Strona główna | Szkolenia | Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorek młod. 09-15.02.2007r.

Akcje szkoleniowe: Kadra narodowa juniorek młod. 09-15.02.2007r.

 

Trener główny Dariusz Dworaczek, w ramach organizacji kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 1992 i mł.) powołuje niżej wymienione zawodniczki na centralne konsultację szkoleniowe w Sochocinie w terminach: Grupa A: 09-12.02.2007r., Grupa B: 12-15.02.2007 r.

Grupa A: Termin : 09-12.02.2007 r.
1. Jałoszewska Agnieszka – LUKS Orlik Reszel
2. Maksymiuk Marlena – LUKS Orlik Reszel
3. Hryczuk Marlena – LUKS Orlik Reszel
4. Pesel Zuzanna – LUKS Orlik Reszel
5. Szlaska Sylwia – GKS Lider Winnica
6. Kłosiewicz Dominika – GKS Lider Winnica
7. Komorowska Agnieszka – GKS Lider Winnica
8. Tracz Paulina – MKS Zagłębie Lubin
9. Rusin Monika – MKS Zagłębie Lubin
10. Mierzwińska Patrycja – TOR Dobrzeń Wielki
11. Brylak Paulina – TOR Dobrzeń Wielki
12. Guttmann Paulina – UKS Olimpijczyk Kowalewo
13. Węglerska Aleksandra – UKS Olimpijczyk Kowalewo
14. Wawrzynkowska Marta – MKS Polonia Kępno
15. Janecka Magdalena – GMTS Sparta Gubin
16. Różańska Natalia – MKS Victoria Świebodzice
17. Zuba Agata – UKS Olszyna Dzikowiec
18. Kmin Karolina – CHKS Łódz
19. Sieradzka Agnieszka – UKS Wilanowia Warszawa
20. Zegnałek Agnieszka – MKS Ochota Warszawa
21. Latuszek Sara – OSiR Dębno
22. Tereba Aleksandra – MKS Kusy Szczecin

Grupa B :Termin : 12-15.02.2007 r.

1. Kasula Anastazja – UKS Handballtic Gdynia
2. Pawłowska Magda – UKS Handballtic Gdynia
3. Tomczyk Marta – MKS Sambor Tczew
4. Skonieczna Aneta – MKS Sambor Tczew
5. Szyszkowska Arleta – SPR Łukowia Łuków
6. Galińska Emilia – SPR Łukowia Łuków
7. Wożniak Izabela – KSS Kielce
8. Snycerz Honorata – KSS Kielce
9. Różęwska Natalia – MKS MOS Gniezno
10.Tubacka Marta – MKS MOS Gniezno
11. Wawrzyniak Daria – MKS Victoria Toruń
12. Żyłka Milena – MKS Olimpia Nowy Sącz
13. Maślanka Anna – MKS Beskid Nowy Sącz
14. Siemion Renata – TS Siemiatycze
15. Stanulewicz Magdalena – KS Łączpol Gdynia
16. Winiarska Natalia – UKS Pasja Sadlinki
17. Andrzejewska Ewa – UKS Conrad Gdańsk
18. Michla Anna – Zryw Chorzów
19. Sudrawska Daria – GZKS Sośnica Gliwice
20. Perzyńska Alicja – UKS PTF Gdańsk
21. Adamczyk Dorota – MKS TPR Lublin
22. Kaniowska Magdalena – KS 7 Jarosław

Kadra szkoleniowa:
– Dworaczyk Dariusz – trener reprezentacji
– Szczepaniak Elżbieta – trener współpracujący
– do ustalenia – lekarz
– do ustalenia – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodniczek dnia 09.02.2007 (Grupa A) oraz dnia 12.02.2007 (Grupa B) do godz. 14.00 w Warszawie, na parkingu przed Muzeum Techniki Pałacu Kultury – przejazd całej grupy do Sochocina ( telefon kontaktowy do trenera D. Dworaczyka 0 512 386 571 ).
II. Zakwaterowanie w Sochocinie w Internacie Zespołu Szkół i Przedszkoli Samorządowych, ul. Szkolna 17 tel. 023 661 85 89 lub 661 85 49.
III. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
IV. Zawodniczki powinny zabrać ze sobą książeczkę (legitymację) zdrowia sportowca z aktualnymi badaniami. Osoby, które nie będą posiadały aktualnych badań lekarskich zostaną odesłane bez zwrotu kosztów podróży.