Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – klasyfikacja stzelczyń

Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – klasyfikacja stzelczyń

Miejsce Gracz Klub Mecze Bramki
1 Chełminiak Kinga KS AP POZNAŃ 13 137
2 Janecka Magdalena MUKS Lider Świebodzin 14 132
3 Szajek Karolina KS AP POZNAŃ 13 88
4 Fryśna Magdalena KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 13 87
5 Giszczyńska Marta MKS Gniezno 13 76
5 Wosińska Laura Handball Poznań 13 76
7 Wojtkowiak Marta MKS Gniezno 13 70
8 Włodarczyk Sylwia GMTS ZSLiT Sparta Gubin 12 68
9 Kaniewska Karolina MUKS Lider Świebodzin 14 66
10 Różańska Joanna MKS Gniezno 13 65
11 Siwka Agnieszka MKS Gniezno 13 53
12 Nowicka Ewa MKS Gniezno 13 52
13 Kutnik Aleksandra Handball Poznań 10 51
14 Kurkowiak Natalia MUKS Lider Świebodzin 14 49
15 Berenc Jagoda MUKS Lider Świebodzin 14 48
16 Kurdzielewicz Adriana MKS Zagłebie II Lubin S.A. 9 46
17 Chojnacka Karolina MKS Gniezno 13 43
17 Wolniewicz Klaudia AZS AWF Poznań 13 43
19 Bilik Julia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 9 41
19 Racka Adrianna KS AP POZNAŃ 13 41
21 Jackowska Jagna Handball Poznań 13 40
21 Ławniczak Jagoda KS AP POZNAŃ 13 40
23 Wałowska Mariola KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 7 39
23 Kozioł Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 10 39
25 Musiał Anita KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 12 37
25 Dudzień Kinga GMTS ZSLiT Sparta Gubin 13 37
27 Jacewicz Joanna KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 12 36
28 Matuszak Ewelina GMTS ZSLiT Sparta Gubin 10 35
29 Najdek Natalia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 9 34
29 Siemko Sonia KS AP POZNAŃ 13 34
31 Łuszczyńska Karolina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 11 33
31 Urban Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 14 33
33 Staruszkiewicz Anna MUKS Lider Świebodzin 11 32
34 Maciejak Wiktoria Handball Poznań 5 31
34 Mielczarczyk Magda GMTS ZSLiT Sparta Gubin 9 31
34 Kościuk Ludwika GMTS ZSLiT Sparta Gubin 13 31
37 Bigoszewska Martyna MKS Gniezno 13 30
38 Jakubek Natalia AZS AWF Poznań 13 28
38 Zdanowska Patrycja AZS AWF Poznań 13 28
40 Wrona Kamila KS AP POZNAŃ 9 27
40 Jasińska Klaudia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 10 27
42 Krzyżanowska Oliwia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 8 26
43 Kosmowska Natalia AZS AWF Poznań 6 25
43 Łączyńska Magdalena Handball Poznań 10 25
43 Dobies Dominika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 11 25
43 Pięta Agata MKS Zagłebie II Lubin S.A. 11 25
47 Niedzielska Natalia MKS Gniezno 12 23
48 Grzelka Sandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 22
48 Kania Julia KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 12 22
50 Kliszcz Zuzanna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 10 21
50 Frątczak Roma AZS AWF Poznań 11 21
52 Horverak Signe AZS AWF Poznań 3 20
52 Makul Paulina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 10 20
52 Wieman Julia Handball Poznań 13 20
55 Białas Nikola MKS Zagłebie II Lubin S.A. 4 19
56 Swędrak Dominika MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 18
56 Kędzia Karolina KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 10 18
56 Skupień Katarzyna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 10 18
59 Snarska Aneta GMTS ZSLiT Sparta Gubin 12 17
59 Szymczak Wiktoria Handball Poznań 12 17
59 Sikora Zofia Handball Poznań 13 17
62 Tomikowska Aleksandra KS AP POZNAŃ 6 16
62 Śliwińska Weronika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 10 16
62 Pruczkowska Weronika Handball Poznań 12 16
65 Jaworska Malwina GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 15
65 Łęgowska Monika MKS Gniezno 5 15
65 Szczęsna Karolina AZS AWF Poznań 6 15
65 Sibińska Karolina MUKS Lider Świebodzin 7 15
65 Gadawska Aleksandra MUKS Lider Świebodzin 9 15
70 Kaczmarek Martyna AZS AWF Poznań 6 14
70 Pacyna Adrianna MKS Zagłebie II Lubin S.A. 10 14
72 Sobczyk Magdalena KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 13
72 Kucharska Oliwia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 9 13
72 Tryboba Sylwia Handball Poznań 11 13
75 Chmielewska Amelia KS AP POZNAŃ 5 12
75 Lewandowska Magdalena AZS AWF Poznań 5 12
75 Błaszczak Magdalena KS AP POZNAŃ 8 12
75 Kozłowska Daria AZS AWF Poznań 9 12
75 Jackowska Julia Handball Poznań 11 12
75 Białek Izabela KS AP POZNAŃ 13 12
81 Orłowska Magdalena MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 10
81 Ristau Zofia MUKS Lider Świebodzin 6 10
81 Burzyńska-Szafrańska Marta GMTS ZSLiT Sparta Gubin 9 10
81 Wrotniewska Barbara KS AP POZNAŃ 11 10
85 Dolacińska Martyna MKS Gniezno 10 9
85 Wielgos Weronika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 13 9
87 Stachowiak Ewa GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 8
87 Pyrtek Emilia MUKS Lider Świebodzin 5 8
87 Walczak Adrianna MUKS Lider Świebodzin 13 8
90 Lewandowska Joanna MUKS Lider Świebodzin 7 7
90 Sawicka Blanka AZS AWF Poznań 11 7
92 Kowalaszek Lidia MKS Zagłebie II Lubin S.A. 4 6
92 Walkowska Monika MKS Gniezno 4 6
92 Hasiuk Magdalena GMTS ZSLiT Sparta Gubin 6 6
92 Jędrych Justyna AZS AWF Poznań 6 6
92 Smalec Aleksandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 6
97 Iwaśków Roksana GMTS ZSLiT Sparta Gubin 4 5
97 Zdziennicka Karolina MUKS Lider Świebodzin 5 5
97 Bielińska Maja MKS Gniezno 6 5
97 Korniluk Sylwia AZS AWF Poznań 11 5
97 Stankiewicz Kamila MKS Gniezno 13 5
102 Stefaniak Barbara MUKS Lider Świebodzin 1 4
102 Płoch Wiktoria MKS Zagłebie II Lubin S.A. 5 4
102 Smalec Angelika KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 6 4
102 Bogdanowicz Justyna GMTS ZSLiT Sparta Gubin 9 4
106 Szczotka Nikola MKS Zagłebie II Lubin S.A. 3 3
106 Tracz Agata MKS Zagłebie II Lubin S.A. 3 3
106 Gulik Anna AZS AWF Poznań 4 3
106 Janik Dominika KS AP POZNAŃ 4 3
110 Gradowska Dorota KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 1 2
110 Pakosz Karolina AZS AWF Poznań 1 2
110 Wieczorek Angelika MUKS Lider Świebodzin 1 2
110 Ochocka Katarzyna MKS Gniezno 5 2
110 Kobiela Aneta MUKS Lider Świebodzin 6 2
110 Rachela Martyna MKS Gniezno 6 2
110 Skowron Eliza Handball Poznań 10 2
117 Charemska Aleksandra KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 1 1
117 Bogusz Patrycja MKS Zagłebie II Lubin S.A. 2 1
117 Kołodyńska Magdalena MUKS Lider Świebodzin 2 1
117 Morawska Marta AZS AWF Poznań 3 1
117 Lisiecka Dagmara GMTS ZSLiT Sparta Gubin 6 1
117 Szot Anna KS AP POZNAŃ 6 1
117 Czyż Karolina MKS Zagłebie II Lubin S.A. 8 1
117 Gela Aleksandra MUKS Lider Świebodzin 10 1