Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych | Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych – wyniki

Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych – wyniki

Finały

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
mecz o III miejsce
87 2017-05-20 11:00 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 24:33 (13:14) MKS Karczew
mecz o I miejsce
88 2017-05-20 13:00 MKS PR Gniezno 19:23 (10:13) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

Półfinały

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Półfinały
85 2017-05-19 16:00 MKS PR Gniezno 30:21 (15:9) UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
86 2017-05-19 18:00 MKS Karczew 22:24 (10:11) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

1/4 finału – grupa M

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa M
73 2017-05-05 KKS Polonia Kępno 29:34 (17:13) UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
74 2017-05-05 MKS Karczew 26:21 (15:14) KPR ROKiS Radzymin
1/4 finału - grupa M
75 2017-05-06 KPR ROKiS Radzymin 37:31 (17:11) KKS Polonia Kępno
76 2017-05-06 MKS Karczew 27:25 (13:12) UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki
1/4 finału - grupa M
77 2017-05-07 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 34:30 (13:13) KPR ROKiS Radzymin
78 2017-05-07 MKS Karczew 26:23 (10:11) KKS Polonia Kępno

1/4 finału – grupa N

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa N
79 2017-05-05 MKS Zagłębie I Lubin 30:22 (15:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
80 2017-05-05 MKS PR Gniezno 31:22 (17:10) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
1/4 finału - grupa N
81 2017-05-06 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 36:21 (17:10) MKS Zagłębie I Lubin
82 2017-05-06 MKS PR Gniezno 28:17 (16:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
1/4 finału - grupa N
83 2017-05-07 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 18:34 (9:15) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
84 2017-05-07 MKS PR Gniezno 21:16 (13:7) MKS Zagłębie I Lubin

1/8 finału – grupa I

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa I
49 2017-04-22 16:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 28:21 (14:11) MKS Kusy Szczecin
50 2017-04-22 18:00 MKS Karczew 42:15 (20:6) UKS Roxa Lublin
1/8 finału - grupa I
51 2017-04-23 16:00 UKS Roxa Lublin 20:24 (8:11) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
52 2017-04-23 18:00 MKS Karczew 30:27 (16:13) MKS Kusy Szczecin
1/8 finału - grupa I
53 2017-04-24 10:00 MKS Kusy Szczecin 30:29 (14:12) UKS Roxa Lublin
54 2017-04-24 12:00 MKS Karczew 32:17 (18:10) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica

1/8 finału – grupa J

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa J
55 2017-04-22 14:00 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 34:28 (15:16) KKS Polonia Kępno
56 2017-04-22 15:45 KPR MOS Jelenia Góra 15:25 (8:12) MTS Kwidzyn
1/8 finału - grupa J
57 2017-04-23 10:00 MTS Kwidzyn 27:21 (16:11) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
58 2017-04-23 11:45 KPR MOS Jelenia Góra 25:33 (7:17) KKS Polonia Kępno
1/8 finału - grupa J
59 2017-04-24 09:00 KKS Polonia Kępno 30:21 (16:9) MTS Kwidzyn
60 2017-04-24 10:45 KPR MOS Jelenia Góra 15:28 (6:11) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

1/8 finału – grupa K

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa K
61 2017-04-21 18:00 MKS PR Gniezno 33:24 (17:8) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
62 2017-04-21 19:45 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 30:19 (19:10) MKS Brodnica
1/8 finału - grupa K
63 2017-04-22 15:00 MKS Brodnica 20:30 (9:12) MKS PR Gniezno
64 2017-04-22 17:00 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 22:27 (8:12) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
1/8 finału - grupa K
65 2017-04-23 09:30 SPR Sośnica Gliwice XI LOS 33:20 (19:8) MKS Brodnica
66 2017-04-23 11:30 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 30:29 (11:11, 26:26) MKS PR Gniezno

1/8 finału – grupa L

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa L
67 2017-04-22 16:15 MKS Sambor Tczew 49:38 (26:16) KMKS I Kraśnik
68 2017-04-22 18:00 KPR ROKiS Radzymin 34:35 (18:18) MKS Zagłębie I Lubin
1/8 finału - grupa L
69 2017-04-23 15:30 MKS Zagłębie I Lubin 29:28 (15:14) MKS Sambor Tczew
70 2017-04-23 17:15 KPR ROKiS Radzymin 29:25 (14:12) KMKS I Kraśnik
1/8 finału - grupa L
71 2017-04-24 10:00 KMKS I Kraśnik 27:28 (12:17) MKS Zagłębie I Lubin
72 2017-04-24 11:45 KPR ROKiS Radzymin 40:35 (18:17) MKS Sambor Tczew

1/16 finału – grupa A

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa A
1 2017-04-07 16:00 UKS Olimp Grodków 18:31 (4:12) KKS Polonia Kępno
2 2017-04-07 18:00 MKS Karczew 48:15 (28:5) LUKS "Orlik" Reszel
1/16 finału - grupa A
3 2017-04-08 16:00 LUKS "Orlik" Reszel 18:36 (7:19) UKS Olimp Grodków
4 2017-04-08 18:00 MKS Karczew 37:24 (19:13) KKS Polonia Kępno
1/16 finału - grupa A
5 2017-04-09 10:00 KKS Polonia Kępno 44:27 (20:9) LUKS "Orlik" Reszel
6 2017-04-09 12:00 MKS Karczew 38:15 (22:7) UKS Olimp Grodków

1/16 finału – grupa B

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa B
7 2017-04-07 15:00 KS Zgoda Ruda Śląska 25:27 (11:13) MTS Kwidzyn
8 2017-04-07 17:00 Korona Handball 15:34 (9:22) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
1/16 finału - grupa B
9 2017-04-08 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 26:27 (9:10, 22:22) KS Zgoda Ruda Śląska
10 2017-04-08 Korona Handball 23:26 (12:13) MTS Kwidzyn
1/16 finału - grupa B
11 2017-04-09 MTS Kwidzyn 24:26 (8:13) EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
12 2017-04-09 Korona Handball 27:25 (14:7) KS Zgoda Ruda Śląska

1/16 finału – grupa C

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa C
13 2017-04-07 14:30 UKS Czarni Żagań 13:19 (8:9) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
14 2017-04-07 16:30 KPR MOS Jelenia Góra 30:28 (15:15) MKS Kusy Szczecin
1/16 finału - grupa C
15 2017-04-08 11:00 MKS Kusy Szczecin 29:25 (14:14) UKS Czarni Żagań
16 2017-04-08 13:00 KPR MOS Jelenia Góra 33:18 (17:9) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
1/16 finału - grupa C
17 2017-04-09 09:00 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 19:28 (10:15) MKS Kusy Szczecin
18 2017-04-09 11:00 KPR MOS Jelenia Góra 30:19 (14:8) UKS Czarni Żagań

1/16 finału – grupa D

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa D
19 2017-04-07 15:30 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 50:21 (24:8) Gem Posada Górna
20 2017-04-07 17:15 UKS Roxa Lublin 35:19 (16:15) SPR Olkusz
1/16 finału - grupa D
21 2017-04-08 11:30 SPR Olkusz 20:43 (9:27) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
22 2017-04-08 13:15 UKS Roxa Lublin 39:15 (21:4) Gem Posada Górna
1/16 finału - grupa D
23 2017-04-09 10:00 Gem Posada Górna 19:21 (11:8) SPR Olkusz
24 2017-04-09 11:45 UKS Roxa Lublin 25:31 (11:19) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno

1/16 finału – grupa E

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa E
25 2017-04-07 17:00 TS Siemiatycze 23:29 (12:14) KMKS I Kraśnik
26 2017-04-07 19:00 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 29:18 (18:10) UKS Zorza Kowalów
1/16 finału - grupa E
27 2017-04-08 15:00 UKS Zorza Kowalów 21:25 (11:13) TS Siemiatycze
28 2017-04-08 17:00 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 34:30 (20:14) KMKS I Kraśnik
1/16 finału - grupa E
29 2017-04-09 11:30 KMKS I Kraśnik 38:25 (18:10) UKS Zorza Kowalów
30 2017-04-09 09:30 UKS Victoria Tomaszów Mazowiecki 38:17 (19:8) TS Siemiatycze

1/16 finału – grupa F

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa F
31 2017-04-07 16:00 Energa AZS Koszalin 30:40 (26:18) MKS Zagłębie I Lubin
32 2017-04-07 18:00 MKS PR Gniezno 29:15 (16:7) UKS Varsovia Warszawa
1/16 finału - grupa F
33 2017-04-08 10:00 UKS Varsovia Warszawa 28:30 (17:16) Energa AZS Koszalin
34 2017-04-08 12:00 MKS PR Gniezno 28:21 (16:9) MKS Zagłębie I Lubin
1/16 finału - grupa F
35 2017-04-09 10:00 MKS Zagłębie I Lubin 26:22 (9:12) UKS Varsovia Warszawa
36 2017-04-09 12:00 MKS PR Gniezno 32:19 (19:5) Energa AZS Koszalin

1/16 finału – grupa G

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa G
37 2017-04-07 18:00 PM Tarnów 29:31 (11:17) KPR ROKiS Radzymin
38 2017-04-07 16:15 Olszynka Dzikowiec 22:35 (7:19) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
1/16 finału - grupa G
39 2017-04-08 11:45 PM Tarnów 18:29 (8:14) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
40 2017-04-08 10:00 Olszynka Dzikowiec 23:34 (16:15) KPR ROKiS Radzymin
1/16 finału - grupa G
41 2017-04-09 10:00 KPR ROKiS Radzymin 34:26 (14:14) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
42 2017-04-09 11:45 Olszynka Dzikowiec 19:29 (9:16) PM Tarnów

1/16 finału – grupa H

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa H
43 2017-04-07 15:00 MKS Truso Elbląg 19:30 (10:17) MKS Brodnica
44 2017-04-07 17:00 MKS Sambor Tczew 31:26 (20:15) UKS Pantery Dopiewo
1/16 finału - grupa H
45 2017-04-08 15:00 UKS Pantery Dopiewo 25:29 (16:15) MKS Truso Elbląg
46 2017-04-08 17:00 MKS Sambor Tczew 28:25 (12:11) MKS Brodnica
1/16 finału - grupa H
47 2017-04-09 09:30 MKS Brodnica 37:24 (21:11) UKS Pantery Dopiewo
48 2017-04-09 11:30 MKS Sambor Tczew 33:28 (17:14) MKS Truso Elbląg