Strona główna | ZPRP | Magazyn Polska 2016

Magazyn Polska 2016

 

Już o godz. 20:00 zapraszamy do Polsat Sport News na kolejne wydanie magazynu „Polska 2016”. Głównym zagadnieniem dzisiejszego odcinka będzie znakomita praca z młodzieżą w małych ośrodkach. Dziennikarze Polsatu odwiedzili Regimin, skąd pochodzą m.in. Adam Morawski i Przemysław Krajewski oraz Ryjewo gdzie przygodę z piłką ręczna zaczynała Katarzyna Janiszewska. Omówiona zostanie też finałowa piątka kandydatur w konkursie na nazwę maskotki Euro 2016.

– Z naszymi gośćmi Karoliną Siódmiak – urodzoną w Rynie i wychowaną w Giżycku oraz z pochodzącym z wiodącego ośrodka handballowego w Polsce, czyli Płocka, Piotrkiem Masłowskim zastanowimy się, czy miejsce, w którym zaczyna się karierę determinuje jej dalszy przebieg. Czy dzieci z Płocka, Kielc, Trójmiasta, Śląska już na starcie mają przewagę, czy wcale nie? – mówi gospodarz programu Szymon Rojek.

Nie zabraknie aktualności, czyli tematu:

– play-off w męskiej oraz żeńskiej PGNiG Superlidze

– sukcesów Vive Tauron Kielce i Pogoni Baltica Szczecin w europejskich pucharach

– powołań trenera Michaela Bieglera na majowy Międzynarodowy Turniej Towarzyski męskiej reprezentacji Polski w Krakowie i Katowicach. Przypomnijmy, że Biało-czerwoni zmierzą się kolejno Rumunią, Egiptem i Brazylią. Bilety wciąż do kupienia TUTAJ!