Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener Dariusz Tomaszewski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:
     
26-30.04.2015 – Dzierżoniów – konsultacja szkoleniowa
01-03.05.2015 – Dzierżoniów/Ząbkowice Śl./Opole – mecze międzypaństwowe POL-AUT


1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin – SMS
2. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole – SMS
3. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
4. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
5. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS
6. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
7. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS
8. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS
9. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
10. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
11. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
12. Krysiak Dawid – Gaz-System pogoń Szczecin
13. Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
14. Przybysz Adrian – KS Gwardia Opole
15. Urbański Artur – CHKS Łódź
16. Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław
17. Foterek Mateusz – UKS Sparta Ostrów Wlkp.
18. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
19. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
20. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
21. Fedeńczak Dawid – KS CKS Szczecin

Zawodnicy rezerwowi:
Koselski Konrad – MKS Zagłębie Lubin – SMS
Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin – SMS
Pyrka Kacper – UKS Bursa Puławy – SMS 
Kowalczyk Paweł – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
Sobczyk Marek – SKS Kusy Kraków – SMS
Rogalski Michał – KS Unia Lublin – SMS
Lejza Bartosz – SKF Wisła Płock
Piaskowski Olgierd – KS Start Konin
Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin
Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin
Winiarski Jakub – CHKS Łódź
Jączyński Aleks – MKS Sambor Tczew
Antosik Kacper – CHKS Łódź
Wolski Paweł – UKS Bursa Puławy
Falasa Damian – KS Vive Tauron Kielce
Beczek Andrzej – MKS Zryw Chorzów
Jasiński Filip – MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
 Skórski Michał – trener współpracujący
 Błaszkiewicz Tomasz – trener bramkarzy
 Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta    
 Adamczy Szymon – statystyk
I. Zbiórka zawodników: dnia 26.04.2015 (niedziela) do godz. 15:00 na Dworcu PKS Wrocław Główny (ul.Sucha 1; Wrocław) skąd zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Dzierżoniowa.
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.