Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

          22.02.2015    – COMS Warszawa    – okresowe badania lekarskie
     23-26.02.2015    – COS Giżycko        – konsultacja szkoleniowa
27.02-01.03.2015    – COS Giżycko        –  turniej międzypaństwowy       

1.    Bartosik        Marek         – MKS Zagłębie Lubin            – SMS
2.    Kołtunowicz    Piotr         – KS Start Konin                     – SMS
3.    Rogalski        Michał         – KS Unia Lublin                    – SMS   
4.    Pyrka    Kacper               – UKS Bursa Puławy               – SMS
5.    Skrzypczyk        Dawid    – KS Gwardia Opole               – SMS
6.    Kowalczyk        Paweł      – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
7.    Orpik        Jakub               – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
8.    Jarosiewicz    Piotr           – UKPR Agrykola Warszawa   – SMS
9.    Milewski        Michał          – UKS Iskra Bydgoszcz          – SMS
10.    Mauer        Patryk          – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS
11.    Chełmiński    Adrian        – UKS Nike Ciechanów          – SMS
12.    Sobczyk         Marek       – SKS Kusy Kraków                – SMS
13.    Zarzycki        Maciej        – KS Unia Lublin                     – SMS
14.    Bulski    Jakub                 – KS Vive Tauron Kielce
15.    Makowski        Tomasz    – UKPR Agrykola Warszawa
16.    Olkowski        Aleks         – SKF Wisła Płock
17.    Lejza        Bartosz           – SKF Wisła Płock
18.    Piaskowski    Olgierd       – KS Start Konin
19.    Krysiak         Dawid         – Gaz-System pogoń Szczecin
20.    Gądek        Krzysztof       – SPR Wybrzeże Gdańsk
21.    Wiewiórski    Michał         – WKS Śląsk Wrocław
22.    Dudkowski    Paweł          – WKS Śląsk Wrocław
23.    Bondzior        Krystian       – MKS Zagłębie Lubin
24.    Jankowski        Gustaw    – GKS Cartusia Kartuzy
25.    Guziewicz        Alan          – MTS Kwidzyn
26.    Antosik        Kacper          – CHKS Łódź
27.    Wolski        Paweł             – UKS Bursa Puławy
28.    Jączyński        Aleks          – MKS Sambor Tczew

Zawodnicy rezerwowi:
•    Koselski    Konrad                – MKS Zagłębie Lubin                – SMS
•    Telka    Łukasz                     – KS Vive Tauron Kielce
•    Rybski    Piotr                       – SPR Stal Mielec
•    Przybysz    Adrian                – KS Gwardia Opole
•    Ławrynowicz    Bartłomiej    – MKS Truso Elbląg
•    Beczek    Andrzej                – MKS Zryw Chorzów
•    Jasiński    Filip                      – MKS Zagłębie Lubin
•    Foterek    Mateusz              – UKS Sparta Ostrów Wlkp.
•    Bajor    Rafał                        – SPR Chrobry Głogów
•    Komarzewski    Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk

Kadra szkoleniowa:
        Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
        Skórski    Michał    – trener współpracujący
        Błaszkiewicz    Tomasz    – trener bramkarzy
        Mysera    Krzysztof    – fizjoterapeuta   
        Adamczyk    Szymon    – statystyk
   
I.   Zbiórka zawodników: dnia 22.02.2015 (niedziela) do godz. 18:00 w Hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul.Marymoncka 34; Warszawa.