Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – klasyfikacja stzelczyń

Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – klasyfikacja stzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Chełminiak Kinga KS AP POZNAŃ 7 77
2 Janecka Magdalena MUKS Lider Świebodzin 7 69
3 Szajek Karolina KS AP POZNAŃ 7 50
3 Wojtkowiak Marta MKS Gniezno 7 50
5 Fryśna Magdalena KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 47
5 Giszczyńska Marta MKS Gniezno 7 47
7 Włodarczyk Sylwia GMTS ZSLiT Sparta Gubin 7 42
8 Różańska Joanna MKS Gniezno 7 39
9 Kurdzielewicz Adriana MKS Zagłebie II Lubin S.A. 7 38
9 Wosińska Laura Handball Poznań 7 38
11 Bilik Julia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 7 34
12 Kaniewska Karolina MUKS Lider Świebodzin 7 32
13 Maciejak Wiktoria Handball Poznań 5 31
13 Siwka Agnieszka MKS Gniezno 7 31
15 Kurkowiak Natalia MUKS Lider Świebodzin 7 29
16 Nowicka Ewa MKS Gniezno 7 28
17 Berenc Jagoda MUKS Lider Świebodzin 7 26
17 Musiał Anita KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 26
17 Wolniewicz Klaudia AZS AWF Poznań 7 26
20 Jacewicz Joanna KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 25
21 Jackowska Jagna Handball Poznań 7 23
22 Grzelka Sandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 4 22
23 Racka Adrianna KS AP POZNAŃ 7 21
24 Chojnacka Karolina MKS Gniezno 7 20
24 Ławniczak Jagoda KS AP POZNAŃ 7 20
26 Krzyżanowska Oliwia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 19
26 Najdek Natalia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 6 19
26 Zdanowska Patrycja AZS AWF Poznań 7 19
29 Swędrak Dominika MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 18
30 Łuszczyńska Karolina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 17
31 Mielczarczyk Magda GMTS ZSLiT Sparta Gubin 5 16
31 Wrona Kamila KS AP POZNAŃ 6 16
31 Bigoszewska Martyna MKS Gniezno 7 16
34 Jaworska Malwina GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 15
34 Kozioł Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 15
34 Matuszak Ewelina GMTS ZSLiT Sparta Gubin 5 15
34 Tomikowska Aleksandra KS AP POZNAŃ 5 15
34 Kościuk Ludwika GMTS ZSLiT Sparta Gubin 6 15
34 Staruszkiewicz Anna MUKS Lider Świebodzin 6 15
34 Dudzień Kinga GMTS ZSLiT Sparta Gubin 7 15
34 Siemko Sonia KS AP POZNAŃ 7 15
34 Urban Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 7 15
43 Wałowska Mariola KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 3 14
43 Dobies Dominika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 14
43 Frątczak Roma AZS AWF Poznań 7 14
46 Sobczyk Magdalena KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 13
46 Jakubek Natalia AZS AWF Poznań 7 13
46 Jasińska Klaudia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 7 13
49 Kliszcz Zuzanna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 6 12
50 Chmielewska Amelia KS AP POZNAŃ 4 11
50 Kutnik Aleksandra Handball Poznań 4 11
50 Kozłowska Daria AZS AWF Poznań 6 11
50 Snarska Aneta GMTS ZSLiT Sparta Gubin 6 11
54 Gadawska Aleksandra MUKS Lider Świebodzin 5 10
54 Orłowska Magdalena MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 10
54 Pacyna Adrianna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 6 10
54 Pruczkowska Weronika Handball Poznań 6 10
54 Białek Izabela KS AP POZNAŃ 7 10
54 Jackowska Julia Handball Poznań 7 10
60 Kaczmarek Martyna AZS AWF Poznań 3 9
60 Makul Paulina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 9
60 Kania Julia KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 9
60 Pięta Agata MKS Zagłebie II Lubin S.A. 7 9
60 Wieman Julia Handball Poznań 7 9
65 Horverak Signe AZS AWF Poznań 1 8
65 Błaszczak Magdalena KS AP POZNAŃ 4 8
65 Łączyńska Magdalena Handball Poznań 4 8
65 Stachowiak Ewa GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 8
65 Tryboba Sylwia Handball Poznań 6 8
65 Szymczak Wiktoria Handball Poznań 7 8
71 Lewandowska Joanna MUKS Lider Świebodzin 7 7
71 Sawicka Blanka AZS AWF Poznań 7 7
73 Wrotniewska Barbara KS AP POZNAŃ 5 6
73 Skupień Katarzyna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 6 6
73 Śliwińska Weronika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 6
76 Zdziennicka Karolina MUKS Lider Świebodzin 4 5
76 Jędrych Justyna AZS AWF Poznań 5 5
76 Niedzielska Natalia MKS Gniezno 6 5
76 Walczak Adrianna MUKS Lider Świebodzin 6 5
80 Dolacińska Martyna MKS Gniezno 4 4
80 Kucharska Oliwia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 4
80 Bogdanowicz Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 6 4
80 Wielgos Weronika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 4
84 Bielińska Maja MKS Gniezno 2 3
84 Smalec Aleksandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 2 3
84 Gulik Anna AZS AWF Poznań 3 3
84 Szczotka Nikola MKS Zagłebie II Lubin S.A. 3 3
84 Tracz Agata MKS Zagłebie II Lubin S.A. 3 3
89 Gradowska Dorota KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 1 2
89 Walkowska Monika MKS Gniezno 1 2
89 Płoch Wiktoria MKS Zagłebie II Lubin S.A. 3 2
89 Kędzia Karolina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 4 2
89 Skowron Eliza Handball Poznań 6 2
89 Sikora Zofia Handball Poznań 7 2
95 Charemska Aleksandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 1 1
95 Bogusz Patrycja MKS Zagłebie II Lubin S.A. 2 1
95 Kobiela Aneta MUKS Lider Świebodzin 2 1
95 Kołodyńska Magdalena MUKS Lider Świebodzin 2 1
95 Kowalaszek Lidia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 2 1
95 Rachela Martyna MKS Gniezno 2 1
95 Gela Aleksandra MUKS Lider Świebodzin 4 1
95 Czyż Karolina MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 1
95 Smalec Angelika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 5 1
95 Stankiewicz Kamila MKS Gniezno 7 1