Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | II Liga | Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – wyniki

Wielkopolska II liga kobiet gr. 1 – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 MKS Gniezno 10 10 0 0 358 233 20 0
2 KS AP POZNAŃ 9 7 0 2 312 225 14 4
3 MUKS Lider Świebodzin 10 6 1 3 276 242 13 7
4 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 9 5 0 4 253 249 10 8
5 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 10 5 0 5 312 277 10 10
6 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 10 3 1 6 235 232 7 13
7 Handball Poznań 10 1 0 9 242 425 2 18
8 AZS AWF Poznań 10 1 0 9 177 282 2 18

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-10-22) 4 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 22:39 (9:22) KS AP POZNAŃ
Kolejka 1 (2016-10-22) 1 AZS AWF Poznań 13:24 (9:11) GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 1 (2016-10-22) 2 MUKS Lider Świebodzin 24:29 (14:15) MKS Gniezno
Kolejka 1 (2016-10-22) 3 Handball Poznań 24:38 (11:21) KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 2 (2016-10-29) 6 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 30:27 (17:14) MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 2 (2016-10-29) 8 AZS AWF Poznań 24:32 (16:17) MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 2 (2016-10-29) 5 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 20:22 (8:12) KS AP POZNAŃ
Kolejka 2 (2016-10-29) 7 MKS Gniezno 48:16 (30:10) Handball Poznań
Kolejka 3 (2016-11-05) 9 MUKS Lider Świebodzin 25:20 (12:8) GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 3 (2016-11-05) 11 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 21:26 (10:11) MKS Gniezno
Kolejka 3 (2016-11-05) 12 KS AP POZNAŃ 34:32 (15:17) KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 3 (2016-11-05) 10 Handball Poznań 28:22 (13:12) AZS AWF Poznań
Kolejka 4 (2016-11-19) 13 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 24:29 (14:12) KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 4 (2016-11-19) 15 AZS AWF Poznań 14:26 (9:14) MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 4 (2016-11-19) 14 MKS Gniezno 36:26 (16:12) KS AP POZNAŃ
Kolejka 4 (2016-11-19) 16 MUKS Lider Świebodzin 45:19 (21:8) Handball Poznań
Kolejka 5 (2016-11-26) 17 Handball Poznań 19:35 (10:20) GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 5 (2016-11-26) 18 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 27:22 (13:18) MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 5 (2016-11-26) 19 KS AP POZNAŃ 38:16 (20:10) AZS AWF Poznań
Kolejka 5 (2016-11-26) 20 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 33:38 (14:19) MKS Gniezno
Kolejka 6 (2016-12-03) 22 AZS AWF Poznań 14:30 (5:12) KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 6 (2016-12-03) 23 MUKS Lider Świebodzin 29:26 (14:14) KS AP POZNAŃ
Kolejka 6 (2016-12-03) 21 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 24:36 (13:20) MKS Gniezno
Kolejka 6 (2016-12-03) 24 Handball Poznań 35:53 (19:25) MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 7 (2016-12-10) 27 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 23:24 (10:13) MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 7 (2016-12-10) 26 KS AP POZNAŃ 64:19 (33:10) Handball Poznań
Kolejka 7 (2016-12-10) 25 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 27:24 (14:11) GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 7 (2016-12-10) 28 MKS Gniezno 34:12 (14:6) AZS AWF Poznań
Kolejka 8 (2017-02-18) 29 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 18:12 (10:6) AZS AWF Poznań
Kolejka 8 (2017-02-18) 32 KS AP POZNAŃ () MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 8 (2017-02-18) 31 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 49:31 (29:12) Handball Poznań
Kolejka 8 (2017-02-18) 30 MKS Gniezno 29:27 (12:12) MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 9 (2017-02-25) 34 MKS Zagłebie II Lubin S.A. 26:22 (14:11) KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 9 (2017-02-25) 35 Handball Poznań 26:45 (15:23) MKS Gniezno
Kolejka 9 (2017-02-25) 33 KS AP POZNAŃ 28:25 (15:11) GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 9 (2017-02-25) 36 MUKS Lider Świebodzin 27:24 (15:12) AZS AWF Poznań
Kolejka 10 (2017-03-04) 39 MKS Gniezno 37:24 (17:10) MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 10 (2017-03-04) 37 GMTS ZSLiT Sparta Gubin 21:21 (8:11) MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 10 (2017-03-04) 38 AZS AWF Poznań 26:25 (11:14) Handball Poznań
Kolejka 10 (2017-03-04) 40 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław 26:35 (10:15) KS AP POZNAŃ
Kolejka 11 (2017-03-11) 41 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław () GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 11 (2017-03-11) 42 KS AP POZNAŃ () MKS Gniezno
Kolejka 11 (2017-03-11) 43 MKS Zagłebie II Lubin S.A. () AZS AWF Poznań
Kolejka 11 (2017-03-11) 44 Handball Poznań () MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 12 (2017-03-18) 45 GMTS ZSLiT Sparta Gubin () Handball Poznań
Kolejka 12 (2017-03-18) 46 MUKS Lider Świebodzin () MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 12 (2017-03-18) 47 AZS AWF Poznań () KS AP POZNAŃ
Kolejka 12 (2017-03-18) 48 MKS Gniezno () KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 13 (2017-03-25) 49 MKS Gniezno () GMTS ZSLiT Sparta Gubin
Kolejka 13 (2017-03-25) 50 KS AZS AWF Handball 28 Wrocław () AZS AWF Poznań
Kolejka 13 (2017-03-25) 51 KS AP POZNAŃ () MUKS Lider Świebodzin
Kolejka 13 (2017-03-25) 52 MKS Zagłebie II Lubin S.A. () Handball Poznań
Kolejka 14 (2017-04-01) 53 GMTS ZSLiT Sparta Gubin () MKS Zagłebie II Lubin S.A.
Kolejka 14 (2017-04-01) 54 Handball Poznań () KS AP POZNAŃ
Kolejka 14 (2017-04-01) 55 MUKS Lider Świebodzin () KS AZS AWF Handball 28 Wrocław
Kolejka 14 (2017-04-01) 56 AZS AWF Poznań () MKS Gniezno