Strona główna | ZPRP | KONKURS NA NAZWĘ MASKOTKI EHF EURO 2016

KONKURS NA NAZWĘ MASKOTKI EHF EURO 2016

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki ręcznej do wzięcia udziału w konkursie na nazwę maskotki Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016. Czekamy na Państwa propozycje do 15 marca 2015 roku. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci podwójnego biletu na mecz otwarcia EHF EURO 2016.

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym będą zbierane wszystkie propozycje nazwy maskotki, w drugim komisja konkursowa przedstawi pięć wybranych propozycji nazwy dla maskotki mistrzostw, które następnie zostaną poddane pod głosowanie drogą internetową na oficjalnym profilu facebookowym mistrzostw.

Propozycję na nazwę maskotki można zgłaszać do dnia 15 marca do godz.12.00, wypełniając Kartę Zgłoszenia oraz akceptując regulamin konkursu. Na autora nazwy wybranej przez internautów czeka nagroda w postaci podwójnego biletu na mecz otwarcia Mistrzostw Europy Piłkarzy Ręcznych, które odbędą się w dniach 15-31 stycznia 2016 roku. Nazwa maskotki mistrzostw oraz wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 kwietnia 2015 podczas finałowego Turnieju o PGNiG Puchar Polski Mężczyzn.

KARTĘ ZGŁOSZENIA ORAZ REGULAMIN KONKURSU ZNALEŹĆ MOŻNA TUTAJ [link]