Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Puchar Polski Mężczyzn | Puchar Polski Mężczyzn – wyniki

Puchar Polski Mężczyzn – wyniki

Terminarz rozgrywek rundy zasadniczej

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału (2016-12-14) 9 SRS Czuwaj Przemyśl 35:34 (18:18) NMC Górnik Zabrze
1/16 finału (2016-12-14) 13 KS Bestios Białystok 22:27 (9:12) OKPR Warmia Traveland Olsztyn
1/16 finału (2016-12-14) 6 MKS Real-Astromal Leszno 26:27 (12:11, 22:22) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
1/16 finału (2016-12-14) 7 KSSPR Końskie 26:34 (17:18) Azoty-Puławy
1/16 finału (2016-12-14) 8 SPR Tarnów 32:35 (15:14) SPR Stal Mielec
1/16 finału (2016-12-14) 11 UKS Olimp Grodków 20:29 (7:15) MKS Zagłębie Lubin
1/16 finału (2016-12-14) 2 MKS Wieluń 26:35 (14:13) Wybrzeże Gdańsk
1/16 finału (2016-12-14) 14 MKS Kalisz 33:20 (17:8) Olimpia MEDEX Piekary Śląskie
1/16 finału (2016-12-14) 10 LKPR Moto-Jelcz Oława 25:31 (14:13) Gwardia Opole
1/16 finału (2016-12-14) 1 Gwardia Koszalin 27:39 (12:19) Sandra Spa Pogoń Szczecin
1/16 finału (2016-12-14) 12 Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 36:35 (12:11, 27:27, 30:30) KS SPR Chrobry Głogów
1/16 finału (2016-12-14) 4 AZS UW Warszawa 29:34 (12:17) MMTS Kwidzyn
1/16 finału (2016-12-14) 3 Spójnia Gdynia 24:27 (14:13) Meble Wójcik Elbląg
1/16 finału (2016-12-14) 5 AZS AWF Biała Podlaska 23:27 (11:14) KPR RC Legionowo
1/8 finału (2017-02-04) 16 Meble Wójcik Elbląg 21:30 (10:15) Azoty-Puławy
1/8 finału (2017-02-04) 21 Wybrzeże Gdańsk 35:20 (18:12) MKS Kalisz
1/8 finału (2017-02-04) 18 SRS Czuwaj Przemyśl 26:40 (8:19) Vive Tauron Kielce
1/8 finału (2017-02-04) 17 Gwardia Opole 29:27 (14:14) SPR Stal Mielec
1/8 finału (2017-02-04) 19 MKS Zagłębie Lubin 27:29 (16:17) ORLEN Wisła Płock
1/8 finału (2017-02-04) 22 Sandra Spa Pogoń Szczecin 29:25 (14:12) KPR RC Legionowo
1/8 finału (2017-02-04) 20 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 33:32 (13:17, 29:29) Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów
1/8 finału (2017-02-04) 15 MMTS Kwidzyn 32:26 (17:13) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
1/4 finału (2017-04-05) 23 Sandra Spa Pogoń Szczecin 25:37 (12:18) Vive Tauron Kielce
1/4 finału (2017-04-05) 24 MMTS Kwidzyn 33:23 (16:8) Wybrzeże Gdańsk
1/4 finału (2017-04-05) 26 OKPR Warmia Traveland Olsztyn 22:28 (11:15) Gwardia Opole
1/4 finału (2017-04-05) 25 ORLEN Wisła Płock 36:24 (19:9) Azoty-Puławy
1/2 finału (2017-04-12) 28 MMTS Kwidzyn 23:31 (11:12) ORLEN Wisła Płock
1/2 finału (2017-04-12) 27 Vive Tauron Kielce 38:23 (18:10) Gwardia Opole
1/2 finału (2017-05-10) 29 Gwardia Opole Vive Tauron Kielce
1/2 finału (2017-05-10) 30 ORLEN Wisła Płock MMTS Kwidzyn