Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – wyniki

Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 VIRET CMC Zawiercie 22 18 2 2 703 551 38 6
2 MOSiR Bochnia 22 17 1 4 666 559 35 9
3 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 22 14 1 7 623 573 29 15
4 SPR Grunwald Ruda Śląska 22 14 0 8 681 673 28 16
5 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 22 12 2 8 689 643 26 18
6 Padwa Zamość 22 11 3 8 640 628 25 19
7 SPR Wisła Sandomierz 22 10 1 11 618 623 21 23
8 MKKS Gloria Katowice 22 8 1 13 687 724 17 27
9 Azoty II Puławy 22 7 1 14 638 676 15 29
10 SPR Orzeł Przeworsk 22 7 1 14 588 703 15 29
11 AZS UJK Kielce 22 5 1 16 608 634 11 33
12 MUKS Siódemka Mysłowice 22 2 0 20 485 639 4 40
13 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0
14 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-24 pauzuje Padwa Zamość
2 2016-09-24 MUKS Siódemka Mysłowice pauzuje
3 2016-09-25 16:00 Azoty II Puławy 19:29 (8:14) MOSiR Bochnia
4 2016-09-24 14:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:26 (10:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
5 2016-09-28 20:00 AZS UJK Kielce 27:32 (12:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
6 2016-09-24 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 25:25 (10:10) SPR Wisła Sandomierz
7 2016-09-25 18:00 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (16:12) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 2
8 2016-10-01 17:30 Padwa Zamość 33:25 (15:9) MKKS Gloria Katowice
9 2016-10-01 18:00 SPR Wisła Sandomierz 29:36 (9:18) VIRET CMC Zawiercie
10 2016-10-01 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 35:26 (14:12) SPR Orzeł Przeworsk
11 2016-10-01 19:30 AZS UJK Kielce 29:29 (14:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
12 2016-10-01 19:00 MOSiR Bochnia 25:24 (19:14) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
13 2016-10-01 pauzuje Azoty II Puławy
14 2016-10-01 pauzuje MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 3
15 2016-10-08 17:00 MUKS Siódemka Mysłowice 17:22 (7:10) Padwa Zamość
16 2016-10-08 Azoty II Puławy pauzuje
17 2016-10-08 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pauzuje
18 2016-10-12 19:30 AZS UJK Kielce 20:29 (11:11) MOSiR Bochnia
19 2016-10-08 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 24:38 (11:22) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
20 2016-10-08 18:00 VIRET CMC Zawiercie 35:27 (10:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
21 2016-10-08 16:00 MKKS Gloria Katowice 34:31 (20:18) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 4
22 2016-10-16 16:00 Padwa Zamość 26:28 (13:13) SPR Wisła Sandomierz
23 2016-10-15 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:33 (16:11) MKKS Gloria Katowice
24 2016-10-15 17:00 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 29:31 (13:17) VIRET CMC Zawiercie
25 2016-10-15 19:00 MOSiR Bochnia 34:23 (11:9) SPR Orzeł Przeworsk
26 2016-10-15 pauzuje AZS UJK Kielce
27 2016-10-15 pauzuje AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
28 2016-10-16 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 24:14 (14:7) Azoty II Puławy
Kolejka 5
29 2016-11-24 16:30 Azoty II Puławy 27:30 (12:11) Padwa Zamość
30 2016-10-22 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:18 (12:7) MUKS Siódemka Mysłowice
31 2016-10-22 AZS UJK Kielce pauzuje
32 2016-10-22 SPR Orzeł Przeworsk pauzuje
33 2016-10-22 18:00 VIRET CMC Zawiercie 29:25 (13:8) MOSiR Bochnia
34 2016-10-22 16:00 MKKS Gloria Katowice 30:30 (18:13) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
35 2016-10-22 18:00 SPR Wisła Sandomierz 29:19 (14:13) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 6
36 2016-10-29 16:00 Padwa Zamość 26:31 (12:15) SPR Grunwald Ruda Śląska
37 2016-10-29 18:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 27:22 (14:13) SPR Wisła Sandomierz
38 2016-10-29 19:00 MOSiR Bochnia 38:23 (21:13) MKKS Gloria Katowice
39 2016-10-29 pauzuje VIRET CMC Zawiercie
40 2016-10-29 pauzuje SPR Orzeł Przeworsk
41 2016-10-29 MUKS Siódemka Mysłowice 14:29 (6:12) AZS UJK Kielce
42 2016-10-29 16:00 Azoty II Puławy 23:32 (10:11) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 7
43 2016-11-05 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 30:23 (12:11) Padwa Zamość
44 2016-11-05 14:00 AZS UJK Kielce 30:26 (14:11) Azoty II Puławy
45 2016-11-05 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 32:27 (18:16) MUKS Siódemka Mysłowice
46 2016-11-05 VIRET CMC Zawiercie pauzuje
47 2016-11-05 MKKS Gloria Katowice pauzuje
48 2016-11-06 11:00 SPR Wisła Sandomierz 22:31 (9:14) MOSiR Bochnia
49 2016-11-06 13:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:32 (14:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 8
50 2016-11-12 16:30 Padwa Zamość 33:38 (13:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
51 2016-11-12 19:00 MOSiR Bochnia 34:27 (18:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
52 2016-11-12 pauzuje SPR Wisła Sandomierz
53 2016-11-12 pauzuje MKKS Gloria Katowice
54 2016-11-12 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 19:30 (9:14) VIRET CMC Zawiercie
55 2016-11-11 13:00 Azoty II Puławy 24:28 (15:14) SPR Orzeł Przeworsk
56 2016-11-14 20:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:19 (12:9) AZS UJK Kielce
Kolejka 9
57 2016-11-19 17:00 AZS UJK Kielce 26:30 (14:17) Padwa Zamość
58 2016-11-20 12:00 SPR Orzeł Przeworsk 24:34 (10:20) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
59 2016-11-19 VIRET CMC Zawiercie 37:29 (21:13) Azoty II Puławy
60 2016-11-19 16:00 MKKS Gloria Katowice 23:25 (10:13) MUKS Siódemka Mysłowice
61 2016-11-19 SPR Wisła Sandomierz pauzuje
62 2016-11-19 SPR Grunwald Ruda Śląska pauzuje
63 2016-12-20 20:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 24:25 (12:17) MOSiR Bochnia
Kolejka 10
64 2016-12-11 15:00 Padwa Zamość 24:30 (13:12) MOSiR Bochnia
65 2016-11-26 pauzuje Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
66 2016-11-26 pauzuje SPR Grunwald Ruda Śląska
67 2016-11-23 18:30 MUKS Siódemka Mysłowice 19:29 (8:11) SPR Wisła Sandomierz
68 2016-11-26 16:00 Azoty II Puławy 42:36 (20:19) MKKS Gloria Katowice
69 2016-11-27 15:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 18:33 (10:17) VIRET CMC Zawiercie
70 2016-11-26 17:00 AZS UJK Kielce 28:30 (12:16) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 11
71 2016-12-03 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 33:32 (14:16) Padwa Zamość
72 2016-12-03 18:00 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (15:13) AZS UJK Kielce
73 2016-12-03 16:00 MKKS Gloria Katowice 31:37 (13:17) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
74 2016-12-03 18:00 SPR Wisła Sandomierz 36:29 (12:15) Azoty II Puławy
75 2016-12-04 16:30 MUKS Siódemka Mysłowice 26:27 (13:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
76 2016-12-03 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków pauzuje
77 2016-12-03 MOSiR Bochnia pauzuje
Kolejka 12
78 2016-12-10 Padwa Zamość pauzuje
79 2016-12-10 pauzuje MOSiR Bochnia
80 2016-12-10 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 25:28 (9:10) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
81 2016-12-10 11:00 Azoty II Puławy 41:32 (22:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
82 2016-12-10 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:32 (15:15) SPR Wisła Sandomierz
83 2016-12-10 19:00 AZS UJK Kielce 32:24 (14:10) MKKS Gloria Katowice
84 2016-12-10 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 18:40 (10:16) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 13
85 2016-12-17 18:00 VIRET CMC Zawiercie 25:25 (13:15) Padwa Zamość
86 2016-12-17 16:00 MKKS Gloria Katowice 33:26 (16:15) SPR Orzeł Przeworsk
87 2016-12-17 18:00 SPR Wisła Sandomierz 28:26 (12:15) AZS UJK Kielce
88 2016-12-17 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 37:35 (19:13) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
89 2017-01-10 20:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 30:31 (15:16) Azoty II Puławy
90 2016-12-17 MOSiR Bochnia 30:15 (12:11) MUKS Siódemka Mysłowice
91 2016-12-17 pauzuje pauzuje

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-09-24 pauzuje Padwa Zamość
2 2016-09-24 MUKS Siódemka Mysłowice pauzuje
3 2016-09-25 16:00 Azoty II Puławy 19:29 (8:14) MOSiR Bochnia
4 2016-09-24 14:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:26 (10:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
5 2016-09-28 20:00 AZS UJK Kielce 27:32 (12:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
6 2016-09-24 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 25:25 (10:10) SPR Wisła Sandomierz
7 2016-09-25 18:00 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (16:12) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 2
8 2016-10-01 17:30 Padwa Zamość 33:25 (15:9) MKKS Gloria Katowice
9 2016-10-01 18:00 SPR Wisła Sandomierz 29:36 (9:18) VIRET CMC Zawiercie
10 2016-10-01 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 35:26 (14:12) SPR Orzeł Przeworsk
11 2016-10-01 19:30 AZS UJK Kielce 29:29 (14:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
12 2016-10-01 19:00 MOSiR Bochnia 25:24 (19:14) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
13 2016-10-01 pauzuje Azoty II Puławy
14 2016-10-01 pauzuje MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 3
15 2016-10-08 17:00 MUKS Siódemka Mysłowice 17:22 (7:10) Padwa Zamość
16 2016-10-08 Azoty II Puławy pauzuje
17 2016-10-08 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pauzuje
18 2016-10-12 19:30 AZS UJK Kielce 20:29 (11:11) MOSiR Bochnia
19 2016-10-08 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 24:38 (11:22) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
20 2016-10-08 18:00 VIRET CMC Zawiercie 35:27 (10:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
21 2016-10-08 16:00 MKKS Gloria Katowice 34:31 (20:18) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 4
22 2016-10-16 16:00 Padwa Zamość 26:28 (13:13) SPR Wisła Sandomierz
23 2016-10-15 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:33 (16:11) MKKS Gloria Katowice
24 2016-10-15 17:00 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 29:31 (13:17) VIRET CMC Zawiercie
25 2016-10-15 19:00 MOSiR Bochnia 34:23 (11:9) SPR Orzeł Przeworsk
26 2016-10-15 pauzuje AZS UJK Kielce
27 2016-10-15 pauzuje AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
28 2016-10-16 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 24:14 (14:7) Azoty II Puławy
Kolejka 5
29 2016-11-24 16:30 Azoty II Puławy 27:30 (12:11) Padwa Zamość
30 2016-10-22 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:18 (12:7) MUKS Siódemka Mysłowice
31 2016-10-22 AZS UJK Kielce pauzuje
32 2016-10-22 SPR Orzeł Przeworsk pauzuje
33 2016-10-22 18:00 VIRET CMC Zawiercie 29:25 (13:8) MOSiR Bochnia
34 2016-10-22 16:00 MKKS Gloria Katowice 30:30 (18:13) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
35 2016-10-22 18:00 SPR Wisła Sandomierz 29:19 (14:13) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 6
36 2016-10-29 16:00 Padwa Zamość 26:31 (12:15) SPR Grunwald Ruda Śląska
37 2016-10-29 18:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 27:22 (14:13) SPR Wisła Sandomierz
38 2016-10-29 19:00 MOSiR Bochnia 38:23 (21:13) MKKS Gloria Katowice
39 2016-10-29 pauzuje VIRET CMC Zawiercie
40 2016-10-29 pauzuje SPR Orzeł Przeworsk
41 2016-10-29 MUKS Siódemka Mysłowice 14:29 (6:12) AZS UJK Kielce
42 2016-10-29 16:00 Azoty II Puławy 23:32 (10:11) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 7
43 2016-11-05 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 30:23 (12:11) Padwa Zamość
44 2016-11-05 14:00 AZS UJK Kielce 30:26 (14:11) Azoty II Puławy
45 2016-11-05 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 32:27 (18:16) MUKS Siódemka Mysłowice
46 2016-11-05 VIRET CMC Zawiercie pauzuje
47 2016-11-05 MKKS Gloria Katowice pauzuje
48 2016-11-06 11:00 SPR Wisła Sandomierz 22:31 (9:14) MOSiR Bochnia
49 2016-11-06 13:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:32 (14:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 8
50 2016-11-12 16:30 Padwa Zamość 33:38 (13:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
51 2016-11-12 19:00 MOSiR Bochnia 34:27 (18:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
52 2016-11-12 pauzuje SPR Wisła Sandomierz
53 2016-11-12 pauzuje MKKS Gloria Katowice
54 2016-11-12 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 19:30 (9:14) VIRET CMC Zawiercie
55 2016-11-11 13:00 Azoty II Puławy 24:28 (15:14) SPR Orzeł Przeworsk
56 2016-11-14 20:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:19 (12:9) AZS UJK Kielce
Kolejka 9
57 2016-11-19 17:00 AZS UJK Kielce 26:30 (14:17) Padwa Zamość
58 2016-11-20 12:00 SPR Orzeł Przeworsk 24:34 (10:20) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
59 2016-11-19 VIRET CMC Zawiercie 37:29 (21:13) Azoty II Puławy
60 2016-11-19 16:00 MKKS Gloria Katowice 23:25 (10:13) MUKS Siódemka Mysłowice
61 2016-11-19 SPR Wisła Sandomierz pauzuje
62 2016-11-19 SPR Grunwald Ruda Śląska pauzuje
63 2016-12-20 20:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 24:25 (12:17) MOSiR Bochnia
Kolejka 10
64 2016-12-11 15:00 Padwa Zamość 24:30 (13:12) MOSiR Bochnia
65 2016-11-26 pauzuje Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
66 2016-11-26 pauzuje SPR Grunwald Ruda Śląska
67 2016-11-23 18:30 MUKS Siódemka Mysłowice 19:29 (8:11) SPR Wisła Sandomierz
68 2016-11-26 16:00 Azoty II Puławy 42:36 (20:19) MKKS Gloria Katowice
69 2016-11-27 15:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 18:33 (10:17) VIRET CMC Zawiercie
70 2016-11-26 17:00 AZS UJK Kielce 28:30 (12:16) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 11
71 2016-12-03 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 33:32 (14:16) Padwa Zamość
72 2016-12-03 18:00 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (15:13) AZS UJK Kielce
73 2016-12-03 16:00 MKKS Gloria Katowice 31:37 (13:17) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
74 2016-12-03 18:00 SPR Wisła Sandomierz 36:29 (12:15) Azoty II Puławy
75 2016-12-04 16:30 MUKS Siódemka Mysłowice 26:27 (13:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
76 2016-12-03 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków pauzuje
77 2016-12-03 MOSiR Bochnia pauzuje
Kolejka 12
78 2016-12-10 Padwa Zamość pauzuje
79 2016-12-10 pauzuje MOSiR Bochnia
80 2016-12-10 12:00 MUKS Siódemka Mysłowice 25:28 (9:10) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
81 2016-12-10 11:00 Azoty II Puławy 41:32 (22:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
82 2016-12-10 16:00 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:32 (15:15) SPR Wisła Sandomierz
83 2016-12-10 19:00 AZS UJK Kielce 32:24 (14:10) MKKS Gloria Katowice
84 2016-12-10 18:00 SPR Orzeł Przeworsk 18:40 (10:16) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 13
85 2016-12-17 18:00 VIRET CMC Zawiercie 25:25 (13:15) Padwa Zamość
86 2016-12-17 16:00 MKKS Gloria Katowice 33:26 (16:15) SPR Orzeł Przeworsk
87 2016-12-17 18:00 SPR Wisła Sandomierz 28:26 (12:15) AZS UJK Kielce
88 2016-12-17 17:00 SPR Grunwald Ruda Śląska 37:35 (19:13) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
89 2017-01-10 20:30 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 30:31 (15:16) Azoty II Puławy
90 2016-12-17 MOSiR Bochnia 30:15 (12:11) MUKS Siódemka Mysłowice
91 2016-12-17 pauzuje pauzuje