Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – klasyfikacja strzelców

Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – klasyfikacja strzelców

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Troński Dominik SPR ROKiS Radzymin 15 115
2 Stępień Daniel KKS Włókniarz Konstantynów 15 103
3 Niećko Rafał UMKS Trójka Ostrołęka 14 102
4 Helman Bartłomiej KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 14 96
4 Witkowski Kamil Politechnika Anilana Łódź 15 96
6 Ludwiczak Kamil UMKS Trójka Ostrołęka 16 94
7 Obydź Hubert AZS UMCS Lublin 13 89
8 Puchalski Mateusz KS Bestios Białystok 15 88
9 Szmulik Mateusz KS Uniwersytet Radom 15 87
10 Wawrzyniak Damian Politechnika Anilana Łódź 15 86
11 Wiak Mateusz KS Uniwersytet Radom 15 81
12 Bernat Kamil AZS UMCS Lublin 13 78
13 Niemiec Mateusz AZS AWF Warszawa 16 76
14 Kraszewski Piotr CKS Jurand Ciechanów 12 75
15 Jencz Filip KKS Włókniarz Konstantynów 11 73
15 Karbowski Piotr KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 73
17 Szpejna Dawid AZS UW Warszawa 12 70
18 Przybylski Sergiusz ChKS Łódź 15 63
19 Bartoszuk Karol KS Bestios Białystok 11 61
19 Dobrzyniecki Sebastian CKS Jurand Ciechanów 11 61
19 Deptuła Michał SPR ROKiS Radzymin 12 61
22 Sikora Mateusz AZS UW Warszawa 10 60
23 Buksiński Jakub AZS UMCS Lublin 14 59
24 Bruszewski Mateusz KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 14 56
24 Cupryś Damian KS Uniwersytet Radom 14 56
26 Wicha Mateusz SPR ROKiS Radzymin 15 55
26 Czarnecki Rafał AZS AWF Warszawa 16 55
28 Kubajka Marek KS Uniwersytet Radom 15 54
29 Milewski Hubert UMKS Trójka Ostrołęka 11 50
29 Pomiankiewicz Radosław KS Uniwersytet Radom 15 50
31 Makowski Tomasz AZS UW Warszawa 11 49
31 Kowalczyk Paweł KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 12 49
31 Darnowski Dawid ChKS Łódź 14 49
31 Miecznikowski Mateusz AZS AWF Warszawa 14 49
35 Mroczek Grzegorz KS Uniwersytet Radom 13 48
35 Jurgilewicz Mateusz KS Uniwersytet Radom 15 48
37 Jankowski Przemysław Politechnika Anilana Łódź 13 46
37 Pawelczuk Przemysław AZS UMCS Lublin 14 46
37 Piskowski Adrian UMKS Trójka Ostrołęka 14 46
37 Strzebiecki Daniel Politechnika Anilana Łódź 15 46
41 Pawlak Bartosz Politechnika Anilana Łódź 15 45
42 Urbański Marek ChKS Łódź 10 44
42 Lux Tomasz KKS Włókniarz Konstantynów 13 44
42 Stec Wojciech KS Bestios Białystok 15 44
45 Królak Adam AZS AWF Warszawa 13 43
46 Łabieniec Michał KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 10 41
46 Olewniczak Victor AZS AWF Warszawa 10 41
46 Dmowski Sławomir UMKS Trójka Ostrołęka 16 41
49 Reich Tobias AZS UW Warszawa 8 40
49 Kuliś Patryk UMKS Trójka Ostrołęka 15 40
51 Witczak Konrad ChKS Łódź 14 39
52 Kosmala Kamil AZS AWF Warszawa 12 35
53 Bulej Tomasz AZS UW Warszawa 11 32
53 Rutkowski Damian CKS Jurand Ciechanów 13 32
55 Świąder Bartłomiej AZS UMCS Lublin 12 31
55 Leszczyński Mateusz AZS UW Warszawa 14 31
57 Zagożdżan Krystian SPR ROKiS Radzymin 9 30
57 Tobolski Damian CKS Jurand Ciechanów 13 30
57 Stężała Hubert ChKS Łódź 14 30
57 Walocha Jakub KKS Włókniarz Konstantynów 14 30
57 Witkowski Kuba AZS UW Warszawa 14 30
57 Kowalczuk Damian KS Bestios Białystok 15 30
63 Sicko Mateusz KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 11 28
64 Czekotowski Krzysztof KS Bestios Białystok 8 27
64 Kucharski Adrian Politechnika Anilana Łódź 14 27
66 Jadczak Szymon KS Bestios Białystok 6 26
66 Krajewski Szymon Politechnika Anilana Łódź 12 26
66 Motyl Karol AZS AWF Warszawa 13 26
66 Łabieniec Mateusz KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 14 26
66 Maksymczuk Norbert KS Bestios Białystok 14 26
66 Radziwon Filip KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 14 26
72 Borsuk Przemysław KKS Włókniarz Konstantynów 10 25
72 Trojanowski Marcin KKS Włókniarz Konstantynów 10 25
72 Ardyn Bartłomiej SPR ROKiS Radzymin 15 25
75 Brodziak Jakub AZS UMCS Lublin 13 24
75 Kubiak Marcin KKS Włókniarz Konstantynów 14 24
75 Marszałek Mateusz SPR ROKiS Radzymin 15 24
75 Morąg Tomasz Politechnika Anilana Łódź 15 24
79 Kowalczyk Łukasz UMKS Trójka Ostrołęka 7 23
79 Miłek Krystian AZS AWF Warszawa 9 23
79 Ruszkowski Krzysztof CKS Jurand Ciechanów 11 23
79 Ciechomski Artur AZS AWF Warszawa 15 23
83 Milewski Mikołaj AZS UW Warszawa 9 22
83 Ścibek Tomasz UMKS Trójka Ostrołęka 11 22
85 Dębiec Patryk CKS Jurand Ciechanów 3 21
85 Borzymowski Marcin AZS UW Warszawa 12 21
85 Flisiak Michał KS Uniwersytet Radom 12 21
88 Kuc Sławomir AZS UW Warszawa 11 20
88 Laskowski Patryk ChKS Łódź 12 20
90 Kucharski Adam ChKS Łódź 7 19
90 Gawski Oskar Politechnika Anilana Łódź 11 19
90 Komosa Jarosław KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 19
93 Wisznicki Przemysław AZS UMCS Lublin 9 17
93 Skowroński Damian Politechnika Anilana Łódź 14 17
93 Stawicki Sebastian KKS Włókniarz Konstantynów 14 17
96 Dziemiach Michał AZS UMCS Lublin 10 16
96 Komorowski Karol CKS Jurand Ciechanów 10 16
96 Klimowski Łukasz CKS Jurand Ciechanów 11 16
96 Balcerzak Mariusz CKS Jurand Ciechanów 12 16
96 Kalinowski Przemysław KS Bestios Białystok 12 16
96 Kosik Andrzej CKS Jurand Ciechanów 13 16
102 Muszyński Cezary AZS UMCS Lublin 9 15
102 Samulak Marcin SPR ROKiS Radzymin 10 15
102 Olszewski Mariusz CKS Jurand Ciechanów 11 15
102 Strzebiecki Kamil Politechnika Anilana Łódź 11 15
102 Banaczek Rafał KS Uniwersytet Radom 12 15
107 Pankowski Marcin ChKS Łódź 7 14
107 Chojnowski Łukasz CKS Jurand Ciechanów 9 14
107 Pawelec Piotr KS Uniwersytet Radom 13 14
107 Radwański Igor AZS UW Warszawa 14 14
111 Walczak Radosław ChKS Łódź 7 13
111 Drozd Miłosz AZS UMCS Lublin 11 13
111 Kłoda Marcin SPR ROKiS Radzymin 15 13
114 Serbista Piotr CKS Jurand Ciechanów 7 12
114 Wolski Łukasz AZS UW Warszawa 7 12
114 Gorczak Konrad KS Bestios Białystok 8 12
114 Kacperski Piotr AZS UW Warszawa 8 12
114 Misiak Mikołaj Politechnika Anilana Łódź 8 12
114 Olech Mariusz KS Bestios Białystok 12 12
114 Włoskiewicz Sebastian KS Uniwersytet Radom 12 12
114 Szuba Krzysztof CKS Jurand Ciechanów 14 12
122 Łuczyński Łukasz ChKS Łódź 6 11
122 Szybiński Marcin AZS UW Warszawa 9 11
124 Urbański Artur ChKS Łódź 1 10
124 Biernacki Piotr SPR ROKiS Radzymin 7 10
124 Grzywiński Bartosz AZS UW Warszawa 7 10
124 Winiarski Jakub ChKS Łódź 8 10
124 Kosiński Łukasz UMKS Trójka Ostrołęka 12 10
124 Matjaszczyk Kacper ChKS Łódź 12 10
124 Borsiak Bartosz KKS Włókniarz Konstantynów 15 10
131 Jurkiewicz Łukasz CKS Jurand Ciechanów 2 9
131 Hejniak Kamil Politechnika Anilana Łódź 3 9
131 Rokicki Wojciech ChKS Łódź 4 9
131 Steć Michał AZS UW Warszawa 9 9
131 Pietrzak Jakub AZS UW Warszawa 11 9
131 Borsiak Michał KKS Włókniarz Konstantynów 14 9
137 Rogowski Jan AZS AWF Warszawa 4 8
137 Bartosiak Jakub SPR ROKiS Radzymin 5 8
137 Wysocki Robert CKS Jurand Ciechanów 6 8
137 Traczyk Łukasz SPR ROKiS Radzymin 10 8
137 Kuśmierczyk Adam ChKS Łódź 11 8
137 Makowski Piotr AZS UMCS Lublin 12 8
143 Kurkowski Paweł CKS Jurand Ciechanów 3 7
143 Smółka Dawid AZS UW Warszawa 4 7
143 Świątkiewicz Michał ChKS Łódź 8 7
143 Karolak Kacper ChKS Łódź 10 7
143 Konopko Daniel KS Bestios Białystok 10 7
143 Podsiadlik Rafał CKS Jurand Ciechanów 12 7
143 Jaskurzyński Patrycjusz KS Bestios Białystok 13 7
143 Socha Paweł KS Uniwersytet Radom 13 7
151 Świderek Paweł Politechnika Anilana Łódź 5 6
151 Godlewski Daniel KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 6 6
151 Gruszczyński Adrian KS Uniwersytet Radom 7 6
151 Brinovec Dominik SPR ROKiS Radzymin 9 6
151 Przybylski Norbert ChKS Łódź 9 6
151 Burek Daniel AZS UMCS Lublin 10 6
151 Przybysz Wiktor AZS UW Warszawa 11 6
151 Bratkowski Artur AZS AWF Warszawa 12 6
159 Mosieniak Kamil ChKS Łódź 2 5
159 Monikowski Bartosz AZS UW Warszawa 7 5
159 Wiśniewski Tomasz UMKS Trójka Ostrołęka 8 5
159 Gawkowski Grzegorz UMKS Trójka Ostrołęka 11 5
159 Rudzik Krystian KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 13 5
164 Zienkiewicz Tomasz AZS UMCS Lublin 1 4
164 Szczęsny Sebastian SPR ROKiS Radzymin 2 4
164 Bara Patryk Politechnika Anilana Łódź 3 4
164 Pawlak Piotr ChKS Łódź 3 4
164 Rurarz Konrad KS Bestios Białystok 3 4
164 Kądziela Michał AZS AWF Warszawa 4 4
164 Knol Michał KKS Włókniarz Konstantynów 4 4
164 Kamionowski Rafał UMKS Trójka Ostrołęka 5 4
164 Pers Sebastian KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 5 4
164 Nowak Sebastian AZS UMCS Lublin 6 4
164 Tokajuk Mirosław KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 10 4
164 Wiejek Filip AZS AWF Warszawa 16 4
176 Kamliński Marek KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 3 3
176 Lewkowicz Adam KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 4 3
176 Gajda Piotr SPR ROKiS Radzymin 5 3
176 Romaniuk Maciej AZS UMCS Lublin 6 3
176 Borowski Patryk KS Bestios Białystok 7 3
176 Tuszyński Kacper AZS AWF Warszawa 10 3
182 Kraszewski Artur UMKS Trójka Ostrołęka 1 2
182 Żarnecki Mikołaj AZS AWF Warszawa 1 2
182 Sobczyk Dawid ChKS Łódź 2 2
182 Żebrowski Radosław UMKS Trójka Ostrołęka 3 2
182 Czyżkowski Cezary KS Bestios Białystok 5 2
182 Zajc Bartosz KKS Włókniarz Konstantynów 7 2
182 Skawiński Maciej SPR ROKiS Radzymin 11 2
182 Zajączkowski Daniel KKS Włókniarz Konstantynów 13 2
182 Szałkucki Tomasz AZS UW Warszawa 15 2
191 Bućko Konrad KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 2 1
191 Wingert Molger AZS UW Warszawa 2 1
191 Lipski Piotr AZS AWF Warszawa 4 1
191 Przytuło Adam KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 4 1
191 Rukszto Karol SPR ROKiS Radzymin 4 1
191 Zieliński Krzysztof UMKS Trójka Ostrołęka 5 1
191 Łukasik Michał Politechnika Anilana Łódź 6 1
191 Sikora Michał UMKS Trójka Ostrołęka 6 1
191 Opara Maciej KKS Włókniarz Konstantynów 7 1
191 Kolanowski Norbert UMKS Trójka Ostrołęka 8 1
191 Sańpruch Dominik ChKS Łódź 8 1
191 Biernat Jakub KKS Włókniarz Konstantynów 14 1