Strona główna | ZPRP | Rozgrywki | Puchar ZPRP Młodzików | Puchar ZPRP Młodzików – wyniki

Puchar ZPRP Młodzików – wyniki

1/8 finału – grupa I

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa I
49 2017-05-19 Wybrzeże Gdańsk 44:28 (24:11) UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
50 2017-05-19 KS SPR Chrobry Głogów 30:28 (14:14) UKS Wiertmet Libusza
1/8 finału - grupa I
51 2017-05-20 UKS Wiertmet Libusza 23:38 (15:19) Wybrzeże Gdańsk
52 2017-05-20 KS SPR Chrobry Głogów 34:19 (18:9) UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
1/8 finału - grupa I
53 2017-05-21 UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 20:32 (11:12) UKS Wiertmet Libusza
54 2017-05-21 KS SPR Chrobry Głogów 19:26 (9:13) Wybrzeże Gdańsk

1/8 finału – grupa J

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa J
55 2017-05-19 KS VIVE Tauron I Kielce 35:27 (19:13) SPR Pogoń 1945 Zabrze
56 2017-05-19 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25:19 (15:7) MDK Bartoszyce
1/8 finału - grupa J
57 2017-05-20 MDK Bartoszyce 17:19 (5:9) KS VIVE Tauron I Kielce
58 2017-05-20 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20:19 (12:10) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/8 finału - grupa J
59 2017-05-21 SPR Pogoń 1945 Zabrze 23:14 (12:9) MDK Bartoszyce
60 2017-05-21 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 22:29 (12:15) KS VIVE Tauron I Kielce

1/8 finału – grupa K

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa K
61 2017-05-19 EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica 35:34 (15:16) MKS Padwa I Zamość
62 2017-05-19 KS Szczypiorniak Olsztyn I 27:23 (14:13) MKS Henri Lloyd Brodnica I
1/8 finału - grupa K
63 2017-05-20 MKS Henri Lloyd Brodnica I 20:27 (10:13) EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica
64 2017-05-20 KS Szczypiorniak Olsztyn I 21:16 (9:7) MKS Padwa I Zamość
1/8 finału - grupa K
65 2017-05-21 MKS Padwa I Zamość 25:21 (16:9) MKS Henri Lloyd Brodnica I
66 2017-05-21 KS Szczypiorniak Olsztyn I 38:27 (20:12) EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica

1/8 finału – grupa L

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/8 finału - grupa L
67 2017-05-19 UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 24:38 (19:23) MTS Kwidzyn
68 2017-05-19 MKS PM MPEC I Tarnów 26:16 (12:11) KS Viret CMC Zawiercie
1/8 finału - grupa L
69 2017-05-20 KS Viret CMC Zawiercie 31:28 (16:13) UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
70 2017-05-20 MKS PM MPEC I Tarnów 22:32 (10:18) MTS Kwidzyn
1/8 finału - grupa L
71 2017-05-21 MTS Kwidzyn 37:16 (17:8) KS Viret CMC Zawiercie
72 2017-05-21 MKS PM MPEC I Tarnów 39:31 (16:16) UKS MIŚ Gorzów Wlkp.

1/16 finału – grupa A

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa A
1 2017-05-05 KS SPR Chrobry Głogów 29:22 (13:15) SPR Pogoń 1945 Zabrze
2 2017-05-05 UKS Olimp Grodków 27:20 (11:10) UKS Anilana I Łódź
1/16 finału - grupa A
3 2017-05-06 UKS Anilana I Łódź 18:27 (9:13) KS SPR Chrobry Głogów
4 2017-05-06 UKS Olimp Grodków 21:23 (11:9) SPR Pogoń 1945 Zabrze
1/16 finału - grupa A
5 2017-05-07 SPR Pogoń 1945 Zabrze 27:18 (14:7) UKS Anilana I Łódź
6 2017-05-07 UKS Olimp Grodków 24:30 (16:12) KS SPR Chrobry Głogów

1/16 finału – grupa B

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa B
7 2017-05-05 UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą 31:21 (15:9) SPR Grunwald Ruda Śląska
8 2017-05-05 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 31:28 (16:15) UKS Iskra Bydgoszcz I
1/16 finału - grupa B
9 2017-05-06 UKS Iskra Bydgoszcz I 19:31 (8:14) UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą
10 2017-05-06 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 27:14 (15:8) SPR Grunwald Ruda Śląska
1/16 finału - grupa B
11 2017-05-07 SPR Grunwald Ruda Śląska 16:26 (7:11) UKS Iskra Bydgoszcz I
12 2017-05-07 KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20:19 (10:11) UKS Nukleon Kostrzyn nad Odrą

1/16 finału – grupa C

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa C
13 2017-05-05 MDK Bartoszyce 23:15 (11:12) UKS Kontra Warszawa
14 2017-05-05 Wybrzeże Gdańsk 40:17 (17:10) MLKS Borowiak Czersk
1/16 finału - grupa C
15 2017-05-06 MLKS Borowiak Czersk 19:20 (9:9) MDK Bartoszyce
16 2017-05-06 Wybrzeże Gdańsk 45:25 (17:13) UKS Kontra Warszawa
1/16 finału - grupa C
17 2017-05-07 UKS Kontra Warszawa 27:31 (12:18) MLKS Borowiak Czersk
18 2017-05-07 Wybrzeże Gdańsk 37:14 (16:7) MDK Bartoszyce

1/16 finału – grupa D

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa D
19 2017-05-05 KS VIVE Tauron I Kielce 29:23 (15:14) UKS Wiertmet Libusza
20 2017-05-05 UKS Bursa-Puławy 27:16 (14:9) MKS MOS Wieluń
1/16 finału - grupa D
21 2017-05-06 MKS MOS Wieluń 16:36 (8:19) KS VIVE Tauron I Kielce
22 2017-05-06 UKS Bursa-Puławy 18:23 (10:9) UKS Wiertmet Libusza
1/16 finału - grupa D
23 2017-05-07 UKS Wiertmet Libusza 32:26 (13:15) MKS MOS Wieluń
24 2017-05-07 UKS Bursa-Puławy 20:26 (11:11) KS VIVE Tauron I Kielce

1/16 finału – grupa E

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa E
25 2017-05-05 UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki 27:30 (16:18) LKS OSiR Komprachcice
26 2017-05-05 KS Viret CMC Zawiercie 24:31 (10:19) EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica
1/16 finału - grupa E
27 2017-05-06 EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica 24:26 (12:16) UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki
28 2017-05-06 KS Viret CMC Zawiercie 18:16 (11:11) LKS OSiR Komprachcice
1/16 finału - grupa E
29 2017-05-07 LKS OSiR Komprachcice 26:39 (10:14) EUCO-UKS Dziewiątka I Legnica
30 2017-05-07 KS Viret CMC Zawiercie 21:16 (9:7) UKS Victoria I Tomaszów Mazowiecki

1/16 finału – grupa F

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa F
31 2017-05-05 MKS Henri Lloyd Brodnica I 25:22 (10:9) MKS Tęcza Kościan
32 2017-05-05 MKS Kusy I Szczecin 28:32 (12:17) UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
1/16 finału - grupa F
33 2017-05-06 UKS MIŚ Gorzów Wlkp. 29:28 (12:12, 26:26) MKS Henri Lloyd Brodnica I
34 2017-05-06 MKS Kusy I Szczecin 28:29 (14:15) MKS Tęcza Kościan
1/16 finału - grupa F
35 2017-05-07 MKS Tęcza Kościan 22:24 (13:12) UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
36 2017-05-07 MKS Kusy I Szczecin 24:25 (13:11) MKS Henri Lloyd Brodnica I

1/16 finału – grupa G

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa G
37 2017-05-05 SKF Wisła I Płock 22:25 (10:15) MTS Kwidzyn
38 2017-05-05 KS Szczypiorniak Olsztyn I 37:28 (18:15) MKS MOS I Wrocław
1/16 finału - grupa G
39 2017-05-06 MKS MOS I Wrocław 13:21 (6:12) SKF Wisła I Płock
40 2017-05-06 KS Szczypiorniak Olsztyn I 32:27 (15:15) MTS Kwidzyn
1/16 finału - grupa G
41 2017-05-07 MTS Kwidzyn 34:23 (24:9) MKS MOS I Wrocław
42 2017-05-07 KS Szczypiorniak Olsztyn I 29:28 (15:12) SKF Wisła I Płock

1/16 finału – grupa H

Nr meczu Data Gospodarze Wynik Goście
1/16 finału - grupa H
43 2017-05-05 SRS Czuwaj I Przemyśl 17:24 (7:12) MKS Padwa I Zamość
44 2017-05-05 MKS PM MPEC I Tarnów 34:28 (16:11) KSSPR I Końskie
1/16 finału - grupa H
45 2017-05-06 KSSPR I Końskie 24:18 (12:10) SRS Czuwaj I Przemyśl
46 2017-05-06 MKS PM MPEC I Tarnów 20:19 (8:9) MKS Padwa I Zamość
1/16 finału - grupa H
47 2017-05-07 MKS Padwa I Zamość 23:19 (9:7) KSSPR I Końskie
48 2017-05-07 MKS PM MPEC I Tarnów 31:13 (17:3) SRS Czuwaj I Przemyśl