Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | PGNiG Superliga Kobiet – wyniki

PGNiG Superliga Kobiet – wyniki

Tabela wyników rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Nazwa zespołu me zw re po st sr pkt. str
1 Vistal Gdynia 22 18 0 4 607 488 36 8
2 Metraco Zagłębie Lubin 22 17 1 4 586 485 35 9
3 KRAM Start Elbląg 22 17 0 5 642 530 34 10
4 MKS Selgros Lublin 22 17 0 5 659 496 34 10
5 Pogoń Baltica Szczecin 22 15 0 7 574 479 30 14
6 Energa AZS Koszalin 22 15 0 7 608 532 30 14
7 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 22 11 1 10 576 580 23 21
8 KPR Gminy Kobierzyce 22 6 0 16 478 607 12 32
9 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22 4 2 16 544 625 10 34
10 UKS PCM Kościerzyna 22 3 2 17 493 647 8 36
11 KPR Jelenia Góra 22 3 1 18 519 684 7 37
12 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22 1 3 18 512 645 5 39

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej sezon 2016-2017

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2016-09-03) 1 Metraco Zagłębie Lubin 24:29 (9:14) Vistal Gdynia
Kolejka 1 (2016-09-03) 2 Pogoń Baltica Szczecin 32:13 (21:7) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 1 (2016-09-03) 6 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 23:28 (10:13) MKS Selgros Lublin
Kolejka 1 (2016-09-03) 3 Energa AZS Koszalin 34:30 (18:11) KPR Jelenia Góra
Kolejka 1 (2016-09-03) 5 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 27:24 (13:7) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 1 (2016-09-03) 4 KRAM Start Elbląg 29:20 (15:10) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 2 (2016-09-10) 8 UKS PCM Kościerzyna 24:24 (10:12) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 2 (2016-09-10) 10 KPR Jelenia Góra 18:35 (11:20) KRAM Start Elbląg
Kolejka 2 (2016-09-10) 9 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 19:19 (9:9) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 2 (2016-09-10) 11 KPR Gminy Kobierzyce 21:35 (10:15) Energa AZS Koszalin
Kolejka 2 (2016-09-10) 7 Vistal Gdynia 23:20 (9:12) MKS Selgros Lublin
Kolejka 2 (2016-09-10) 12 Metraco Zagłębie Lubin 10:0 (:) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 3 (2016-09-17) 16 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 31:21 (14:12) KPR Jelenia Góra
Kolejka 3 (2016-09-17) 17 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 31:30 (16:18) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 3 (2016-09-17) 18 UKS PCM Kościerzyna 17:30 (10:14) MKS Selgros Lublin
Kolejka 3 (2016-09-17) 15 KRAM Start Elbląg 33:18 (13:12) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 3 (2016-09-17) 13 Pogoń Baltica Szczecin 24:19 (9:12) Vistal Gdynia
Kolejka 3 (2016-09-17) 14 Energa AZS Koszalin 23:26 (12:15) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 4 (2016-09-24) 19 Vistal Gdynia 34:18 (16:10) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 4 (2016-09-24) 21 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25:25 (14:13) KPR Jelenia Góra
Kolejka 4 (2016-09-24) 23 Metraco Zagłębie Lubin 31:28 (16:16) KRAM Start Elbląg
Kolejka 4 (2016-09-24) 22 KPR Gminy Kobierzyce 23:25 (12:12) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 4 (2016-09-24) 20 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 19:28 (12:15) MKS Selgros Lublin
Kolejka 4 (2016-09-24) 24 Pogoń Baltica Szczecin 31:23 (16:13) Energa AZS Koszalin
Kolejka 5 (2016-10-01) 29 KPR Jelenia Góra 14:35 (8:16) MKS Selgros Lublin
Kolejka 5 (2016-10-01) 30 UKS PCM Kościerzyna 24:23 (10:10) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 5 (2016-10-01) 25 Energa AZS Koszalin 29:33 (12:17) Vistal Gdynia
Kolejka 5 (2016-10-01) 27 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 25:27 (11:12) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 5 (2016-10-01) 26 KRAM Start Elbląg 23:24 (13:11) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 5 (2016-10-01) 28 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27:28 (17:16) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 6 (2016-10-15) 36 Energa AZS Koszalin 29:27 (15:12) KRAM Start Elbląg
Kolejka 6 (2016-10-15) 32 KPR Jelenia Góra 22:21 (13:13) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 6 (2016-10-15) 33 KPR Gminy Kobierzyce 22:32 (11:12) MKS Selgros Lublin
Kolejka 6 (2016-10-15) 34 Metraco Zagłębie Lubin 34:23 (19:7) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 6 (2016-10-15) 31 Vistal Gdynia 30:19 (13:10) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 6 (2016-10-15) 35 Pogoń Baltica Szczecin 27:18 (11:9) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 7 (2016-10-22) 40 MKS Selgros Lublin 28:22 (14:11) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 7 (2016-10-22) 41 UKS PCM Kościerzyna 19:25 (10:12) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 7 (2016-10-22) 37 KRAM Start Elbląg 26:34 (14:14) Vistal Gdynia
Kolejka 7 (2016-10-22) 38 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 28:21 (14:15) Energa AZS Koszalin
Kolejka 7 (2016-10-22) 42 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:28 (12:15) KPR Jelenia Góra
Kolejka 7 (2016-10-22) 39 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 28:33 (13:18) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 8 (2016-10-29) 43 Vistal Gdynia 32:18 (16:8) KPR Jelenia Góra
Kolejka 8 (2016-10-29) 48 KRAM Start Elbląg 27:25 (12:10) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 8 (2016-10-29) 46 Pogoń Baltica Szczecin 21:25 (12:11) MKS Selgros Lublin
Kolejka 8 (2016-10-29) 47 Energa AZS Koszalin 35:23 (19:12) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 8 (2016-10-29) 44 KPR Gminy Kobierzyce 24:26 (7:13) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 8 (2016-10-29) 45 Metraco Zagłębie Lubin 28:23 (13:12) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 9 (2016-11-05) 50 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25:34 (11:16) KRAM Start Elbląg
Kolejka 9 (2016-11-05) 49 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 20:28 (8:15) Vistal Gdynia
Kolejka 9 (2016-11-05) 53 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 26:27 (13:17) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 9 (2016-11-05) 54 KPR Jelenia Góra 23:28 (13:15) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 9 (2016-11-05) 51 MKS Selgros Lublin 30:22 (14:11) Energa AZS Koszalin
Kolejka 9 (2016-11-05) 52 UKS PCM Kościerzyna 22:36 (9:15) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 10 (2016-11-12) 59 KRAM Start Elbląg 27:26 (15:8) MKS Selgros Lublin
Kolejka 10 (2016-11-12) 56 Metraco Zagłębie Lubin 40:25 (17:13) KPR Jelenia Góra
Kolejka 10 (2016-11-12) 57 Pogoń Baltica Szczecin 26:20 (14:12) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 10 (2016-11-12) 60 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 31:22 (19:9) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 10 (2016-11-12) 55 Vistal Gdynia 28:14 (11:6) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 10 (2016-11-12) 58 Energa AZS Koszalin 36:12 (18:6) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 11 (2016-11-19) 65 Pogoń Baltica Szczecin 32:25 (16:15) KPR Jelenia Góra
Kolejka 11 (2016-11-19) 66 KPR Gminy Kobierzyce 17:25 (6:10) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 11 (2016-11-19) 62 MKS Selgros Lublin 33:32 (17:16) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 11 (2016-11-19) 63 UKS PCM Kościerzyna 21:30 (9:17) KRAM Start Elbląg
Kolejka 11 (2016-11-19) 61 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22:29 (13:15) Vistal Gdynia
Kolejka 11 (2016-11-19) 64 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 24:26 (13:14) Energa AZS Koszalin
Kolejka 12 (2017-01-07) 67 Vistal Gdynia 23:21 (10:10) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 12 (2017-01-07) 71 UKS PCM Kościerzyna 21:29 (9:15) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 12 (2017-01-07) 68 KPR Gminy Kobierzyce 17:30 (8:15) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 12 (2017-01-07) 69 KPR Jelenia Góra 22:28 (8:16) Energa AZS Koszalin
Kolejka 12 (2017-01-07) 70 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 27:33 (14:16) KRAM Start Elbląg
Kolejka 12 (2017-01-07) 72 MKS Selgros Lublin 34:20 (15:12) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 13 (2017-01-14) 75 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 31:25 (15:11) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 13 (2017-01-14) 74 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 18:25 (8:15) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 13 (2017-01-14) 78 Pogoń Baltica Szczecin 27:23 (10:12) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 13 (2017-01-14) 73 MKS Selgros Lublin 26:21 (11:9) Vistal Gdynia
Kolejka 13 (2017-01-14) 76 KRAM Start Elbląg 33:26 (20:16) KPR Jelenia Góra
Kolejka 13 (2017-01-14) 77 Energa AZS Koszalin 29:20 (15:9) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 14 (2017-01-21) 80 Metraco Zagłębie Lubin 26:21 (12:11) Energa AZS Koszalin
Kolejka 14 (2017-01-21) 82 KPR Jelenia Góra 30:32 (15:15) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 14 (2017-01-21) 81 KPR Gminy Kobierzyce 26:31 (15:16) KRAM Start Elbląg
Kolejka 14 (2017-01-21) 83 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 31:20 (15:6) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 14 (2017-01-21) 79 Vistal Gdynia 27:19 (13:7) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 14 (2017-01-21) 84 MKS Selgros Lublin 38:20 (17:9) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 15 (2017-01-28) 85 UKS PCM Kościerzyna 26:32 (11:16) Vistal Gdynia
Kolejka 15 (2017-01-28) 87 KPR Jelenia Góra 32:29 (14:14) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 15 (2017-01-28) 88 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 23:22 (13:11) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 15 (2017-01-28) 89 KRAM Start Elbląg 20:21 (7:14) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 15 (2017-01-28) 90 Energa AZS Koszalin 25:17 (12:6) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 15 (2017-01-28) 86 MKS Selgros Lublin 40:30 (22:11) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 16 (2017-02-04) 93 Metraco Zagłębie Lubin 34:23 (17:10) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 16 (2017-02-04) 92 Pogoń Baltica Szczecin 20:26 (9:10) KRAM Start Elbląg
Kolejka 16 (2017-02-04) 94 KPR Gminy Kobierzyce 22:18 (9:9) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 16 (2017-02-04) 96 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 30:30 (15:14) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 16 (2017-02-04) 91 Vistal Gdynia 16:22 (8:9) Energa AZS Koszalin
Kolejka 16 (2017-02-04) 95 MKS Selgros Lublin 39:22 (21:13) KPR Jelenia Góra
Kolejka 17 (2017-02-11) 100 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 24:24 (12:13) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 17 (2017-02-11) 97 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 21:31 (12:16) Vistal Gdynia
Kolejka 17 (2017-02-11) 98 UKS PCM Kościerzyna 31:30 (14:19) KPR Jelenia Góra
Kolejka 17 (2017-02-11) 102 KRAM Start Elbląg 20:17 (6:14) Energa AZS Koszalin
Kolejka 17 (2017-02-11) 99 MKS Selgros Lublin 35:12 (17:5) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 17 (2017-02-11) 101 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 28:26 (15:10) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 18 (2017-02-18) 105 Pogoń Baltica Szczecin 33:23 (15:9) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 18 (2017-02-18) 103 Vistal Gdynia 22:26 (14:13) KRAM Start Elbląg
Kolejka 18 (2017-02-18) 104 Energa AZS Koszalin 35:28 (17:12) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 18 (2017-02-18) 107 KPR Gminy Kobierzyce 33:25 (16:12) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 18 (2017-02-18) 108 KPR Jelenia Góra 26:27 (14:17) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 18 (2017-02-18) 106 Metraco Zagłębie Lubin 25:22 (12:7) MKS Selgros Lublin
Kolejka 19 (2017-02-25) 111 UKS PCM Kościerzyna 22:26 (11:13) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 19 (2017-02-25) 113 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 20:28 (9:16) Energa AZS Koszalin
Kolejka 19 (2017-02-25) 109 KPR Jelenia Góra 24:35 (12:20) Vistal Gdynia
Kolejka 19 (2017-02-25) 110 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 29:28 (13:15) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 19 (2017-02-25) 114 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 23:35 (10:22) KRAM Start Elbląg
Kolejka 19 (2017-02-25) 112 MKS Selgros Lublin 24:19 (12:10) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 20 (2017-03-04) 118 Pogoń Baltica Szczecin 29:18 (14:10) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 20 (2017-03-04) 115 Vistal Gdynia 28:25 (14:6) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 20 (2017-03-04) 117 Energa AZS Koszalin 29:28 (16:14) MKS Selgros Lublin
Kolejka 20 (2017-03-04) 120 KPR Gminy Kobierzyce 28:21 (15:11) KPR Jelenia Góra
Kolejka 20 (2017-03-04) 116 KRAM Start Elbląg 31:22 (14:7) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
Kolejka 20 (2017-03-04) 119 Metraco Zagłębie Lubin 31:23 (17:10) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 21 (2017-03-11) 124 UKS PCM Kościerzyna 23:31 (13:14) Energa AZS Koszalin
Kolejka 21 (2017-03-11) 126 MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz 22:29 (12:12) AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Kolejka 21 (2017-03-11) 121 KPR Gminy Kobierzyce 21:28 (8:15) Vistal Gdynia
Kolejka 21 (2017-03-11) 123 MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. 22:33 (12:17) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 21 (2017-03-11) 122 KPR Jelenia Góra 17:28 (12:14) Metraco Zagłębie Lubin
Kolejka 21 (2017-03-11) 125 MKS Selgros Lublin 28:32 (12:18) KRAM Start Elbląg
Kolejka 22 (2017-03-25) 130 Energa AZS Koszalin 30:27 (15:11) MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Kolejka 22 (2017-03-25) 129 KRAM Start Elbląg 36:27 (19:12) UKS PCM Kościerzyna
Kolejka 22 (2017-03-25) 132 Metraco Zagłębie Lubin 33:16 (16:8) KPR Gminy Kobierzyce
Kolejka 22 (2017-03-25) 128 AZS Łączpol AWFiS Gdańsk 24:30 (11:15) MKS Selgros Lublin
Kolejka 22 (2017-03-25) 131 KPR Jelenia Góra 20:35 (7:17) Pogoń Baltica Szczecin
Kolejka 22 (2017-03-25) 127 Vistal Gdynia 25:23 (10:12) MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz