Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – wyniki

Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 KS Uniwersytet Radom 15 15 0 0 499 341 30 0
2 AZS UW Warszawa 16 14 0 2 473 367 28 4
3 Politechnika Anilana Łódź 15 10 1 4 479 393 21 9
4 CKS Jurand Ciechanów 14 10 0 4 390 378 20 8
5 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 15 9 0 6 441 394 18 12
6 AZS UMCS Lublin 14 7 0 7 413 403 14 14
7 SPR ROKiS Radzymin 16 5 2 9 380 432 12 20
8 UMKS Trójka Ostrołęka 16 5 2 9 449 476 12 20
9 ChKS Łódź 15 4 1 10 381 439 9 21
10 AZS AWF Warszawa 16 2 4 10 399 500 8 24
11 KKS Włókniarz Konstantynów 15 3 1 11 370 420 7 23
12 KS Bestios Białystok 15 1 1 13 365 496 3 27
13 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0
14 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-10) 1 AZS UMCS Lublin () pauzuje
Kolejka 1 (2016-09-10) 3 pauzuje () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 1 (2016-09-10) 4 KS Bestios Białystok 24:27 (13:14) ChKS Łódź
Kolejka 1 (2016-09-10) 5 UMKS Trójka Ostrołęka 22:24 (13:10) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 1 (2016-09-10) 6 AZS AWF Warszawa 26:38 (11:13) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 1 (2016-09-10) 7 KKS Włókniarz Konstantynów 24:30 (11:15) AZS UW Warszawa
Kolejka 1 (2016-09-10) 2 CKS Jurand Ciechanów 22:21 (10:9) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 2 (2016-09-17) 8 pauzuje () AZS UW Warszawa
Kolejka 2 (2016-09-17) 13 SPR ROKiS Radzymin () pauzuje
Kolejka 2 (2016-09-17) 9 Politechnika Anilana Łódź 31:18 (15:8) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 2 (2016-09-17) 11 ChKS Łódź 29:35 (14:25) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 2 (2016-09-17) 10 KS Uniwersytet Radom 34:16 (17:6) AZS AWF Warszawa
Kolejka 2 (2016-09-17) 12 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 32:22 (12:12) KS Bestios Białystok
Kolejka 2 (2016-09-17) 14 AZS UMCS Lublin 21:23 (10:11) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 3 (2016-09-24) 15 CKS Jurand Ciechanów () pauzuje
Kolejka 3 (2016-09-24) 16 pauzuje () AZS UMCS Lublin
Kolejka 3 (2016-09-24) 17 KS Bestios Białystok 29:28 (15:10) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 3 (2016-09-24) 18 UMKS Trójka Ostrołęka 32:25 (14:11) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 3 (2016-09-24) 20 KKS Włókniarz Konstantynów 21:29 (12:14) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 3 (2016-09-24) 19 AZS AWF Warszawa 32:29 (20:15) ChKS Łódź
Kolejka 3 (2016-09-24) 21 AZS UW Warszawa 33:23 (17:11) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 4 (2016-10-01) 22 pauzuje () Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 4 (2016-10-01) 23 KS Uniwersytet Radom 25:20 (16:10) AZS UW Warszawa
Kolejka 4 (2016-10-01) 28 CKS Jurand Ciechanów () pauzuje
Kolejka 4 (2016-10-01) 24 KKS Włókniarz Konstantynów 25:27 (11:15) ChKS Łódź
Kolejka 4 (2016-10-01) 26 SPR ROKiS Radzymin 24:23 (13:10) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 4 (2016-10-01) 27 AZS UMCS Lublin 37:24 (17:14) KS Bestios Białystok
Kolejka 4 (2016-10-01) 25 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 35:18 (19:11) AZS AWF Warszawa
Kolejka 5 (2016-10-08) 29 pauzuje () pauzuje
Kolejka 5 (2016-10-08) 35 Politechnika Anilana Łódź 24:34 (11:17) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 5 (2016-10-08) 34 AZS UW Warszawa 33:16 (16:6) ChKS Łódź
Kolejka 5 (2016-10-08) 31 UMKS Trójka Ostrołęka 31:30 (11:13) AZS UMCS Lublin
Kolejka 5 (2016-10-08) 32 AZS AWF Warszawa 25:25 (11:13) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 5 (2016-10-08) 33 KKS Włókniarz Konstantynów 29:22 (16:12) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 5 (2016-10-08) 30 KS Bestios Białystok 27:32 (16:17) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 6 (2016-10-15) 36 pauzuje () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 6 (2016-10-15) 38 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28:31 (13:17) AZS UW Warszawa
Kolejka 6 (2016-10-15) 42 pauzuje () KS Bestios Białystok
Kolejka 6 (2016-10-15) 40 AZS UMCS Lublin 40:31 (18:16) AZS AWF Warszawa
Kolejka 6 (2016-10-15) 37 ChKS Łódź 30:30 (12:19) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 6 (2016-10-15) 39 SPR ROKiS Radzymin 25:19 (15:9) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 6 (2016-10-15) 41 CKS Jurand Ciechanów 39:37 (19:16) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 7 (2016-10-22) 43 KS Bestios Białystok () pauzuje
Kolejka 7 (2016-10-22) 44 UMKS Trójka Ostrołęka () pauzuje
Kolejka 7 (2016-10-22) 45 AZS AWF Warszawa 27:31 (11:14) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 7 (2016-10-22) 47 AZS UW Warszawa 31:22 (14:8) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 7 (2016-10-22) 46 KKS Włókniarz Konstantynów 24:30 (11:16) AZS UMCS Lublin
Kolejka 7 (2016-10-22) 49 KS Uniwersytet Radom 33:23 (20:10) ChKS Łódź
Kolejka 7 (2016-10-22) 48 Politechnika Anilana Łódź 37:31 (17:15) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 8 (2016-10-29) 56 KS Bestios Białystok 25:33 (10:14) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 8 (2016-10-29) 52 SPR ROKiS Radzymin 21:35 (9:19) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 8 (2016-10-29) 50 pauzuje () ChKS Łódź
Kolejka 8 (2016-10-29) 53 AZS UMCS Lublin 28:32 (12:16) AZS UW Warszawa
Kolejka 8 (2016-10-29) 55 pauzuje () AZS AWF Warszawa
Kolejka 8 (2016-10-29) 51 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22:39 (14:24) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 8 (2016-10-29) 54 CKS Jurand Ciechanów 32:27 (16:12) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 9 (2016-11-12) 57 UMKS Trójka Ostrołęka () pauzuje
Kolejka 9 (2016-11-12) 59 KKS Włókniarz Konstantynów () pauzuje
Kolejka 9 (2016-11-12) 60 AZS UW Warszawa 32:22 (16:7) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 9 (2016-11-12) 63 ChKS Łódź 23:27 (10:17) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 9 (2016-11-12) 61 Politechnika Anilana Łódź 38:17 (16:11) AZS UMCS Lublin
Kolejka 9 (2016-11-12) 62 KS Uniwersytet Radom 39:20 (19:9) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 9 (2016-11-12) 58 AZS AWF Warszawa 31:31 (10:12) KS Bestios Białystok
Kolejka 10 (2016-11-19) 70 UMKS Trójka Ostrołęka 31:31 (21:12) AZS AWF Warszawa
Kolejka 10 (2016-11-19) 64 pauzuje () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 10 (2016-11-19) 68 pauzuje () AZS UW Warszawa
Kolejka 10 (2016-11-19) 66 AZS UMCS Lublin 25:32 (12:15) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 10 (2016-11-19) 69 KS Bestios Białystok 22:26 (9:13) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 10 (2016-11-19) 65 SPR ROKiS Radzymin 28:22 (12:11) ChKS Łódź
Kolejka 10 (2016-11-19) 67 CKS Jurand Ciechanów 23:31 (11:16) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 11 (2016-11-26) 71 AZS AWF Warszawa () pauzuje
Kolejka 11 (2016-11-26) 74 Politechnika Anilana Łódź () pauzuje
Kolejka 11 (2016-11-26) 73 AZS UW Warszawa 38:23 (17:12) KS Bestios Białystok
Kolejka 11 (2016-11-26) 72 KKS Włókniarz Konstantynów 31:25 (14:12) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 11 (2016-11-26) 75 KS Uniwersytet Radom 31:20 (16:10) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 11 (2016-11-26) 76 ChKS Łódź 28:31 (15:19) AZS UMCS Lublin
Kolejka 11 (2016-11-26) 77 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 37:16 (19:4) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 12 (2016-12-03) 78 pauzuje () SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 12 (2016-12-03) 81 pauzuje () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 12 (2016-12-03) 79 AZS UMCS Lublin 26:27 (13:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 12 (2016-12-03) 82 KS Bestios Białystok 28:39 (12:22) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 12 (2016-12-03) 83 UMKS Trójka Ostrołęka 27:31 (13:13) AZS UW Warszawa
Kolejka 12 (2016-12-03) 84 AZS AWF Warszawa 25:25 (16:11) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 12 (2016-12-03) 80 CKS Jurand Ciechanów 27:22 (10:9) ChKS Łódź
Kolejka 13 (2016-12-10) 85 KKS Włókniarz Konstantynów () pauzuje
Kolejka 13 (2016-12-10) 89 ChKS Łódź () pauzuje
Kolejka 13 (2016-12-10) 90 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 29:23 (13:11) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 13 (2016-12-10) 86 AZS UW Warszawa 28:22 (14:12) AZS AWF Warszawa
Kolejka 13 (2016-12-10) 87 Politechnika Anilana Łódź 40:30 (22:9) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 13 (2016-12-10) 88 KS Uniwersytet Radom 39:23 (18:9) KS Bestios Białystok
Kolejka 13 (2016-12-10) 91 SPR ROKiS Radzymin 30:34 (13:14) AZS UMCS Lublin
Kolejka 14 (2017-02-04) 96 KS Uniwersytet Radom 36:23 (16:12) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 14 (2017-02-04) 92 pauzuje () AZS UMCS Lublin
Kolejka 14 (2017-02-04) 94 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka () pauzuje
Kolejka 14 (2017-02-04) 95 ChKS Łódź () KS Bestios Białystok
Kolejka 14 (2017-02-04) 98 AZS UW Warszawa 26:24 (14:9) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 14 (2017-02-04) 97 Politechnika Anilana Łódź 37:16 (18:8) AZS AWF Warszawa
Kolejka 14 (2017-02-04) 93 SPR ROKiS Radzymin 24:33 (13:13) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 15 (2017-02-11) 100 KKS Włókniarz Konstantynów 22:32 (11:13) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 15 (2017-02-11) 99 AZS UW Warszawa () pauzuje
Kolejka 15 (2017-02-11) 101 AZS AWF Warszawa 29:40 (12:18) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 15 (2017-02-11) 104 pauzuje () SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 15 (2017-02-11) 103 KS Bestios Białystok 25:35 (13:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 15 (2017-02-11) 102 UMKS Trójka Ostrołęka 29:21 (14:14) ChKS Łódź
Kolejka 15 (2017-02-11) 105 CKS Jurand Ciechanów 30:28 (17:14) AZS UMCS Lublin
Kolejka 16 (2017-02-18) 112 Politechnika Anilana Łódź 16:26 (9:13) AZS UW Warszawa
Kolejka 16 (2017-02-18) 106 pauzuje () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 16 (2017-02-18) 107 AZS UMCS Lublin () pauzuje
Kolejka 16 (2017-02-18) 110 ChKS Łódź 32:26 (17:13) AZS AWF Warszawa
Kolejka 16 (2017-02-18) 111 KS Uniwersytet Radom () KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 16 (2017-02-18) 108 SPR ROKiS Radzymin 34:17 (18:11) KS Bestios Białystok
Kolejka 16 (2017-02-18) 109 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34:20 (20:10) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 17 (2017-02-25) 113 Politechnika Anilana Łódź () pauzuje
Kolejka 17 (2017-02-25) 115 ChKS Łódź 30:28 (16:14) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 17 (2017-02-25) 119 pauzuje () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 17 (2017-02-25) 117 UMKS Trójka Ostrołęka 22:22 (9:13) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 17 (2017-02-25) 114 AZS UW Warszawa 25:26 (12:15) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 17 (2017-02-25) 118 KS Bestios Białystok 24:32 (12:15) AZS UMCS Lublin
Kolejka 17 (2017-02-25) 116 AZS AWF Warszawa 26:23 (13:12) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 18 (2017-03-04) 120 pauzuje () pauzuje
Kolejka 18 (2017-03-04) 126 KS Uniwersytet Radom 38:28 (20:16) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 18 (2017-03-04) 122 AZS UMCS Lublin 34:29 (20:13) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 18 (2017-03-04) 124 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34:27 (17:13) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 18 (2017-03-04) 125 ChKS Łódź 22:31 (10:15) AZS UW Warszawa
Kolejka 18 (2017-03-04) 123 SPR ROKiS Radzymin 21:18 (7:10) AZS AWF Warszawa
Kolejka 18 (2017-03-04) 121 CKS Jurand Ciechanów 33:21 (12:13) KS Bestios Białystok
Kolejka 19 (2017-03-11) 127 KS Uniwersytet Radom () pauzuje
Kolejka 19 (2017-03-11) 128 Politechnika Anilana Łódź () ChKS Łódź
Kolejka 19 (2017-03-11) 129 AZS UW Warszawa () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 19 (2017-03-11) 130 KKS Włókniarz Konstantynów () SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 19 (2017-03-11) 131 AZS AWF Warszawa () AZS UMCS Lublin
Kolejka 19 (2017-03-11) 132 UMKS Trójka Ostrołęka () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 19 (2017-03-11) 133 KS Bestios Białystok () pauzuje
Kolejka 20 (2017-03-18) 138 SPR ROKiS Radzymin 19:26 (8:10) AZS UW Warszawa
Kolejka 20 (2017-03-18) 134 pauzuje () KS Bestios Białystok
Kolejka 20 (2017-03-18) 135 pauzuje () UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 20 (2017-03-18) 136 CKS Jurand Ciechanów () AZS AWF Warszawa
Kolejka 20 (2017-03-18) 137 AZS UMCS Lublin () KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 20 (2017-03-18) 139 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka () Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 20 (2017-03-18) 140 ChKS Łódź () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 21 (2017-03-25) 141 ChKS Łódź () pauzuje
Kolejka 21 (2017-03-25) 142 KS Uniwersytet Radom () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 21 (2017-03-25) 143 Politechnika Anilana Łódź () SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 21 (2017-03-25) 144 AZS UW Warszawa () AZS UMCS Lublin
Kolejka 21 (2017-03-25) 145 KKS Włókniarz Konstantynów () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 21 (2017-03-25) 146 AZS AWF Warszawa () pauzuje
Kolejka 21 (2017-03-25) 147 UMKS Trójka Ostrołęka () KS Bestios Białystok
Kolejka 22 (2017-04-01) 148 pauzuje () UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 22 (2017-04-01) 149 KS Bestios Białystok () AZS AWF Warszawa
Kolejka 22 (2017-04-01) 150 pauzuje () KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 22 (2017-04-01) 151 CKS Jurand Ciechanów () AZS UW Warszawa
Kolejka 22 (2017-04-01) 152 AZS UMCS Lublin () Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 22 (2017-04-01) 153 SPR ROKiS Radzymin () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 22 (2017-04-01) 154 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka () ChKS Łódź
Kolejka 23 (2017-04-22) 155 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka () pauzuje
Kolejka 23 (2017-04-22) 156 ChKS Łódź () SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 23 (2017-04-22) 157 KS Uniwersytet Radom () AZS UMCS Lublin
Kolejka 23 (2017-04-22) 158 Politechnika Anilana Łódź () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 23 (2017-04-22) 159 AZS UW Warszawa () pauzuje
Kolejka 23 (2017-04-22) 160 KKS Włókniarz Konstantynów () KS Bestios Białystok
Kolejka 23 (2017-04-22) 161 AZS AWF Warszawa () UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 24 (2017-04-29) 162 pauzuje () AZS AWF Warszawa
Kolejka 24 (2017-04-29) 163 UMKS Trójka Ostrołęka () KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 24 (2017-04-29) 164 KS Bestios Białystok () AZS UW Warszawa
Kolejka 24 (2017-04-29) 165 pauzuje () Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 24 (2017-04-29) 166 CKS Jurand Ciechanów () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 24 (2017-04-29) 167 AZS UMCS Lublin () ChKS Łódź
Kolejka 24 (2017-04-29) 168 SPR ROKiS Radzymin () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 25 (2017-05-13) 169 SPR ROKiS Radzymin () pauzuje
Kolejka 25 (2017-05-13) 170 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka () AZS UMCS Lublin
Kolejka 25 (2017-05-13) 171 ChKS Łódź () CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 25 (2017-05-13) 172 KS Uniwersytet Radom () pauzuje
Kolejka 25 (2017-05-13) 173 Politechnika Anilana Łódź () KS Bestios Białystok
Kolejka 25 (2017-05-13) 174 AZS UW Warszawa () UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 25 (2017-05-13) 175 KKS Włókniarz Konstantynów () AZS AWF Warszawa
Kolejka 26 (2017-05-20) 176 pauzuje () KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 26 (2017-05-20) 177 AZS AWF Warszawa () AZS UW Warszawa
Kolejka 26 (2017-05-20) 178 UMKS Trójka Ostrołęka () Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 26 (2017-05-20) 179 KS Bestios Białystok () KS Uniwersytet Radom
Kolejka 26 (2017-05-20) 180 pauzuje () ChKS Łódź
Kolejka 26 (2017-05-20) 181 CKS Jurand Ciechanów () KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 26 (2017-05-20) 182 AZS UMCS Lublin () SPR ROKiS Radzymin