 19 55
47 Zygrzański Marek MKKS Gloria Katowice 14 54
47 Wiertelorz Adam SPR Grunwald Ruda Śląska 18 54
47 Solon Arkadiusz SPR Wisła Sandomierz 19 54
50 Zarzycki Maciej SPR Grunwald Ruda Śląska 12 53
50 Sadecki Maciej AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 53
52 Najuch Adrian MOSiR Bochnia 11 52
52 Milewski Tymoteusz SPR Grunwald Ruda Śląska 15 52
54 Flont Mateusz Azoty II Puławy 17 51
55 Kamys Zygmunt AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 15 50
56 Styk Piotr Padwa Zamość 14 49
56 Andrzejczak Paweł MUKS Siódemka Mysłowice 17 49
56 Kornafel Kacper SPR Orzeł Przeworsk 18 49
56 Gnyp Filip MUKS Siódemka Mysłowice 20 49
60 Kubisztal Mariusz SPR Wisła Sandomierz 19 48
60 Rączka Maciej AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 19 48
62 Gancarz Wojciech SPR Orzeł Przeworsk 18 47
63 Szlęzak Kacper Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 14 46
63 Kurzawa Robert SPR Grunwald Ruda Śląska 19 46
65 Gałaszkiewicz Piotr Padwa Zamość 20 45
66 Papaj Paweł AZS UJK Kielce 20 44
67 Bielec Krzysztof Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 17 43
67 Urbanowicz Łukasz MOSiR Bochnia 20 43
69 Maciocha Paweł Padwa Zamość 10 41
69 Janas Marcin MOSiR Bochnia 18 41
69 Bakalarz Wiktor SPR Wisła Sandomierz 19 41
72 Najuch Adrian VIRET CMC Zawiercie 8 40
72 Witowski Wiktor Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 16 40
74 Maroszek Krzysztof Padwa Zamość 16 39
74 Czechowski Michał AZS UJK Kielce 19 39
74 Kurełek Krzysztof VIRET CMC Zawiercie 19 39
77 Kutwin Mateusz AZS UJK Kielce 15 38
78 Kosiak Jakub Azoty II Puławy 7 37
80 Nowak Rafał AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 16 36
81 Litwińczuk Kajetan Padwa Zamość 10 35
81 Telega Mateusz MKKS Gloria Katowice 15 35
83 Pieczykolan Jakub Padwa Zamość 17 34
83 Stogowski Mirosław SPR Grunwald Ruda Śląska 18 34
85 Górnik Mateusz Azoty II Puławy 15 33
85 Rogóż Mateusz MOSiR Bochnia 19 33
87 Zagała Sergiusz VIRET CMC Zawiercie 4 32
87 Lasocki Karol AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 8 32
89 Piec Paweł MKKS Gloria Katowice 13 31
89 Kiełbik Bartosz MKKS Gloria Katowice 15 31
91 Smaga Artur Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 20 30
92 Sołek Konrad SPR Orzeł Przeworsk 7 28
92 Kaszubowski Grzegorz MKKS Gloria Katowice 10 28
94 Lubowicki Adrian Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 16 27
94 Jewiarz Jakub MOSiR Bochnia 17 27
94 Kwieciński Michał AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 27
97 Głowacki Michał AZS UJK Kielce 10 26
97 Zagała Igor VIRET CMC Zawiercie 15 26
99 Budzowski Marcin MKKS Gloria Katowice 7 25
99 Świerk Mateusz SPR Orzeł Przeworsk 8 25
99 Kutek Piotr SPR Orzeł Przeworsk 9 25
99 Miodoński Krzysztof Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 13 25
99 Hady Filip AZS UJK Kielce 14 25
99 Bielawski Eryk Azoty II Puławy 19 25
105 Mazur Mateusz MUKS Siódemka Mysłowice 14 24
105 Pawełek Szymon MUKS Siódemka Mysłowice 14 24
105 Kosman Mateusz MUKS Siódemka Mysłowice 17 24
108 Dobrowolski Damian AZS UJK Kielce 19 22
109 Wodarski Łukasz SPR Grunwald Ruda Śląska 10 21
109 Nowak Radosław SPR Grunwald Ruda Śląska 12 21
109 Synowski Mateusz Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 14 21
109 Danysz Sebastian VIRET CMC Zawiercie 17 21
113 Górnik Piotr Azoty II Puławy 14 20
113 Dembicz Dominik MUKS Siódemka Mysłowice 15 20
113 Szklarski Michał SPR Wisła Sandomierz 19 20
116 Raczkowski Marcin Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 8 19
116 Semik Karol SPR Orzeł Przeworsk 8 19
116 Partuś Remigiusz SPR Grunwald Ruda Śląska 15 19
119 Kutwin Bartek AZS UJK Kielce 6 18
119 Horodyński Bartosz MKKS Gloria Katowice 9 18
121 Wekwert Dariusz MKKS Gloria Katowice 4 17
121 Gabiga Miłosz MOSiR Bochnia 13 17
121 Nowicki Karol Padwa Zamość 14 17
124 Jakubowski Marcin Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 7 16
124 Sałach Tomasz Padwa Zamość 20 16
126 Bednarski Bartosz AZS UJK Kielce 4 14
126 Domagała Przemysław Azoty II Puławy 9 14
126 Salamon Grzegorz VIRET CMC Zawiercie 20 14
129 Chorąży Maciej Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 8 13
129 Orzechowski Tomasz MOSiR Bochnia 15 13
129 Bargieł Mateusz MKKS Gloria Katowice 16 13
132 Janus Adam MOSiR Bochnia 8 12
132 Konopacki Dominik AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 8 12
132 Wasiłek Kamil SPR Wisła Sandomierz 9 12
132 Sornat Karol AZS UJK Kielce 11 12
132 Kaczmarczyk Dawid MKKS Gloria Katowice 16 12
137 Budziosz Bartłomiej MKKS Gloria Katowice 8 11
137 Bartczyński Grzegorz MKKS Gloria Katowice 10 11
137 Kozieja Maciej AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 16 11
140 Napierała Michał AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 4 10
140 Romańczuk Mateusz Padwa Zamość 8 10
140 Zielonko Bartłomiej AZS UJK Kielce 8 10
140 Kurzawa Marcin VIRET CMC Zawiercie 9 10
144 Bysiak Piotr AZS UJK Kielce 11 9
144 Rzońca Mateusz MUKS Siódemka Mysłowice 12 9
146 Birek Jakub SPR Orzeł Przeworsk 4 8
146 Klimek Krzysztof Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 4 8
146 Bujara Kevin MUKS Siódemka Mysłowice 6 8
146 Górski Olaf SPR Orzeł Przeworsk 7 8
146 Pajonk Kamil MUKS Siódemka Mysłowice 7 8
146 Wańkowicz Jakub Padwa Zamość 9 8
146 Wojda Sergiusz AZS UJK Kielce 9 8
153 Sowa Robert SPR Orzeł Przeworsk 6 7
153 Wójcik Jakub Azoty II Puławy 11 7
153 Żaba-Żabiński Szymon AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 7
156 Sikora Jacek MUKS Siódemka Mysłowice 1 6
156 Kosmala Kacper Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 4 6
156 Curzytek Hubert SPR Orzeł Przeworsk 7 6
156 Hubka Grzegorz SPR Wisła Sandomierz 8 6
156 Hubka Jakub SPR Wisła Sandomierz 8 6
156 Bułka Wiktor MUKS Siódemka Mysłowice 10 6
156 Klimko Tomasz Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 10 6
156 Imiolczyk Dominik MKKS Gloria Katowice 11 6
156 Serafin Maciej SPR Wisła Sandomierz 11 6
165 Giebel Grzegorz SPR Grunwald Ruda Śląska 3 5
165 Dzięgiel Kacper Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 7 5
165 Lenty Piotr AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 8 5
165 Gugała Tomasz Azoty II Puławy 9 5
165 Szybicki Kacper SPR Orzeł Przeworsk 9 5
170 Klementowicz Wojciech SPR Grunwald Ruda Śląska 3 4
170 Kumański Mateusz AZS UJK Kielce 3 4
170 Dobrzański Michał MOSiR Bochnia 4 4
170 Kurek Łukasz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 4
170 Sołek Krzysztof SPR Orzeł Przeworsk 6 4
170 Pawlik Daniel VIRET CMC Zawiercie 9 4
170 Danysz Adrian VIRET CMC Zawiercie 12 4
177 Kowalski Bartosz SPR Orzeł Przeworsk 2 3
177 Koter Łukasz Azoty II Puławy 3 3
177 Ciarkowski Marcin Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 4 3
177 Kozyrski Jakub Padwa Zamość 4 3
177 Lisowski Paweł SPR Grunwald Ruda Śląska 5 3
177 Put Paweł Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 7 3
177 Kozubek Sebastian AZS UJK Kielce 8 3
177 Pamuła Hubert MOSiR Bochnia 10 3
177 Maniara Adam SPR Grunwald Ruda Śląska 11 3
177 Dobrzański Tymoteusz MOSiR Bochnia 12 3
177 Langer Michał SPR Grunwald Ruda Śląska 13 3
188 Dziedzic Łukasz AZS UJK Kielce 1 2
188 Cięszczyk Łukasz MKKS Gloria Katowice 2 2
188 Misiek Radosław MUKS Siódemka Mysłowice 2 2
188 Stopczyński Iwo MOSiR Bochnia 2 2
188 Działa Jakub Padwa Zamość 4 2
188 Jabłoński Paweł MKKS Gloria Katowice 4 2
188 Biernacki Damian VIRET CMC Zawiercie 5 2
188 Nawara Kacper AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 6 2
188 Spychała Kacper Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 7 2
188 Maj Jacek VIRET CMC Zawiercie 8 2
188 Prościński Mateusz Azoty II Puławy 12 2
188 Dudek Jakub Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 13 2
200 Czubala Wiktor MOSiR Bochnia 1 1
200 Adach Piotr AZS UJK Kielce 2 1
200 Płonka Krzysztof SPR Grunwald Ruda Śląska 2 1
200 Wanatowicz Mikołaj SPR Orzeł Przeworsk 2 1
200 Pióro Bartłomiej AZS UJK Kielce 3 1
200 Szymański Piotr MUKS Siódemka Mysłowice 3 1
200 Wnęk Marcin SPR Orzeł Przeworsk 3 1
200 Nowak Mateusz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 4 1
200 Zatorski Maciej Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 4 1
200 Bobek Dawid Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 5 1
200 Kokoszka Dawid MOSiR Bochnia 5 1
200 Kwolek Artur SPR Grunwald Ruda Śląska 5 1
200 Osowski Krzysztof SPR Wisła Sandomierz 5 1
200 Sikora Arkadiusz Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 5 1
200 Gaida Krzysztof MUKS Siódemka Mysłowice 7 1
200 Koziebrodzki Daniel MUKS Siódemka Mysłowice 7 1
200 Wieczorek Artur MKKS Gloria Katowice 8 1
200 Kubasa Krzysztof MUKS Siódemka Mysłowice 9 1
200 Talaga Patryk SPR Grunwald Ruda Śląska 9 1
200 Łepkowski Krzysztof MKKS Gloria Katowice 18 1
200 Jastrząb Filip AZS UJK Kielce 19 1