Strona główna | ZPRP | Wybrano agencję ochrony na Euro 2016

Wybrano agencję ochrony na Euro 2016

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce niniejszym informuje o wynikach konkursu na wybór Agencji Ochrony Osób i Mienia, zabezpieczającej imprezy masowe organizowane w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 oraz imprezy towarzyszące i wydarzenia przed turniejowe.

W dniu 12 marca 2015 r. na stronie internetowej ZPRP ukazało się zaproszenie do składania ofert. Do 23 marca wpłynęły 3 oferty. Tego samego dnia o g. 15.30, w obecności członków Komisji Konkursowej oraz Opiekuna Prawnego ZPRP, Mecenasa Roberta Czaplickiego koperty zostały otwarte. Następnie Komisja, w oparciu o kryteria zawarte w zapytaniu, dokonała ich oceny i najwyższą otrzymała oferta złożona przez “Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o.o.”.

Uzasadnienie wyboru: Wykonawca spełnia określone przez zamawiającego wymagania określone w konkursie, a złożona oferta została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o podane kryteria wyboru.

Konkurs na wybór Agencji Ochrony Osób i Mienia został przygotowany we współpracy z firmą doradczą Deloitte, która jest Partnerem ZPRP w zakresie wsparcia prawnego, finansowego oraz podatkowego przy organizacji EHF EURO 2016. Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Polska 2016 odbędą się w dniach 15-31 stycznia. W czterech Miastach-Gospodarzach: Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach kibice obejrzą w sumie 47 meczów. Miasta Gospodarze oraz Region Gospodarz – Małopolska, to główni Partnerzy ZPRP w zakresie organizacji turnieju.