Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – wyniki

Warszawsko-Mazowiecka II liga mężczyzn gr. 3 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 KS Uniwersytet Radom 22 22 0 0 737 494 44 0
2 AZS UW Warszawa 22 19 0 3 676 523 38 6
3 Politechnika Anilana Łódź 22 15 2 5 678 566 32 12
4 CKS Jurand Ciechanów 20 12 0 8 555 562 24 16
5 AZS UMCS Lublin 20 11 0 9 570 561 22 18
6 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 19 9 1 9 540 521 19 19
7 UMKS Trójka Ostrołęka 21 7 2 12 591 633 16 26
8 ChKS Łódź 21 7 1 13 521 592 15 27
9 SPR ROKiS Radzymin 20 6 2 12 470 532 14 26
10 AZS AWF Warszawa 21 4 4 13 546 658 12 30
11 KKS Włókniarz Konstantynów 20 4 1 15 489 560 9 31
12 KS Bestios Białystok 22 2 1 19 541 712 5 39
13 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0
14 pauzuje 0 0 0 0 0 0 0 0

I runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1
1 2016-08-10 12:14 AZS UMCS Lublin pauzuje
2 2016-09-11 15:00 CKS Jurand Ciechanów 22:21 (10:9) SPR ROKiS Radzymin
3 2016-09-10 pauzuje KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
4 2016-09-10 17:00 KS Bestios Białystok 24:27 (13:14) ChKS Łódź
5 2016-09-10 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 22:24 (13:10) KS Uniwersytet Radom
6 2016-09-10 17:00 AZS AWF Warszawa 26:38 (11:13) Politechnika Anilana Łódź
7 2016-09-10 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 24:30 (11:15) AZS UW Warszawa
Kolejka 2
8 2016-09-17 pauzuje AZS UW Warszawa
9 2016-09-17 17:30 Politechnika Anilana Łódź 31:18 (15:8) KKS Włókniarz Konstantynów
10 2016-09-17 18:00 KS Uniwersytet Radom 34:16 (17:6) AZS AWF Warszawa
11 2016-09-17 17:30 ChKS Łódź 29:35 (14:25) UMKS Trójka Ostrołęka
12 2016-09-17 19:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 32:22 (12:12) KS Bestios Białystok
13 2016-09-17 SPR ROKiS Radzymin pauzuje
14 2016-09-25 14:00 AZS UMCS Lublin 21:23 (10:11) CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 3
15 2016-09-24 CKS Jurand Ciechanów pauzuje
16 2016-09-24 pauzuje AZS UMCS Lublin
17 2016-09-24 17:00 KS Bestios Białystok 29:28 (15:10) SPR ROKiS Radzymin
18 2016-09-24 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 32:25 (14:11) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
19 2016-09-24 18:30 AZS AWF Warszawa 32:29 (20:15) ChKS Łódź
20 2016-09-24 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 21:29 (12:14) KS Uniwersytet Radom
21 2016-09-25 15:00 AZS UW Warszawa 33:23 (17:11) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 4
22 2016-10-01 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
23 2016-10-01 KS Uniwersytet Radom 25:20 (16:10) AZS UW Warszawa
24 2016-10-01 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 25:27 (11:15) ChKS Łódź
25 2016-10-05 19:30 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 35:18 (19:11) AZS AWF Warszawa
26 2016-10-01 18:00 SPR ROKiS Radzymin 24:23 (13:10) UMKS Trójka Ostrołęka
27 2016-10-02 14:00 AZS UMCS Lublin 37:24 (17:14) KS Bestios Białystok
28 2016-10-01 CKS Jurand Ciechanów pauzuje
Kolejka 5
29 2016-10-08 pauzuje pauzuje
30 2016-10-08 18:30 KS Bestios Białystok 27:32 (16:17) CKS Jurand Ciechanów
31 2016-10-08 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 31:30 (11:13) AZS UMCS Lublin
32 2016-10-08 17:30 AZS AWF Warszawa 25:25 (11:13) SPR ROKiS Radzymin
33 2016-10-08 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 29:22 (16:12) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
34 2016-10-08 16:00 AZS UW Warszawa 33:16 (16:6) ChKS Łódź
35 2016-10-08 13:30 Politechnika Anilana Łódź 24:34 (11:17) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 6
36 2016-10-15 pauzuje KS Uniwersytet Radom
37 2016-10-15 18:00 ChKS Łódź 30:30 (12:19) Politechnika Anilana Łódź
38 2016-10-15 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28:31 (13:17) AZS UW Warszawa
39 2016-10-15 18:00 SPR ROKiS Radzymin 25:19 (15:9) KKS Włókniarz Konstantynów
40 2016-10-15 13:00 AZS UMCS Lublin 40:31 (18:16) AZS AWF Warszawa
41 2016-10-15 19:00 CKS Jurand Ciechanów 39:37 (19:16) UMKS Trójka Ostrołęka
42 2016-10-15 pauzuje KS Bestios Białystok
Kolejka 7
43 2016-10-22 KS Bestios Białystok pauzuje
44 2016-10-22 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
45 2016-10-22 15:30 AZS AWF Warszawa 27:31 (11:14) CKS Jurand Ciechanów
46 2016-10-22 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 24:30 (11:16) AZS UMCS Lublin
47 2016-10-22 16:00 AZS UW Warszawa 31:22 (14:8) SPR ROKiS Radzymin
48 2016-11-05 Politechnika Anilana Łódź 37:31 (17:15) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
49 2016-10-22 18:00 KS Uniwersytet Radom 33:23 (20:10) ChKS Łódź
Kolejka 8
50 2016-10-29 pauzuje ChKS Łódź
51 2016-10-29 18:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 22:39 (14:24) KS Uniwersytet Radom
52 2016-10-27 20:30 SPR ROKiS Radzymin 21:35 (9:19) Politechnika Anilana Łódź
53 2016-10-29 AZS UMCS Lublin 28:32 (12:16) AZS UW Warszawa
54 2016-10-30 15:00 CKS Jurand Ciechanów 32:27 (16:12) KKS Włókniarz Konstantynów
55 2016-10-29 pauzuje AZS AWF Warszawa
56 2016-10-22 17:00 KS Bestios Białystok 25:33 (10:14) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 9
57 2016-11-12 UMKS Trójka Ostrołęka pauzuje
58 2016-11-13 15:00 AZS AWF Warszawa 31:31 (10:12) KS Bestios Białystok
59 2016-11-12 KKS Włókniarz Konstantynów pauzuje
60 2016-11-12 16:00 AZS UW Warszawa 32:22 (16:7) CKS Jurand Ciechanów
61 2016-11-12 17:30 Politechnika Anilana Łódź 38:17 (16:11) AZS UMCS Lublin
62 2016-11-12 18:00 KS Uniwersytet Radom 39:20 (19:9) SPR ROKiS Radzymin
63 2016-11-12 16:30 ChKS Łódź 23:27 (10:17) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 10
64 2016-11-19 pauzuje KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
65 2016-11-20 15:00 SPR ROKiS Radzymin 28:22 (12:11) ChKS Łódź
66 2016-11-19 11:45 AZS UMCS Lublin 25:32 (12:15) KS Uniwersytet Radom
67 2016-11-20 15:00 CKS Jurand Ciechanów 23:31 (11:16) Politechnika Anilana Łódź
68 2016-11-19 pauzuje AZS UW Warszawa
69 2016-11-19 17:00 KS Bestios Białystok 22:26 (9:13) KKS Włókniarz Konstantynów
70 2016-11-16 19:30 UMKS Trójka Ostrołęka 31:31 (21:12) AZS AWF Warszawa
Kolejka 11
71 2016-11-26 AZS AWF Warszawa pauzuje
72 2016-11-26 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 31:25 (14:12) UMKS Trójka Ostrołęka
73 2016-11-26 16:00 AZS UW Warszawa 38:23 (17:12) KS Bestios Białystok
74 2016-11-26 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
75 2016-11-26 18:00 KS Uniwersytet Radom 31:20 (16:10) CKS Jurand Ciechanów
76 2016-11-27 17:00 ChKS Łódź 28:31 (15:19) AZS UMCS Lublin
77 2016-12-17 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 37:16 (19:4) SPR ROKiS Radzymin
Kolejka 12
78 2016-12-03 pauzuje SPR ROKiS Radzymin
79 2016-12-03 14:00 AZS UMCS Lublin 26:27 (13:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
80 2016-12-03 20:00 CKS Jurand Ciechanów 27:22 (10:9) ChKS Łódź
81 2016-12-03 pauzuje KS Uniwersytet Radom
82 2016-12-03 17:00 KS Bestios Białystok 28:39 (12:22) Politechnika Anilana Łódź
83 2016-12-03 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 27:31 (13:13) AZS UW Warszawa
84 2016-12-03 17:00 AZS AWF Warszawa 25:25 (16:11) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 13
85 2016-12-10 KKS Włókniarz Konstantynów pauzuje
86 2016-12-10 16:00 AZS UW Warszawa 28:22 (14:12) AZS AWF Warszawa
87 2016-12-10 17:30 Politechnika Anilana Łódź 40:30 (22:9) UMKS Trójka Ostrołęka
88 2016-12-10 18:00 KS Uniwersytet Radom 39:23 (18:9) KS Bestios Białystok
89 2016-12-10 ChKS Łódź pauzuje
90 2016-12-10 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 29:23 (13:11) CKS Jurand Ciechanów
91 2016-12-10 18:00 SPR ROKiS Radzymin 30:34 (13:14) AZS UMCS Lublin

II runda

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 14
92 2017-02-04 pauzuje AZS UMCS Lublin
93 2017-02-04 18:00 SPR ROKiS Radzymin 24:33 (13:13) CKS Jurand Ciechanów
94 2017-02-04 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
95 2017-02-04 ChKS Łódź 26:21 (12:10) KS Bestios Białystok
96 2017-02-02 19:00 KS Uniwersytet Radom 36:23 (16:12) UMKS Trójka Ostrołęka
97 2017-02-04 17:30 Politechnika Anilana Łódź 37:16 (18:8) AZS AWF Warszawa
98 2017-02-04 16:00 AZS UW Warszawa 26:24 (14:9) KKS Włókniarz Konstantynów
Kolejka 15
99 2017-02-11 AZS UW Warszawa pauzuje
100 2017-02-10 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 22:32 (11:13) Politechnika Anilana Łódź
101 2017-02-11 AZS AWF Warszawa 29:40 (12:18) KS Uniwersytet Radom
102 2017-02-12 14:00 UMKS Trójka Ostrołęka 29:21 (14:14) ChKS Łódź
103 2017-02-11 16:00 KS Bestios Białystok 25:35 (13:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
104 2017-02-11 pauzuje SPR ROKiS Radzymin
105 2017-02-18 18:00 CKS Jurand Ciechanów 30:28 (17:14) AZS UMCS Lublin
Kolejka 16
106 2017-02-18 pauzuje CKS Jurand Ciechanów
107 2017-02-18 AZS UMCS Lublin pauzuje
108 2017-02-18 18:00 SPR ROKiS Radzymin 34:17 (18:11) KS Bestios Białystok
109 2017-02-18 18:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34:20 (20:10) UMKS Trójka Ostrołęka
110 2017-02-18 ChKS Łódź 32:26 (17:13) AZS AWF Warszawa
111 2017-04-14 KS Uniwersytet Radom 35:19 (17:6) KKS Włókniarz Konstantynów
112 2017-02-15 20:00 Politechnika Anilana Łódź 16:26 (9:13) AZS UW Warszawa
Kolejka 17
113 2017-02-25 Politechnika Anilana Łódź pauzuje
114 2017-02-25 18:00 AZS UW Warszawa 25:26 (12:15) KS Uniwersytet Radom
115 2017-02-25 ChKS Łódź 30:28 (16:14) KKS Włókniarz Konstantynów
116 2017-02-25 18:30 AZS AWF Warszawa 26:23 (13:12) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
117 2017-02-25 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 22:22 (9:13) SPR ROKiS Radzymin
118 2017-02-25 18:00 KS Bestios Białystok 24:32 (12:15) AZS UMCS Lublin
119 2017-02-25 pauzuje CKS Jurand Ciechanów
Kolejka 18
120 2017-03-04 pauzuje pauzuje
121 2017-03-05 15:00 CKS Jurand Ciechanów 33:21 (12:13) KS Bestios Białystok
122 2017-03-04 13:00 AZS UMCS Lublin 34:29 (20:13) UMKS Trójka Ostrołęka
123 2017-03-04 19:00 SPR ROKiS Radzymin 21:18 (7:10) AZS AWF Warszawa
124 2017-03-04 18:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 34:27 (17:13) KKS Włókniarz Konstantynów
125 2017-03-04 18:00 ChKS Łódź 22:31 (10:15) AZS UW Warszawa
126 2017-03-04 KS Uniwersytet Radom 38:28 (20:16) Politechnika Anilana Łódź
Kolejka 19
127 2017-03-11 KS Uniwersytet Radom pauzuje
128 2017-03-11 17:30 Politechnika Anilana Łódź 29:27 (17:13) ChKS Łódź
129 2017-03-11 15:00 AZS UW Warszawa 35:20 (16:10) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
130 2017-03-11 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 19:26 (7:10) SPR ROKiS Radzymin
131 2017-04-10 15:30 AZS AWF Warszawa 23:31 (11:14) AZS UMCS Lublin
132 2017-03-11 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 38:30 (18:8) CKS Jurand Ciechanów
133 2017-03-11 KS Bestios Białystok pauzuje
Kolejka 20
134 2017-03-18 pauzuje KS Bestios Białystok
135 2017-03-18 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
136 2017-03-19 12:00 CKS Jurand Ciechanów 37:30 (16:13) AZS AWF Warszawa
137 2017-03-18 14:45 AZS UMCS Lublin 25:23 (13:12) KKS Włókniarz Konstantynów
138 2017-02-11 18:00 SPR ROKiS Radzymin 19:26 (8:10) AZS UW Warszawa
139 2017-03-18 18:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 33:33 (14:11) Politechnika Anilana Łódź
140 2017-03-18 18:00 ChKS Łódź 20:39 (12:24) KS Uniwersytet Radom
Kolejka 21
141 2017-03-25 ChKS Łódź pauzuje
142 2017-03-25 15:00 KS Uniwersytet Radom 34:23 (17:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
143 2017-03-25 17:30 Politechnika Anilana Łódź 26:23 (13:11) SPR ROKiS Radzymin
144 2017-03-25 16:00 AZS UW Warszawa 35:27 (18:11) AZS UMCS Lublin
145 2017-03-25 17:30 KKS Włókniarz Konstantynów 29:32 (16:14) CKS Jurand Ciechanów
146 2017-03-25 AZS AWF Warszawa pauzuje
147 2017-03-25 17:00 UMKS Trójka Ostrołęka 32:29 (18:16) KS Bestios Białystok
Kolejka 22
148 2017-04-01 pauzuje UMKS Trójka Ostrołęka
149 2017-04-01 17:00 KS Bestios Białystok 35:31 (15:16) AZS AWF Warszawa
150 2017-04-01 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
151 2017-04-01 18:00 CKS Jurand Ciechanów 22:31 (13:23) AZS UW Warszawa
152 2017-04-01 12:00 AZS UMCS Lublin 27:22 (14:10) Politechnika Anilana Łódź
153 2017-04-01 18:30 SPR ROKiS Radzymin 23:35 (11:18) KS Uniwersytet Radom
154 2017-04-01 17:30 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 23:25 (12:12) ChKS Łódź
Kolejka 23
155 2017-04-22 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka pauzuje
156 2017-04-22 ChKS Łódź 20:18 (10:6) SPR ROKiS Radzymin
157 2017-04-22 18:00 KS Uniwersytet Radom 33:24 (17:7) AZS UMCS Lublin
158 2017-04-22 Politechnika Anilana Łódź 28:23 (13:10) CKS Jurand Ciechanów
159 2017-04-22 AZS UW Warszawa pauzuje
160 2017-04-22 KKS Włókniarz Konstantynów 29:22 (14:15) KS Bestios Białystok
161 2017-04-22 19:00 AZS AWF Warszawa 29:25 (13:13) UMKS Trójka Ostrołęka
Kolejka 24
162 2017-04-29 pauzuje AZS AWF Warszawa
163 2017-04-29 UMKS Trójka Ostrołęka KKS Włókniarz Konstantynów
164 2017-04-29 17:00 KS Bestios Białystok 28:35 (12:18) AZS UW Warszawa
165 2017-04-29 pauzuje Politechnika Anilana Łódź
166 2017-04-09 15:00 CKS Jurand Ciechanów 21:28 (11:12) KS Uniwersytet Radom
167 2017-05-06 13:00 AZS UMCS Lublin 23:22 (9:9) ChKS Łódź
168 2017-04-29 SPR ROKiS Radzymin KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
Kolejka 25
169 2017-05-13 SPR ROKiS Radzymin pauzuje
170 2017-05-13 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka AZS UMCS Lublin
171 2017-05-13 ChKS Łódź CKS Jurand Ciechanów
172 2017-05-13 KS Uniwersytet Radom pauzuje
173 2017-04-17 18:00 Politechnika Anilana Łódź 29:18 (15:7) KS Bestios Białystok
174 2017-03-19 15:00 AZS UW Warszawa 37:25 (15:11) UMKS Trójka Ostrołęka
175 2017-05-13 KKS Włókniarz Konstantynów AZS AWF Warszawa
Kolejka 26
176 2017-05-20 pauzuje KKS Włókniarz Konstantynów
177 2017-04-06 20:00 AZS AWF Warszawa 34:30 (14:18) AZS UW Warszawa
178 2017-04-11 19:00 UMKS Trójka Ostrołęka 22:32 (13:13) Politechnika Anilana Łódź
179 2017-03-11 17:00 KS Bestios Białystok 23:34 (10:20) KS Uniwersytet Radom
180 2017-05-20 pauzuje ChKS Łódź
181 2017-05-20 CKS Jurand Ciechanów KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
182 2017-05-20 AZS UMCS Lublin SPR ROKiS Radzymin