Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | PGNiG Superliga Mężczyzn – tabela wyników

PGNiG Superliga Mężczyzn – tabela wyników

Runda finałowa – finał

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 33
200 2017-05-24 18:30 ORLEN Wisła Płock Vive Tauron Kielce
Kolejka 34
202 2017-05-27 14:00 Vive Tauron Kielce ORLEN Wisła Płock

Runda finałowa – mecz o 3 miejsce

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 33
199 2017-05-23 20:15 MMTS Kwidzyn 24:18 (12:9) Azoty-Puławy
Kolejka 34
201 2017-05-26 20:15 Azoty-Puławy MMTS Kwidzyn

Runda finałowa – półfinał

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 31
195 2017-05-13 13:00 MMTS Kwidzyn 19:24 (11:12) Vive Tauron Kielce
196 2017-05-14 13:00 Azoty-Puławy 26:29 (14:16) ORLEN Wisła Płock
Kolejka 32
197 2017-05-16 18:30 Vive Tauron Kielce 31:26 (14:11) MMTS Kwidzyn
198 2017-05-17 18:30 ORLEN Wisła Płock 33:24 (18:10) Azoty-Puławy

Runda finałowa – ćwierćfinały

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Ćwierćfinały
187 2017-04-23 15:15 NMC Górnik Zabrze 23:33 (13:18) Vive Tauron Kielce
188 2017-04-20 18:30 Wybrzeże Gdańsk 24:27 (12:13) Azoty-Puławy
189 2017-04-19 18:30 Gwardia Opole 24:29 (8:13) MMTS Kwidzyn
190 2017-04-23 13:00 KS SPR Chrobry Głogów 21:29 (11:11) ORLEN Wisła Płock
Ćwierćfinały rewanże
191 2017-04-29 13:00 Vive Tauron Kielce 32:19 (18:7) NMC Górnik Zabrze
192 2017-04-26 18:30 Azoty-Puławy 28:21 (13:12) Wybrzeże Gdańsk
193 2017-04-25 18:30 MMTS Kwidzyn 22:25 (11:13) Gwardia Opole
194 2017-04-30 13:00 ORLEN Wisła Płock 30:21 (17:8) KS SPR Chrobry Głogów

Mecze o dziką kartę do finałów

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Dzika karta
183 2017-04-12 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 33:30 (17:15) KS SPR Chrobry Głogów
184 2017-04-11 18:30 SPR Stal Mielec 27:28 (15:14) NMC Górnik Zabrze
Dzika karta rewanże
185 2017-04-15 13:00 KS SPR Chrobry Głogów 30:18 (14:9) Sandra Spa Pogoń Szczecin
186 2017-04-13 18:30 NMC Górnik Zabrze 34:27 (16:11) SPR Stal Mielec

Tabela zbiorcza sezon 2016-2017

Nazwa zespołu Gr M Zw P ZwGr PD Zd St Zd Bon
1 Vive Tauron Kielce GR 26 26 0 12 - 848 634 64 (12)
2 ORLEN Wisła Płock PO 26 23 3 11 - 856 607 57 (11)
3 Azoty-Puławy PO 26 20 6 9 1 801 701 50 (9)
4 MMTS Kwidzyn GR 26 17 9 8 1 705 690 43 (8)
5 Gwardia Opole PO 26 16 10 8 - 712 722 40 (8)
6 NMC Górnik Zabrze PO 26 16 10 7 - 772 715 39 (7)
7 Wybrzeże Gdańsk GR 26 13 13 6 - 682 721 32 (6)
8 KS SPR Chrobry Głogów GR 26 12 14 6 - 697 745 30 (6)
9 Sandra Spa Pogoń Szczecin GR 26 9 17 4 - 686 771 22 (4)
10 KPR RC Legionowo GR 26 7 19 4 1 661 720 19 (4)
11 SPR Stal Mielec PO 26 8 18 2 - 633 741 18 (2)
12 MKS Zagłębie Lubin PO 26 6 20 3 - 685 747 15 (3)
13 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski PO 26 5 21 2 1 667 772 13 (2)
14 Meble Wójcik Elbląg GR 26 4 22 2 - 570 689 10 (2)

Tabela grupy granatowej

Bramki Punkty
Nazwa zespołu Gr M Zw P ZwGr PD Zd St Zd Bon
1 Vive Tauron Kielce GR 26 26 0 12 - 848 634 64 (12)
2 MMTS Kwidzyn GR 26 17 9 8 1 705 690 43 (8)
3 Wybrzeże Gdańsk GR 26 13 13 6 - 682 721 32 (6)
4 KS SPR Chrobry Głogów GR 26 12 14 6 - 697 745 30 (6)
5 Sandra Spa Pogoń Szczecin GR 26 9 17 4 - 686 771 22 (4)
6 KPR RC Legionowo GR 26 7 19 4 1 661 720 19 (4)
7 Meble Wójcik Elbląg GR 26 4 22 2 - 570 689 10 (2)

Tabela grupy pomarańczowej

Bramki Punkty
Nazwa zespołu Gr M Zw P ZwGr PD Zd St Zd Bon
1 ORLEN Wisła Płock PO 26 23 3 11 - 856 607 57 (11)
2 Azoty-Puławy PO 26 20 6 9 1 801 701 50 (9)
3 Gwardia Opole PO 26 16 10 8 - 712 722 40 (8)
4 NMC Górnik Zabrze PO 26 16 10 7 - 772 715 39 (7)
5 SPR Stal Mielec PO 26 8 18 2 - 633 741 18 (2)
6 MKS Zagłębie Lubin PO 26 6 20 3 - 685 747 15 (3)
7 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski PO 26 5 21 2 1 667 772 13 (2)

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Seria 1
1 2016-09-09 18:00 Azoty-Puławy 34:24 (21:8) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
2 2016-09-09 18:00 SPR Stal Mielec 22:28 (12:12) MMTS Kwidzyn
3 2016-09-09 20:00 KPR RC Legionowo 35:25 (17:10) Sandra Spa Pogoń Szczecin
4 2016-09-09 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 23:28 (12:15) Gwardia Opole
5 2016-09-09 18:30 NMC Górnik Zabrze 31:23 (12:12) MKS Zagłębie Lubin
6 2016-09-09 18:30 Meble Wójcik Elbląg 24:29 (14:15) ORLEN Wisła Płock
7 2016-09-10 19:00 Wybrzeże Gdańsk 19:31 (11:15) Vive Tauron Kielce
Seria 2
8 2016-09-12 18:30 Meble Wójcik Elbląg 20:26 (8:14) Vive Tauron Kielce
9 2016-09-14 18:30 NMC Górnik Zabrze 41:27 (19:17) KS SPR Chrobry Głogów
10 2016-09-14 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25:28 (10:19) Wybrzeże Gdańsk
11 2016-09-14 18:00 ORLEN Wisła Płock 37:18 (18:8) SPR Stal Mielec
12 2016-09-13 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 23:33 (10:17) Azoty-Puławy
13 2016-09-14 18:00 MMTS Kwidzyn 27:20 (14:12) Gwardia Opole
14 2016-09-14 18:00 MKS Zagłębie Lubin 34:23 (18:14) KPR RC Legionowo
Seria 3
15 2016-09-17 18:30 Vive Tauron Kielce 31:21 (12:11) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
16 2016-09-17 14:30 ORLEN Wisła Płock 38:28 (17:13) Gwardia Opole
17 2016-09-17 17:00 MMTS Kwidzyn 25:23 (11:12) NMC Górnik Zabrze
18 2016-09-17 18:00 KPR RC Legionowo 31:26 (18:11) KS SPR Chrobry Głogów
19 2016-09-16 20:00 SPR Stal Mielec 21:18 (10:6) Meble Wójcik Elbląg
20 2016-09-18 18:00 Wybrzeże Gdańsk 30:25 (15:16) Sandra Spa Pogoń Szczecin
21 2016-09-17 18:00 Azoty-Puławy 36:23 (21:11) MKS Zagłębie Lubin
Seria 4
22 2016-09-20 18:30 Vive Tauron Kielce 35:23 (19:10) SPR Stal Mielec
23 2016-09-21 20:00 ORLEN Wisła Płock 33:21 (15:13) NMC Górnik Zabrze
24 2016-09-21 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 25:28 (13:14) Sandra Spa Pogoń Szczecin
25 2016-09-23 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 25:26 (13:13) Azoty-Puławy
26 2016-09-24 18:15 MMTS Kwidzyn 23:20 (9:9) KPR RC Legionowo
27 2016-09-24 18:30 Gwardia Opole 24:21 (12:11) Meble Wójcik Elbląg
28 2016-09-24 19:00 MKS Zagłębie Lubin 26:27 (14:13) Wybrzeże Gdańsk
Seria 5
29 2016-09-28 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:35 (13:18) Vive Tauron Kielce
30 2016-09-28 20:00 KPR RC Legionowo 23:33 (13:16) ORLEN Wisła Płock
31 2016-09-28 19:00 Azoty-Puławy 33:21 (19:10) MMTS Kwidzyn
32 2016-09-28 18:30 NMC Górnik Zabrze 24:13 (9:8) Meble Wójcik Elbląg
33 2016-09-15 17:00 Wybrzeże Gdańsk 26:28 (15:11) KS SPR Chrobry Głogów
34 2016-09-30 18:30 SPR Stal Mielec 23:31 (14:11) Gwardia Opole
35 2016-09-09 18:30 MKS Zagłębie Lubin 24:26 (13:13) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Seria 6
36 2016-09-09 18:30 ORLEN Wisła Płock 29:24 (14:14) Azoty-Puławy
37 2016-10-04 18:30 Vive Tauron Kielce 34:23 (18:10) Gwardia Opole
38 2016-09-09 18:30 NMC Górnik Zabrze 27:21 (13:10) SPR Stal Mielec
39 2016-09-09 18:00 KPR RC Legionowo 28:25 (10:13) Meble Wójcik Elbląg
40 2016-09-09 19:00 MMTS Kwidzyn 31:23 (15:13) Wybrzeże Gdańsk
41 2016-10-19 18:00 MKS Zagłębie Lubin 26:27 (9:14) Sandra Spa Pogoń Szczecin
42 2016-09-09 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 34:28 (13:14) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Seria 7
43 2016-09-09 18:30 Vive Tauron Kielce 28:22 (14:11) MKS Zagłębie Lubin
44 2016-09-09 18:30 Wybrzeże Gdańsk 25:36 (11:18) ORLEN Wisła Płock
45 2016-10-14 18:30 Gwardia Opole 29:27 (16:15) NMC Górnik Zabrze
46 2016-10-14 19:30 SPR Stal Mielec 24:30 (12:14) KPR RC Legionowo
47 2016-10-15 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:30 (15:10, 26:26) MMTS Kwidzyn
48 2016-10-12 18:30 Meble Wójcik Elbląg 26:31 (12:15) Azoty-Puławy
49 2016-10-16 18:45 KS SPR Chrobry Głogów 29:24 (12:11) Sandra Spa Pogoń Szczecin
Seria 8
50 2016-10-18 18:30 NMC Górnik Zabrze 27:36 (10:18) Vive Tauron Kielce
51 2016-10-22 18:30 MKS Zagłębie Lubin 28:30 (15:13) KS SPR Chrobry Głogów
52 2016-10-21 20:00 KPR RC Legionowo 25:26 (13:14) Gwardia Opole
53 2016-10-22 17:00 MMTS Kwidzyn 37:31 (18:17) Sandra Spa Pogoń Szczecin
54 2016-10-22 18:00 Azoty-Puławy 29:22 (15:11) SPR Stal Mielec
55 2016-10-23 18:00 ORLEN Wisła Płock 35:24 (17:16) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
56 2016-10-21 19:00 Wybrzeże Gdańsk 22:17 (8:10) Meble Wójcik Elbląg
Seria 9
57 2016-10-26 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 24:39 (14:21) Vive Tauron Kielce
58 2016-10-25 20:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 22:33 (10:17) ORLEN Wisła Płock
59 2016-10-26 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 28:23 (14:12) Meble Wójcik Elbląg
60 2016-10-26 20:00 KPR RC Legionowo 27:28 (13:16) NMC Górnik Zabrze
61 2016-10-27 18:00 MKS Zagłębie Lubin 24:25 (11:11) MMTS Kwidzyn
62 2016-10-26 19:00 Azoty-Puławy 27:23 (17:12) Gwardia Opole
63 2016-10-26 19:00 SPR Stal Mielec 25:27 (14:13) Wybrzeże Gdańsk
Seria 10
64 2016-11-12 18:00 ORLEN Wisła Płock 35:16 (16:7) MKS Zagłębie Lubin
65 2016-11-08 18:30 Vive Tauron Kielce 32:26 (14:13) KPR RC Legionowo
66 2016-11-11 19:00 Azoty-Puławy 34:26 (19:10) NMC Górnik Zabrze
67 2016-11-12 18:00 Meble Wójcik Elbląg 22:18 (9:10) Sandra Spa Pogoń Szczecin
68 2016-11-11 17:00 SPR Stal Mielec 31:25 (17:14) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
69 2016-11-08 20:00 KS SPR Chrobry Głogów 22:28 (10:12) MMTS Kwidzyn
70 2016-11-11 18:30 Gwardia Opole 27:24 (15:8) Wybrzeże Gdańsk
Seria 11
71 2016-11-18 18:00 MMTS Kwidzyn 27:32 (17:18) Vive Tauron Kielce
72 2016-11-16 20:00 KPR RC Legionowo 27:30 (13:15) Azoty-Puławy
73 2016-11-16 17:30 NMC Górnik Zabrze 30:28 (20:14) Wybrzeże Gdańsk
74 2016-11-20 16:00 MKS Zagłębie Lubin 29:19 (16:9) Meble Wójcik Elbląg
75 2016-11-19 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 34:39 (17:19) Gwardia Opole
76 2016-11-19 17:00 SPR Stal Mielec 32:25 (12:13) Sandra Spa Pogoń Szczecin
77 2016-11-20 18:00 ORLEN Wisła Płock 37:20 (19:6) KS SPR Chrobry Głogów
Seria 12
78 2016-11-27 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 28:23 (15:9) Meble Wójcik Elbląg
79 2016-11-23 18:30 Vive Tauron Kielce 39:38 (19:14, 33:33) Azoty-Puławy
80 2017-02-01 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 25:30 (12:11) Gwardia Opole
81 2016-11-26 17:00 Wybrzeże Gdańsk 26:20 (13:8) KPR RC Legionowo
82 2016-11-22 18:30 ORLEN Wisła Płock 39:37 (17:12, 30:30, 34:34) MMTS Kwidzyn
83 2016-11-30 18:30 NMC Górnik Zabrze 32:25 (16:13) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
84 2016-11-27 17:00 MKS Zagłębie Lubin 28:23 (13:11) SPR Stal Mielec
Seria 13
85 2016-11-29 18:30 Vive Tauron Kielce 33:25 (16:14) Wybrzeże Gdańsk
86 2016-11-30 18:00 ORLEN Wisła Płock 36:22 (18:12) Meble Wójcik Elbląg
87 2016-12-03 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:31 (13:16) Azoty-Puławy
88 2016-11-30 18:30 MMTS Kwidzyn 25:26 (11:13) SPR Stal Mielec
89 2017-02-18 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 25:23 (13:13) KPR RC Legionowo
90 2016-12-03 18:30 Gwardia Opole 23:29 (12:13) KS SPR Chrobry Głogów
91 2017-01-27 18:45 MKS Zagłębie Lubin 23:31 (12:17) NMC Górnik Zabrze
Seria 14
92 2016-12-06 18:30 Vive Tauron Kielce 26:23 (13:11) ORLEN Wisła Płock
93 2016-12-07 18:30 Meble Wójcik Elbląg 21:23 (10:14) MMTS Kwidzyn
94 2016-12-07 20:00 KPR RC Legionowo 30:33 (11:17) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
95 2016-12-07 18:30 NMC Górnik Zabrze 37:26 (18:11) Sandra Spa Pogoń Szczecin
96 2016-12-07 18:00 MKS Zagłębie Lubin 26:28 (16:10) Gwardia Opole
97 2016-12-07 18:30 Wybrzeże Gdańsk 23:28 (12:12) Azoty-Puławy
98 2016-12-08 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 18:21 (9:11) SPR Stal Mielec
Seria 15
99 2016-12-09 18:30 Vive Tauron Kielce 36:21 (19:9) Meble Wójcik Elbląg
100 2016-12-11 17:00 Wybrzeże Gdańsk 31:20 (17:9) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
101 2016-12-11 18:30 SPR Stal Mielec 20:34 (8:18) ORLEN Wisła Płock
102 2016-12-10 18:00 Azoty-Puławy 34:25 (15:11) Sandra Spa Pogoń Szczecin
103 2016-12-10 18:30 Gwardia Opole 23:28 (10:13) MMTS Kwidzyn
104 2016-12-11 15:00 KPR RC Legionowo 26:25 (13:12) MKS Zagłębie Lubin
105 2016-12-12 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 29:26 (12:12) NMC Górnik Zabrze
Seria 16
106 2017-02-02 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 19:30 (12:15) Vive Tauron Kielce
107 2017-02-08 18:00 MKS Zagłębie Lubin 28:30 (16:18) Azoty-Puławy
108 2017-02-07 18:45 NMC Górnik Zabrze 28:29 (18:14) MMTS Kwidzyn
109 2017-02-08 18:30 Gwardia Opole 21:39 (8:21) ORLEN Wisła Płock
110 2017-02-08 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 29:23 (13:12) KPR RC Legionowo
111 2017-02-08 18:30 Meble Wójcik Elbląg 20:21 (11:11) SPR Stal Mielec
112 2017-02-08 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 26:27 (15:15) Wybrzeże Gdańsk
Seria 17
113 2017-02-01 18:15 NMC Górnik Zabrze 26:29 (13:13) ORLEN Wisła Płock
114 2017-02-12 18:00 Azoty-Puławy 29:24 (18:10) KS SPR Chrobry Głogów
115 2017-02-11 18:00 SPR Stal Mielec 23:35 (15:16) Vive Tauron Kielce
116 2017-02-12 15:00 KPR RC Legionowo 21:29 (7:17) MMTS Kwidzyn
117 2017-02-11 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 28:22 (15:12) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
118 2017-02-11 19:30 Meble Wójcik Elbląg 23:20 (11:15) Gwardia Opole
119 2017-02-12 15:30 Wybrzeże Gdańsk 33:28 (18:13) MKS Zagłębie Lubin
Seria 18
120 2017-02-15 18:00 ORLEN Wisła Płock 26:17 (12:8) KPR RC Legionowo
121 2017-02-14 18:30 Vive Tauron Kielce 29:23 (18:9) Sandra Spa Pogoń Szczecin
122 2017-02-18 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 33:28 (15:14) Wybrzeże Gdańsk
123 2017-02-18 18:30 Gwardia Opole 33:27 (15:13) SPR Stal Mielec
124 2017-02-18 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 27:28 (14:12) MKS Zagłębie Lubin
125 2017-02-19 16:45 MMTS Kwidzyn 27:29 (13:13) Azoty-Puławy
126 2017-02-17 18:30 Meble Wójcik Elbląg 26:27 (18:15) NMC Górnik Zabrze
Seria 19
127 2017-02-26 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 33:34 (14:22) KS SPR Chrobry Głogów
128 2017-02-24 18:30 Meble Wójcik Elbląg 23:24 (10:12) KPR RC Legionowo
129 2017-02-25 14:45 Wybrzeże Gdańsk 22:25 (12:10) MMTS Kwidzyn
130 2017-02-22 18:30 Azoty-Puławy 25:29 (14:13) ORLEN Wisła Płock
131 2017-02-22 18:30 Gwardia Opole 24:33 (10:14) Vive Tauron Kielce
132 2017-02-25 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 30:28 (15:12) MKS Zagłębie Lubin
133 2017-02-25 18:00 SPR Stal Mielec 27:32 (16:13) NMC Górnik Zabrze
Seria 20
134 2017-03-04 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 28:22 (12:8) KS SPR Chrobry Głogów
135 2017-03-04 18:00 KPR RC Legionowo 31:23 (11:8) SPR Stal Mielec
136 2017-03-04 17:00 MMTS Kwidzyn 29:25 (15:12) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
137 2017-02-28 20:15 MKS Zagłębie Lubin 28:29 (12:15) Vive Tauron Kielce
138 2017-03-01 18:00 ORLEN Wisła Płock 39:27 (21:12) Wybrzeże Gdańsk
139 2017-03-04 18:00 Azoty-Puławy 31:21 (16:8) Meble Wójcik Elbląg
140 2017-03-04 14:45 NMC Górnik Zabrze 30:32 (16:16) Gwardia Opole
Seria 21
141 2017-03-10 18:30 Meble Wójcik Elbląg 25:29 (12:13) Wybrzeże Gdańsk
142 2017-03-11 18:00 KS SPR Chrobry Głogów 31:28 (17:13) MKS Zagłębie Lubin
143 2017-03-11 18:30 Gwardia Opole 25:23 (11:11) KPR RC Legionowo
144 2017-03-11 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 28:25 (13:15) MMTS Kwidzyn
145 2017-03-08 18:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 26:25 (14:12) ORLEN Wisła Płock
146 2017-03-07 18:30 Vive Tauron Kielce 33:29 (19:16) NMC Górnik Zabrze
147 2017-03-10 18:30 SPR Stal Mielec 29:33 (12:15) Azoty-Puławy
Seria 22
148 2017-03-15 18:30 Vive Tauron Kielce 36:24 (17:10) KS SPR Chrobry Głogów
149 2017-03-15 18:30 NMC Górnik Zabrze 31:27 (12:15) KPR RC Legionowo
150 2017-03-15 18:00 MMTS Kwidzyn 29:25 (13:14) MKS Zagłębie Lubin
151 2017-03-14 18:30 Gwardia Opole 24:30 (13:17) Azoty-Puławy
152 2017-03-15 18:00 ORLEN Wisła Płock 41:22 (20:13) Sandra Spa Pogoń Szczecin
153 2017-03-15 19:00 Wybrzeże Gdańsk 24:23 (11:11) SPR Stal Mielec
154 2017-03-15 18:30 Meble Wójcik Elbląg 16:14 (6:5) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Seria 23
155 2017-03-19 13:00 NMC Górnik Zabrze 36:34 (19:21) Azoty-Puławy
156 2017-03-19 16:00 MKS Zagłębie Lubin 26:36 (11:16) ORLEN Wisła Płock
157 2017-03-18 18:00 KPR RC Legionowo 24:32 (15:15) Vive Tauron Kielce
158 2017-03-18 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 23:25 (12:6) SPR Stal Mielec
159 2017-03-18 13:00 MMTS Kwidzyn 29:26 (18:13) KS SPR Chrobry Głogów
160 2017-03-20 18:00 Wybrzeże Gdańsk 24:33 (13:15) Gwardia Opole
161 2017-03-18 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 32:24 (15:9) Meble Wójcik Elbląg
Seria 24
162 2017-03-21 20:15 Vive Tauron Kielce 35:24 (17:14) MMTS Kwidzyn
163 2017-03-25 18:00 Azoty-Puławy 31:26 (18:14) KPR RC Legionowo
164 2017-03-22 20:15 KS SPR Chrobry Głogów 25:32 (13:17) ORLEN Wisła Płock
165 2017-03-26 16:00 Wybrzeże Gdańsk 25:33 (12:19) NMC Górnik Zabrze
166 2017-03-25 18:30 Gwardia Opole 34:24 (15:11) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
167 2017-03-25 18:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 39:29 (21:15) SPR Stal Mielec
168 2017-03-24 18:30 Meble Wójcik Elbląg 29:33 (14:20) MKS Zagłębie Lubin
Seria 25
169 2017-04-01 18:00 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:36 (18:16) NMC Górnik Zabrze
170 2017-04-01 18:30 SPR Stal Mielec 24:27 (12:13) MKS Zagłębie Lubin
171 2017-04-01 18:30 Gwardia Opole 30:29 (15:12) Sandra Spa Pogoń Szczecin
172 2017-03-29 20:15 Azoty-Puławy 32:40 (11:18) Vive Tauron Kielce
173 2017-04-01 13:00 MMTS Kwidzyn 19:35 (9:19) ORLEN Wisła Płock
174 2017-03-30 20:00 KPR RC Legionowo 25:27 (10:18) Wybrzeże Gdańsk
175 2017-04-01 18:30 Meble Wójcik Elbląg 20:30 (7:16) KS SPR Chrobry Głogów
Seria 26
176 2017-04-08 19:30 Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 29:26 (10:10, 22:22) KPR RC Legionowo
177 2017-04-07 18:00 SPR Stal Mielec 30:27 (15:12) KS SPR Chrobry Głogów
178 2017-04-08 18:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 25:33 (8:15) NMC Górnik Zabrze
179 2017-04-09 18:30 Gwardia Opole 34:29 (16:14) MKS Zagłębie Lubin
180 2017-04-08 18:00 Azoty-Puławy 29:32 (17:17) Wybrzeże Gdańsk
181 2017-04-08 17:00 MMTS Kwidzyn 25:28 (14:15) Meble Wójcik Elbląg
182 2017-04-08 18:00 ORLEN Wisła Płock 18:23 (9:13) Vive Tauron Kielce