Strona główna | ZPRP | Kup bilet na Puchar Polski

Kup bilet na Puchar Polski

 

Kolejna pula biletów na Turniej o PGNiG Puchar Polski Mężczyzn już w sprzedaży! Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu dzisiejszym trafiła do sprzedaży kolejna transza biletów na Finałowy Turniej o PGNiG Puchar Polski w Piłce Ręcznej Mężczyzn, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia na Torwarze w Warszawie. 
To niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć w akcji reprezentantów Polski – brązowych medalistów mistrzostw świata w Katarze: Sławomira Szmala, Karola Bieleckiego, Michała Jureckiego, Mariusza Jurkiewicza i wielu innych! W sobotę 25 kwietnia w półfinałach VIVE TAURON KIELCE zagra z GÓRNIKIEM ZABRZE (17:30) a ORLEN WISŁA PŁOCK z AZOTAMI PUŁAWY (20:00). 
Zwycięzcy spotkają się w niedzielnym wielkim finale, którego stawką będzie PGNiG Puchar Polski! Początek meczu o 17:30, spotkanie o trzecie miejsce o 15:00. W dniach 25-26 kwietnia każdy miłośnik piłki ręcznej, kibic sportu na najwyższym poziomie, musi odwiedzić Halę Torwar i kibicować najlepszym szczypiornistom globu. To niepowtarzalna szansa, aby w Warszawie podziwiać największe gwiazdy piłki ręcznej. Informacja o biletach na  
http://abilet.pl/impreza/pgnig-puchar-polski-final-four-2168.