19 lutego 2015

Andrzej Koniarek podwójnie uhonorowany

W miniony piątek w Poznaniu doszło do spotkania Prezesa ZPRP Andrzeja Kraśnickiego z Andrzejem Koniarkiem – znakomitym wychowawcą i trenerem piłki ręcznej, wieloletnim nauczycielem akademickim na poznańskiej AWF. Dr Koniarek został uhonorowany najwyższymi odznaczeniami ZPRP oraz PKOl za działalność na rzecz rozwoju piłki ręcznej i sportu.   

Andrzej Koniarek w towarzystwie małżonki Sabiny oraz prezesa Andrzeja Kraśnickiego

Odebrał z rąk prezesa Kraśnickiego Odznakę Diamentową z Wieńcem ZPRP za wieloletnią działalność na rzecz rozwoju piłki ręcznej, wybitne osiągnięcia w pracy metodyczno-szkoleniowej oraz wychowanie wielu pokoleń zawodników i pasjonatów szczypiorniaka oraz Złoty Medal PKOl za zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego.

– Przyznam, że nigdy nie oczekiwałem podobnych nagród, niemniej jestem bardzo szczęśliwy i serdecznie dziękuję za te wyróżnienia – przyznał Andrzej Koniarek, który w minionym roku obchodził swoje 90. urodziny.

Spotkanie odbyło się Centrum Rekreacyjnym FairPlayce w Poznaniu.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego wydarzenia, przygotowanego przez TVP Poznań, rozpoczyna się on w 3 minucie i 45 sekundzie serwisu wiadomości sportowych z dnia 13.02.2015.

Link do video: http://poznan.tvp.pl/18864453/13022015.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest