Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych | Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – wyniki

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – wyniki

1/4 finału – grupa M

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa M
73 2017-05-19 16:00 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 21:27 (8:12) SKF Wisła I Płock
74 2017-05-19 18:00 UKS NIKE Ciechanów 33:32 (13:17) MKS PM Tarnów
1/4 finału - grupa M
75 2017-05-20 10:00 MKS PM Tarnów 24:32 (11:17) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
76 2017-05-20 12:00 UKS NIKE Ciechanów 25:34 (14:19) SKF Wisła I Płock
1/4 finału - grupa M
77 2017-05-21 10:00 SKF Wisła I Płock 35:25 (15:13) MKS PM Tarnów
78 2017-05-21 12:00 UKS NIKE Ciechanów 26:33 (15:14) MSPR Siódemka-Miedź Legnica

1/4 finału – grupa N

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa N
79 2017-05-19 16:00 ŚKPR I Świdnica 22:32 (13:16) MTS Kwidzyn
80 2017-05-19 18:00 UKS Anilana I Łódź 37:26 (15:16) KS CKS SMS Szczecin
1/4 finału - grupa N
81 2017-05-20 16:00 KS CKS SMS Szczecin 21:23 (6:17) ŚKPR I Świdnica
82 2017-05-20 18:00 UKS Anilana I Łódź 27:32 (13:15) MTS Kwidzyn
1/4 finału - grupa N
83 2017-05-21 09:30 MTS Kwidzyn 33:22 (19:6) KS CKS SMS Szczecin
84 2017-05-21 11:30 UKS Anilana I Łódź 32:34 (14:18) ŚKPR I Świdnica

1/8 finału – grupa I

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa I
49 2017-05-05 UKS Anilana II Łódź 37:31 (21:17) Azoty I Puławy
50 2017-05-05 MTS Kwidzyn 25:28 (14:15) UKS NIKE Ciechanów
1/8 finału - grupa I
51 2017-05-06 MTS Kwidzyn 46:29 (26:15) Azoty I Puławy
52 2017-05-06 UKS NIKE Ciechanów 31:30 (17:17) UKS Anilana II Łódź
1/8 finału - grupa I
53 2017-05-07 Azoty I Puławy 41:32 (19:18) UKS NIKE Ciechanów
54 2017-05-07 MTS Kwidzyn 31:21 (14:10) UKS Anilana II Łódź

1/8 finału – grupa J

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa J
55 2017-05-05 16:00 KSSPR I Końskie 27:31 (12:14) MKS Henri Lloyd Brodnica
56 2017-05-05 18:00 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 34:25 (19:11) KS CKS SMS Szczecin
1/8 finału - grupa J
57 2017-05-06 10:00 KS CKS SMS Szczecin 27:31 (15:16) KSSPR I Końskie
58 2017-05-06 12:00 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 33:19 (14:8) MKS Henri Lloyd Brodnica
1/8 finału - grupa J
59 2017-05-07 10:00 MKS Henri Lloyd Brodnica 27:34 (14:18) KS CKS SMS Szczecin
60 2017-05-07 12:00 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 32:23 (13:12) KSSPR I Końskie

1/8 finału – grupa K

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa K
61 2017-05-05 UKS Anilana I Łódź 38:31 (22:17) KS VIVE Tauron I Kielce
62 2017-05-05 SKF Wisła I Płock 28:21 (16:11) UKS Olimpia Biała Podlaska
1/8 finału - grupa K
63 2017-05-06 UKS Olimpia Biała Podlaska 23:41 (12:16) UKS Anilana I Łódź
64 2017-05-06 SKF Wisła I Płock 25:19 (9:10) KS VIVE Tauron I Kielce
1/8 finału - grupa K
65 2017-05-07 KS VIVE Tauron I Kielce 32:29 (14:18) UKS Olimpia Biała Podlaska
66 2017-05-07 SKF Wisła I Płock 26:27 (17:13) UKS Anilana I Łódź

1/8 finału – grupa L

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa L
67 2017-05-05 ŚKPR I Świdnica 28:20 (11:10) KS Lew Kłodzko
68 2017-05-05 MKS PM Tarnów 21:19 (8:9) Wybrzeże Gdańsk
1/8 finału - grupa L
69 2017-05-06 Wybrzeże Gdańsk 22:34 (10:17) ŚKPR I Świdnica
70 2017-05-06 MKS PM Tarnów 31:29 (14:13) KS Lew Kłodzko
1/8 finału - grupa L
71 2017-05-07 KS Lew Kłodzko 30:25 (19:9) Wybrzeże Gdańsk
72 2017-05-07 MKS PM Tarnów 23:28 (14:15) ŚKPR I Świdnica

1/16 finału – grupa A

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa A
1 2017-04-22 16:00 MTS Kwidzyn 42:26 (21:13) KS Viret CMC Zawiercie
2 2017-04-22 18:00 MKS Henri Lloyd Brodnica 33:23 (16:12) KS VIVE Tauron II Kielce
1/16 finału - grupa A
3 2017-04-23 15:00 KS VIVE Tauron II Kielce 26:24 (14:12) MTS Kwidzyn
4 2017-04-23 17:00 MKS Henri Lloyd Brodnica 35:25 (14:11) KS Viret CMC Zawiercie
1/16 finału - grupa A
5 2017-04-24 10:00 KS Viret CMC Zawiercie 24:34 (9:19) KS VIVE Tauron II Kielce
6 2017-04-24 12:00 MKS Henri Lloyd Brodnica 16:23 (10:13) MTS Kwidzyn

1/16 finału – grupa B

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa B
7 2017-04-22 16:00 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 33:21 (13:8) UKS Bachus Zielona Góra
8 2017-04-22 18:00 KS CKS SMS Szczecin 21:24 (9:16) UKS Anilana II Łódź
1/16 finału - grupa B
9 2017-04-23 10:00 UKS Anilana II Łódź 22:21 (12:11) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
10 2017-04-23 12:00 KS CKS SMS Szczecin 35:21 (16:10) UKS Bachus Zielona Góra
1/16 finału - grupa B
11 2017-04-24 09:00 UKS Bachus Zielona Góra 30:38 (12:23) UKS Anilana II Łódź
12 2017-04-24 11:00 KS CKS SMS Szczecin 23:20 (9:9) KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

1/16 finału – grupa C

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa C
13 2017-04-22 16:00 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 32:22 (15:10) SKS Kusy I Kraków
14 2017-04-22 18:00 KS Szczypiorniak Olsztyn 33:45 (16:24) Azoty I Puławy
1/16 finału - grupa C
15 2017-04-23 10:00 Azoty I Puławy 29:36 (13:21) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
16 2017-04-23 12:00 KS Szczypiorniak Olsztyn 31:34 (15:15) SKS Kusy I Kraków
1/16 finału - grupa C
17 2017-04-24 09:00 SKS Kusy I Kraków 23:33 (15:14) Azoty I Puławy
18 2017-04-24 11:00 KS Szczypiorniak Olsztyn 29:34 (14:17) MSPR Siódemka-Miedź Legnica

1/16 finału – grupa D

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa D
19 2017-04-22 18:00 Stal I Mielec 22:52 (8:25) UKS NIKE Ciechanów
20 2017-04-22 20:00 TS Siemiatycze 24:25 (9:11) KSSPR I Końskie
1/16 finału - grupa D
21 2017-04-23 17:00 KSSPR I Końskie 34:27 (13:13) Stal I Mielec
22 2017-04-23 19:00 TS Siemiatycze 27:33 (15:16) UKS NIKE Ciechanów
1/16 finału - grupa D
23 2017-04-24 09:00 UKS NIKE Ciechanów 23:41 (13:17) KSSPR I Końskie
24 2017-04-24 11:00 TS Siemiatycze 46:18 (25:6) Stal I Mielec

1/16 finału – grupa E

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa E
25 2017-04-22 16:00 SKF Wisła I Płock 36:24 (23:8) MKS Poznań
26 2017-04-22 18:00 Gwardia I Opole S.A. 21:34 (9:13) KS Lew Kłodzko
1/16 finału - grupa E
27 2017-04-23 10:00 KS Lew Kłodzko 31:36 (13:20) SKF Wisła I Płock
28 2017-04-23 12:00 Gwardia I Opole S.A. 33:23 (14:11) MKS Poznań
1/16 finału - grupa E
29 2017-04-24 10:00 MKS Poznań 22:36 (10:18) KS Lew Kłodzko
30 2017-04-24 12:00 Gwardia I Opole S.A. 24:42 (7:20) SKF Wisła I Płock

1/16 finału – grupa F

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa F
31 2017-04-22 13:00 UKS Anilana I Łódź 42:28 (22:11) KS PR Gwardia Koszalin
32 2017-04-22 15:15 UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 26:35 (11:15) Wybrzeże Gdańsk
1/16 finału - grupa F
33 2017-04-23 11:00 Wybrzeże Gdańsk 33:34 (15:19) UKS Anilana I Łódź
34 2017-04-23 13:15 UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 30:24 (15:8) KS PR Gwardia Koszalin
1/16 finału - grupa F
35 2017-04-24 10:00 KS PR Gwardia Koszalin 20:40 (9:15) Wybrzeże Gdańsk
36 2017-04-24 12:15 UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 33:46 (16:23) UKS Anilana I Łódź

1/16 finału – grupa G

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa G
37 2017-04-21 18:30 KS VIVE Tauron I Kielce 42:19 (19:14) UKS Juvenia Rzeszów
38 2017-04-21 20:15 MKS PM Tarnów 32:21 (15:11) UKS Wilanowia
1/16 finału - grupa G
39 2017-04-22 12:00 UKS Wilanowia 25:33 (14:15) KS VIVE Tauron I Kielce
40 2017-04-22 13:45 MKS PM Tarnów 33:19 (20:5) UKS Juvenia Rzeszów
1/16 finału - grupa G
41 2017-04-23 10:00 UKS Juvenia Rzeszów 23:35 (8:17) UKS Wilanowia
42 2017-04-23 11:45 MKS PM Tarnów 30:20 (14:12) KS VIVE Tauron I Kielce

1/16 finału – grupa H

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa H
43 2017-04-22 10:00 UKS Olimpia Biała Podlaska 21:18 (10:5) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
44 2017-04-22 12:00 SPR Pogoń I 1945 Zabrze 19:24 (8:13) ŚKPR I Świdnica
1/16 finału - grupa H
45 2017-04-23 09:00 ŚKPR I Świdnica 28:21 (15:13) UKS Olimpia Biała Podlaska
46 2017-04-23 17:45 SPR Pogoń I 1945 Zabrze 31:22 (13:11) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
1/16 finału - grupa H
47 2017-04-24 10:00 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 28:25 (14:11) ŚKPR I Świdnica
48 2017-04-24 12:00 SPR Pogoń I 1945 Zabrze 21:28 (10:12) UKS Olimpia Biała Podlaska