Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Mistrzostwa Polski Juniorów | Mistrzostwa Polski Juniorów – wyniki

Mistrzostwa Polski Juniorów – wyniki

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa A (2017-02-03) 1 UKS Iskra Bydgoszcz 27:30 (15:10) MKS Tęcza Kościan
1/16 finału - grupa A (2017-02-03) 2 MTS Kwidzyn 29:20 (12:9) KS Uniwersytet Radom
1/16 finału - grupa A (2017-02-04) 3 KS Uniwersytet Radom 39:15 (18:7) UKS Iskra Bydgoszcz
1/16 finału - grupa A (2017-02-04) 4 MTS Kwidzyn 48:22 (20:9) MKS Tęcza Kościan
1/16 finału - grupa A (2017-02-05) 5 MKS Tęcza Kościan 27:36 (12:16) KS Uniwersytet Radom
1/16 finału - grupa A (2017-02-05) 6 MTS Kwidzyn 35:26 (18:17) UKS Iskra Bydgoszcz
1/16 finału - grupa B (2017-02-03) 7 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 34:21 (18:9) MKS Ustroń
1/16 finału - grupa B (2017-02-03) 8 UKS Anilana I Łódź 31:29 (17:14) MTS II Kwidzyn
1/16 finału - grupa B (2017-02-04) 9 MTS II Kwidzyn 21:42 (12:20) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/16 finału - grupa B (2017-02-04) 10 UKS Anilana I Łódź 37:35 (16:15, 33:33) MKS Ustroń
1/16 finału - grupa B (2017-02-05) 11 MKS Ustroń 17:32 (9:17) MTS II Kwidzyn
1/16 finału - grupa B (2017-02-05) 12 UKS Anilana I Łódź 22:26 (11:17) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/16 finału - grupa C (2017-02-03) 13 UMKS PMOS Chrzanów 38:35 (17:14) UKPR Agrykola Warszawa
1/16 finału - grupa C (2017-02-03) 14 KS Azoty-Puławy 30:29 (10:15, 26:26) MKS Zagłębie Lubin
1/16 finału - grupa C (2017-02-04) 15 MKS Zagłębie Lubin 34:21 (18:13) UMKS PMOS Chrzanów
1/16 finału - grupa C (2017-02-04) 16 KS Azoty-Puławy 35:39 (16:23) UKPR Agrykola Warszawa
1/16 finału - grupa C (2017-02-05) 17 UKPR Agrykola Warszawa 36:31 (17:14) MKS Zagłębie Lubin
1/16 finału - grupa C (2017-02-05) 18 KS Azoty-Puławy 29:36 (13:16) UMKS PMOS Chrzanów
1/16 finału - grupa D (2017-02-03) 19 Gwardia Opole S.A. 28:30 (15:18) KSSPR Końskie
1/16 finału - grupa D (2017-02-03) 20 SPR Stal Mielec 27:16 (16:7) KS Bestios Białystok
1/16 finału - grupa D (2017-02-04) 21 KS Bestios Białystok 22:37 (13:19) Gwardia Opole S.A.
1/16 finału - grupa D (2017-02-04) 22 SPR Stal Mielec 28:27 (14:15) KSSPR Końskie
1/16 finału - grupa D (2017-02-05) 23 KSSPR Końskie 43:19 (23:10) KS Bestios Białystok
1/16 finału - grupa D (2017-02-05) 24 SPR Stal Mielec 29:26 (14:15) Gwardia Opole S.A.
1/16 finału - grupa E (2017-02-03) 25 MKS Truso Elbląg 24:35 (13:19) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/16 finału - grupa E (2017-02-03) 26 Orlen Wisła Płock 47:22 (24:9) MKS Nielba Wągrowiec
1/16 finału - grupa E (2017-02-04) 27 MKS Nielba Wągrowiec 28:27 (15:14) MKS Truso Elbląg
1/16 finału - grupa E (2017-02-04) 28 Orlen Wisła Płock 34:24 (18:9) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/16 finału - grupa E (2017-02-05) 29 SPR Wybrzeże Gdańsk 37:24 (5:11) MKS Nielba Wągrowiec
1/16 finału - grupa E (2017-02-05) 30 Orlen Wisła Płock 29:34 (15:16) MKS Truso Elbląg
1/16 finału - grupa F (2017-02-03) 31 SPR Pogoń 1945 Zabrze 42:15 (15:9) Handball Rzeszów
1/16 finału - grupa F (2017-02-03) 32 WKS Śląsk Wrocław 39:22 (21:8) ASPR Zawadzkie
1/16 finału - grupa F (2017-02-04) 33 ASPR Zawadzkie 25:37 (10:16) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/16 finału - grupa F (2017-02-04) 34 WKS Śląsk Wrocław 43:14 (19:4) Handball Rzeszów
1/16 finału - grupa F (2017-02-05) 35 Handball Rzeszów 16:37 (11:21) ASPR Zawadzkie
1/16 finału - grupa F (2017-02-05) 36 WKS Śląsk Wrocław 27:25 (11:12) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/16 finału - grupa G (2017-02-03) 37 KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 33:35 (16:16) KS Unia Lublin
1/16 finału - grupa G (2017-02-03) 38 KS VIVE Tauron Kielce 33:22 (21:11) MKS PM MPEC Tarnów
1/16 finału - grupa G (2017-02-04) 39 MKS PM MPEC Tarnów 31:34 (12:18) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
1/16 finału - grupa G (2017-02-04) 40 KS VIVE Tauron Kielce 31:22 (13:12) KS Unia Lublin
1/16 finału - grupa G (2017-02-05) 41 KS Unia Lublin 38:31 (20:11) MKS PM MPEC Tarnów
1/16 finału - grupa G (2017-02-05) 42 KS VIVE Tauron Kielce 40:25 (19:14) KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
1/16 finału - grupa H (2017-02-03) 43 Kusy CKS Szczecin 30:24 (15:12) ChKS Łódź
1/16 finału - grupa H (2017-02-03) 44 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 37:38 (21:17, 33:33) MKS Padwa I Zamość
1/16 finału - grupa H (2017-02-04) 45 MKS Padwa I Zamość 28:33 (12:17) Kusy CKS Szczecin
1/16 finału - grupa H (2017-02-04) 46 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 25:30 (11:19) ChKS Łódź
1/16 finału - grupa H (2017-02-05) 47 ChKS Łódź 26:28 (12:12, 24:24) MKS Padwa I Zamość
1/16 finału - grupa H (2017-02-05) 48 KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 36:21 (21:10) Kusy CKS Szczecin
1/8 finału - grupa I (2017-02-17) 49 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 34:37 (16:17) UKPR Agrykola Warszawa
1/8 finału - grupa I (2017-02-17) 50 MTS Kwidzyn 27:19 (12:19) KSSPR Końskie
1/8 finału - grupa I (2017-02-18) 51 KSSPR Końskie 24:29 (12:14) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/8 finału - grupa I (2017-02-18) 52 MTS Kwidzyn 35:36 (16:20) UKPR Agrykola Warszawa
1/8 finału - grupa I (2017-02-19) 53 UKPR Agrykola Warszawa 34:33 (17:13) KSSPR Końskie
1/8 finału - grupa I (2017-02-19) 54 MTS Kwidzyn 22:25 (13:12) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/8 finału - grupa J (2017-02-17) 55 SPR Stal Mielec 21:26 (13:10) KS Uniwersytet Radom
1/8 finału - grupa J (2017-02-17) 56 UMKS PMOS Chrzanów 38:36 (18:17) UKS Anilana I Łódź
1/8 finału - grupa J (2017-02-18) 57 UKS Anilana I Łódź 25:15 (11:8) SPR Stal Mielec
1/8 finału - grupa J (2017-02-18) 58 UMKS PMOS Chrzanów 28:33 (10:14) KS Uniwersytet Radom
1/8 finału - grupa J (2017-02-19) 59 KS Uniwersytet Radom 31:30 (13:13) UKS Anilana I Łódź
1/8 finału - grupa J (2017-02-19) 60 UMKS PMOS Chrzanów 30:32 (12:14, 28:28) SPR Stal Mielec
1/8 finału - grupa K (2017-02-17) 61 WKS Śląsk Wrocław 36:29 (18:17) KS Unia Lublin
1/8 finału - grupa K (2017-02-17) 62 Orlen Wisła Płock 30:24 (17:11) MKS Padwa I Zamość
1/8 finału - grupa K (2017-02-18) 63 MKS Padwa I Zamość 25:30 (14:11) WKS Śląsk Wrocław
1/8 finału - grupa K (2017-02-18) 64 Orlen Wisła Płock 31:35 (17:14) KS Unia Lublin
1/8 finału - grupa K (2017-02-19) 65 KS Unia Lublin 36:25 (19:10) MKS Padwa I Zamość
1/8 finału - grupa K (2017-02-19) 66 Orlen Wisła Płock 33:26 (18:14) WKS Śląsk Wrocław
1/8 finału - grupa L (2017-02-17) 67 Kusy CKS Szczecin 31:24 (17:15) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/8 finału - grupa L (2017-02-17) 68 KS VIVE Tauron Kielce 44:21 (15:10) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/8 finału - grupa L (2017-02-18) 69 SPR Pogoń 1945 Zabrze 32:41 (21:21) Kusy CKS Szczecin
1/8 finału - grupa L (2017-02-18) 70 KS VIVE Tauron Kielce 23:28 (9:11) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/8 finału - grupa L (2017-02-19) 71 SPR Wybrzeże Gdańsk 34:32 (21:15) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/8 finału - grupa L (2017-02-19) 72 KS VIVE Tauron Kielce 36:19 (17:6) Kusy CKS Szczecin
1/4 finału - grupa M (2017-03-03) 73 KS Uniwersytet Radom 39:38 (15:22, 34:34) WKS Śląsk Wrocław
1/4 finału - grupa M (2017-03-03) 74 UKPR Agrykola Warszawa 30:37 (14:18) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/4 finału - grupa M (2017-03-04) 75 SPR Wybrzeże Gdańsk 28:27 (14:15) KS Uniwersytet Radom
1/4 finału - grupa M (2017-03-04) 76 UKPR Agrykola Warszawa 29:30 (14:15) WKS Śląsk Wrocław
1/4 finału - grupa M (2017-03-05) 77 WKS Śląsk Wrocław 28:29 (14:12) SPR Wybrzeże Gdańsk
1/4 finału - grupa M (2017-03-05) 78 UKPR Agrykola Warszawa 39:20 (18:14) KS Uniwersytet Radom
1/4 finału - grupa N (2017-03-03) 79 KS VIVE Tauron Kielce 28:29 (15:14) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/4 finału - grupa N (2017-03-03) 80 Orlen Wisła Płock 39:22 (22:9) UKS Anilana I Łódź
1/4 finału - grupa N (2017-03-04) 81 UKS Anilana I Łódź 23:32 (12:16) KS VIVE Tauron Kielce
1/4 finału - grupa N (2017-03-04) 82 Orlen Wisła Płock 30:24 (10:11) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
1/4 finału - grupa N (2017-03-05) 83 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 25:21 (13:6) UKS Anilana I Łódź
1/4 finału - grupa N (2017-03-05) 84 Orlen Wisła Płock 29:27 (11:12, 25:25) KS VIVE Tauron Kielce
Półfinały (2017-03-17) 85 SPR Wybrzeże Gdańsk 27:28 (13:11, 24:24) MSPR Siódemka-Miedź Legnica
Półfinały (2017-03-17) 86 Orlen Wisła Płock 40:28 (20:15) UKPR Agrykola Warszawa
o III miejsce (2017-03-18) 87 SPR Wybrzeże Gdańsk 37:36 (17:21) UKPR Agrykola Warszawa
o I miejsce (2017-03-18) 88 MSPR Siódemka-Miedź Legnica 26:28 (17:16) Orlen Wisła Płock