Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Puchar ZPRP Młodziczek | Puchar ZPRP Młodziczek – wyniki

Puchar ZPRP Młodziczek – wyniki

Finały

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
mecz o III miejsce
87 2017-06-10 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 20:21 (8:7) Roxa I Lublin
mecz o I miejsce
88 2017-06-10 13:15 MTS Kwidzyn 14:24 (6:12) KPR ROKiS II Radzymin

Półfinały

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
Półfinały
85 2017-06-09 16:00 MTS Kwidzyn 25:17 (12:13) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
86 2017-06-09 17:30 Roxa I Lublin 27:28 (12:8, 25:25) KPR ROKiS II Radzymin

1/4 finału – grupa M

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa M
73 2017-05-26 SPR Pogoń 1945 Zabrze 26:31 (12:17) MTS Kwidzyn
74 2017-05-26 KPR ROKiS II Radzymin 23:19 (13:12) UKS PR Ruch Chorzów
1/4 finału - grupa M
75 2017-05-27 UKS PR Ruch Chorzów 20:21 (12:12) SPR Pogoń 1945 Zabrze
76 2017-05-27 KPR ROKiS II Radzymin 24:27 (12:13) MTS Kwidzyn
1/4 finału - grupa M
77 2017-05-28 MTS Kwidzyn 26:40 (11:19) UKS PR Ruch Chorzów
78 2017-05-28 KPR ROKiS II Radzymin 22:15 (6:6) SPR Pogoń 1945 Zabrze

1/4 finału – grupa N

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/4 finału - grupa N
79 2017-05-26 Roxa I Lublin 31:24 (14:9) MKS Kusy I Szczecin
80 2017-05-26 UKS Bukowia Buk 18:24 (7:11) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
1/4 finału - grupa N
81 2017-05-27 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 18:25 (13:9) Roxa I Lublin
82 2017-05-27 UKS Bukowia Buk 27:23 (13:12) MKS Kusy I Szczecin
1/4 finału - grupa N
83 2017-05-28 MKS Kusy I Szczecin 23:20 (13:11) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
84 2017-05-28 UKS Bukowia Buk 26:27 (13:11) Roxa I Lublin

1/8 finału – grupa I

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa I
49 2017-05-12 KPR ROKiS II Radzymin 32:28 (17:13) MKS Kusy I Szczecin
50 2017-05-12 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 26:12 (11:8) Korona Handball I
1/8 finału - grupa I
51 2017-05-13 Korona Handball I 18:17 (8:9) KPR ROKiS II Radzymin
52 2017-05-13 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 20:25 (10:13) MKS Kusy I Szczecin
1/8 finału - grupa I
53 2017-05-14 MKS Kusy I Szczecin 21:20 (10:7) Korona Handball I
54 2017-05-14 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 18:25 (12:13) KPR ROKiS II Radzymin

1/8 finału – grupa J

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa J
55 2017-05-12 Roxa I Lublin 27:19 (17:9) UKS PR Ruch Chorzów
56 2017-05-12 UKS Pantery Dopiewo 28:24 (13:15) Polonia MOSiR Łaziska Górne
1/8 finału - grupa J
57 2017-05-13 Polonia MOSiR Łaziska Górne 15:29 (10:17) Roxa I Lublin
58 2017-05-13 UKS Pantery Dopiewo 23:37 (13:12) UKS PR Ruch Chorzów
1/8 finału - grupa J
59 2017-05-14 UKS PR Ruch Chorzów 25:21 (14:13) Polonia MOSiR Łaziska Górne
60 2017-05-14 UKS Pantery Dopiewo 22:25 (14:8) Roxa I Lublin

1/8 finału – grupa K

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa K
61 2017-05-12 SPR Pogoń 1945 Zabrze 24:13 (14:8) UKS Dwójka Nowy Sącz
62 2017-05-12 AZS EUST Radom 14:16 (9:9) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
1/8 finału - grupa K
63 2017-05-13 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 23:26 (10:16) SPR Pogoń 1945 Zabrze
64 2017-05-13 AZS EUST Radom 20:14 (13:5) UKS Dwójka Nowy Sącz
1/8 finału - grupa K
65 2017-05-14 UKS Dwójka Nowy Sącz 11:35 (7:19) UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno
66 2017-05-14 AZS EUST Radom 22:21 (10:12, 17:17) SPR Pogoń 1945 Zabrze

1/8 finału – grupa L

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa L
67 2017-05-12 UKS Bukowia Buk 27:19 (15:9) MTS Kwidzyn
68 2017-05-12 UKS Sprint Ulan-Majorat 21:26 (10:11) GUKS Bellator Ryjewo I
1/8 finału - grupa L
69 2017-05-13 GUKS Bellator Ryjewo I 13:19 (4:12) UKS Bukowia Buk
70 2017-05-13 UKS Sprint Ulan-Majorat 22:25 (11:11) MTS Kwidzyn
1/8 finału - grupa L
71 2017-05-14 MTS Kwidzyn 20:19 (10:12) GUKS Bellator Ryjewo I
72 2017-05-14 UKS Sprint Ulan-Majorat 27:19 (11:11) UKS Bukowia Buk

1/16 finału – grupa A

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa A
1 2017-04-28 16:00 UKS Olimp Grodków 16:12 (8:7) ChKS Łódź
2 2017-04-28 18:00 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 24:23 (11:13) UKS PR Ruch Chorzów
1/16 finału - grupa A
3 2017-04-29 10:00 UKS PR Ruch Chorzów 36:17 (19:9) UKS Olimp Grodków
4 2017-04-29 11:45 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 30:9 (17:5) ChKS Łódź
1/16 finału - grupa A
5 2017-04-30 10:00 ChKS Łódź 17:33 (8:14) UKS PR Ruch Chorzów
6 2017-04-30 11:45 EUCO-UKS Dziewiątka Legnica 29:19 (14:8) UKS Olimp Grodków

1/16 finału – grupa B

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa B
7 2017-04-28 UKS Pantery Dopiewo 31:23 (14:10) MKS Henri Lloyd Brodnica
8 2017-04-28 UKS Czarni Żagań 21:22 (11:8) MKS Kusy I Szczecin
1/16 finału - grupa B
9 2017-04-29 MKS Kusy I Szczecin 18:17 (7:9) UKS Pantery Dopiewo
10 2017-04-29 UKS Czarni Żagań 22:23 (14:15) MKS Henri Lloyd Brodnica
1/16 finału - grupa B
11 2017-04-30 MKS Henri Lloyd Brodnica 30:26 (17:13) MKS Kusy I Szczecin
12 2017-04-30 UKS Czarni Żagań 17:27 (6:16) UKS Pantery Dopiewo

1/16 finału – grupa C

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa C
13 2017-04-28 KPR ROKiS II Radzymin 34:26 (15:10) UKS Jedynka Dzierżoniów
14 2017-04-28 GTPR Vistal 16:18 (9:11) Polonia MOSiR Łaziska Górne
1/16 finału - grupa C
15 2017-04-29 Polonia MOSiR Łaziska Górne 18:21 (8:7) KPR ROKiS II Radzymin
16 2017-04-29 GTPR Vistal 33:12 (19:6) UKS Jedynka Dzierżoniów
1/16 finału - grupa C
17 2017-04-30 UKS Jedynka Dzierżoniów 12:29 (7:12) Polonia MOSiR Łaziska Górne
18 2017-04-30 GTPR Vistal 25:28 (10:11) KPR ROKiS II Radzymin

1/16 finału – grupa D

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa D
19 2017-04-28 Roxa I Lublin 43:13 (25:5) Gem Posada Górna
20 2017-04-28 Korona Handball I 29:20 (13:12) SPR Olkusz
1/16 finału - grupa D
21 2017-04-29 SPR Olkusz 23:24 (12:13) Roxa I Lublin
22 2017-04-29 Korona Handball I 30:14 (16:4) Gem Posada Górna
1/16 finału - grupa D
23 2017-04-30 Gem Posada Górna 6:24 (4:15) SPR Olkusz
24 2017-04-30 Korona Handball I 18:27 (9:14) Roxa I Lublin

1/16 finału – grupa E

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa E
25 2017-04-28 SPR Pogoń 1945 Zabrze 40:17 (24:12) MKS Zagłębie Lubin
26 2017-04-28 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 11:15 (6:9) GUKS Bellator Ryjewo I
1/16 finału - grupa E
27 2017-04-29 GUKS Bellator Ryjewo I 18:28 (11:13) SPR Pogoń 1945 Zabrze
28 2017-04-29 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 34:15 (16:7) MKS Zagłębie Lubin
1/16 finału - grupa E
29 2017-04-30 MKS Zagłębie Lubin 10:20 (3:11) GUKS Bellator Ryjewo I
30 2017-04-30 MKS Piotrcovia II Piotrków Tryb. 15:18 (6:8) SPR Pogoń 1945 Zabrze

1/16 finału – grupa F

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa F
31 2017-04-28 KU AZS Politechnika I Koszalińska 23:10 (12:5) UKS Jedynka Słubice
32 2017-04-28 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 23:24 (11:12) UKS Bukowia Buk
1/16 finału - grupa F
33 2017-04-29 UKS Bukowia Buk 15:14 (9:7) KU AZS Politechnika I Koszalińska
34 2017-04-29 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 25:13 (13:5) UKS Jedynka Słubice
1/16 finału - grupa F
35 2017-04-30 UKS Jedynka Słubice 22:27 (8:14) UKS Bukowia Buk
36 2017-04-30 UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno 18:16 (9:5, 14:14) KU AZS Politechnika I Koszalińska

1/16 finału – grupa G

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa G
37 2017-04-28 MKS Truso Elbląg 15:26 (7:10) MTS Kwidzyn
38 2017-04-28 AZS EUST Radom 20:17 (8:10, 16:16) MKS Ochota Warszawa
1/16 finału - grupa G
39 2017-04-29 MKS Ochota Warszawa 21:23 (9:12, 19:19) MKS Truso Elbląg
40 2017-04-29 AZS EUST Radom 19:12 (7:8) MTS Kwidzyn
1/16 finału - grupa G
41 2017-04-30 MTS Kwidzyn 24:15 (14:11) MKS Ochota Warszawa
42 2017-04-30 AZS EUST Radom 23:24 (11:15) MKS Truso Elbląg

1/16 finału – grupa H

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa H
43 2017-04-28 UKS Olszynka Dzikowiec 14:26 (6:10) UKS Sprint Ulan-Majorat
44 2017-04-28 UKS Dwójka Nowy Sącz 20:16 (10:8) UKS Olimpia I Końskie
1/16 finału - grupa H
45 2017-04-29 UKS Olszynka Dzikowiec 22:23 (12:12) UKS Olimpia I Końskie
46 2017-04-29 UKS Dwójka Nowy Sącz 25:26 (10:14) UKS Sprint Ulan-Majorat
1/16 finału - grupa H
47 2017-04-30 UKS Olimpia I Końskie 22:31 (11:17) UKS Sprint Ulan-Majorat
48 2017-04-30 UKS Dwójka Nowy Sącz 26:19 (12:4) UKS Olszynka Dzikowiec