Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – wyniki

Śląska II liga mężczyzn gr. 4 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 VIRET CMC Zawiercie 20 17 2 1 631 500 36 4
2 MOSiR Bochnia 21 16 1 4 637 536 33 9
3 SPR Grunwald Ruda Śląska 20 13 0 7 624 614 26 14
4 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 20 12 1 7 565 520 25 15
5 Padwa Zamość 21 10 3 8 612 601 23 19
6 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 20 10 2 8 616 584 22 18
7 SPR Wisła Sandomierz 20 10 1 9 572 563 21 19
8 Azoty II Puławy 20 7 1 12 575 604 15 25
9 SPR Orzeł Przeworsk 20 7 1 12 533 622 15 25
10 MKKS Gloria Katowice 20 6 1 13 616 658 13 27
11 AZS UJK Kielce 20 4 1 15 542 579 9 31
12 MUKS Siódemka Mysłowice 20 2 0 18 437 579 4 36
13 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0
14 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-24) 1 pauzuje Padwa Zamość
Kolejka 1 (2016-09-24) 2 MUKS Siódemka Mysłowice pauzuje
Kolejka 1 (2016-09-24) 4 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 21:26 (10:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 1 (2016-09-24) 6 SPR Orzeł Przeworsk 25:25 (10:10) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 1 (2016-09-24) 3 Azoty II Puławy 19:29 (8:14) MOSiR Bochnia
Kolejka 1 (2016-09-24) 7 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (16:12) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 1 (2016-09-24) 5 AZS UJK Kielce 27:32 (12:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 2 (2016-10-01) 13 pauzuje Azoty II Puławy
Kolejka 2 (2016-10-01) 14 pauzuje MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 2 (2016-10-01) 10 SPR Grunwald Ruda Śląska 35:26 (14:12) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 2 (2016-10-01) 8 Padwa Zamość 33:25 (15:9) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 2 (2016-10-01) 9 SPR Wisła Sandomierz 29:36 (9:18) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 2 (2016-10-01) 12 MOSiR Bochnia 25:24 (19:14) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 2 (2016-10-01) 11 AZS UJK Kielce 29:29 (14:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 3 (2016-10-08) 16 Azoty II Puławy pauzuje
Kolejka 3 (2016-10-08) 17 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pauzuje
Kolejka 3 (2016-10-08) 21 MKKS Gloria Katowice 34:31 (20:18) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 3 (2016-10-08) 15 MUKS Siódemka Mysłowice 17:22 (7:10) Padwa Zamość
Kolejka 3 (2016-10-08) 19 SPR Orzeł Przeworsk 24:38 (11:22) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 3 (2016-10-08) 20 VIRET CMC Zawiercie 35:27 (10:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 3 (2016-10-08) 18 AZS UJK Kielce 20:29 (11:11) MOSiR Bochnia
Kolejka 4 (2016-10-15) 26 pauzuje AZS UJK Kielce
Kolejka 4 (2016-10-15) 27 pauzuje AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 4 (2016-10-15) 23 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:33 (16:11) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 4 (2016-10-15) 24 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 29:31 (13:17) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 4 (2016-10-15) 25 MOSiR Bochnia 34:23 (11:9) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 4 (2016-10-15) 28 MUKS Siódemka Mysłowice 24:14 (14:7) Azoty II Puławy
Kolejka 4 (2016-10-15) 22 Padwa Zamość 26:28 (13:13) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 5 (2016-10-22) 31 AZS UJK Kielce pauzuje
Kolejka 5 (2016-10-22) 32 SPR Orzeł Przeworsk pauzuje
Kolejka 5 (2016-10-22) 30 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:18 (12:7) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 5 (2016-10-22) 34 MKKS Gloria Katowice 30:30 (18:13) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 5 (2016-10-22) 33 VIRET CMC Zawiercie 29:25 (13:8) MOSiR Bochnia
Kolejka 5 (2016-10-22) 35 SPR Wisła Sandomierz 29:19 (14:13) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 5 (2016-10-22) 29 Azoty II Puławy 27:30 (12:11) Padwa Zamość
Kolejka 6 (2016-10-29) 39 pauzuje VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 6 (2016-10-29) 40 pauzuje SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 6 (2016-10-29) 41 MUKS Siódemka Mysłowice 14:29 (6:12) AZS UJK Kielce
Kolejka 6 (2016-10-29) 36 Padwa Zamość 26:31 (12:15) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 6 (2016-10-29) 42 Azoty II Puławy 23:32 (10:11) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 6 (2016-10-29) 37 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 27:22 (14:13) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 6 (2016-10-29) 38 MOSiR Bochnia 38:23 (21:13) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 7 (2016-11-05) 46 VIRET CMC Zawiercie pauzuje
Kolejka 7 (2016-11-05) 47 MKKS Gloria Katowice pauzuje
Kolejka 7 (2016-11-05) 44 AZS UJK Kielce 30:26 (14:11) Azoty II Puławy
Kolejka 7 (2016-11-05) 43 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 30:23 (12:11) Padwa Zamość
Kolejka 7 (2016-11-05) 45 SPR Orzeł Przeworsk 32:27 (18:16) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 7 (2016-11-05) 48 SPR Wisła Sandomierz 22:31 (9:14) MOSiR Bochnia
Kolejka 7 (2016-11-05) 49 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:32 (14:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 8 (2016-11-12) 55 Azoty II Puławy 24:28 (15:14) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 8 (2016-11-12) 52 pauzuje SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 8 (2016-11-12) 53 pauzuje MKKS Gloria Katowice
Kolejka 8 (2016-11-12) 54 MUKS Siódemka Mysłowice 19:30 (9:14) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 8 (2016-11-12) 50 Padwa Zamość 33:38 (13:18) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 8 (2016-11-12) 51 MOSiR Bochnia 34:27 (18:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 8 (2016-11-12) 56 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:19 (12:9) AZS UJK Kielce
Kolejka 9 (2016-11-19) 59 VIRET CMC Zawiercie 37:29 (21:13) Azoty II Puławy
Kolejka 9 (2016-11-19) 61 SPR Wisła Sandomierz pauzuje
Kolejka 9 (2016-11-19) 62 SPR Grunwald Ruda Śląska pauzuje
Kolejka 9 (2016-11-19) 60 MKKS Gloria Katowice 23:25 (10:13) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 9 (2016-11-19) 57 AZS UJK Kielce 26:30 (14:17) Padwa Zamość
Kolejka 9 (2016-11-19) 58 SPR Orzeł Przeworsk 24:34 (10:20) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 9 (2016-11-19) 63 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 24:25 (12:17) MOSiR Bochnia
Kolejka 10 (2016-11-26) 67 MUKS Siódemka Mysłowice 19:29 (8:11) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 10 (2016-11-26) 65 pauzuje Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 10 (2016-11-26) 66 pauzuje SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 10 (2016-11-26) 68 Azoty II Puławy 42:36 (20:19) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 10 (2016-11-26) 70 AZS UJK Kielce 28:30 (12:16) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 10 (2016-11-26) 69 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 18:33 (10:17) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 10 (2016-11-26) 64 Padwa Zamość 24:30 (13:12) MOSiR Bochnia
Kolejka 11 (2016-12-03) 76 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków pauzuje
Kolejka 11 (2016-12-03) 77 MOSiR Bochnia pauzuje
Kolejka 11 (2016-12-03) 73 MKKS Gloria Katowice 31:37 (13:17) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 11 (2016-12-03) 71 SPR Orzeł Przeworsk 33:32 (14:16) Padwa Zamość
Kolejka 11 (2016-12-03) 72 VIRET CMC Zawiercie 33:26 (15:13) AZS UJK Kielce
Kolejka 11 (2016-12-03) 74 SPR Wisła Sandomierz 36:29 (12:15) Azoty II Puławy
Kolejka 11 (2016-12-03) 75 MUKS Siódemka Mysłowice 26:27 (13:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 12 (2016-12-10) 78 Padwa Zamość pauzuje
Kolejka 12 (2016-12-10) 79 pauzuje MOSiR Bochnia
Kolejka 12 (2016-12-10) 81 Azoty II Puławy 41:32 (22:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 12 (2016-12-10) 80 MUKS Siódemka Mysłowice 25:28 (9:10) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 12 (2016-12-10) 82 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 28:32 (15:15) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 12 (2016-12-10) 84 SPR Orzeł Przeworsk 18:40 (10:16) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 12 (2016-12-10) 83 AZS UJK Kielce 32:24 (14:10) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 13 (2016-12-17) 90 MOSiR Bochnia 30:15 (12:11) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 13 (2016-12-17) 91 pauzuje pauzuje
Kolejka 13 (2016-12-17) 86 MKKS Gloria Katowice 33:26 (16:15) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 13 (2016-12-17) 88 SPR Grunwald Ruda Śląska 37:35 (19:13) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 13 (2016-12-17) 85 VIRET CMC Zawiercie 25:25 (13:15) Padwa Zamość
Kolejka 13 (2016-12-17) 87 SPR Wisła Sandomierz 28:26 (12:15) AZS UJK Kielce
Kolejka 13 (2016-12-17) 89 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 30:31 (15:16) Azoty II Puławy
Kolejka 14 (2017-01-14) 92 Padwa Zamość pauzuje
Kolejka 14 (2017-01-14) 93 pauzuje MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 14 (2017-01-14) 95 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 23:29 (11:16) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 14 (2017-01-14) 98 MKKS Gloria Katowice 23:33 (12:17) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 14 (2017-01-14) 96 SPR Grunwald Ruda Śląska 34:30 (18:16) AZS UJK Kielce
Kolejka 14 (2017-01-14) 97 SPR Wisła Sandomierz 34:30 (17:13) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 14 (2017-01-14) 94 MOSiR Bochnia 36:27 (20:11) Azoty II Puławy
Kolejka 15 (2017-01-21) 104 Azoty II Puławy pauzuje
Kolejka 15 (2017-01-21) 105 MUKS Siódemka Mysłowice pauzuje
Kolejka 15 (2017-01-21) 103 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 25:27 (15:14) MOSiR Bochnia
Kolejka 15 (2017-01-21) 100 VIRET CMC Zawiercie 36:28 (16:16) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 15 (2017-01-21) 101 SPR Orzeł Przeworsk 26:29 (14:16) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 15 (2017-01-21) 102 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 34:30 (14:10) AZS UJK Kielce
Kolejka 15 (2017-01-21) 99 MKKS Gloria Katowice 39:40 (17:23) Padwa Zamość
Kolejka 16 (2017-01-28) 109 MOSiR Bochnia 30:29 (17:12) AZS UJK Kielce
Kolejka 16 (2017-01-28) 107 pauzuje Azoty II Puławy
Kolejka 16 (2017-01-28) 108 pauzuje AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 16 (2017-01-28) 112 SPR Wisła Sandomierz 37:29 (19:12) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 16 (2017-01-28) 110 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 38:25 (14:14) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 16 (2017-01-28) 111 SPR Grunwald Ruda Śląska 23:25 (12:15) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 16 (2017-01-28) 106 Padwa Zamość 34:31 (18:11) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 17 (2017-02-11) 117 AZS UJK Kielce pauzuje
Kolejka 17 (2017-02-11) 118 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce pauzuje
Kolejka 17 (2017-02-11) 115 VIRET CMC Zawiercie 38:33 (19:17) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 17 (2017-02-11) 113 SPR Wisła Sandomierz 21:23 (8:12) Padwa Zamość
Kolejka 17 (2017-02-11) 116 SPR Orzeł Przeworsk 21:31 (13:18) MOSiR Bochnia
Kolejka 17 (2017-02-11) 114 MKKS Gloria Katowice 34:37 (20:17) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 17 (2017-02-11) 119 Azoty II Puławy 37:23 (17:7) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 18 (2017-02-25) 122 pauzuje AZS UJK Kielce
Kolejka 18 (2017-02-25) 123 pauzuje SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 18 (2017-02-25) 126 SPR Grunwald Ruda Śląska 31:25 (13:15) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 18 (2017-02-25) 120 Padwa Zamość 31:31 (13:18) Azoty II Puławy
Kolejka 18 (2017-02-25) 125 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 32:39 (17:20) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 18 (2017-02-25) 121 MUKS Siódemka Mysłowice 23:29 (12:14) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 18 (2017-02-25) 124 MOSiR Bochnia 28:28 (16:15) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 19 (2017-03-04) 130 VIRET CMC Zawiercie pauzuje
Kolejka 19 (2017-03-04) 131 SPR Orzeł Przeworsk pauzuje
Kolejka 19 (2017-03-04) 129 MKKS Gloria Katowice 35:31 (19:19) MOSiR Bochnia
Kolejka 19 (2017-03-04) 132 AZS UJK Kielce 35:22 (19:9) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 19 (2017-03-04) 133 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 33:24 (16:13) Azoty II Puławy
Kolejka 19 (2017-03-04) 127 SPR Grunwald Ruda Śląska 36:33 (16:16) Padwa Zamość
Kolejka 19 (2017-03-04) 128 SPR Wisła Sandomierz 31:29 (11:15) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 20 (2017-03-11) 137 pauzuje VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 20 (2017-03-11) 138 pauzuje MKKS Gloria Katowice
Kolejka 20 (2017-03-11) 135 Azoty II Puławy 30:27 (15:11) AZS UJK Kielce
Kolejka 20 (2017-03-11) 136 MUKS Siódemka Mysłowice 25:28 (10:14) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 20 (2017-03-11) 134 Padwa Zamość 21:21 (9:13) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 20 (2017-03-11) 140 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 35:34 (17:13) SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 20 (2017-03-11) 139 MOSiR Bochnia 34:31 (15:16) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 21 (2017-03-18) 143 SPR Wisła Sandomierz pauzuje
Kolejka 21 (2017-03-18) 144 MKKS Gloria Katowice pauzuje
Kolejka 21 (2017-03-18) 147 AZS UJK Kielce 25:30 (9:14) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 21 (2017-03-18) 141 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków 34:27 (13:10) Padwa Zamość
Kolejka 21 (2017-03-18) 142 SPR Grunwald Ruda Śląska 32:38 (17:22) MOSiR Bochnia
Kolejka 21 (2017-03-18) 145 VIRET CMC Zawiercie 28:18 (14:8) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 21 (2017-03-18) 146 SPR Orzeł Przeworsk 26:34 (11:15) Azoty II Puławy
Kolejka 22 (2017-03-25) 152 pauzuje SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 22 (2017-03-25) 153 pauzuje SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 22 (2017-03-25) 151 MUKS Siódemka Mysłowice 21:32 (13:16) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 22 (2017-03-25) 148 Padwa Zamość 37:25 (19:9) AZS UJK Kielce
Kolejka 22 (2017-03-25) 154 MOSiR Bochnia 26:27 (12:12) Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 22 (2017-03-25) 149 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 24:27 (14:14) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 22 (2017-03-25) 150 Azoty II Puławy 24:26 (11:11) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 23 (2017-04-01) 156 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków pauzuje
Kolejka 23 (2017-04-01) 157 SPR Grunwald Ruda Śląska pauzuje
Kolejka 23 (2017-04-01) 158 SPR Wisła Sandomierz 31:21 (14:9) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 23 (2017-04-01) 160 VIRET CMC Zawiercie 27:29 (14:12) AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 23 (2017-04-01) 161 SPR Orzeł Przeworsk 34:26 (18:15) AZS UJK Kielce
Kolejka 23 (2017-04-01) 155 MOSiR Bochnia 26:31 (9:12) Padwa Zamość
Kolejka 23 (2017-04-01) 159 MKKS Gloria Katowice 35:33 (17:18) Azoty II Puławy
Kolejka 24 (2017-04-08) 167 pauzuje Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 24 (2017-04-08) 168 pauzuje MOSiR Bochnia
Kolejka 24 (2017-04-08) 163 AZS UJK Kielce 23:28 (11:11) VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 24 (2017-04-08) 162 Padwa Zamość 31:27 (13:15) SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 24 (2017-04-08) 164 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 33:32 (18:13) MKKS Gloria Katowice
Kolejka 24 (2017-04-08) 165 Azoty II Puławy 30:23 (14:12) SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 24 (2017-04-08) 166 SPR Grunwald Ruda Śląska 33:24 (15:9) MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 25 (2017-04-23) 169 pauzuje Padwa Zamość
Kolejka 25 (2017-04-23) 170 MOSiR Bochnia pauzuje
Kolejka 25 (2017-04-23) 171 Krakowiak Szkoła Gortata Kraków MUKS Siódemka Mysłowice
Kolejka 25 (2017-04-23) 172 SPR Grunwald Ruda Śląska Azoty II Puławy
Kolejka 25 (2017-04-23) 173 SPR Wisła Sandomierz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce
Kolejka 25 (2017-04-23) 174 MKKS Gloria Katowice AZS UJK Kielce
Kolejka 25 (2017-04-23) 175 VIRET CMC Zawiercie SPR Orzeł Przeworsk
Kolejka 26 (2017-04-30) 176 Padwa Zamość VIRET CMC Zawiercie
Kolejka 26 (2017-04-30) 177 SPR Orzeł Przeworsk MKKS Gloria Katowice
Kolejka 26 (2017-04-30) 178 AZS UJK Kielce SPR Wisła Sandomierz
Kolejka 26 (2017-04-30) 179 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce SPR Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 26 (2017-04-30) 180 Azoty II Puławy Krakowiak Szkoła Gortata Kraków
Kolejka 26 (2017-04-30) 181 MUKS Siódemka Mysłowice MOSiR Bochnia
Kolejka 26 (2017-04-30) 182 pauzuje pauzuje