Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Mistrzowstwa Polski Juniorek | Mistrzostwa Polski Juniorek – wyniki

Mistrzostwa Polski Juniorek – wyniki

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
1/16 - gr. A (2017-01-13) 1 GUKS Dwójka Łomża 24:11 (11:5) SPR JKS Jarosław
1/16 - gr. A (2017-01-14) 2 Korona Handball 38:9 (20:9) SPR JKS Jarosław
1/16 - gr. A (2017-01-15) 3 GUKS Dwójka Łomża 12:30 (5:17) Korona Handball
1/16 - gr. B (2017-01-13) 4 SPR Sośnica Gliwice XI LOS 41:20 (21:12) KMKS Kraśnik
1/16 - gr. B (2017-01-14) 5 KPR MOS Jelenia Góra 44:25 (23:15) KMKS Kraśnik
1/16 - gr. B (2017-01-15) 6 SPR Sośnica Gliwice XI LOS 28:30 (17:13, 25:25) KPR MOS Jelenia Góra
1/16 - gr. C (2017-01-13) 7 KS CKS SMS I Szczecin 23:27 (12:15) Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
1/16 - gr. C (2017-01-14) 8 MUKS Koźmin Wielkopolski 23:39 (12:15) Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
1/16 - gr. C (2017-01-15) 9 KS CKS SMS I Szczecin 29:20 (12:6) MUKS Koźmin Wielkopolski
1/16 - gr. D (2017-01-12) 10 SKS Kusy Kraków 21:37 (12:13) UKS Varsovia Warszawa
1/16 - gr. D (2017-01-13) 11 UKS Varsovia Warszawa 34:27 (16:15) KPR Ruch Chorzów
1/16 - gr. D (2017-01-14) 12 SKS Kusy Kraków 20:31 (13:15) KPR Ruch Chorzów
1/16 - gr. E (2017-01-13) 13 SPR Handball Rzeszów 29:43 (18:18) MOSM Tychy
1/16 - gr. E (2017-01-13) 14 SPR Olkusz 37:14 (20:2) SPR Handball Rzeszów
1/16 - gr. E (2017-01-14) 15 SPR Olkusz 30:31 (19:16) MOSM Tychy
1/16 - gr. F (2017-01-13) 17 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 37:27 (20:11) UKS Handball Poznań
1/16 - gr. F (2017-01-13) 16 ChKS Łódź 22:37 (13:19) MKS Kusy Szczecin
1/16 - gr. F (2017-01-14) 18 UKS Handball Poznań 22:25 (13:11) ChKS Łódź
1/16 - gr. F (2017-01-14) 19 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 25:17 (13:10) MKS Kusy Szczecin
1/16 - gr. F (2017-01-15) 20 MKS Kusy Szczecin 35:30 (16:14) UKS Handball Poznań
1/16 - gr. F (2017-01-15) 21 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 20:13 (10:6) ChKS Łódź
1/16 - gr. G (2017-01-12) 22 MTS Kwidzyn 47:19 (21:12) KS Zawkrze Mława
1/16 - gr. G (2017-01-13) 23 MKS Zagłębie Lubin 38:18 (19:7) KS Zawkrze Mława
1/16 - gr. G (2017-01-14) 24 MTS Kwidzyn 36:19 (22:11) MKS Zagłębie Lubin
1/16 - gr. H (2017-01-12) 25 MKS I Lublin 24:27 (13:14) MTS II Kwidzyn
1/16 - gr. H (2017-01-13) 26 UKS Handball-28 Wrocław 25:26 (15:11) MTS II Kwidzyn
1/16 - gr. H (2017-01-14) 27 MKS I Lublin 27:35 (16:16) UKS Handball-28 Wrocław
1/8 finału - grupa I (2017-01-27) 28 KPR MOS Jelenia Góra 29:19 (15:8) KS CKS SMS I Szczecin
1/8 finału - grupa I (2017-01-27) 29 Korona Handball 20:23 (12:12) KPR Ruch Chorzów
1/8 finału - grupa I (2017-01-28) 30 KPR Ruch Chorzów 29:24 (16:10) KPR MOS Jelenia Góra
1/8 finału - grupa I (2017-01-28) 31 Korona Handball 28:19 (12:10) KS CKS SMS I Szczecin
1/8 finału - grupa I (2017-01-29) 32 KS CKS SMS I Szczecin 28:29 (15:8, 25:25) KPR Ruch Chorzów
1/8 finału - grupa I (2017-01-29) 33 Korona Handball 35:18 (13:7) KPR MOS Jelenia Góra
1/8 finału - grupa J (2017-01-27) 34 UKS Varsovia Warszawa 29:22 (13:11) GUKS Dwójka Łomża
1/8 finału - grupa J (2017-01-27) 35 Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej 30:21 (15:10) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
1/8 finału - grupa J (2017-01-28) 36 SPR Sośnica Gliwice XI LOS 27:31 (11:17) UKS Varsovia Warszawa
1/8 finału - grupa J (2017-01-28) 37 Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej 38:19 (21:13) GUKS Dwójka Łomża
1/8 finału - grupa J (2017-01-29) 38 GUKS Dwójka Łomża 18:31 (10:14) SPR Sośnica Gliwice XI LOS
1/8 finału - grupa J (2017-01-29) 39 Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej 37:38 (18:18, 33:33) UKS Varsovia Warszawa
1/8 finału - grupa K (2017-01-27) 40 MOSM Tychy 27:24 (16:13) MKS Zagłębie Lubin
1/8 finału - grupa K (2017-01-27) 41 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 30:29 (13:10, 26:26) UKS Handball-28 Wrocław
1/8 finału - grupa K (2017-01-28) 42 UKS Handball-28 Wrocław 28:29 (17:16) MOSM Tychy
1/8 finału - grupa K (2017-01-28) 43 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 17:22 (10:8) MKS Zagłębie Lubin
1/8 finału - grupa K (2017-01-29) 44 MKS Zagłębie Lubin 24:27 (9:16) UKS Handball-28 Wrocław
1/8 finału - grupa K (2017-01-29) 45 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 20:30 (7:12) MOSM Tychy
1/8 finału - grupa L (2017-01-27) 46 MTS II Kwidzyn 32:31 (17:15) SPR Olkusz
1/8 finału - grupa L (2017-01-27) 47 MTS Kwidzyn 39:25 (24:12) MKS Kusy Szczecin
1/8 finału - grupa L (2017-01-28) 48 MKS Kusy Szczecin 21:39 (12:18) MTS II Kwidzyn
1/8 finału - grupa L (2017-01-28) 49 MTS Kwidzyn 31:24 (16:10) SPR Olkusz
1/8 finału - grupa L (2017-01-29) 50 SPR Olkusz 36:33 (15:18) MKS Kusy Szczecin
1/8 finału - grupa L (2017-01-29) 51 MTS Kwidzyn 32:26 (15:14) MTS II Kwidzyn
1/4 finału - grupa M (2017-02-08) 52 UKS Varsovia Warszawa 27:24 (12:11) UKS Handball-28 Wrocław
1/4 finału - grupa M (2017-02-08) 53 KPR Ruch Chorzów 47:25 (25:11) MTS II Kwidzyn
1/4 finału - grupa M (2017-02-09) 54 MTS II Kwidzyn 27:35 (13:11) UKS Varsovia Warszawa
1/4 finału - grupa M (2017-02-09) 55 KPR Ruch Chorzów 30:16 (16:7) UKS Handball-28 Wrocław
1/4 finału - grupa M (2017-02-10) 56 UKS Handball-28 Wrocław 23:32 (13:13) MTS II Kwidzyn
1/4 finału - grupa M (2017-02-10) 57 KPR Ruch Chorzów 27:16 (14:9) UKS Varsovia Warszawa
1/4 finału - grupa N (2017-02-10) 58 MTS Kwidzyn 28:18 (12:11) Korona Handball
1/4 finału - grupa N (2017-02-10) 59 MOSM Tychy 21:38 (11:18) Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
1/4 finału - grupa N (2017-02-11) 60 Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej 21:27 (8:14) MTS Kwidzyn
1/4 finału - grupa N (2017-02-11) 61 MOSM Tychy 29:21 (10:11) Korona Handball
1/4 finału - grupa N (2017-02-12) 63 MOSM Tychy 25:31 (11:11) MTS Kwidzyn
1/4 finału - grupa N (2017-02-12) 62 Korona Handball 31:29 (13:9, 26:26) Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
Półfinały (2017-02-24) 64 KPR Ruch Chorzów 28:24 (15:11) Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
Półfinały (2017-02-24) 65 MTS Kwidzyn 29:25 (14:8) UKS Varsovia Warszawa
mecz o III miejsce (2017-02-25) 66 Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej 25:22 (14:14) UKS Varsovia Warszawa
mecz o I miejsce (2017-02-25) 67 KPR Ruch Chorzów 28:25 (14:10) MTS Kwidzyn