Strona główna | Handball Polska | Ukazał się nr 95 Handball Polska

Ukazał się nr 95 Handball Polska

 

Ukazał się nr 95 magazynu „Handball Polska”. Czasopismo jest dystrybuowane w sieci Kolportera oraz w salonach EMPiK. Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem  nagroda jest jedna – voucher dla 2 osób na 2 noclegi ze śniadaniem ufundowany przez Warsaw International Airport Hotel.
Najnowszy numer otwiera obszerny wywiad z Andrzejem Kraśnickim. Prezes ZPRP opowiada o swoich wrażeniach z mistrzostw świata w Katarze, pracy trenera Michaela Bieglera w HSV Hamburg oraz planach reprezentacji Polski na najbliższe miesiące.

|
Uruchomione, w pierwszy dzień wiosny, zegary w Warszawie i w Gdańsku, dały sygnał, że do rozpoczęcia EHF Euro 2016 pozostało równo 300 dni. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na tę imprezę. Dlatego zawczasu warto o tym pomyśleć. 
|
W obu PGNiG Superligach rozgrywki weszły w fazę play off. Na naszych łamach podsumowujemy rundę zasadniczą. Jakkolwiek zgodnie z tradycją ostatnich lat wśród panów dominowały zespoły Vive i Wisły, to już u kobiet trudno wskazać choć jedną drużynę, którą wyraźnie sama nadawała rytm rywalkom.
|Zanim poznamy mistrzów kraju czekają nas emocje związane z PGNiG Pucharem Polski Final Four. Na warszawskim Torwarze zobaczymy niemal w komplecie drużynę brązowych medalistów mistrzostw świata w Katarze. Tym razem reprezentanci kraju wystąpią w klubowych zespołach, ale emocji nie powinno zabraknąć. Przedstawiamy sylwetkę jednego z naszych herosów. Niewiele brakowałoby, aby Kamil Syprzak został wioślarzem.

Biało-czerwonych, przygotowujących się do styczniowych mistrzostw
Europy, zobaczymy w test-turnieju. W Krakowie i w Katowicach ich przeciwnikami
będą ekipy Rumunii, Egiptu i Brazylii.

Piórem Władysława Zieleśkiewicza opisujemy historyczne „horrory” z udziałem reprezentacji Polski. Ten z Hiszpanią w Katarze  nie był przecież pierwszym.
To oczywiście nie wszystkie materiały, które zawarliśmy w tym numerze. Zapraszamy do lektury.